Bitcoin Forum
April 23, 2024, 09:49:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: HellasCoin SCAM!  (Read 7504 times)
chryspano (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 27, 2015, 05:04:22 AM
 #1

Επειδή τα γατάκια σβήνουν τα posts τους και ζητάνε ακόμη και τη διαγραφή ολόκληρων thread...

scripta manent

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?topic=1104382.0

Μπορεί ο HellasCoinTeam να μας πει πόση αξία έχει χάσει το scamcoin του και γιατί διέγραψε και συνεχίζει να διαγράφει τα post του?

Πάντως μου αρέσει που δίνει και επεξήγηση στο volume(24h) για ΤΟΣΟ μ@λ@κ#ς και άσχετους μας έχουν!

Έχεις καμια άλλη πρόβλεψη να κάνεις φίλε HellasCoinTeam? Δώσε μας όμως πρώτα λίγο χρόνο να προλάβουμε να τη διαβάσουμε πριν τη διαγράψεις.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713908984
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713908984

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713908984
Reply with quote  #2

1713908984
Report to moderator
1713908984
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713908984

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713908984
Reply with quote  #2

1713908984
Report to moderator
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 27, 2015, 08:36:49 AM
 #2

Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν.Ξέρουμε πολύ καλά τι κάνουμε και που θα φτάσουμε.Έχει καταντήσει αηδία εδώ και 1 χρόνο η επίθεση που δεχόμαστε από τυπάκια σαν εσένα.Αν έχεις τ' αρχίδια που πολύ αμφιβάλλω,κάτσε και φτιάξε μόνος σου νόμισμα.Μόνο να κρίνεις ξέρεις.Και για να σε προλάβω πριν αναφερθείς στον χυδαίο τρόπο με τον οποίο σου μιλάω: Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες.

HellasCoinTeam
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 27, 2015, 08:38:33 AM
 #3

Και όλα τα ποστ τα διέγραψα γιατί αρκετά έκατσα και ασχολήθηκα εγώ και όλη η ομάδα με κάτι τύπους σαν εσένα.

HellasCoinTeam
zoro1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 1000


View Profile
August 27, 2015, 08:55:58 AM
 #4

report to moderator.
βαλε και κανα μπιπ!

https://storjtalk.org/index.php
storj:decentralized cloud and much more!
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 27, 2015, 09:10:06 AM
 #5

report to moderator.
βαλε και κανα μπιπ!

Δεν βάζω κανένα μπιπ.Αν θέλει ο moderator μπορεί ελεύθερα να με κάνει ban.

HellasCoinTeam
mitzie
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 975
Merit: 1003



View Profile
August 27, 2015, 09:22:05 AM
 #6

Να κρατάμε ένα επίπεδο στην συζήτηση...

Και όλα τα ποστ τα διέγραψα γιατί αρκετά έκατσα και ασχολήθηκα εγώ και όλη η ομάδα με κάτι τύπους σαν εσένα.

Αν θέλεις μπορείς να ανοίξεις άλλο thread και να το κάνεις self-moderated
chryspano (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 27, 2015, 11:30:59 AM
 #7

Καλό θα ήταν να παραμείνει ως έχει αυτό το thread χωρίς μπιπ για να μάθουν όλοι τι εστί HellasCoins   Smiley

Καλού κακού πάντως έχω τραβήξει και μια screenshot, σε περίπτωση το γατάκι αποφασίσει να σβήσει πάλι τα post του.  Wink
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 27, 2015, 01:50:32 PM
 #8

Καλό θα ήταν να παραμείνει ως έχει αυτό το thread χωρίς μπιπ για να μάθουν όλοι τι εστί HellasCoins   Smiley

Καλού κακού πάντως έχω τραβήξει και μια screenshot, σε περίπτωση το γατάκι αποφασίσει να σβήσει πάλι τα post του.  Wink

Τράβα και τα βυζιά σου λούγκρα.Έλα από κοντά να με πεις γατάκι ανώνυμε μάγκα.

HellasCoinTeam
chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
August 27, 2015, 02:27:14 PM
 #9

Peace guys

chryspano (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 27, 2015, 03:35:28 PM
 #10

HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 27, 2015, 03:53:40 PM
 #11

Εγώ σταματάω,αλλά αν συνεχιστεί αυτή η επίθεση του chryspano ή οποιουδήποτε άλλου,θα συνεχίσω.

HellasCoinTeam
pazor_true
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1460
Merit: 1025


i love Emerald (EMD)


View Profile
August 30, 2015, 08:24:21 AM
 #12

Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν.Ξέρουμε πολύ καλά τι κάνουμε και που θα φτάσουμε.Έχει καταντήσει αηδία εδώ και 1 χρόνο η επίθεση που δεχόμαστε από τυπάκια σαν εσένα.Αν έχεις τ' αρχίδια που πολύ αμφιβάλλω,κάτσε και φτιάξε μόνος σου νόμισμα.Μόνο να κρίνεις ξέρεις.Και για να σε προλάβω πριν αναφερθείς στον χυδαίο τρόπο με τον οποίο σου μιλάω: Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες.

έτσι θέλεις να κάνετε δουλειές ;
έτσι θέλεις να προσελκίσεις επενδυτές και υποστηρικτές ;

όσο και σοβαρή και είναι η πρόθεσή σου με τη συμπεριφορά που δείχνεις εδώ στο φόρουμ ακυρώνεις κάθε δηλωσή σου και χάνεις κάθε αξιοπιστία.

pazor

BTC 12jiBjT2GSWYk2HwYdPqsQMuLqZ1br9D37 - i am Pazor
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 30, 2015, 11:31:48 AM
 #13

Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν.Ξέρουμε πολύ καλά τι κάνουμε και που θα φτάσουμε.Έχει καταντήσει αηδία εδώ και 1 χρόνο η επίθεση που δεχόμαστε από τυπάκια σαν εσένα.Αν έχεις τ' αρχίδια που πολύ αμφιβάλλω,κάτσε και φτιάξε μόνος σου νόμισμα.Μόνο να κρίνεις ξέρεις.Και για να σε προλάβω πριν αναφερθείς στον χυδαίο τρόπο με τον οποίο σου μιλάω: Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες.

έτσι θέλεις να κάνετε δουλειές ;
έτσι θέλεις να προσελκίσεις επενδυτές και υποστηρικτές ;

όσο και σοβαρή και είναι η πρόθεσή σου με τη συμπεριφορά που δείχνεις εδώ στο φόρουμ ακυρώνεις κάθε δηλωσή σου και χάνεις κάθε αξιοπιστία.

pazor

Η συμπεριφορά μου ποτέ δεν ήταν αυτή,από τότε που ξεκίνησε το νόμισμα.Αλλά πλέον κάποιοι με αναγκάζουν να βγάζω αυτή τη συμπεριφορά.Πίστεψε με πως οι επενδυτές δεν έχουν την συμπεριφορά κάποιων απέναντί μας.Πρώτα να μάθουν κάποιοι να σέβονται τον άλλον,αν θέλουν να σέβονται κι οι άλλοι εσένα.Πρέπει όλοι να είναι προετοιμασμένοι να δεχτούν την ίδια συμπεριφορά που δείχνουν εαυτοί στους άλλους.Όταν βρίζεις και κράζεις κάποιον/κάποιους κατά εξακολούθηση,μην περιμένεις κι αυτοί να μιλάνε για πάντα ευγενικά.Κάποια στιγμή τα όρια ξεπερνιούνται.Άνθρωποι είμαστε,όχι ρομπότ που τα προγραμματίζουν να κάνουν ότι θέλουν οι ιδιοκτήτες τους.

HellasCoinTeam
chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
August 30, 2015, 08:28:54 PM
 #14

Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν.Ξέρουμε πολύ καλά τι κάνουμε και που θα φτάσουμε.Έχει καταντήσει αηδία εδώ και 1 χρόνο η επίθεση που δεχόμαστε από τυπάκια σαν εσένα.Αν έχεις τ' αρχίδια που πολύ αμφιβάλλω,κάτσε και φτιάξε μόνος σου νόμισμα.Μόνο να κρίνεις ξέρεις.Και για να σε προλάβω πριν αναφερθείς στον χυδαίο τρόπο με τον οποίο σου μιλάω: Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες.

έτσι θέλεις να κάνετε δουλειές ;
έτσι θέλεις να προσελκίσεις επενδυτές και υποστηρικτές ;

όσο και σοβαρή και είναι η πρόθεσή σου με τη συμπεριφορά που δείχνεις εδώ στο φόρουμ ακυρώνεις κάθε δηλωσή σου και χάνεις κάθε αξιοπιστία.

pazor

φυσικά και δεν δικαιολογώ τον τρόπο που εκφράστηκε ο φίλος παραπάνω αλλά για να έχεις νορμάλ διάλογο πρέπει να κρατήθη ένα επίπεδο
Επειδή τα γατάκια σβήνουν τα posts τους και ζητάνε ακόμη και τη διαγραφή ολόκληρων thread...

chryspano (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 31, 2015, 03:52:37 AM
 #15


φυσικά και δεν δικαιολογώ τον τρόπο που εκφράστηκε ο φίλος παραπάνω αλλά για να έχεις νορμάλ διάλογο πρέπει να κρατήθη ένα επίπεδο
Επειδή τα γατάκια σβήνουν τα posts τους και ζητάνε ακόμη και τη διαγραφή ολόκληρων thread...


Έχεις χάσει το δάσος φίλε chrisvl.

Αν έχεις μνήμη χρυσόψαρου μπορείς να ξαναδιαβάσεις όλα τα thread απο την αρχή για να φρεσκαριστεί η μνήμη σου.

Τρία χρόνια που διαβάζω αυτό το φόρουμ, πουθενά και σε κανένα άλλο altcoin ή scamcoin δεν έχω δει τέτοια συμπεριφορά και τέτοιο νταβατζιλίκι απο τους δημιουργούς τους.

Εαν εσύ τώρα επέλεξες να "επενδύσεις" σε αυτό το scamcoin δικαίωμα σου,  δεν έχεις όμως κανένα δικαίωμα να πάρεις και άλλους στο λαιμό σου.  Εαν δεν "επένδυσες", τότε τουλάχιστον προσπάθησε να κρατάς ίσες αποστάσεις.
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 31, 2015, 06:49:42 AM
 #16


φυσικά και δεν δικαιολογώ τον τρόπο που εκφράστηκε ο φίλος παραπάνω αλλά για να έχεις νορμάλ διάλογο πρέπει να κρατήθη ένα επίπεδο
Επειδή τα γατάκια σβήνουν τα posts τους και ζητάνε ακόμη και τη διαγραφή ολόκληρων thread...


Έχεις χάσει το δάσος φίλε chrisvl.

Αν έχεις μνήμη χρυσόψαρου μπορείς να ξαναδιαβάσεις όλα τα thread απο την αρχή για να φρεσκαριστεί η μνήμη σου.

Τρία χρόνια που διαβάζω αυτό το φόρουμ, πουθενά και σε κανένα άλλο altcoin ή scamcoin δεν έχω δει τέτοια συμπεριφορά και τέτοιο νταβατζιλίκι απο τους δημιουργούς τους.

Εαν εσύ τώρα επέλεξες να "επενδύσεις" σε αυτό το scamcoin δικαίωμα σου,  δεν έχεις όμως κανένα δικαίωμα να πάρεις και άλλους στο λαιμό σου.  Εαν δεν "επένδυσες", τότε τουλάχιστον προσπάθησε να κρατάς ίσες αποστάσεις.


Κι εγώ πουθενά και σε κανένα άλλο νόμισμα δεν έχω δει τέτοια επίθεση με το καλημέρα.Δηλαδή το πρώτο σχόλιο κάποιων να ξεκινάει με την λέξη απάτη.Παρόλα αυτά μπήκαμε στη διαδικασία να εξηγήσουμε κάποια πράγματα και να απαντήσουμε ευγενικά σε αυτούς που κατηγορούσαν.Όπως ήταν αναμενόμενο δεν μπήκαν καν στην διαδιακασία ενός ώριμου και ευγενικού διαλόγου,οπότε ναι,μετά άλλαξε και το ύφος το δικό μας.Και ακριβώς το ίδιο θα έκανες κι εσύ αν είχες δημιουργήσει το οτιδήποτε και κάποιοι "έξυπνοι" εβγαίναν και σε έκραζαν.Και μάλιστα είμαι σίγουρος πως εσύ θα ήσουν πολύ χειρότερος στον τρόπο που θα απαντούσες,πράγμα που φαίνεται από το υφάκι σου και τον τρόπο που απαντάς από την αρχή της δημιουργίας του κάθε νομίσματος.Πώς να το πω?Το έχεις στο αίμα σου το κράξιμο.Γι' αυτό ζεις και είσαι εδώ μέσα.Γιατί ένας σωστός,έξυπνος και με επίπεδο άνθρωπος θα έμπαινε στη διαδιακασία να έρθει σε επαφή με τον Χ,Ψ δημιουργό του νομίσματος και εφόσον είχε γνώσεις να έλεγε την άποψη του και τι πρέπει να αλλάξει ώστε να έχει μία αξιοπρεπή πορεία το νόμισμα.Κάτι το οποίο δεν έκανε κανένας απ' όλους αυτούς που κράζουν.Είναι αυτό που λέω,οι επαναστάτες και οι μάγκες του πληκτρολογίου,που πίσω από τις οθόνες το παίζουν νταϊλίκι και όταν βρίσκονται face to face σκύβουν το κεφάλι.

HellasCoinTeam
chryspano (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 31, 2015, 08:38:03 AM
 #17

Κι εγώ πουθενά και σε κανένα άλλο νόμισμα δεν έχω δει τέτοια επίθεση με το καλημέρα.

Αν δεν γνωρίζεις αγγλικά δεν σου φταίει κανείς, μάθε αγγλικά και διάβαζε εδώ να "μορφωθείς" nooba https://bitcointalk.org/index.php?board=67.0
Ακόμη δεν έκλεισες χρόνο και θέλεις να φτιάξεις scamcoin.

Όσον αφορά τις υπόλοιπες ασυναρτησίες σου ένα πράγμα έχω να σου πω μόνο....
Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν. Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες. Τα ίδια σου τα λόγια...


Άντε να ανοίξουν τα σχολεία σε λίγες ημέρες να ηρεμήσουμε λιγάκι....
HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 31, 2015, 08:51:12 AM
 #18

Κι εγώ πουθενά και σε κανένα άλλο νόμισμα δεν έχω δει τέτοια επίθεση με το καλημέρα.

Αν δεν γνωρίζεις αγγλικά δεν σου φταίει κανείς, μάθε αγγλικά και διάβαζε εδώ να "μορφωθείς" nooba https://bitcointalk.org/index.php?board=67.0
Ακόμη δεν έκλεισες χρόνο και θέλεις να φτιάξεις scamcoin.

Όσον αφορά τις υπόλοιπες ασυναρτησίες σου ένα πράγμα έχω να σου πω μόνο....
Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν. Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες. Τα ίδια σου τα λόγια...


Άντε να ανοίξουν τα σχολεία σε λίγες ημέρες να ηρεμήσουμε λιγάκι....

Είσαι απλά ένα γελοίο ανώριμο ανήλικο παιδάκι.Συνέχισε να ζεις την αποτυχημένη και μίζερη ζωή σου.Καλή αρχή στην καινούρια σχολική χρονιά.Αν και είμαι σίγουρος πως θα την επαναλάβεις πολλές φορές αυτή τη χρονιά γιατί με το IQ που έχεις δεν βλέπω να το βγάζεις το σχολείο.

HellasCoinTeam
chryspano (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 31, 2015, 08:57:16 AM
 #19

Κι εγώ πουθενά και σε κανένα άλλο νόμισμα δεν έχω δει τέτοια επίθεση με το καλημέρα.

Αν δεν γνωρίζεις αγγλικά δεν σου φταίει κανείς, μάθε αγγλικά και διάβαζε εδώ να "μορφωθείς" nooba https://bitcointalk.org/index.php?board=67.0
Ακόμη δεν έκλεισες χρόνο και θέλεις να φτιάξεις scamcoin.

Όσον αφορά τις υπόλοιπες ασυναρτησίες σου ένα πράγμα έχω να σου πω μόνο....
Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με μουνόπανα του λόγου σου.Στα αρχίδια μου σε γράφω κι εσένα και όσους κράζουν. Μόνο αυτός ο τρόπος αξίζει σε κάτι αρχίδια σαν εσένα.Τέρμα οι ευγένειες. Τα ίδια σου τα λόγια...


Άντε να ανοίξουν τα σχολεία σε λίγες ημέρες να ηρεμήσουμε λιγάκι....

Είσαι απλά ένα γελοίο ανώριμο ανήλικο παιδάκι.Συνέχισε να ζεις την αποτυχημένη και μίζερη ζωή σου.Καλή αρχή στην καινούρια σχολική χρονιά.Αν και είμαι σίγουρος πως θα την επαναλάβεις πολλές φορές αυτή τη χρονιά γιατί με το IQ που έχεις δεν βλέπω να το βγάζεις το σχολείο.

HellasCoinTeam
Member
**
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 10

www.hellascoin.gr


View Profile WWW
August 31, 2015, 09:04:54 AM
 #20

Ξέρεις το αστείο είναι πως ο ηλίθιος δεν καταλαβαίνει πως είναι ηλίθιος και το χειρότερο είναι πως νομίζει ότι ο πιο έξυπνος άνθρωπος του κόσμου.Περαστικά σου.Αν και στην περίπτωσή σου δεν υπάρχει γιατρειά.

HellasCoinTeam
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!