Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:50:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Toplu DASH Masternode Yatırımı / Her MN İçin 5 ila 6 Kişi  (Read 1112 times)
Starin (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 25, 2015, 10:12:15 PM

Merhaba arkadaşlar, gelen talepler üzerine DASH masternode'u için toplu yatırım başlığı açıyorum.

Yatırım yapan kişilerle, her açtığımız masternode için ayrı bir whatsapp grubu kuracağım. Haberleşmeler, sorular için.

Katılabilmek için 150 ila 250 bir miktar belirtmeniz lazım, yuvarlak bir şey olursa çok daha rahat olur kazançların dağılımı. DASH için gereken toplam 1000 DASH üzerinden yatırdığınız kadar pay sahibi olacaksınız. Kazançlarınız ayda bir (masternode'a gelen parayı çekmek biraz zahmetli, uzun bir iş, bu yüzden ayda bir dağıtım) bana verdiğiniz adreslere yatırılacak. Aramızda belirlediğimiz bir saatte haftada bir stream açarak masternode'un canlı görüntüsünü göstereceğim. Ayrıca masternode tracker siteleri var DASH için oradan da masternodelarımızın günlük işlem hacmini vesayre detaylı görüntüleyebileceksiniz.

Benim önceliğim güvenlik olduğu için, İstanbul - Ankara'da olan tüm ortaklarla birebir görüşmek isterim. Hiç siyah bir nokta kalmasın. Her şey transparan olsun istiyorum.

Masternode'un aylık kazancından 1 DASH vpn server masrafına gidecek. Ben masternode'ları host edeceğim ve bunun için pay sahibi olduğum miktar dışında bir host feesi kesinlikle almayacağım.

Bir masternode'un ortalama günlük getirisi 0.80 ila 1.20 DASH arası olarak değişiyor. Yani yatırdığınız paranın bugünkü kurla ve bugünkü MN kazancı ile dönüşü tam 1000 gün. Bu yüzden yapacağımız yatırımın tamamen geleceğe dönük olduğunu lütfen unutmayın. Masternode feeleri şu anda %40 ancak yakın bir tarihte %60 olacak ve bu da hem DASH'in değerini arttıracağı gibi hem de MN'lerin kazandığı DASH miktarını da arttıracak.

Üzerine basa basa söylemek istediğim en önemli şey, bir kez 1000 DASH'imizi yatırıp MN açıldığında, o 1000 DASH'e bir daha dokunamıyoruz. Yani dokunursak MASTERNODE özelliğimizi kaybediyoruz. Dünyanın her türlü hali var, lütfen yatıracağınız para sizin için kısa bir zamanda acil çekilmesi gereken bir para olmasın.

Benim kişisel beklentim, DASH'in ileride çok daha değerleneceği ve bugünkü MN açma fiyatının son karlı fiyatlar olduğu. Amacım reklam yapmak değil, o yüzden lütfen kendiniz de iyice araştırınız. Sorularınız varsa cevaplamaya hazırım. Özelden ulaşanlara, konuşmak isteyenlere cep telefonumu vereceğim. Telefonda / whatsappta konuşmak daha pratik olabilir.

Görüşlerinize, önerilerinize açığım. Lütfen esirgemeyin.

"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AltcoinInvestor
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
April 25, 2015, 10:22:26 PM

İlk olarak bir masternode'un günlük getirisi ~0.5 dash'tır.
https://dashninja.pl : Estimated daily payout for an active node (blocks with MN payments last 24h: 100%): 0.5033 DASH/day (Last Refreshed: Sun Apr 26 2015 01:12:56)

3-4 günde bir ~1.8 dash getirisi olur bir masternode'un: örnek; http://explorer.darkcoin.io/address/XccGnwNxGmGB9D82iUfSkrtA3y1MQgJsuB
üstte verdiğim linkteki (dashninja) mn'lerin public adreslerini darkcoin block explorer'ında aratıp örnekleri çoğaltabilirsiniz.

dash'in fiyatı stabil değil, sürekli pump&dump yiyor, yarın fiyatının 0.01'in altına düşmeyeceğinin garantisini kimse veremez.

işin bir de hukuki boyutu mevcut. dark masternode'lar bir nevi mixer (karıştırıcı) görevi görürler, sizin ip adresiniz üzerinden illegal aktarımlar gerçekleştiği tespit edildiğinde başınız derde girebilir. bu işi anonim yapmakta fayda var.

edit: ek olarak hesaba katmadığınız bir şey daha mevcut,
masternode ödemeleri kazılan blokların blok ödüllerinin %35'i ile ödenir. blok ödülü yarılanması gerçekleştiğinde masternode gelirleri %50 azalacaktır.
snipetr
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
April 26, 2015, 04:28:38 PM

Valla hocam herşeyi açıklamışsınız. Altcoin yatırımı gambling den başka birşey değil.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 26, 2015, 09:49:55 PM

İlk olarak bir masternode'un günlük getirisi ~0.5 dash'tır.
https://dashninja.pl : Estimated daily payout for an active node (blocks with MN payments last 24h: 100%): 0.5033 DASH/day (Last Refreshed: Sun Apr 26 2015 01:12:56)

3-4 günde bir ~1.8 dash getirisi olur bir masternode'un: örnek; http://explorer.darkcoin.io/address/XccGnwNxGmGB9D82iUfSkrtA3y1MQgJsuB
üstte verdiğim linkteki (dashninja) mn'lerin public adreslerini darkcoin block explorer'ında aratıp örnekleri çoğaltabilirsiniz.

dash'in fiyatı stabil değil, sürekli pump&dump yiyor, yarın fiyatının 0.01'in altına düşmeyeceğinin garantisini kimse veremez.

işin bir de hukuki boyutu mevcut. dark masternode'lar bir nevi mixer (karıştırıcı) görevi görürler, sizin ip adresiniz üzerinden illegal aktarımlar gerçekleştiği tespit edildiğinde başınız derde girebilir. bu işi anonim yapmakta fayda var.

edit: ek olarak hesaba katmadığınız bir şey daha mevcut,
masternode ödemeleri kazılan blokların blok ödüllerinin %35'i ile ödenir. blok ödülü yarılanması gerçekleştiğinde masternode gelirleri %50 azalacaktır.

Masternode üzerinden ne kadarlık(GB) bir trafik geçiyor aylık bunu net yazan bir var mı ? Kiralanacak VPS bile bantgenişliğine göre parası değişir.
Ayrıca IPTables rule'leri sadece yetmiyor.. DDoS korumasıda gerekecek.. DDoS alan VPS'i hiçbir DataCenter kabül etmez.. İşletme maliyetlerinde bunlarıda hesaplamanız lazım. Cloudflare'in arkasına dahi alsanız aylık bir ücret ödemek zorunda kalacaksınız..
Kur sunucuyu çalışsın kazansın olarak sürmeyecek..

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Pages: [1]
  Print  

Jump to: