Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:09:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Minerfarm sanal madencilik oyunu  (Read 31004 times)
Lituation
Hero Member

Activity: 698
Merit: 500

Free Speech is the most important thing.

View Profile
July 30, 2016, 02:16:40 PM

"Çalıyor ama yol yaptı" ya dönecek gibi.

Bu aliser denen dingilin mesaj atmaya aciz ve utanmaz bir herif olduğunu düşünen tek ben miyim?

Yalnız değilsin. Burada dolandırıcının avukatlığını yapanlar da negative trust hak ediyor aslında. Hırsızlığın aklanması ülkemizde moda oldu. Doğru söyleyeni kovarlar misali, buradaki belli bir kitlenin akitlerden farkı yok. Forumu da ülke gibi bok çukuruna dönüştürmeye çalışıyorlar.
ridewithme
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
July 30, 2016, 02:29:03 PM

sen  önce yan hesabı bırakıp orjinalden negatif trustu ver , sonra alisere bok at.

bu forumda uğraşıp proje üreten, kripto dünyasına katkı sunan nadir insanlardan biri, kimsenin parasının kaldığını görmedim, projenin sıkıntıları herkesin malumu , her proje tutacak diye birşey yok, aliserin mağdur olan arkadaşların ödemelerini geçte olsa yapacağını düşünüyorum.

Ya sen ne kendini bilmez bir insansın. Az bir sey yüreğin varsa çıkıp asıl üyeliğinle millete negatif trust versene bak o zaman ne oluyor. Böyle yeni saçma sapan hesaplarla insanların adını lekelemek kolay tabi aliserin sen yaşının en az 10 katı kadar bu sektöre yaptığı hizmet var. Hem senin içerde paran kaldımı kardeşim sen neyin laga lugasını yapıyorsun yada kaçtığını nereden biliyorsun. Yarın öbür gün gelir yerinde bir açıklama yapınca ne olacak hesabı kapatıp kaçacaksın değil mi. Bu forumda en çok tanına üyelerden biridir aliser biraz kendine gel aklını başına topla.

Bu tehdit mesajlarını alıntılayalım, sonra lazım olur. Hırsızı savunanlar hırsızlığa ortaktır. Aliser kaçmış gitmiş şakşakçıları hala burada cirit atıyor. Sizin ne kazancınız vardı bu ponziden? Yoksa bu dolandırıcının gizli ortakları mısınız?

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
July 30, 2016, 02:39:53 PM

sen  önce yan hesabı bırakıp orjinalden negatif trustu ver , sonra alisere bok at.

bu forumda uğraşıp proje üreten, kripto dünyasına katkı sunan nadir insanlardan biri, kimsenin parasının kaldığını görmedim, projenin sıkıntıları herkesin malumu , her proje tutacak diye birşey yok, aliserin mağdur olan arkadaşların ödemelerini geçte olsa yapacağını düşünüyorum.

Ya sen ne kendini bilmez bir insansın. Az bir sey yüreğin varsa çıkıp asıl üyeliğinle millete negatif trust versene bak o zaman ne oluyor. Böyle yeni saçma sapan hesaplarla insanların adını lekelemek kolay tabi aliserin sen yaşının en az 10 katı kadar bu sektöre yaptığı hizmet var. Hem senin içerde paran kaldımı kardeşim sen neyin laga lugasını yapıyorsun yada kaçtığını nereden biliyorsun. Yarın öbür gün gelir yerinde bir açıklama yapınca ne olacak hesabı kapatıp kaçacaksın değil mi. Bu forumda en çok tanına üyelerden biridir aliser biraz kendine gel aklını başına topla.

Bu tehdit mesajlarını alıntılayalım, sonra lazım olur. Hırsızı savunanlar hırsızlığa ortaktır. Aliser kaçmış gitmiş şakşakçıları hala burada cirit atıyor. Sizin ne kazancınız vardı bu ponziden? Yoksa bu dolandırıcının gizli ortakları mısınız?
Benim orada dediğim olayı sen nasıl okuyup anlıyorsun anlamış değilim ben orada adama diyorum azcık yürek varsa bu adamı kendi üyeliğinden trusla he aliser konusuna gelince daha kaç gün olmuş siz adama hemen laf giydiriyorsunuz ülke zor bir dönemden geçiyor belki bu olaylarla yada başka bir şeylerle alakalı sorun yaşıyor bilemeyiz diyorum adam dönmezse 2 hafta daha tamam bende negatif yapıştırayım ama bi durun bu forum da aliseri tanıyan çok kişi var bir ulaşsınlar bir baksınlar sorun neymiş kaçmışsa eğer ki ben hala kaçmadığını füşünüyorum işte o zaman topluca negatifi çakalım diyorum. Böyle okuduğunu anlamadan dinlemeden hemen avukatlık yapıyor deme ben herkese bu şekilde yaklaşıyorum. beni dolandıran adama bile zamanında 1 ay süre tanıdım ben. Sonunda dolandırıldım çaktım negatifi ama bekledim. Sen beni şimdi alisseri ortağı olarak görüyorsun. Bak bakayım benim aliserin konusundaki yorumlarıma eğer beni ortaklıkla suçluyorsan elinde kanıt olmadan işte o zaman bende seni suçlayabilirim senin aliserin ortağı olmadığın ne malum. onuçta burada ismini temizee çıkarmak adına gelip alisere sallamak kolay demem o ki biraz düşünerek yazın şuraya yazılarınızı kimi ne ile suçladığınıza dikkat edin.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 30, 2016, 03:51:23 PM

ben kimsenin avukatıda değilim kimseye kefilde değilim, kimseyi tehtitde etmiyorum, yan hesaplardan bok atan ötleklere haddini bildiriyorum. bu forumda hesap farmlayım 5-10 hesaptan farklı kişiymiş gibi yazan yavşaklar var, negatif trustu bile kendi hesabından veremeyen ötleklerler var, giweavaylerden 3-5 mbtc daha fazla alıcam diye 3-5 hesaptan btc adresi gönderen açgözlüler var. yazdıklarım onlara, yazdıklarımın  sonuna kadar arkasındayım.negatif trusttan korksaydık, yan hesaptan yazardık sizler gibi.
beni bilen biliyor zaten, bilmiyenlede işim olmaz.
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
July 31, 2016, 07:42:40 AM

Ben aceleci olmayı sevmiyorum. Belki özel işleri vardır ilgilenecek vakti yoktur. Bir süre daha bekleyip ondan sonra negatif trust vereceğim.
thinkinger
Hero Member

Activity: 784

View Profile WWW
July 31, 2016, 04:05:30 PM

ben güvenmeye devam ediyorum. aceleci olmaya gerek yok

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
M@rvel
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
July 31, 2016, 07:15:43 PM

Gergin bir bekleyiş var anlaşılan. Umarım irtibatı olanlar aliser e bir an önce ulaşıp durumu aydınlatmasını sağlarlar.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
July 31, 2016, 07:37:27 PM

Bu adam vurgun yapmaya niyeti olsa zaten çok iyi coder en kralını yapar burada üç beş ile uğraşmaz üstüne gelip açıklama yapmaz bi anda kapatır giderdi.
Bu yüzden bu savunmalar çalıyor ama yol yaptı olayı değil.
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
July 31, 2016, 08:15:38 PM

Benim aklıma 3 ihtimal geliyor.

1. Vurgun yapılma aşamasında. Yeterli gördüğü btc miktarı oluşunca "hacklendik", "günlerce cebimden ödedim" gibi klasik bir savunma gelecek.
2. Arkadaş fetöcüydü ve tutuklandı.
3. Vurgun zaten çoktan yapıldı.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
July 31, 2016, 08:42:43 PM

1. Vurgun yapılma aşamasında. Yeterli gördüğü btc miktarı oluşunca "hacklendik", "günlerce cebimden ödedim" gibi klasik bir savunma gelecek.

Neden insanın aklına hep kötü ihtimaller gelir ki ? gerçi bu durumda iyi ihtimal yok ki Cheesy
arancra
Sr. Member

Activity: 448

View Profile WWW
July 31, 2016, 08:51:00 PM

Neden insanın aklına hep kötü ihtimaller gelir ki ? gerçi bu durumda iyi ihtimal yok ki Cheesy

Duygusal yaklaşıyoruz belki, aliser e toz konduramıyoruz ama, gerçekten kötü ihtimallerden biri gerçekleşmiş ve biz boşa konuşuyor olabiliriz. Ya da adamın başına gerçekten kötü bir şey geldi ki; foruma girip açıklama bile yapma fırsatı yok.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
July 31, 2016, 08:59:30 PM

Duygusal yaklaşıyoruz belki, aliser e toz konduramıyoruz ama, gerçekten kötü ihtimallerden biri gerçekleşmiş ve biz boşa konuşuyor olabiliriz. Ya da adamın başına gerçekten kötü bir şey geldi ki; foruma girip açıklama bile yapma fırsatı yok.

Neden toz konduramazsınız ki böyle bir insana anlamış değilim. Aramızda 2015 yılında geçen ufak bir dialog:

Belki de bu yüzden kılım ben buna.

Ha bir de madem bu "minerfarm" vur-kaç değil, neden sahte bilgilerle kaydedilmiş bu domain, bunu da anlamış değilim.
Penguen
Hero Member

View Profile
August 05, 2016, 08:31:24 PM

Minerfirm küçük ödemeleri yapmaya başlamış yaklaşık 2.5 BTC lik bir ödeme yapmış. Ama hala bir açıklama gelmedi. Doğrusu anlamış değilim.
M@rvel
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
August 05, 2016, 09:11:22 PM

En azından ödeme gayreti içerisinde diyebiliriz. Zamanla netleşecek sanırım.

mmmtr
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
August 27, 2016, 02:56:50 PM

Güncelleme

Bildiğiniz gibi bundan bir kaç ay önce bir açık nedeniyle Minerfarm sisteminde kayıtlı bazı kullanıcı hesaplarına sızılarak yüksek miktarda Bitcoin çalınmıştı, bu dönemde istemeden de olsa ödemeleri tamamen kapatmak zorunda kalmış ve suistimalleri önlemek için kontrollü ödemeler yapmaya başlamıştık. Yakın zamanda içerideki ödemeleri yapabilmek için Kredi çekerek bitcoin alımı yaptık ve beklemede olan ödemelerin büyük çoğunlunu tamamladık şu anda da belli ölçüde ödemeler açık ve sistem çalışır durumda ve yavaş yavaş toparlanmaya başladı.

Minerfarm bildiğiniz gibi bu sektörde hizmet vermeye başlayan ilk Bitcoin yatırım sistemlerinden birisi ve bu sistemi daha uzun süreler devam ettirmek amacındayız, bu süreçte bazı kullanıcıları üzdüğümüzün farkındayız ancak Bitcoin gibi güvenlik konusunda büyük risklere açık bir sistemle çalışmanın getirdiği bazı sorunlarla da boğuşmak zorunda kalıyoruz. Bunun yanında Türkiye'deki en büyük Bitcoin borsasının da hizmetlerine son vermesi dolaylı olarak bizi de etkilemiş durumda, yine de elimizden geldiğince durumu düzeltmeye ve sorunsuz şekilde çalışmaya gayret ediyoruz.

Bu arada haklı olarak bazı kullanıcıların şahsımı sahtekar ve dolandırıcı olarak anmasını anlayışla karşılıyorum muhtemelen ben de olsam aynı tepkiyi verirdim. Dediğim gibi Minerfarm aynı şekilde çalışmaya devam edecek ve yeni güvenlik önlemleri ile de olası yeni saldırıların önü kapatılmış olacak.

Google Adsense hesabımızın banlanması sonrasında büyük sıkıntılar çeksek de alternatif yollarla sistemin çalışmasını devam ettirebiliyoruz, bu süreçte bizi destekleyerek güvenlerini kaybetmeyen herkese teşekkür ederim. Bitcoin ekosisteminin gelişmesi konusunda bir çok projeyi hayata geçirmeye çalıştık ancak imkanlar doğrultusunda başarabildiklerimiz ve başaramadıklarımız oldu elbette ve ileride başka projelerimiz de olacak ve Minerfarm bu süreçte bizim ilk projemiz olarak hep devam edecek.

Saygılarımla

Evet beklenen açıklama geldi geçmiş olsun hocam en kısa kayıpla bu süreci atlatırsınız inşallah . Dediğiniz gibi bazı arkadaşlar sahtekar yakıştırmasında bulunmalarını anlayışla karşılamışsın ama ortada bir sorun vardı bir cevap yazsaydın bu sıkıntılı süreç içerisinde hem senin hemde onlar için en hayırlısı o olurdu Smiley
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 27, 2016, 10:50:21 PM

Güncelleme

Bildiğiniz gibi bundan bir kaç ay önce bir açık nedeniyle Minerfarm sisteminde kayıtlı bazı kullanıcı hesaplarına sızılarak yüksek miktarda Bitcoin çalınmıştı, bu dönemde istemeden de olsa ödemeleri tamamen kapatmak zorunda kalmış ve suistimalleri önlemek için kontrollü ödemeler yapmaya başlamıştık. Yakın zamanda içerideki ödemeleri yapabilmek için Kredi çekerek bitcoin alımı yaptık ve beklemede olan ödemelerin büyük çoğunlunu tamamladık şu anda da belli ölçüde ödemeler açık ve sistem çalışır durumda ve yavaş yavaş toparlanmaya başladı.

Minerfarm bildiğiniz gibi bu sektörde hizmet vermeye başlayan ilk Bitcoin yatırım sistemlerinden birisi ve bu sistemi daha uzun süreler devam ettirmek amacındayız, bu süreçte bazı kullanıcıları üzdüğümüzün farkındayız ancak Bitcoin gibi güvenlik konusunda büyük risklere açık bir sistemle çalışmanın getirdiği bazı sorunlarla da boğuşmak zorunda kalıyoruz. Bunun yanında Türkiye'deki en büyük Bitcoin borsasının da hizmetlerine son vermesi dolaylı olarak bizi de etkilemiş durumda, yine de elimizden geldiğince durumu düzeltmeye ve sorunsuz şekilde çalışmaya gayret ediyoruz.

Bu arada haklı olarak bazı kullanıcıların şahsımı sahtekar ve dolandırıcı olarak anmasını anlayışla karşılıyorum muhtemelen ben de olsam aynı tepkiyi verirdim. Dediğim gibi Minerfarm aynı şekilde çalışmaya devam edecek ve yeni güvenlik önlemleri ile de olası yeni saldırıların önü kapatılmış olacak.

Google Adsense hesabımızın banlanması sonrasında büyük sıkıntılar çeksek de alternatif yollarla sistemin çalışmasını devam ettirebiliyoruz, bu süreçte bizi destekleyerek güvenlerini kaybetmeyen herkese teşekkür ederim. Bitcoin ekosisteminin gelişmesi konusunda bir çok projeyi hayata geçirmeye çalıştık ancak imkanlar doğrultusunda başarabildiklerimiz ve başaramadıklarımız oldu elbette ve ileride başka projelerimiz de olacak ve Minerfarm bu süreçte bizim ilk projemiz olarak hep devam edecek.

Saygılarımla

Ben bekleyin sağ duyulu olun gelecektir diyince bana sen avukatı mısın diyenler alıntı yapanlar bana ortağı mısın  diyenler vardı. Şimdi nerdesiniz bekleyin derken haklı mı çıktım alıntı yapan arkadaştan herkesin adına yapılan bir özür bekliyorum yada bundan sonra başkasını suçlarken 100 defa düşünmeye davet ediyorum.
Herkesin adına sevindim. Herkese iyi günler.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
IvanKalyada
Member
**

Activity: 106
Merit: 10

View Profile
August 30, 2016, 11:52:45 PM

Her şeyden önce, ben şimdi çevirmen kullanarak konuşuyoruz . İkinci i Aliser Bu forum konusundan söz neden anlamak, ancak İngilizce konuşmaya inkar yok . Üçüncü, o benim özel mesajlar herhangi cevap vermedi, ben 3 tanesi gönderdiğiniz adres.
Dördüncü, ben kimim? I işlem kimliği veya başka bir şey olmadan, para hesabından çalındı ​​kullanıcıların biriyim, onlar sadece gitti .
Burada bir işlem yok id olduğu görülmektedir ve uygulanmamıştır hesabıma, bir ekran görüntüsü: http://prntscr.com/ccaoqf
#8900   2016-05-29 01:37:05   ..   0.17000000   1BpRZoHVAqRqhHb9csdQicQ3ztqp4ew2MA <<< Bu para sadece hiçbir geldi ve çekilme isteği değil bana göre yapıldığı, bu yapılan hackerlar idi.
ben hiçbir eylem ID veya onay çekilmesi, neden Aliser i anlamıyorum bana iade edilemez ?
Ben anlayamıyorum bir şey daha, ben Alişer 3 özel mesajlar gönderdiğiniz adres onlardan herhangi birine cevap yalanladı !

Burada onlar gerçekten var ispat hesabımdan bu üç mesajların metinleri ve ekran vardır : http://prntscr.com/ccat37

Hello, what s wrong? I just need my money back, why do you ignore me?  Cry
 Withdraw request #8900   2016-05-29 01:37:05   ..   0.17000000   1BpRZoHVAqRqhHb9csdQicQ3ztqp4ew2MA was made not by me, it was made by hackers, why don't you refund me? It's clearly seen that money did not pass through system, and now you deleted all this from transaction history.
With hope for understanding and for help, Ivan Kalyada (the same username in minerfarm)

Hello?  Huh Is it so big problem to refund me? more than a month passed from the moment when hackers tried to steal my money....
#8900   2016-05-29 01:37:05   ..   0.17000000   1BpRZoHVAqRqhHb9csdQicQ3ztqp4ew2MA
I tell you once more, wallet is not my, refund me, please, this withdraw was made by hackers, not me  Cry
Or at least say something....

I don't know maybe it can help in investigation of that hack of site, I just lurked in my email box and found, that hackers  entered twice to my account a day before withdraw, seems they lurked in my account for maybe three hours trying to change something but after all just stole my funds, i did not notice this before, because IP from which they logged in starts from the same numbers.
here are texts of these two notifications about log in to my account:
Successful authorization.

Login: Ivan Kalyada
IP: 109.202.107.15
Date and time: 2016-05-28 22:35:49

IP: 109.202.107.15
Date and time: 2016-05-28 22:40:33

And this is my current IP: 109.188.126.15, as you can see it s different.

And that s what IP check says about that IP, from which hackers logged in to my account:
IP   109.202.107.15
(Host)Хост:   managed-by.hosttricks.com
(city)Город:   Не определен (not detected)
(Country)Страна:    Netherlands
(IP diaposon)IP диапазон:   109.202.104.0 - 109.202.107.255
(Provider name)Название провайдера:   Global Layer network

And then they logged in to my account once more, looks like to check if withdraw was confirmed, two days later:

IP: 213.152.161.45
Date and time: 2016-06-01 23:50:22

IP check:

IP   213.152.161.45
Хост:   
(City)Город:   Не определен
(Country)Страна:    Netherlands
(IP diaposon)IP диапазон:   213.152.161.0 - 213.152.161.255
(name provider)Название провайдера:   AirVPN.org
Please answer me, will I see my money back to my account some day? It s really frustrating and i really need these money...

Ben zaten söylediğim gibi, onlardan herhangi birine yanıt almadı ...

Ben 3 ay boyunca verdiği cevapta bekledi çünkü ben zaten olumsuz güven oranı Alişer verdi. neden ben bütün bu yazıyorsunuz? Sadece seni uyarmak için, ve göstermek için Eğer anlaşma kiminle, ALISER kim ...

Burada forumunda minerfarm ingilizce sayfasında sadece bir kez beni yanıtladı.

Please patient we dont deleted pending withdraws, we are investigating some withdraw requst also you can see only confirmed and processed withdraws on the public withdraw list.

What the hell, are you kiding me?  Huh  Huh  Huh Why withdraw request made by hackers from my balance : #8900   2016-05-29 01:37:05   ..   0.17000000   1BpRZoHVAqRqhHb9csdQicQ3ztqp4ew2MA was just deleted from wtihdraw history and you just ignore me and others whose accounts were hacked, aliser? Where are my 0.17 btc?

Because your account hacked and written messages from your account on chatbox when hacked day. We dont delete yout request please wait for confirm by us.

Regards

Ben şimdi ne istediğinizi tüm i paramı geri bir gün görecek Aliser herhangi bir cevap duymak ve bilmek olduğunu.

Sabır ve anlayış için çeviri ve teşekkür kullanarak konuşma için özür, anlamak için çeviri ve teşekkür kullanarak konuşma için, Ivan Kalyada (Benim anadili Rusça olan, ama aynı zamanda ingilizce ince biliyorum).
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
September 01, 2016, 09:31:25 AM

Yukarıda da görüldüğü gibi hala parasını alamayan birçok üye mevcut. Açıklama gelmiş olması hiçbir şeyi değiştirmiyor. Oyun zaten ponzi oyunuydu, bunu bilmeden girenler kaybetmiş oldu.
Penguen
Hero Member

View Profile
October 05, 2016, 10:36:43 AM

Ağustos ayından beri bekleyen ödemem gelmedi. Her hangi bir açıklamada yok. Bu bir şirketse mahkemeye verbiliyor muyuz? Kendisine de negatif thrust verildi.
Penguen
Hero Member

View Profile
October 05, 2016, 11:03:58 AM

Ağustos ayından beri bekleyen ödemem gelmedi. Her hangi bir açıklamada yok. Bu bir şirketse mahkemeye verbiliyor muyuz? Kendisine de negatif thrust verildi.

Şu anda eposta onayı almış bekleyen ödeme görünmüyor kullanıcı adınız nedir oyunda bakayım.

http://i.hizliresim.com/mEaP6P.png

http://i.hizliresim.com/vZlE5D.png

Uzun zamandır bakmamıştım umarım çözülür problemim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: