Bitcoin Forum
September 12, 2024, 07:00:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: En iyi madencilik sitesi sizce hangisi?  (Read 9951 times)
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3850
Merit: 2123

Crypto Swap Exchange

View Profile
April 26, 2015, 02:47:41 AM

Bence NastyPool. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum, her hafta düzenli olarak ödemem geliyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hgsteknoloji (OP)
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
April 26, 2015, 01:00:37 PM

Bence NastyPool. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum, her hafta düzenli olarak ödemem geliyor.

Sitesi çok basit ve tuhaf geldi bana.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
April 26, 2015, 06:48:28 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=774817.0

Bu konuyu tamamen oku. Borsadan coin alıp sattıysan ondan hiçbir farkı yok. Hasnete kayıt ol,Btc yatır , trade market bölümüne gir ve oradan hangi cihazdan ne kadar ghs almak istediğini alım emri olarak gir. Antminer s5 için Sallıyorum ;

0.00012365 fiyatından 25 ghs almak için bildiğin borsa daki gibi değerleri kutucuklara giriyorsun. 650 tl den 1.3 Btc almak gibi. Satarken de aynısı.

olcaytu2005 bende hashnest te ants5 ten alım yaptım. Sorun yok.
Fakat bir yer var orayı çözemedim.Contract denen kısım. 1 BTC/ths falan diyor. Geri ödeme tamamlanınca sözleşme biter diyor. Bu konuda bilgin varsa açıklarmısın.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba.Herhangi bir süresi yok diye biliyorum ancak th başı fee ücreti kesiyor.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2015, 09:08:14 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=774817.0

Bu konuyu tamamen oku. Borsadan coin alıp sattıysan ondan hiçbir farkı yok. Hasnete kayıt ol,Btc yatır , trade market bölümüne gir ve oradan hangi cihazdan ne kadar ghs almak istediğini alım emri olarak gir. Antminer s5 için Sallıyorum ;

0.00012365 fiyatından 25 ghs almak için bildiğin borsa daki gibi değerleri kutucuklara giriyorsun. 650 tl den 1.3 Btc almak gibi. Satarken de aynısı.

olcaytu2005 bende hashnest te ants5 ten alım yaptım. Sorun yok.
Fakat bir yer var orayı çözemedim.Contract denen kısım. 1 BTC/ths falan diyor. Geri ödeme tamamlanınca sözleşme biter diyor. Bu konuda bilgin varsa açıklarmısın.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba.Herhangi bir süresi yok diye biliyorum ancak th başı fee ücreti kesiyor.

Benim öğrenmek istediğim marketten aldığımız gh/s lerden farkı ne. Daha mı çok kazandırıyor.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
April 27, 2015, 09:23:30 AM

daha cok kazandırmıyor aslında ama gider sabit. yani elektrik + cihaz için baştan bugün ödeme yapılıyor. geri dönüş BTC olarak oluyor. böylece elektrik ve bakım gideri için günlük fiyat değişimlerinden etkilenilmiyor.

S5 bazlı olduğu için alım günü, masraf/getiri S5in neyse o oluyor. Sonunda da yıllık %20 bir ROI oluyormus, oyle yazıyor. daha denemedim.

cakir1
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile
April 27, 2015, 11:10:10 AM

PACMiC kontratı bariz ponzi kokuyor, muhtemelen yatırım ihtiyaçları vardı (farmı genişletmek vs)
Büyük miktarda kredi çekmek yerine kullanıcılarından fon toplayıp ufak ufak geri ödüyorlar. Zaten ROI tamamlanınca PACMiC'in hesabınızdan sillineceği yazıyor. Yani 1 BTC verip Pacmic alıyorsunuz 5-6 ay sonra hesabınıza 1 BTC geçtiği anda paket iptal.

Bu paketle iligli süslü cümlelere vs aldanmayın.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2015, 07:24:50 PM

Hashnestte referans sistemi varmı.

lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
April 29, 2015, 03:37:37 PM

Yok.
https://forum.bitmain.com/bbs/topics/544
However, we do not have referral program now...
Ancak, referral programı yok... demiş 2014'te. Hala yok.
rossi.joel
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 29, 2015, 04:07:05 PM

beyler tavsiyeniz nedir yatırım yapılırmı?
olcaytu2005
Legendary
*

Merit: 1024

View Profile
April 29, 2015, 05:05:01 PM

Piyasayı takip edin. Alım satım yapın. Bulut madencilikten kazanacağız (tabi kazanırsanız ) paranın kat be kat fazlasını kazanırsınız . Hem de çok daha kısa sürede . Mesela ben kobocoine 0.01 Btc ile girdim. Sürekli takibimde olan bi para. 2 haftada 0.01'i  0.12 yaptım. 0.01'i bulut madenciliğe yatırsam belki 3 ayda ROİ si anca çıkardı .  Bulut madencilik faizle kredi vermek gibi birşey. 1 Btc yatır 6 ay sonra 1,2 al. Ölme eşeğim ölme yani.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
April 30, 2015, 09:30:19 PM

Yok.
https://forum.bitmain.com/bbs/topics/544
However, we do not have referral program now...
Ancak, referral programı yok... demiş 2014'te. Hala yok.

Teşekkürler bilgilendirme için.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
April 30, 2015, 09:31:15 PM

beyler tavsiyeniz nedir yatırım yapılırmı?

Ciddi düşünüyosan Hashnest ten başkası yalan gibi. Ondada s4 veya s5 e para yatır derim...

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
May 03, 2015, 11:25:02 PM

Piyasayı takip edin. Alım satım yapın. Bulut madencilikten kazanacağız (tabi kazanırsanız ) paranın kat be kat fazlasını kazanırsınız . Hem de çok daha kısa sürede . Mesela ben kobocoine 0.01 Btc ile girdim. Sürekli takibimde olan bi para. 2 haftada 0.01'i  0.12 yaptım. 0.01'i bulut madenciliğe yatırsam belki 3 ayda ROİ si anca çıkardı .  Bulut madencilik faizle kredi vermek gibi birşey. 1 Btc yatır 6 ay sonra 1,2 al. Ölme eşeğim ölme yani.

olcayto hangi siteyi kullanıyorsun exchange için.

olcaytu2005
Legendary
*

Merit: 1024

View Profile
May 04, 2015, 07:39:23 AM

olcayto hangi siteyi kullanıyorsun exchange için.

Bittrex, Cyrpsty, Poloniex. En çok bu üçünü kullanıyorum . Nadiren Bter.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2015, 09:15:58 AM
Last edit: May 30, 2015, 09:31:08 AM by hgsteknoloji

Arkadaşlar yılbaşından beri (2015) bitcoin denen şeyle uğraşıyorum. Bu forumdaki birkaç arkaaş ve bazı sitelerdeki yazılar sayesinde birşeyler öğrendim. Öğrendiklerimi uyguladım. Bana göre en iyi madencilik sitesi Hashnest.com Neden diye sorarsanız. Alım-satım ücreti yok. Sadece GHS/BTC işlemi yapıyorsunuz. Alım-sayımdan kazanabiliyorsunuz. Aldınız elinizde GHS tutarsanızda madencilikten kazanıyorsunuz. Yani kaybetmek yok gibi. Ama tabiki hata yaparsanız kaybediyorsunuz.

1-https://cloudminr.io, 2-https://hashocean.com, 3-https://scrypt.cc, 4-https://www.bitcoincloudservices.com gibi farklı sistemleride denedim.
1. sistemde aldığım GHS ler 5 yıllık deniliyor. Her hafta düzenli ödeme yaptılar. 2 veya 3 hafta sonra ödediğimi almış olacağım. Ama forumlarda PONZİ diye tanımlanıyor.
2. sistemde aldığım GHS ler ömür boyu deniliyor. Her gün düzenli bir şekilde hesabıma birikim geliyor. 500000 satoshi olunca hemen ödeme yapılıyor. PONZİ mi bilmiyorum.
3. sistemi bir dönem kullandım. Kazandımmı kazandım fakat GHS fiyatları hızlı düşüş gösterdi. Kardayken çıkayım dedim. PONZİ diye tanımlanıyor.
4. sistemde GHS ler 1 yıllık deniliyor. Hergün düzenli bir şekilde bitcoin hesabıma ödeme yapılıyor. PONZİ değil deniliyor.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 30, 2015, 09:40:27 AM

Arkadaşlar yılbaşından beri (2015) bitcoin denen şeyle uğraşıyorum. Bu forumdaki birkaç arkaaş ve bazı sitelerdeki yazılar sayesinde birşeyler öğrendim. Öğrendiklerimi uyguladım. Bana göre en iyi madencilik sitesi Hashnest.com Neden diye sorarsanız. Alım-satım ücreti yok. Sadece GHS/BTC işlemi yapıyorsunuz. Alım-sayımdan kazanabiliyorsunuz. Aldınız elinizde GHS tutarsanızda madencilikten kazanıyorsunuz. Yani kaybetmek yok gibi. Ama tabiki hata yaparsanız kaybediyorsunuz.

1-https://cloudminr.io, 2-https://hashocean.com, 3-https://scrypt.cc, 4-https://www.bitcoincloudservices.com gibi farklı sistemleride denedim.
1. sistemde aldığım GHS ler 5 yıllık deniliyor. Her hafta düzenli ödeme yaptılar. 2 veya 3 hafta sonra ödediğimi almış olacağım. Ama forumlarda PONZİ diye tanımlanıyor.
2. sistemde aldığım GHS ler ömür boyu deniliyor. Her gün düzenli bir şekilde hesabıma birikim geliyor. 500000 satoshi olunca hemen ödeme yapılıyor. PONZİ mi bilmiyorum.
3. sistemi bir dönem kullandım. Kazandımmı kazandım fakat GHS fiyatları hızlı düşüş gösterdi. Kardayken çıkayım dedim. PONZİ diye tanımlanıyor.
4. sistemde GHS ler 1 yıllık deniliyor. Hergün düzenli bir şekilde bitcoin hesabıma ödeme yapılıyor. PONZİ değil deniliyor.
Scrypt.cc ile aktif olarak uğraşmaktayım. Imzalardan ve musluklardan gelen 2m kadar sat ı buraya yatırdım. Şuanlık memnunum ödemeyi hesabıma almıyorum. Günlük 20k sat bırakıyor. Onlarlada sistemden khs alıyorum. Sistemi aöıkcası çok sorgulamadan girdim. Bir zararını daha görmedim.
Sizinde verdiğiniz bilgiler dahilinde bitcoincloudservices.com a geçiş yapmayı planlıyorum. Fkat aklımda şu soru var. Hashnest mi yoksa Btccouldservices daha karlı siz ikisinide kullanmışsınız hangisini önerirsiniz ?
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2015, 11:42:15 PM

Scrypt.cc ile aktif olarak uğraşmaktayım. Imzalardan ve musluklardan gelen 2m kadar sat ı buraya yatırdım. Şuanlık memnunum ödemeyi hesabıma almıyorum. Günlük 20k sat bırakıyor. Onlarlada sistemden khs alıyorum. Sistemi aöıkcası çok sorgulamadan girdim. Bir zararını daha görmedim.
Sizinde verdiğiniz bilgiler dahilinde bitcoincloudservices.com a geçiş yapmayı planlıyorum. Fkat aklımda şu soru var. Hashnest mi yoksa Btccouldservices daha karlı siz ikisinide kullanmışsınız hangisini önerirsiniz ?

Kesinlikle hashnest

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 31, 2015, 09:47:53 AM

Hashnest lr alakalı çok kar borakmadığı için başlarda düşünmedim.
Ki bir ara 50k sat göndermiştim bakiyeme yansımamıştı.
Hasnest bir arada zararına işlem yapıyordu die biliyorum.
Bu gibi sebeplerden scrypt.com a yöneldim şuandada zararda değilim allaha şükür.
Biraz daha bakiye kasıp hashneste öyle geçerim.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
June 03, 2015, 10:44:59 PM

Hashnest lr alakalı çok kar borakmadığı için başlarda düşünmedim.
Ki bir ara 50k sat göndermiştim bakiyeme yansımamıştı.
Hasnest bir arada zararına işlem yapıyordu die biliyorum.
Bu gibi sebeplerden scrypt.com a yöneldim şuandada zararda değilim allaha şükür.
Biraz daha bakiye kasıp hashneste öyle geçerim.

Hashnestte güzel olan elinde GHS varsa miningden kazanıyorsun. Birde GHS fiyatı artınca satıp düşünce alırsan exstra kazanç sağlıyorsun. Ben başka hiçbir sistemde bunu görmedim. Al-sat ücretide kesmiyor.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
June 11, 2015, 10:46:39 PM

Bugün güzel bir şey oldu. Cloudminr.io ya linkimden üye olmuş 5 kişi sayesinde 0,2 BTC ye yakın satoshi kazanmışım.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: