Bitcoin Forum
February 26, 2024, 03:31:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »
1  Local / Konu Dışı / Re: Krizi fırsata çevirmek on: November 20, 2021, 01:15:50 AM
Saman. Samanin hep bi fiyakasi var. Samanin suyunu siksak satacak birilerini buluruz bu ulkede. Saman favori. Grin

Gercek cevap belkim tekstil olabilir. Tekstil sankim diger sektorler kadar ziplamadi. Uzakdoguda gayri insani calisma kosullari var. Hastalik cikti yasak, tedbir olsun paydos yapalim diyen olmadi orda. Herkes uretime bisi olmamis gibi devam etti. Uretim aksamayinca fiyatlar ziplamadi tam. İnsanlara oldu olan. Param olsa tekstile girerdim.

Enerji fiyatlari da artiyo. İyi param olsa gunes enerjisi maliyetlerini arastirirdim. Her sey paraylan. Para varsa firsat var. Yoksa hic bisi yok.
2  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 🍷 CryptoWine - Gerçek Şarap NFT'si on: November 20, 2021, 01:05:07 AM
Damak tadi olana hizmet. Bana degil. Bi kac defa yillanmis sarap ictim bisi anlamadim. Bunu Blockchain NFT yapsan bana hizmeti olmaz. Ben gine gider kirmizi Tuborg icerim. Ese dosta hava basmak icin alirim en fazla.
3  Local / Konu Dışı / Re: Cesur Çağrı: Helalleşelim on: November 20, 2021, 01:01:18 AM
Mademki chpnin tarihinden utaniyosun orda ne ariyosun.

Mademki orda bisiler ariyosun chpden niye utaniyosun.


Destek de gecikmemis. Hemen gelmis. Cift yumurta gibiler. Cumhuriyet kosaraktan haber yapmis gine.

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'helalleşme' çağrısına destek verdi. Demirtaş, ''Sayın Kılıçdaroğlu’nun açıklamasını toplumsal uzlaşma ve ülkemizin iç barışı açısından çok önemsiyor ve yürekten destekliyorum'' dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/amp/turkiye/demirtastan-kilicdarogluna-helallesme-destegi-1885744
4  Local / Konu Dışı / Re: SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: November 20, 2021, 12:54:22 AM
İha ve siha’lar bu ülkenin gururudur siyasi tartışmaların uzağında kalmalıdır, bugün bebek katilinin yerine geçeceği kişi olarak gösterdiği terörist öldürüldü ve bunda da bu teknolojinin faydası olduğu aşikar bunları vatanını seven herkes sahiplenmelidir

Birileri senin babanin da gazini aliyolardi der simdi. Birileri bos milliyetcilik bunlar der. Birileri bunlari soyleyenlere merit dagitir. Arkadaslarla cay ocagi sohbeti ortami var ne olsa.

Tezkere sonucu hayir ciksaydi. O adam daha yasardi. Belkim mehmetcige saldirirdi. Belkim kentte eylem yapardi. Tezkereye hayir diyenler de neden bunlari engellemiyonuz derdi sonra. Halkin uzerine lanet gibim cokmus bi topluluk var. Halk gereken cevabi gine demokratik yollardan yapistiracaktir bunlara. Muhru oyle bi sert bascam ki. Salonu yankilatcam. Caaap diye. Muhrun sapini kircam hincimdan.
5  Local / Ekonomi / Re: Küresel kahve krizi kapıda! on: November 20, 2021, 12:44:02 AM
Covid dönemi ilk başladığı zamanlarda da üretim duracak, birçok market ürününün krizi olacak diye sözler yaymışlardı ortaya. Millet tabi bu iddiaları görünce korkup hemen marketlere saldırdılar. Marketler de durumu fırsat bilip birçok ürünü normal fiyatının 4-5 katına falan sattı. Bu işin sonu da ona dönmez umarım.


Bi kriz var. Her sey ates pahasi artiyo. Kriz yetmezmis gibim halki panikleten haysiyet fukaralari da cikiyor.

Küresel olarak bilmiyorum da, ülkesel olarak her türlü gıda ürününde kriz kapıda. Un tuz yağ şeker gibi temel ihtiyaçlar 2 katından satılır oldu. Kahve artık toplumumuzda lüks sayılacak bu gidişle.

Ya degil mi? Cok kotu olacak. Daha kotu.
6  Local / Ekonomi / Re: 18 Kasım PPK Toplantısı - Faiz İndirimi Gelir mi? on: November 20, 2021, 12:38:39 AM
Ashti dostum ucuza bulması mesele zaten bizim ülkemiz kalkınma üzerine kalkınma yaşamalı dünyanın en verimli topraklarından birisi

Yalan, iftira siyasetinin pesinden gitmisiz. Gine bizi cocukca seylerle kandirmislar her zaman yaptiklariyla. Gercekleri soyledigin icin tesekkur ederim saol dicene ne yazmissin. Adamin biri belli olmayan sebepten oturu %0.036 saman almis. Gelmisin biz uretim ulkesiydik onu da almasin diyon. Hic saman olmasa zatenki o sayi %0.036 olmazdi. %36 olurdu. Adam neden almis belli bile degil. Belkim Ic Anadoludan nakliye bekliyecek zamani yoktu. Bulgardan Edirneye pahalisindan mal aldi aciliyeti geregi. Belki iskontoyla satan adami yakaladi sansina aldi. Nereden bileceksinki. Belki keyfine aldi. Nereden bileceksin %0.036 yi. Binde bir adamin yuzunden butun ulkeye iftira atiyonuz. Simdi Aliexpressten 1 tane ekmek alsak. Ulkede ekmek uretemiyoz mu dicez. Adamin biri gitmis ne alakaysa China dan ekmek almis mi dicez. Akli basinda sen bilem boyle yaparsan oteki fanatikler ne yapmaz. Senin yerine utandim dostum.


Hâlâ uyuyorsun bir uyan ülke bataklığa saplandı haberin yok

Gecelik %7500 faizi istemiyom. Bankalari hortumlayanlari istemiyom. Uyanik olmayan sensin. Faizle oynayarak ulke dusmani olunmaz. Ulke dusmani Mazlum Kobaniden aferin alanlardir. Sen kendine akil ver. Yoksa Mandon gibi yan gelip yatma fabrikalari sayiklarsin sabah aksam.
7  Local / Konu Dışı / Re: SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: November 17, 2021, 05:47:57 AM
Sen hdpylen 3 kutu oy icin dost siyaseti yapanlara oy veriyon. Ben onlarin dagdaklerini hoplatanlari destekliyom.
Siz trollere bu konuyu açmamanız gerektiği söylenmedi mi ya, hala saf saf yazabiliyorsun utanmadan.

Seçimi kaybedeceğiniz belliyken 3-5 oy uğruna Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkartıp Kürt oyları için dilencilik yaptınız. Çok açık bir şekilde yaptınız bunu, gündem de oldu.. Hala pişkin pişkin gelip bunu yazabiliyorsun, hadi senin kafan çalışmıyor, trollük yapmanızı söyleyenler de mi buna dikkat etmiyor. Gerçekten acınacak haldesiniz. Ultra boş milliyetçilik yapıp siha miha muhabbeti açıyorsunuz ama açılım sürecini herkes daha dün gibi hatırlıyor.

Hiiiç boşa çırpınmayın, Gİ-Dİ-YOR-SU-NUZ!

Trollük senin yaptigina derler. Akilli olmadigindan hep boyle yaziyon. Osman Ocalan TRTye ciktiginda ypg pkkylan ikiz kardestir. İkisi de teror orgutudur dedi. Sizinkiler gibi ypg kendi bolgesini savunuyo demedi. Eski terorist herif sizden bin kat kere dogru konustu. Osman Ocalan kadar olamadiniz be. Daha gecen gun hdpylen bir olup tezkereye hayir dediginizden Mazlum Kobani aferin verdi size. Daha ne kadar rezil olacaksiniz. Al oku. Okumak cahilligi alir. https://www.turkgun.com/chpyi-desteklemekten-vazgecmeyen-hdpkk-2-makale-158734

Bana cevap yazdiklarinda cevap hakkimi kullanmak icin cevap yaziyom. Sen trollügünün hakkini veriyon ama. Tartismada alakan yokkene bana yaziyon. Gercek bi troll gibi. Aferin sana.

Bisi icin de cirpinmiyom. Secimle gelen secimle gider. Artikim darbe olsun yonetimi geri alalim diye cok beklersiniz. Eski karanlik Turkiye yok. Kimse sizin yuzunuze bakmaz. Gidin ortaginiz hdpylen oy toplayin. Sirtinizi yaslarsiniz beraber biseylere. Bakalim kim bakacak yuzunuze sonrasinda.

. Kalkmış bana HDP diyor, kurban la sen HDP'ye.

Sizdeki hdp aski bi baska. Cok seviyonuz birbirinizi. Halk bunu biliyo zaten. Mazlum Kobani tezkereye hayir dediginizden aferin demis size. Haberleri cok okudugundan gormussundur mutlaka. 1 OY HDPYE 1 OY Nereye kastoriante? Sen iyi bilirsin onu. Senin ananla baban hdpye de oy atmistir belki. 1 oy ona 1 oy buna. Anan mi hdpye atti oyu? Baban mi hdpye atti oyu? Hangisi atti hdpye oyu? Soyle bilelim. Cok seviyon benim atalarim kime oy atmis muhabetini. Biraz seninkileri konusalim istersen.

Herkesle beraber oldunuz. Bi halklan beraber olamadiniz. ABD demokrasi getirsin diyerek omrunuz gececek boyle. Aklinizi basiniza koyun. Yoksa halk sandikta daha cook koyar. Tavrini size. Nato bize neden 10 senedir mudahale etmiyo diyerekten aglarsiniz sonra TV lerde. Gasteleri cok takip yapiyomusun ya. Gormusundur yeni rezaleti.
8  Local / Ekonomi / Re: 18 Kasım PPK Toplantısı - Faiz İndirimi Gelir mi? on: November 17, 2021, 05:24:51 AM


Bu kadar basit bir düşüncede olamazsınız diye düşünüyordum.  Olaylara siyasi olarak bakmadan yaklaşmanızı tavsiye ederim çünkü ben öyle yapıyorum.

Faiz dusurmeyi ulke dusmanligindan sayiyon sonra partizan degilim diyon. Sen partizan degilsen kimse partizan olmaz bu dunyada dostum. Petrol urunleri mecburen yurt disindan geliyo. Onlarin uretimi olmaz. Cocuklara sorsan soyler bu cevabi. Amma her seyi ithal etmeye basladiginda sonu gelmez. Burda uretebileceklerini bilem ithal edersin. Ulke ithalat coplugune doner. Kendin yapmaya calisman lazim.

Ulkenin dusmanlari da tezkereye hayir diyenlerdir. Onlar da Mazlum Kobaniden aferin aldi zaten. Yakinda kupalarini verirler.


 bir saman ithal eden bir ülkeyiz saman ithal ediyoruz bir kere daha söyleyeyim saman ithal ediyoruz yani üreten Türkiye vardı da ondan mı ürettiğimiz saman yetersiz

https://www.facebook.com/gercekvatansever/videos/574056593375764/

25 milyon ton saman üretilmis.

Sadecene 9 bin ton saman ithal edilmis.


Sadecene 9 bin ton. %0.036 yapiyo
dostum. Biraz matematik. %0.036 icin saman ithal ediyoz diyolar. Adamin biri ucuz bulmus almis. Elini, kolunu mu tutsaydilar. Gine bi yalan, gine bi iftira siyaseti yani anliyacagin. Gormek istemeyen goremez gercegi. İftira, yalana gider. Ondan kolay ne var. Mandon gibi seker fabrikamiz vardi. Kagit fabrikamiz vardi deriz. Say, say 10 tane 20 tane yan gelip yatma fabrikasi yeri. Eeee. Sonra? Sonrasi yok. Sonrasi herkes basinin caresine baksin kafasi. O kadar.

Daha gecen gun simdiye kadar az hizmet gitmis Batman'da bilem 36 tane fabrika acildi. Batman'dan oteki taraflari hesaba katmiyom. Sadecene Batman diyom dostum. https://www.haberturk.com/batman-haberleri/91938826-cumhurbaskani-erdogan-batman-organize-sanayi-bolgesinde-36-fabrikanin-acilisini-bugun

Dolar artsin iyi oluyo da demiyom. Dolar artinca bana da giriyo. Amma uretim ekonomisine gecisin yolu bu. Bundan kurtulmanin yolu faiz basmak degil. Zatenki ondan kolay ne var? Otomat koy. Senden benden daha iyi ayarlar faizi. Sana bana ne gerek var? Bilgisayar programi koyalim. Bassin faizi otomatik. IMF e canta tasiyan zihniyetin yaptigi gibi. Sonra 12 banka bi gecede hortumlansin. Gecelik %7500 faiz odensin. Birileri kolay yoldan semirsin. Yapmadilar mi bunu? Yaptilar. Biz gorduk. Halk da gordu. Ondanki sandikta yapistiriyo cevabini yillardir halkimiz. 12 banka hortumlanacagina, birileri gecelik %7500 faiz kazanacagina 5 sene zorluk cekmeye raziyim diyom ben. Dolar cok guzel artiyo demiyom anliyacagin dostum.
9  Local / Ekonomi / Re: 18 Kasım PPK Toplantısı - Faiz İndirimi Gelir mi? on: November 15, 2021, 11:29:54 PM
Faizlerin yuksek olmasi icin IMF e canta tasiyanlarin iktidar olmasi lazim. chpli koalisyon donemleri boyleydi. Onlarda canta tasiyan birileri hep var. Zihniyet olaraktan boyleler.

Faizi arttirip dolar TL fiyati yakinlasinca ulkede sade vatandas bilem uretmek istemiyo. İthalata yoneliyo ucuzdan aldigindan. Yuksek kur olunca mecbur ayni mali uretmek zorunda kaliyo kendisi. Uretimi baslatiyo böyle.


Canta tasiyip para babalarini semirtmeden ulkenin uretim ekonomisine gecmesinin tek sarti bu. Yoksa chpli koalisyonlarin oldugu yillardaki gibim gecelik %7500 faizler havada ucar. Faizi artirmaktan kolay ne var? Oraya bi tane otomat koy. Senin yerine otomatik hesap yapsin. Zor mu? Ulkesini sevmeyen cantacilar yillarca boyle yapti.

Bu halka kimin dusman oldugunu herkes zaten biliyo.
10  Local / Konu Dışı / Re: SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: November 15, 2021, 11:18:26 PM
Özal da bunların babalarını yerli uçak üretiyorum diye kandırırdı.

Bisi yazmayayim yazmayayim diyom. Sabalakca seyler yaziyon. Aklin basinda degil belli. Bari Mandon gibi isime geleni savunurum. İsime geleni savunmam de.

Senin ananla baban Boraltanda Azarbaycan Turklerine sirtini donenlere oy veriyodu. Ben Azarbaycan Turklerine SİHAlarla yardim edenleri destekliyom.

Sen hdpylen 3 kutu oy icin dost siyaseti yapanlara oy veriyon. Ben onlarin dagdaklerini hoplatanlari destekliyom.

Herkes yerini biliyo. Herkes yerini almis. Halk da biliyo bunu. Ondanki size sandikta yapistiriyo cevabini yillardir. Yapistirmaya devam etcek. Agla. Kudur.
 


Sen halkin kendisine nefret duyuyon. Amma ben sana azzicikin olsa bilem muhabbet besliyom. İnsallah partinizi hewallerin elinden kurtarirsiniz. Turk siyasetine geri donersiniz. Hewallerin izinde gezmektense Atamizin fikriyatina geri donerseniz. SİHAlar jitem oldu, Kandilde sivil vuruyo demezsiniz. Ulkeye fayda yazarsaniz.
11  Local / Konu Dışı / Re: SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: November 09, 2021, 08:39:35 AM
Ülkede sihaların kimin yaptığının benim için önemi şu anlamda var keşke kamu kurumlarından birisi bunu üretebilseydi de direkt ülkeye katkı sağlasaydı şimdi ancak satan firmanın ödediği vergi üzerinden ekonomiye katkısı oluyor ben artık üreten bir Türkiye istiyorum silahlı ihaların başarısı da öyle az buz değil ben işin içinde olan birisi olarak şöyle söyleyeyim şehit sayımızı inanılmaz azaltan ve sahada türkiyeye büyük güç katan şeyler silahlı ihalar bu yüzden yapan kişiler iyi kazanıyor kazanacakta keşke ülkemiz kazansaydı

Sihalardan şahsım adına asla rahatsız olmuyorum ancak keşke satışını dediğim gibi ülkemiz yapabilseydi

Savunma sanayi zatenki kendi ihracat rekorunu kiriyo. Ulkemiz zatenki bunlari yapiyo. Civi bilem cakmayanlar gibi degilki.

Bunun yaninda bagimsiz olaraktan Turkiye sevdalilari da ulkesine katki yapiyo. İftira atanlar olsa bilem. Yillardir iftira atmislar ulkeye katki yapanlara dostum.
12  Local / Konu Dışı / Re: Mimarlar odasi Ankara subeden JIN TVye odul on: November 09, 2021, 06:37:10 AM
Bi tane daha kupa vermisler. Simdik ekiller Ak trol der bana. Agrina gidio bu haberler hep. Benim de bunlara kupa vermeleri agrima gidiyo.

Mezopotamya ajansi mehmetcigimize kimyasal kullaniyo diyerekten iftira atmisti. Fatihlen Alpaslanin torunlarina, Ataturkun askerlerine iftira atiyolar. Kupa aliyolar. Agrina gitmeyene bisi demem. Selam bilem vermem. Bundanki ak trol olacaksam olurum. Amma siz ne trol olursunuz onu dusunun sonra.


ÇGD'den Jin News'e ödül
Çağdaş Gazeteciler Derneği, terör örgütü PKK'nın yayın organları Mezopotamya Ajansı ve Jin News'e ödül verdi. Ödül törenine CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP Sözcüsü Ebru Günay ve Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı da katıldı.
https://www.ulusal.com.tr/gundem/cgd-den-jin-news-e-odul-bu-kez-odulu-ozgur-ozel-verdi-h293186.html
13  Local / Konu Dışı / Re: SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: November 09, 2021, 06:27:55 AM
Bisi yazmayim diyodum. Herkes gelip sapalakca bisiler yazmis yazmadikca.

İdeolojik olaraktan hasta gibisiniz. Siz bu kafaylan adam olamazsiniz. Memlekette plastik mermi bilem yapamadilar senelerce. Kendi muhendislerimize sahip cikamadik. Aselsanda kac tane muhendis sehit oldu. Nerdeydiniz. Ne ilen ugrasiyodunuz. Civilerinizi mi yiyodunuz. Muhendisler icin ne yaptiniz. Muhendisleri koruyamayan adamlar zatenki silah mi yapabilecekti. Sizin koalisyonlariniz vardi o zamanlar hep.


Simdiki zamanda Aksungular da cikiyor. SİHA yapan bagimsiz Turkiye sevdalisi bayraktarlar da cikiyor. Muzmin faydasiz azginlar da camur atiyo onlara. Cekemiyonuz. Catlayin. Patlayin. Ortaginiz hdpylen size dert oluyo zaten bunlar. Bu memlekete katki yapanlari cekemiyonuz. Sizin sorununuz bu memleket.


Esasen öteden beri milletçe kalkınmamızın düşmanı kesilmediler mi? Şimdiye kadar memleketin muvaffakiyetlerinden birisine dahi kaale alıp bahsettiler mi? Türk milletinin zeka ve gayretinin mahsulü olan bin bir eserden birisine dahi başlarını çevirip baktılar mı? Milletin olan her güzel şeyden, birisini dahi benimsemek faziletini gösterdiler mi? Hayır. Aksine her muvaffakiyeti bir felaket, her güzel ve muhteşem eseri bir zarar diye göstermek için seneler ve senelerdir nasıl çırpındıklarını milletçe bilmiyor muyuz?

https://www.aksam.com.tr/aksam-tv/guncel/adnan-menderes-yillar-once-boyle-anlatmisti-turkiyenin-kazanmasina-sevinemeyenler/54998


Halk kimin ne oldugunu biliyo. Sandikta bundanki yapistiriyo cevabi yillardir bi civi bilem cakmamis adamlara. Daha da yapistiracak. Siz de firatin orasindan mel mel bakacaksiniz diyen dostlarinizlan mel mel bakacaksiniz.
14  Local / Konu Dışı / Re: Ak Partiliyse zenginlik goz kamastirici. chpliyse ozur dilerim. on: October 30, 2021, 11:53:55 PM
ashti   

 Ağır gerizekalısın birader. Siktir git. sana söylenebilecek bir söz yok.
Daha fazla nefesimi yormayacam senin için .  Ha sana konuşmuşsun, ha  helâ  terliğine konuşmuşsun aynı şey. 

ignore

Ancaki agzi bozuk pis laflar yazarsin. Sonra kacarsin. Sizin gibiler halka pis laflar etmekten baska bisi yapmaz zaten. Bi civilik faydaniz bilem yok. Ignoreymis.
15  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / Re: [Bounty] ITSMYNE 🚀 Talk NFTs, Trade NFTs 🚀 35k USD worth of tokens Allocated on: October 29, 2021, 10:45:56 PM
Bitcointalk username: ashti
Bitcointalk link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2969655
Rank: Full Member
Current Post count: 772
BSC Address: 0xbd194Ec1C1A628579Fb5129F302E13b1D6c74E01
16  Local / Konu Dışı / Re: Biri bi müzik atsın bende atıcam on: October 29, 2021, 10:00:56 PM
Daha karpuz kescektik kacmasaydin agam.

https://www.youtube.com/watch?v=fAfmXcDEQQg
17  Local / Konu Dışı / Re: SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: October 29, 2021, 09:57:38 PM
lan bı s. g.. .savundugun ampul cumhurıyet tarıhınde yapılan her seyı sattı .çivi cakmamısmıs...sizin çivileri goroyoruz yol kopru sehır hastanesı ülkenın anasını aglatıyor mk. 42 mılyar tl odenecek hazıneden 2022 yılında mal ampulcu


99 depreminde halktan toplanan yardim parasiylan memur maasi odenmisti Turkiyede. Ulke en kotu halinde degil artik merak etme sen. Sizi iyi taniyor bu halk.

Devlet Bakanı Recep Önal, Marmara'da yaşanan deprem felaketi için toplanan yardım paralarından, memur ve işçi maaşlarının ödendiğini açıkladı.
https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/deprem-yardimiyla-maaslari-odediler-5236186

Sinekli hastaneleri biraksaydi da covidde italyanlar gibi sokakta tedavi olsaydik degil mi? Size kalsa bogaz koprusunu bile bosuna yaptilar zatenki. Karsidan karsiya spor olsun diye yuzerek gecerdik ne guzel. Civi cakmayi sevmediginizden bogaz koprusne bile karsi ciktiniz. Yan gelip yatma fabrikalarinizi da cok guzel kapattilar. İftiraci pusur le aynisin. İftira atmak hosunuza gidiyo.
18  Local / Konu Dışı / Re: Ak Partiliyse zenginlik goz kamastirici. chpliyse ozur dilerim. on: October 29, 2021, 09:43:57 PM
@ashti  

 Şimdi senin yazdıklarına tek tek cevap yazıp döşerdim de. Sonra durdum düşündüm, ulan kime yazıyorsun. Sen zaten belanı bulmuşsun.  Laf anlayacak adama söylenir .
Yediğin negatif trust politik trollük yaptığın için ve partizanlık yaptığın için.  Sen yani bildiğin Ak Trolsün.  Hiç bir akıl ve mantık şuan ülkemizin bulunduğu durumdan olumlu bir şey çıkartamaz.
İyi giden hiçbir şey yok tüm ibreler kırmızı. Senin gibi fasulyeler çıkmış bir şeylerin iyi olduğunu söylüyor ise bir yerden nemalandığınız için . Bu %100 doğru.  

Eski yönetimlerde kötüydü ve hataları çok oldu. Şimdi ki de onlardan farksız ve daha da kötü.  Şimdikinin tek farkı;  ülkenin islami usullere göre soyulması.

 Yani @ashti  senin için söylenebilecek en fazla 2 şey var.  Sen ya gerçekten man kafalı sığırın tekisin, yada ülkesinin kötü durumda olmasından hoşlanan ve bu durumdan faydalanan götün tekisin.  
1. si olmanı umuyorum. O yine daha masum.

https://istatistikler.uyap.gov.tr/
Şuan ülkede 23 Milyon icra dosyası  var.   80 milyon nüfuslu ülkede  23 milyon icra dosyası var

Her gün birilerinin malına mülküne icra koyuluyor haciz yağıyor.
Çiftçilerin traktörlerine el konuşuyor.
1 haftada  akar yakıta kaç kere zam geldi
1 ayda Elektrik, doğal gaz , Tüp, vs vs  halkın kullandığı enerji kaynaklarına ne kadar zamlar yağdı ?

 O beğendiğin temiz hastane tuvaletlerini git yala.   Hastane tuvaleti kurtaracak ülkeyi dimi ?
Ülkenin her şeyi satılmış, Araplara, katarlılara peşkeş çekilmiş,  

Ülkenin makamına  Taliban  terlikleri ile gelmiş
Suriye, Afgan, Taliban yol geçen hanı yapmış memleketi.

Senin gibi gerzekler çıkıp hala  uzun adam benim kahramanım muhabbeti yapıyor.  Smiley Ağır aptal yada Ağır aşağılık yavşaklarsınız. İnsan zebilisiniz, zarar, ziyan ve israfsınız.  Seni gübre yapsan yemin ederim ot bitmez üzerinde.


Butun konulara Cumhurbaskani da cumhurbaskani yazan sen trol olmuyon da ben mi oluyom. Actigim konu TV tartismasiylan alakali. Ona bilem gelip cumhurbaskani yaziyon. Sonra kirmizi negatif yaziyon. Trol varsa sensin. Psikolojik destek alman lazim.


Bilgisiz de sensin. Petrol fiyatlarina bak dunyada artisina bak. Baskasina mal, sigir demeden once kendine bak. https://i.imgur.com/bBwwFP3.png


Hasteneler olmasaydi covidde İtalyanlar gibim sokakta yerde tedavi olurdun. Sizin layikiniz gerci. Sokakta tedavi olmaniz lazim. Suriyeye de girmeseydik. Sinirimizda teror olacakti. Gerci size gore onlar teror degil galiba. Kendi bolgesini koruyanlar. Pis laflan kufur etmekten baska bisiniz yok. Sen kimsin 30 milyon secmeni olan partiyi dogru buldum diye hakaret ediyon. Benim gibi dusunen 30 milyon insan var.  Beyin fukurasisin. Sen git hdpylen bir olanlari savun.

@mandon 2002den 2021e 1 . 5 liradan 9.5 lira olmus dolar. 6,5 kat artmis 20 yilda. Sizin koalisyonlu 20 yiliniza bakalim mi?


83den 2002ye 220den 1.800.000e gitmis. 6615 kat artmis. Git simdi hangisi daha buyuk sayi hesap makineden kontrol yap. Sayilar yeterse. Ekonomi iyi degil. Amma IMFe canta tasiyanlardan bin kat kere guzel. Halk kimin ne oldugunu goruyo zatenki sandikta cevabini veriyo.


Pesmerge pkkyla dusman. Bilemdiginden bos konusuyon. Pesmerge pkkylan pydylen cogu zaman catisiyo. Pyd kendi bolgesini savunuyo demiyo onlar. osman ocalan bilem pyd toreristtir dedi. Siz halam kendi bolgesini savunuyo diyonuz.
https://www.dw.com/tr/pkk-ile-%C3%A7at%C4%B1%C5%9Fmada-be%C5%9F-pe%C5%9Fmerge-%C3%B6ld%C3%BC/a-57788507


Sizin iftiralariniz. Bi tane dernekte sapik vaka oldu. Adama 508 yil hapis yazdilar. İdam olsaydi asarlardi. Sizin partinizde hergunu sapiklik haberleri cikiyo. Hepiniz susuyonuz. Sizin derdiniz madurlar degil. Halkin bi kismini karalamak. Gercekten madurlari dusunuyosaniz partinizdekileri koruyun.

Meclis ceza yazma yeri degil. Yasama yeri. Bilmiyosan ogren. Ceza mahkemede yazilir. Sapiga zatenki 508 yil hapis verdiler. https://www.haberler.com/508-yil-hapis-cezasi-aldi-32-yil-hapis-yatacak-8373674-haberi/ Vakfin avukatlari bilem sürece katildi. Turkiye'de İdam olsaydi asarlardi o adami. Pesini birakmazlardi. Kimse sus pus yapip ustunu ortmedi sizin gibi.


Kendi partisindeki olaylara ses cikarmayanlar. İdeolojik cikarlariyla hareket ederek toplumun bi kesimini sapik yaftasiyla mahkum etmeye calisti o donem. Zaman bize teskilatlarinizdan gelen taciz, tecavuz haberlerini gostererek kimin ne oldugunu cok guzel gosterdi.

İki yuzlu davranarak toplumu itham edeceginize partinizdeki magdur kadinlar icin ses cikarin. Kafanizi kuma gommeyin. Biz de gorelim. Gercekten sapiklardan nefret ediyonuz mu? diye. Siz naparsaniz yapin. Halk kimin ne oldugunu cok iyi biliyo.

Fanatik pusur de senin gibi iftira atiyodu.

Uyduruk gasteleri dah az oku. Gerci sen isime geleni savunurum isime geleni savunmam demistin onceden.


Konu. Ak Partili olunca zenginlik satapat, chpliysen ozur dilerim.

Sizin keywords. Ak Parti cok kotu. Cumhurbaskani kafamiza cay atti maduruz ügügügggüü. Pyd kendi bolgesini savunuyo. Kirmizi sorosa ozgurluk.


Partisine gore zenginlik satapatlan, ozur dilemek ne kadar kotu davranismis dicenize keywords yaziyonuz. Simdi trol kim oluyo?

Hepinize sifir verdim. Guzel savunamadiniz.
19  Local / Konu Dışı / Re: NBA tarihinin en iyi 75 oyuncusu açıklandı. on: October 25, 2021, 12:33:46 AM
Shaq in zirve performansi kisa surdu. Yoksam kimse onunla basa cikamazdi. En tepede olurdu. Vucuduna bakmayan cabucak zirveden duser. Shaq biraz aylak oldugundan kaybetti.
20  Local / Konu Dışı / Re: KKTC Başbakanı'nın Sanal Sex Videosu +18 on: October 25, 2021, 12:30:31 AM
Bizim ülkemizde de kasetler var ancak zor günler için en son çareye kadar tutmayı tercih ediyorlar.

CHP’ye yakın olarak bilinen isimlerden olan Mine Kırıkkanat katıldığı bir televizyon programında CHP ve Kılıçdaroğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) yaşanan kaset olayı üzerinden yıllar geçse de konuşulmaya devam ediliyor. Son olarak CHP’ye yakın olarak bilinen isimlerden olan Mine Kırıkkanat katıldığı bir televizyon programında CHP ve Kılıçdaroğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

KASETLE GELEN DOSYA İLE Mİ GİDECEK?
Katıldığı bir televizyon programında ‘İktidarın elinde Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok kapsamlı dosya var, ben açıklayamam başım derde girer’ diyen Mine Kıratlı kamuoyu gündemine bomba gibi düştü. Mine Kıratlı’nın bu açıklaması ‘Kasetle gelen dosya ile mi gidecek?’ sorularını gündeme getirdi.
https://www.haber365.com.tr/amp/chpye-yakinligi-ile-bilinen-mine-kirikkanat-aciklarsam-basim-derde-girer-h266510

Kaset sovlan siyaseti duzenliyolar. Berkecan88 de bagimsiz siyaseti destekledigini zannediyo. Grin
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!