Bitcoin Forum
April 16, 2024, 09:07:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Forum ile İlgili Öneriler  (Read 2398 times)
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 10, 2015, 06:35:31 PM

1. Mesajların bir yerine "Teşekkür et " sekmesi eklenebilir mi? Böylece insanlar birbirine rahatça teşekkür edebilir. Diğer türlü teşekkür mesajı yazmak imza kampanyalarından dolayı spam sayılabiliyor.

2. Foruma bildirim sekmesi eklenebilir mi? Böylece birisi benim mesajıma cevap verdiğinde ya da mesajımı alıntıladığında uyarı görebilirim. Diğer türlü takip etmesi kolay olmuyor.

Başka önerileri olan varsa bu konu altına ekleyebilir. Daha sonra birleştirip meta bölümünden yayınlarız.
1713301673
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713301673
Reply with quote  #2

1713301673
Report to moderator
1713301673
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713301673
Reply with quote  #2

1713301673
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cakir1
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
April 10, 2015, 06:38:43 PM

Bu 2 öneri de "New forum software" bölümü altında tartışıldı, quote olayı eklenecek yeni foruma muhtemelen.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 10, 2015, 06:48:19 PM

Bu 2 öneri de "New forum software" bölümü altında tartışıldı, quote olayı eklenecek yeni foruma muhtemelen.

O zaman bizim tekrar konu açmamıza gerek kalmamış. Peki kabul edilme durumları nedir?
bitkoyun
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
April 10, 2015, 06:52:42 PM

2. özellik zaten var.

New Post->Additional Options->Notify me of replies

olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 10, 2015, 07:05:31 PM

2. özellik zaten var.

New Post->Additional Options->Notify me of replies

Evet o özellik var ama benim kastettiğim donanımhaber'de ya da facebook'taki gibi daha işlevsel bir bildirim sekmesi. Siteye girer girmez şu sizin mesajınızı alıntıladı, şu size cevap verdi, şu size özel mesaj attı vb. olayları görebeliceğim ve tıkladığım an o mesaja ulaşabileceğim bir sistem.
jackringer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 19, 2015, 11:42:49 PM

Türkçe bölümünde reflink olayının tamamı ile kalkması gerektiğini düşüyorum. manipülatif olup güven sıkıntısı oluşturuyor reflink verildiği zaman.Tamamı ile aldatmaca.Güya site çok iyimiş falan filan.Site iyi olsa bile reflink yüzünden siteyede güvenemiyorsun.zaten reflink veren kişiler direk üçkağıtçı benim gözümde. ha desenki ya arkadaşlar sen benden üye olursa ikimizde karlı çıkacağız falan desen amenna ama kendi ufacık aklında karşındakini salak yerine koyma bari.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 20, 2015, 05:16:16 AM

Türkçe bölümünde reflink olayının tamamı ile kalkması gerektiğini düşüyorum. manipülatif olup güven sıkıntısı oluşturuyor reflink verildiği zaman.Tamamı ile aldatmaca.Güya site çok iyimiş falan filan.Site iyi olsa bile reflink yüzünden siteyede güvenemiyorsun.zaten reflink veren kişiler direk üçkağıtçı benim gözümde. ha desenki ya arkadaşlar sen benden üye olursa ikimizde karlı çıkacağız falan desen amenna ama kendi ufacık aklında karşındakini salak yerine koyma bari.

Üstat tmam bir derece haklısın belki ama reflikin olduğu sitelerde sen refsiz linklede girsen sistem seni birisine refliyor.
Bence onunla alakalı olarak güvenilir kişileri seçtip tartmak daha mantıklı ki isterseniz linki düzeltipde girilebilirsiniz.

Benim önerim Mesaj Kutusunun düzenlenmesi. Mesajlar alt alta karışık bir şekilde geliyor.
Mesajlar Nick Baz alınarak gruplandırılabilir. Tam bir messenger sistemi olur, düzenlenmiş olur.]
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 23, 2015, 05:02:10 PM

Forumla ilgili öneriler smf için değerlendiriliyor mu? Yoksa yeni yapılacak forum için mi değerlendiriliyor? Yeni yapılacak forum da ne gibi özellikler olacak bilemiyorum. Buraya ya da meta'ya öneri yazarak vakit mi kaybediyoruz? İzlememiz gereken yol nedir?
AltcoinInvestor
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
April 25, 2015, 07:59:50 PM

Forumla ilgili öneriler smf için değerlendiriliyor mu? Yoksa yeni yapılacak forum için mi değerlendiriliyor? Yeni yapılacak forum da ne gibi özellikler olacak bilemiyorum. Buraya ya da meta'ya öneri yazarak vakit mi kaybediyoruz? İzlememiz gereken yol nedir?
Şu anki forumla ilgili istenen değişiklikler meta'ya yazılır, eğer adminler uygun görürse ve sistemin çok fazla değiştirilmesi vs gerekmiyorsa uygulanır.

Yeni forumla ilgili öneriler için ayrı bölüm mevcut zaten.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: