Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:30:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Ücretsiz Hemen 0.03 Bitcoin Kazan!  (Read 7467 times)
CoinTürk (OP)
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile WWW
April 29, 2015, 08:56:09 AM

Çinli exchange sitesi Huobi tarafından geliştirilen Bityes sitesi, kayıt olan herkese 0.03  Bitcoin (yaklaşık 20 TL) veriyor. Hediyenizi almak için yapmanız gerekenler: http://coin-turk.com/bityes-0-03-bitcoin-dagitiyor/
1714933845
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714933845
Reply with quote  #2

1714933845
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 29, 2015, 09:50:01 AM

Iyi teklif ama 20 tl icinde kimlik adres dogrulamasi yaptirilmaz bence.ne yapacaklari belli olmaz bu cinlilerin
emrebey
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
April 29, 2015, 09:51:51 AM

güzel referans linki.
lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
April 29, 2015, 09:54:52 AM

0.01 atıp 0.015 çekme niyetindeyim. Kimlik numaramı adresimi verip 0.03 alacam he... uğraştırmasınlar, bana adres versinler, kargolayım böbrekleri..
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 29, 2015, 12:18:03 PM

valla uğraşmaya değmez, hele kimlik doğrulatma hiç gerek yok bence, siteyi sürekli kullanacaksanız, trade yapacaksınız  iyi tabi
rossi.joel
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 29, 2015, 04:26:00 PM

üye oldumda bu Security Password kısmına tıklayamıyoruz nasıl ayarı yapıyoruz
olcaytu2005
Legendary
*

Merit: 1024

View Profile
April 29, 2015, 05:35:13 PM

Öncelikle sms aktivasyonu yapman ya da Google Authenticator kullanarak aktivasyon yapman gerekiyor. Ondan sonra o tıklayamadığın kısım açılır.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
April 29, 2015, 05:49:03 PM

10 katınıda verse kimlik bilgilerimi elin Çinlisine vermem.
rossi.joel
Member
**

View Profile
April 29, 2015, 05:54:12 PM

Öncelikle sms aktivasyonu yapman ya da Google Authenticator kullanarak aktivasyon yapman gerekiyor. Ondan sonra o tıklayamadığın kısım açılır.

cep tel girdim ama bi türlü kod gelmedi?
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 29, 2015, 09:10:38 PM

değiştirip gönderdim kabul edildi ama birşey vermedi Cheesy kampanya mı bitti acaba
jackringer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 29, 2015, 10:37:54 PM

Kendi refli linkini koyup burada milletin üzerinden para kazanmaya  çalışıyorsun hiç bir emek sarfetmeden. ayıp be kardeşim. türkçe bölümünün en büyük problemi bu ref olayı. bir çözüm gelemedi şu soruna.
olcaytu2005
Legendary
*

Merit: 1024

View Profile
April 30, 2015, 04:02:32 AM

Kendi refli linkini koyup burada milletin üzerinden para kazanmaya  çalışıyorsun hiç bir emek sarfetmeden. ayıp be kardeşim. türkçe bölümünün en büyük problemi bu ref olayı. bir çözüm gelemedi şu soruna.

İnsanlar üye olup olmamakta özgürler . Bir ponziyi tanitmadigi sürece referansı sorun olarak görmüyorum . Çünkü herkesin aklı var. Seçme sansida  var. Üstelik emekte var.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 30, 2015, 06:02:07 AM

telefona sms gelmiyor. bende sadece 0.005i almayı planlıyordum ama onuda alamadık:)
goraset
Legendary
*

View Profile
April 30, 2015, 06:35:01 AM

telefona sms gelmiyor. bende sadece 0.005i almayı planlıyordum ama onuda alamadık:)

Google Authenticator kullanabilirsin onuda kabul ediyor .
bende şimdi siteye üye oldum. site fena gözükmüyor. trade için kullanılabilir bence, çinliler iyi iş çıkarmış. 0.01 btc yollayıp kazasız bir trade yapıp btclerimi çekicem bende
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 30, 2015, 07:20:20 PM

Kimlik onayı da yaptım fakat 0.03 hesabımda gözükmüyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
goraset
Legendary
*

View Profile
April 30, 2015, 08:37:36 PM

Kimlik onayı da yaptım fakat 0.03 hesabımda gözükmüyor.

0.01 btc trade yapmadan gözükmüyor sanırım
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
April 30, 2015, 09:57:45 PM

bana da halen gelmemiş. illa btc atıp trade mi yapmamız gerek deneyen oldu mu
lorylore
Legendary
*

View Profile
May 01, 2015, 01:48:11 AM

bana da halen gelmemiş. illa btc atıp trade mi yapmamız gerek deneyen oldu mu
Evet trade yapmanız lazım, 0.01 BTC atıp USD ye, sonra tekrar BTC ye çevirin.
jackringer
Sr. Member

View Profile
May 01, 2015, 06:33:41 AM

Kendi refli linkini koyup burada milletin üzerinden para kazanmaya  çalışıyorsun hiç bir emek sarfetmeden. ayıp be kardeşim. türkçe bölümünün en büyük problemi bu ref olayı. bir çözüm gelemedi şu soruna.

İnsanlar üye olup olmamakta özgürler . Bir ponziyi tanitmadigi sürece referansı sorun olarak görmüyorum . Çünkü herkesin aklı var. Seçme sansida  var. Üstelik emekte var.

Sokayım öyle emeğe.  Facebook'da sayfa kurmuş ref'li linkleri şuraya üye olun buraya üye olun diyor.. Orada farkına vardım bu karaktersizin uyanıklığına.
Starin
Sr. Member

Activity: 266

Infected Mushroom

View Profile WWW
May 01, 2015, 06:40:17 AM

Yahu ne karaktersizi, ne sokması. Destur. Beğenmiyorsanız tıklamayın. Adam bunu bulup haber yapmasa kimsenin haberi olmayacak bu işten. Size ne? Beğenmiyorsanız başka kapıya. Allah Allah ya! Üstelik refli linkle kazanmakta ne sakınca var, yanlış bir bilgi de yok.

goraset
Legendary
*

View Profile
May 01, 2015, 08:58:13 AM

Kendi refli linkini koyup burada milletin üzerinden para kazanmaya  çalışıyorsun hiç bir emek sarfetmeden. ayıp be kardeşim. türkçe bölümünün en büyük problemi bu ref olayı. bir çözüm gelemedi şu soruna.

İnsanlar üye olup olmamakta özgürler . Bir ponziyi tanitmadigi sürece referansı sorun olarak görmüyorum . Çünkü herkesin aklı var. Seçme sansida  var. Üstelik emekte var.

Sokayım öyle emeğe.  Facebook'da sayfa kurmuş ref'li linkleri şuraya üye olun buraya üye olun diyor.. Orada farkına vardım bu karaktersizin uyanıklığına.

ağır ol şampiyon , üslubuna dikkat et
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
May 01, 2015, 11:30:09 AM

Sok sok bencede iyi sok yalnız ki hakkını veresin. Emeğinle sokmanda önemli onu da unutma. Ha unutmadan İşçi ve Emekçi bayramın da kutlu olsun. O kadar sokacaksın kutlamasak olmaz.

bisom
Member
**

View Profile
May 01, 2015, 12:14:06 PM

Bence bu s. muhabbetini bitirelim. Sokak ağzına gerek yok.

Bugün başlığı görünce dedim gidip üye olayım. Üye oldum, google authenticator den güvenliği etkinleştirdim derken 0.005 BTC hesabıma eklendi.0.02 BTC gönderip 1-2 al-sat yaptıktan sonra oluşan bakiyeyi çekeyim dedim. 2 sefer denedim ikisinde de reddetti. Destek kısmından chat isteğinde bulundum.

- Dedim transferi niye reddediyorsunuz.
- Hesabınızda illegal hareket gözlemlenmiş.Sahte hesap olarak sisteme kaydedilmiş.
- İyi de hesabım ilk kez açılıyor. Al-sat da yaptım en az 0.01BTC lik. Yani sizin istediklerinizi gerçekleştirmiş bulunuyorum.
- Yok sistemde artık sahte hesap olarak görülüyorsunuz. İsterseniz yatırdığınız miktarı iade edebiliriz.
- Dedim olur mu öyle şey niye vadettiğinizi gerçekleştirmiyorsunuz. Sisteminizde yanlışlık var değiştirin.
- Dedi efendim benim yapabileceğim bir şey yok. (Buranın yetkilisi kim? Çağırın buraya. Smiley geyiğine girmedim tabii)
- (Baktım alamayacağım ekstrayı başladım şantaja Smiley ) Bu sizin yaptığınız sahtekarlık. Bunu bitcointalk da yazacağım. Sizin itibarınız açısından pek hoş olmaz.
- (Şöyle 1-2 şey yazacak gibi oldu sonra vazgeçti.)
- Dedim tamam daha fazla burada bir şey yazmaya gerek yok. Gönderin benim 0.02 BTC mi.
- İstekte bulunun gönderelim dedi.

0.0201 BTC geri aldım.

Çinli kardeşlerimin bu keleğini unutmam Smiley
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
May 01, 2015, 01:30:22 PM

Bence bu s. muhabbetini bitirelim. Sokak ağzına gerek yok.

Bugün başlığı görünce dedim gidip üye olayım. Üye oldum, google authenticator den güvenliği etkinleştirdim derken 0.005 BTC hesabıma eklendi.0.02 BTC gönderip 1-2 al-sat yaptıktan sonra oluşan bakiyeyi çekeyim dedim. 2 sefer denedim ikisinde de reddetti. Destek kısmından chat isteğinde bulundum.

- Dedim transferi niye reddediyorsunuz.
- Hesabınızda illegal hareket gözlemlenmiş.Sahte hesap olarak sisteme kaydedilmiş.
- İyi de hesabım ilk kez açılıyor. Al-sat da yaptım en az 0.01BTC lik. Yani sizin istediklerinizi gerçekleştirmiş bulunuyorum.
- Yok sistemde artık sahte hesap olarak görülüyorsunuz. İsterseniz yatırdığınız miktarı iade edebiliriz.
- Dedim olur mu öyle şey niye vadettiğinizi gerçekleştirmiyorsunuz. Sisteminizde yanlışlık var değiştirin.
- Dedi efendim benim yapabileceğim bir şey yok. (Buranın yetkilisi kim? Çağırın buraya. Smiley geyiğine girmedim tabii)
- (Baktım alamayacağım ekstrayı başladım şantaja Smiley ) Bu sizin yaptığınız sahtekarlık. Bunu bitcointalk da yazacağım. Sizin itibarınız açısından pek hoş olmaz.
- (Şöyle 1-2 şey yazacak gibi oldu sonra vazgeçti.)
- Dedim tamam daha fazla burada bir şey yazmaya gerek yok. Gönderin benim 0.02 BTC mi.
- İstekte bulunun gönderelim dedi.

0.0201 BTC geri aldım.

Çinli kardeşlerimin bu keleğini unutmam Smiley

0.005'i bile ödememişlerse büyük sorun var. Bir kampanya yapıyorlar ama arkasında duramıyorlar. Zaten kullanmayacağımız bir site ama kullanacağımız varsa da kullanmıycaz artık
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 02, 2015, 06:30:36 AM

güntekin buralarda neler dönmüş ya...
ref yüzünden hakaretler, kampanyanın patlaması heyecanlı başlık olmuş.
ödemediklerine göre konu kilitlenebilir sanki
CoinTürk (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
May 02, 2015, 07:39:35 AM
Last edit: May 02, 2015, 08:38:03 AM by CoinTürk

Arkadaşlar, kampanyayı yaydığımız günden beri Türkiye'den çok büyük bir ilgi  gördü ve ilk iki gün Cointurk üzerinden 400' ün üzerinde okuyucumuz yararlandı. Sonrasında girenlerin hesapları Bityes tarafından engellendi ve tamamen kurallara uymasına rağmen site tarafından çeşitli bahaneler üretilerek ödül verilmemeye başlandı ve ödül çekimleri reddedildi. Bu olay tamamen sitenin kendi insiyatifidir ve verdiği sözü tutmamasıdır. Büyük olasılıkla bu kadar ilgi olacağını beklemiyorlardı.

Biz her zaman elimizden geldiğince iyi niyetli bir şekilde kullanıcıların yararlanması için böyle kampanyaları araştırıp bularak ve deneyimleyerek duyurmaya çalışıyoruz. Arada çatlak sesler çıksa da buna devam edeceğiz; çünkü yaptığımız işten kullanıcılarımız memnun ve binlerce beğeni alıyoruz. Bu zamana kadar yalnızca bizim duyurduğumuz 1, 3, 5 hatta 10 dolar dağıtan girişimler oldu ve binlerce kişi bu kampanyalardan yararlandı ve 1000 lerce dolar ücretsiz bir şekilde dağıtıldı.

Refli link konusuna gelince, biz bu zamana kadar site tanıtımları için refli link kullandık, fakat bundan gelir elde etmiyoruz. Reflink aynı bannerlarda olduğu gibi duyurunun yaptığı etkiyi ölçmek için kullanılıyor. Bunun dışında reflerden herhangi bir beklentimiz yok. Ayrıca Bu tür kampanyalar için, ponzi ve dolandırıcılık dışında,  refli linkten para kazanılmasının da kötü bir şey olmadığını düşünüyoruz. Özgür bir ülkede yaşıyoruz, hakaret ve küfür içeren söylemlerin dışında isteyen herkes istediği şeyi yazabilir ve paylaşabilir.

Biz her türlü eleştiriye açığız; fakat eleştiri sınırlarını aşarak hakaret ve küfür içeren  söylemlerle yorum yapan bazı kişilere ise cevap verme niyetinde değiliz.

Hiç bir şey üretmeden yalnızca konuşanlara karşı biz bildiğimiz işi yapmaya devam edeceğiz.

Cointurk ekibi.

testerman
Hero Member

Activity: 840
Merit: 1000

View Profile
May 02, 2015, 07:41:46 PM

arkadaslar siz siz olun , kimlik ve turevi bilgilerinizi internet ortamina sunmayin..

sadece telefon numaranizi bir alisveris sitesine verdiginizde neler oldugunu tecrube etmissinizdir az cok..

kimlik bilgilerinizi verdiginizde neler olacagini tahmin etmek zor olmasa gerek..
emrebey
Sr. Member

View Profile
May 04, 2015, 08:39:57 AM

referanssız link paylaşılmasını (refle beraber) daha doğal görüyorum. aksi halde 5 paragraf tanıtım okuyup, URL'e tıkladığımda ?ref_id=cointurk görmek bende güvensizlik oluşturuyor.

Refli link konusuna gelince, biz bu zamana kadar site tanıtımları için refli link kullandık, fakat bundan gelir elde etmiyoruz. Reflink aynı bannerlarda olduğu gibi duyurunun yaptığı etkiyi ölçmek için kullanılıyor. Bunun dışında reflerden herhangi bir beklentimiz yok.

eğer tek amacınız duyurunun etkisini ölçmek ise, link çıkışını takip etmek için birçok uygulama mevcut. Eğer amacınız o ise, çok yanlış bir ölçümleme aracı kullanıyorsunuz.
CoinTürk (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
May 04, 2015, 08:48:54 AM

referanssız link paylaşılmasını (refle beraber) daha doğal görüyorum. aksi halde 5 paragraf tanıtım okuyup, URL'e tıkladığımda ?ref_id=cointurk görmek bende güvensizlik oluşturuyor.

Refli link konusuna gelince, biz bu zamana kadar site tanıtımları için refli link kullandık, fakat bundan gelir elde etmiyoruz. Reflink aynı bannerlarda olduğu gibi duyurunun yaptığı etkiyi ölçmek için kullanılıyor. Bunun dışında reflerden herhangi bir beklentimiz yok.

eğer tek amacınız duyurunun etkisini ölçmek ise, link çıkışını takip etmek için birçok uygulama mevcut. Eğer amacınız o ise, çok yanlış bir ölçümleme aracı kullanıyorsunuz.

Bazıları için biz refli link kullanıyoruz, bazıları için ise tanıtımını yaptığımız siteler bize cointurk refli URL göndererek yapılan etkiyi ölçüyorlar. Eleştiriniz ve öneriniz için teşekkürler; fakat refli link konusunda aynı şekilde devam edeceğiz.

CoinTurk
emrebey
Sr. Member

View Profile
May 04, 2015, 09:01:46 AM

Bazıları için biz refli link kullanıyoruz, bazıları için ise tanıtımını yaptığımız siteler bize cointurk refli URL göndererek yapılan etkiyi ölçüyorlar. Eleştiriniz ve öneriniz için teşekkürler; fakat refli link konusunda aynı şekilde devam edeceğiz.

CoinTurk

Verdiğiniz cevap için çok teşekkür eder, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

emrebey
jackringer
Sr. Member

View Profile
May 07, 2015, 12:18:21 PM

İnsanlar üye olup olmamakta özgürler . Bir ponziyi tanitmadigi sürece referansı sorun olarak görmüyorum . Çünkü herkesin aklı var. Seçme sansida  var. Üstelik emekte var.

Emek falan yok. Alışmışsınız ref üyelik üzerinden insanları kandırmaya.
jackringer
Sr. Member

View Profile
May 07, 2015, 12:20:38 PM
Last edit: May 07, 2015, 12:54:43 PM by jackringer

CoinTurk

Nasıl gelir elde etmiyorsun? ref link üzerinden üye olduğumuzda her üye için bityes hesabınıza bakiye işleniyor.Dürüst insan reflink koymaz.
cakir1
Sr. Member

Activity: 266

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
May 07, 2015, 12:38:59 PM

X, y, z site farketmez. Siteye içerik girenler, çeviri yapanlar, içerik üretenler vereceği linkleri istedikleri gibi verebilirler kendi kararlarıdır. beğenmiyorsan o siteye tıklamazsın olur biter. Hakarete varan haddini aşan sözleri yazmanızın sadece sizlere zararı dokunur. Karşıdaki kişiyle empati yapmadan, yazdıklarını okumadan/anlamadan saçmalayanların çok kolay bir biçimde "ignore" edilebildiğinin, ve bu kişilerin sorularının cevapsız bırakıldığının, yardım isteklerine cevap verilmediğinin farkına vardığınızda çok geç olabilir.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
jackringer
Sr. Member

View Profile
May 07, 2015, 12:56:23 PM

X, y, z site farketmez. Siteye içerik girenler, çeviri yapanlar, içerik üretenler vereceği linkleri istedikleri gibi verebilirler kendi kararlarıdır. beğenmiyorsan o siteye tıklamazsın olur biter. Hakarete varan haddini aşan sözleri yazmanızın sadece sizlere zararı dokunur. Karşıdaki kişiyle empati yapmadan, yazdıklarını okumadan/anlamadan saçmalayanların çok kolay bir biçimde "ignore" edilebildiğinin, ve bu kişilerin sorularının cevapsız bırakıldığının, yardım isteklerine cevap verilmediğinin farkına vardığınızda çok geç olabilir.

Çok umrumdaydı ignore etmen, sorulara yanıt vermemen. Umarım reflink olayı tamamı ile yasaklanır ve suistimalin önü kesilir.
lewentkurt
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile WWW
May 07, 2015, 02:11:21 PM

Çok umrumdaydı ignore etmen, sorulara yanıt vermemen. Umarım reflink olayı tamamı ile yasaklanır ve suistimalin önü kesilir.

Bu arkadaşa şöyle cevap vermek gerekirdi aslında; "Site benim sitem istediğim linki koyarım, istediğimi yaparım, SANANE! Beğenmiyorsan siteye gelmez ve tıklamazsın" Ama ben bu şekilde davranmayacağım Smiley açıklamamızı zaten düzgün ve sakince yaptık. Ayrıca şu ana kadar reflinkten 1 kuruş dahi kazanmadık, merak eden Bityes'e hemen mail atarak sorabilir, fakat kazansak dahi bunun kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum, isteyen istediği şeyi paylaşabilir özgür bir ülkede yaşıyoruz. Refli linkten gelecek 3 kuruşa site ayakta durmuyor, ve buna ihtiyacımız yok, zaten reklam alanlarımız tamamen dolu.

Bundan sonra bu arkadaşa cevap vermeyi düşünmüyorum, bu arkadaşın forum üzerindeki önceki postlarından gördüğüm kadarıyla, tüm imzadan ödül verilen kampanyalara katıldığını görüyorum, bu kötü bir şey değil, fakat bize ısrarla yaptığı bu saldırı, postlardan gelir elde etmek için yaptığını düşündürüyor.

Neyse, site kurmak çok basit, fakat ayakta tutmak oldukça zor ve zahmetli, sürekli içerik yaratmanın zorluğunu Çakır gibi site sahipleri çok iyi bilir, teşekkür ediyorum Çakır'a. Yayınladığımız her yazıda tahmininizden çok ama çok fazla emek var. Türkiye Bitcoin topluluğuna hiç bir emek vermeden, sürekli yapılan işler hakkında negatif ve boş konuşanların aksine yaklaşık bir yılı aşkın süredir bizi destekleyen ve her gün sitemizi ziyaret ederek emeklerimizi boşa çıkarmayan tüm Bitcoin dostlarına teşekkür ediyorum.

CoinTürk Kurucu Ortağı
Levent Kurt

jackringer
Sr. Member

View Profile
May 07, 2015, 03:45:42 PM

Bu arkadaşa şöyle cevap vermek gerekirdi aslında; "Site benim sitem istediğim linki koyarım, istediğimi yaparım, SANANE! Beğenmiyorsan siteye gelmez ve tıklamazsın" Ama ben bu şekilde davranmayacağım Smiley açıklamamızı zaten düzgün ve sakince yaptık. Ayrıca şu ana kadar reflinkten 1 kuruş dahi kazanmadık, merak eden Bityes'e hemen mail atarak sorabilir, fakat kazansak dahi bunun kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum, isteyen istediği şeyi paylaşabilir özgür bir ülkede yaşıyoruz. Refli linkten gelecek 3 kuruşa site ayakta durmuyor, ve buna ihtiyacımız yok, zaten reklam alanlarımız tamamen dolu.

Bundan sonra bu arkadaşa cevap vermeyi düşünmüyorum, bu arkadaşın forum üzerindeki önceki postlarından gördüğüm kadarıyla, tüm imzadan ödül verilen kampanyalara katıldığını görüyorum, bu kötü bir şey değil, fakat bize ısrarla yaptığı bu saldırı, postlardan gelir elde etmek için yaptığını düşündürüyor.

Neyse, site kurmak çok basit, fakat ayakta tutmak oldukça zor ve zahmetli, sürekli içerik yaratmanın zorluğunu Çakır gibi site sahipleri çok iyi bilir, teşekkür ediyorum Çakır'a. Yayınladığımız her yazıda tahmininizden çok ama çok fazla emek var. Türkiye Bitcoin topluluğuna hiç bir emek vermeden, sürekli yapılan işler hakkında negatif ve boş konuşanların aksine yaklaşık bir yılı aşkın süredir bizi destekleyen ve her gün sitemizi ziyaret ederek emeklerimizi boşa çıkarmayan tüm Bitcoin dostlarına teşekkür ediyorum.

CoinTürk Kurucu Ortağı
Levent Kurt

Ne zamandır bitcointalk senin siten oldu?

Kurmuşsunuz tezgahınızı site kimseye ödeme yapmıyor ama reflinkini kouyp milleti kandırıyorsunuz 0.03 bonus diye. Çete olmuşsunuz. Sizin şark kurnazlığınızı söyledik diye kötü adam olduk tabii, işinize glmedi değil mi. Bu işi gelir olarak görmediğinizi söylüyorsunuz ama ref'li linklerinizi koymaktanda geri durmuyorsunuz. Neyse her refli linkinizde be çıkacağım ve lark kurnazlığınızı yazacağım.Uyanıklığa bak ya. adam kendi sitesine refli link koyuyor ve siteyi bitcointalk üzerinden öneriyor. İyi tezgah açmışsınız.

Şunuda yazayım ki iftiran yüzüne çarpsın. İmzam dolayısı ile local alanlardan bir gelirim yok yani sayılmıyor, sadece yağtığınız şark kurnazlığına kayıtsız kalamadım o yüzden yazıyorum.
lorylore
Legendary
*

View Profile
May 07, 2015, 05:10:20 PM

Kurmuşsunuz tezgahınızı site kimseye ödeme yapmıyor ama reflinkini kouyp milleti kandırıyorsunuz 0.03 bonus diye.
Merhaba.
http://m.imgur.com/iCnPmTv,4EDoUfK

https://brainwallet.org/#verify?vrAddr=126STT7fPYusFZHNfYtPzTetMgFWcBjKCJ&vrMsg=Hay%C4%B1rl%C4%B1%20forumlar.%20-lorylore&vrSig=H34Kx2Q7fuXG%2FBLu7AbXJ7%2BXVyMAiK1L%2FJ3eeW2i6MyjR9rER51joDNAGTweYbpBE7IJ0cExVDzG%2FNU8qwsN5K4%3D

-----BEGIN BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
Hayırlı forumlar. -lorylore
-----BEGIN SIGNATURE-----
126STT7fPYusFZHNfYtPzTetMgFWcBjKCJ
H34Kx2Q7fuXG/BLu7AbXJ7+XVyMAiK1L/J3eeW2i6MyjR9rER51joDNAGTweYbpBE7IJ0cExVDzG/NU8qwsN5K4=
-----END BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
jackringer
Sr. Member

View Profile
May 07, 2015, 07:38:20 PM

Kurmuşsunuz tezgahınızı site kimseye ödeme yapmıyor ama reflinkini kouyp milleti kandırıyorsunuz 0.03 bonus diye.
Merhaba.
http://m.imgur.com/iCnPmTv,4EDoUfK

https://brainwallet.org/#verify?vrAddr=126STT7fPYusFZHNfYtPzTetMgFWcBjKCJ&vrMsg=Hay%C4%B1rl%C4%B1%20forumlar.%20-lorylore&vrSig=H34Kx2Q7fuXG%2FBLu7AbXJ7%2BXVyMAiK1L%2FJ3eeW2i6MyjR9rER51joDNAGTweYbpBE7IJ0cExVDzG%2FNU8qwsN5K4%3D

-----BEGIN BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
Hayırlı forumlar. -lorylore
-----BEGIN SIGNATURE-----
126STT7fPYusFZHNfYtPzTetMgFWcBjKCJ
H34Kx2Q7fuXG/BLu7AbXJ7+XVyMAiK1L/J3eeW2i6MyjR9rER51joDNAGTweYbpBE7IJ0cExVDzG/NU8qwsN5K4=
-----END BITCOIN SIGNED MESSAGE-----

güzel bozmak için yazmışın yavrucuğumda forumda zaten yazıldı ödeme yapmadıkları. bu cointurk bile söyledi ödeme yapılmadığını. Olmadı be lory. yine ofsayt.Neyse artık başka zaman döt edersin beni.

İstersen 10 sayfa ödemesi yapılmayan kişileride yazayım  Wink
lorylore
Legendary
*

View Profile
May 07, 2015, 10:05:36 PM

Ben ödeme aldım ve bunu gösterdim. Üslubuna dikkat edersen forumca memnun olacağız.
+ konuda refli ve refsiz link verilirse sorun yok. Yazıya refli url verip (hele bir de üstüne goo.gl gibi kısaltma servisi kullanıp) refsiz verilmezse sıkıntı.
Reflinkli url içeren her konu scam değildir.
mudiko
Sr. Member

Activity: 321

View Profile
May 08, 2015, 06:22:35 PM

kimlik bilgilerine değmez
ultramode
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile WWW
March 24, 2017, 10:47:15 AM

Gerçekten ödeyen coin sitelerini aşağıda topladım. Kolay gelsin.

http://bedava-bitcoinkazan.blogspot.com.tr/
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: