Bitcoin Forum
October 02, 2023, 11:21:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 25.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
1  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][[Yield Ninja (YNINJA) Low Fees DeFi Project - Token Sale]] on: August 28, 2020, 05:21:15 PM
DALBAYOB!
2  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: August 16, 2020, 09:01:27 AM
Хто вже пробував майнити ETH у тестовій мережі?

Інструкції

Ubuntu: https://medium.com/@SomerEsat/guide-to-staking-on-ethereum-2-0-ubuntu-medalla-lighthouse-c6f3c34597a8
Windows: https://github.com/msc82/Eth-2.0-Medalla-Testnet-step-by-step-win10

За це якась винагорода передбачена чи просто тест?
3  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: GEAR PROTOCOL - A Community Driven Proof of Stake Deflationary Token on: July 17, 2020, 01:35:03 PM
4  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: June 19, 2020, 08:33:30 AM
ІНСТРУКЦІЯ З ВСТАНОВЛЕННЯ QLAUNCHER НА СЕРВЕР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ (NAS) НА ПРИКЛАДІ NAS QNAP TS-453A

У цьому посібнику ми розглянемо встановлення програмного забезпечення QLauncher від Poseidon Network на сервер для зберігання даних QNAP TS-453A. Використовуючи цей посібник ви зможете, за аналогією, встановити це програмне забезпечення і на інші NAS-и. Отже, переходимо безпосередньо до процесу встановлення. Для цього запустіть свій NAS, дочекайтеся повного завантаження всіх служб і відкрийте головне вікно після чого увійдіть в Панель управління.


Переконайтеся в тому, який тип процесора використовується в вашому сервері. Це може бути ARM-процесор або процесор х86. Надалі це буде мати значення при виборі безпосередньо типу встановлюваного програмного забезпечення.


Поверніться назад в Панель управління, після чого перейдіть в Центр застосунків (App Center).


У розділі, що відкрився, знайдіть застосунок Container Station і виконайте його встановлення.


Після встановлення застосунку натисніть кнопку «Відкрити», як показано на зображенні нижче:


У вікні, яке відкрилося, залиште все без змін і натисніть кнопку «Запустити зараз».


Далі ви побачите головне вікно застосунку Container Station. На даний момент у вас не буде знайдено ніяких запущених контейнерів, хіба що, крім тих, які мають відношення до Poseidon Network.


На наступному етапі нам потрібно буде встановити QLauncher в ручному режимі. Для цього скачайте файли на сайті Poseidon Network (якщо вони знаходяться у вільному доступі), або замовте їх у адміністраторів офіційного чату в Телеграм.

Перейдіть в Центр застосунків (App Center). У верхньому правому куті клацніть мишею по іконці «Встановити вручну». На зображенні нижче червоною стрілкою вказано розташування іконки.


У відкритому спливаючому вікні виберіть «Огляд» і з вашого основного комп'ютера вкажіть шлях до інсталяційного файлу програми QLauncher, придатного до типу процесора, що використовується в вашому сервері зберігання даних. У NAS QNAP TS-453A використовується процесор Intel Celeron N3150, тому ми вибираємо установник QLauncherK_0.2.4.0_x86_64.qpkg і натискаємо кнопку «Встановити».


Після встановлення QLauncher перейдіть в Container Station і переконайтеся, що ваші Docker-и запущені і працюють нормально. У вас повинно працювати 6 унікальних Docker-ів з іменами, що починаються як показано на зображенні нижче


k8s_POD_sysinfo… / k8s_sysinfo_sysinfo… / k8s_ipfs_ipfs-qnap… / k8s_POD_ipfs-qnap… / k8s_POD_v2ray… / k8s_v2ray_v2ray

Поверніться на головне вікно вашого сервера зберігання даних і натисніть іконку QLauncher.


До вашої уваги буде представлено спеціальний QR-код, який вам слід зчитати за допомогою вашого застосунку QQQ App, попередньо встановленого на вашому смартфоні. Таким чином, в подальшому, ви зможете в будь-який час контролювати правильність роботи вашої ноди на NAS-сервері, а також переглядати отримані за її роботу винагороди.


Корисні посилання:

- Сайт Poseidon Network: https://poseidon.network/
- Офіційна англомовна група в Телеграм: https://t.me/QQQ_Poseidon_En
- GitHub: https://github.com/poseidon-network
- Спільнота в Twitter: https://twitter.com/QQQtoken
- Англомовний Whitepaper: https://poseidon.network/whitepaper/poseidon_white_paper_en.pdf
5  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: April 17, 2020, 05:39:55 PM
Шановні друзі!

Давно не писав тут нічого, так як повністю занурився в пошук цікавих криптовалют, які знаходяться на стадії тестнету. Маю для вас цікаву інформацію!
Недавно зайшов у проект IDENA. Як на мене тема перспективна і бомбезна. І сьогодні заради розвитку монети серед української спільноти створив телеграм-групу, в яку всіх сердечно запрошую!
Публікувати посилання тут не буду, бо пост затруть. Тому, кому цікаво - пишіть мені в приват і я дам посилання на групу.

Яко адмін групи готовий дати вам всі відповіді на запитання, тому, що в цій темі я вже близько місяця.

Це монета з власним блокчейном, і її можна майнити на будь-якому ПК, включаючи ноутбуки. Вимог до заліза практично немає.

Закликаю долучатися негайно, доки існує можливість намайнити пару сотень , а то й тисяч монет. Чим більше мережа розростається, тим менше монет ви зможете намайнити у перспективі.

Якщо цікаво - ПМ до мене.

Дякую за увагу!
6  Local / Альтернативные криптовалюты / Re: IDENA - майнинг без GPU - Proof-of-Person Blockchain - Testnet on: March 16, 2020, 05:04:57 PM
Стейк - это и есть 20% от баланса кошелька. Если у тебя на стейке солидная сумма монет, например 10 000 DNA, и у тебя статус пускай Verified, то тебе достаточно ошибиться и завалить валидацию чтобы твои 10 000 самоликвидировались.
Поэтому вариант убить идентити не свосем уж такой и глупый.
7  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: November 14, 2019, 09:45:52 AM
Сьогодні прочитав що в законопроекті по легалізації крипти,хочуть дерти з простих людей 5% за конвертацію крипти в фіат. Взагалі  офігіли. Мене зараз все влаштовує. Нехай ідуть лісом з такими комісіями

А який відсоток особисто вас влаштовував би?
8  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: October 06, 2019, 07:45:14 PM
Всім вітаннячка! Є нова тема, можливо когось зацікавить.

З'явився новий криптовалютний кран, який кожні 20 годин роздає частку криптовалюти Horizen (ZEN). Зараз ціна приблизно 3,5 долари США.
Кран роздає суми від 0.00050000 до 0.00060000 ZEN. Виплати моментальні !!!, відразу відправляються на адресу гаманця.

Послідовність дій:

Реєструємося на сайті крана
При реєстрації вказуйте лише пошту GMAIL. Інші скриньки не підійдуть!
Приходить лист з підтвердженням, підтверджуємо.
Заходимо в аккаунт і вказуємо свою адресу ZEN. Я вказав свою адресу з біржі Binance.
Зсовуємо капчу для співпадіння фігури і натискаємо Claim.
Отримана сума відразу прямує на вказану вами адресу.

Це все. Повторювати можна кожні 20 годин, також з'являється бонус.

Все займає 1-2 хвилини. Вдалих клеймів!
9  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: October 06, 2019, 09:47:36 AM
Ну ВК я ніколи і так не користувався і однокласниками і всім російським також. Це моя принципова позиція з 2004 року. Якщо я можу обійтися без російських товарів, послуг чи ресурсів - я обходжуся, якщо їм є альтернатива. Якщо її немає, то так, можу скористатися раз-другий.

Щодо верифікацій. Мені моя верифікація вже два рази дуже ставала в пригоді. В ній, на мою думку, є плюси з точки зору безпеки для самого користувача. Якщо пам'ятаєте минулого року були проблеми на біржі Біттрекс. В мене там була відносно значна сума депонована. А вони бац - і залочили аккаунт. Так от моя верифікація дозволила мені розлочити кошти і вивести їх успішно на зовнішні гаманці.
Другий раз - це на одній японській біржі. В них чомусь з'явилися якісь підозри щодо мене, хоча я був верифікований в них з самого початку. Провели відеозв'язок, я показав реальні доки на камеру (ті, що давав на верифікацію) і мене розлочили за 5 хвилин.

А тепер припустимо, що у мене не було б верифікації. Та я б довго і нудно доводив, що я то є я і що то мій аккаунт а не дяді васі. Тому верифікація має свої плюси однозначно.

Та й боятися її в мене немає резону - я не такий багатий, щоб никати свої статки по офшорах чи уникати верифікації. Це тим, у кого мільйони сірі має бути страшно.
10  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: October 06, 2019, 09:00:58 AM
Я знаю. Але відкрию вам один секрет - скоро всі біржі будуть мати обов'язкову верифікацію. Біржам без верифікації не дозволятимуть працювати.
Так що, я придумав новий лозунг: Криптани всіх країн - верифікуйтесь!
11  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: October 06, 2019, 08:14:21 AM
Ну копійки-не копійки, але коли задармо щось дають, що може з часом дати прибуток, то невже зробити селфі з доками то така страшна проблема?

Від себе особисто скажу, що в ейрдропи бірж заходжу не роздумуючи. І є там верифікація, чи немає її - мені особисто не важливо. Тому, що це ейрдропи бірж.
Всі решта проекти фільтрую, тобто думаю - верифікуватися чи ні. Але біржові роздачі - це святе. Маю гарний життєвий досвід Smiley І в кік зайшов також, взнав про нього трохи раніше, ніж тут пост був опублікований ...
12  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: September 11, 2019, 09:47:18 AM
Особисто мені фіолетово. Але хтось може поскаржитися і вас в множинному числі (всі ваші аккаунти) тут тупо забанять. Я сам через це пройшов.
13  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: September 10, 2019, 10:19:56 PM
Тут ще нікому не надоїло свої аккаунти розганяти? А то вже нагло в очі кидається...
14  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: September 05, 2019, 12:35:00 PM
Було б круто, якби нова влада в Україні дала зелене світло  криптовалютам!

Круто було б якби гідранта поскоріше упердолили нахєр разом з його прибічниками-даунами.
15  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: July 21, 2019, 05:49:20 PM
Просто заради статистики. І які банки найменше задають запитань при виведенні відносно великих сум.
16  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: July 21, 2019, 04:33:25 PM
Запитання до тих, хто вище відписався ... Чи можете сказати, через які банки ви виводите кошти на картки?
Відповідь чисто добровільна і я не знаю і не хочу знати нічиї приватні дані. Не питаю ні з якого ви міста, ні який тип карток, ПІпБ і т.п. Тільки назви банків цікавлять...
17  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: ANARCHY TOKEN - The hyper-deflation experiment (fast acting) on: July 12, 2019, 04:08:17 PM
Nice! I like all daflationary tokens. But this is fantastic - only 500 tokens in supply... Very interesting...
18  Local / Other languages/locations / Re: Українська (Ukrainian) on: July 11, 2019, 03:24:39 PM
Я чув, що є така річ: щоб не притягувати до себе увагу фінансового моніторингу, одноразовий переказ на карту не повинен бути більшим чи рівним 150 000 грн. на день. А є взагалі якісь ліміти, скільки таких платежів протягом місяця можна провести? Тобто, наприклад, чи можу я на свою картку виводити щоденно по 100 000 грн?
19  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: SakhCoin™ (SAKH) - Cryptocurrency of the Sakhalin Region of the USSR on: June 27, 2019, 11:05:14 PM
USSR is dead. TopicStarter is debil.  Angry
20  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: VOID TOKEN - A new Crypto hyper-deflation experiment (Supply gets Destroyed!) on: June 20, 2019, 03:35:08 PM
As for me - this is hater.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!