Bitcoin Forum
May 13, 2024, 12:12:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Pana la 5 luni de discount-uri la serviciile web - HETNiX.COM  (Read 1371 times)
hetnix_srl (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 10


View Profile
June 29, 2015, 09:24:44 AM
 #1


Stimati membri,

Dorim sa va invitam sa faceti parte din marea familie HETNiX !
Pentru a ne arata aprecierea fata de dvs., va oferim un discount special de 50% pentru toate planurile de Gazduire Web, timp de doua luni: https://www.hetnix.com/webhosting.xml

De asemenea, pentru comenzile plasate pana la data de 10 Iulie 2015, vom oferi MIGRAREA WEBSITE-URILOR GRATUITA, de la vechea companie de hosting, catre serverele HETNiX si vom acorda un discount suplimentar pentru urmatoarele 3 luni, in proportie de 20% din pretul initial pentru oricine va migra serviciile catre noi, de la orice alta companie concurenta.
Mai pe scurt, va oferim un total de 5 luni de discount-uri.
Asadar, comandati acum si bucurati-va de beneficii Smiley.

Cod promotional:
GET50OFF - Discount 50% pentru oricare plan de gazduire web pentru primele doua luni. Asta inseamna ca puteti avea propriul cont de gazduire profesionala, pentru doar 0.99 EUR/luna pentru primele doua luni.

PS: Daca furnizati servicii de gazduire web catre clientii dvs, putem oferi si servicii de Reseller Web cu Discount-uri. Tot ce trebuie sa faceti este sa ne contactati.

Va multumim.

Cu deosebita stima,
HETNiX SRL.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
oiul
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile
June 30, 2015, 11:23:34 AM
 #2

Niste informatii despre datacenter, unde gasim?
hetnix_srl (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 10


View Profile
June 30, 2015, 09:32:37 PM
 #3

Niste informatii despre datacenter, unde gasim?

Buna seara,

Ne puteti trimite un email catre office at hetnix.ro sau puteti deschide un ticket din zona dedicata clientilor, iar un reprezentant NOC va raspunde in cel mai scurt timp.

Va multumesc.
slotgames
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
July 05, 2015, 10:06:59 AM
 #4

Buna ziua. Ce pachet imi recomandati pentru un site cu cautari din Spania, Argentina, Mexic cu 5ooo vizite unice si 100 -150 online?
hetnix_srl (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 10


View Profile
July 09, 2015, 08:58:02 AM
 #5

Buna ziua. Ce pachet imi recomandati pentru un site cu cautari din Spania, Argentina, Mexic cu 5ooo vizite unice si 100 -150 online?

Buna ziua,
Pachetul Standard se va potrivi perfect nevoilor site-ului dvs.

Pentru mai multe detalii, va rog sa ne contactati.

Va multumesc.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!