Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:15:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Antonopoulos: "Core, Classic, ETH, LTC, Unlimited ve her şeyi destekliyorum"  (Read 2410 times)
Zz (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 23, 2016, 01:56:59 PM

Andreas Antonopoulos Classic, Core, Ethereum, Unlimited, Litecoin ve kripto-paralarla ilgili her şeyi desteklediğini açıkladı.

~~

@aantonop: Classic? Core? or Ethereum?

Andreas Antonopoulos [12:49 AM] Classic and Core and Ethereum and Unlimited and Litecoin and everything.The idea that there must be only one is a throwback to national moneys and monopolies of the past. We live in a multicurrency world of choice. That also applies to implementations of consensus. We ​can​ have more than one coexist and compete. It's healthy

~~

Kaynak: https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/428d0x/antonopoulus_i_support_both_core_and_classic/
Kaynak: https://bitcoincore.slack.com/archives/general/p1453506630025326
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 23, 2016, 06:44:21 PM

İngilizce bilmeyenler için özetle; "birden fazla kripto paranın olmasını destekliyorum, parada tek olma fikri ulusal paraların tekelleşmesi gibidir. birden fazla kripto para olsun, hatta farklı protokoller de aynı anda var olsunlar ve yarışsınlar. bu tamamen sağlıklı". demiş.

Demokrasi ve (paranın, bitcoin'in) Evrim ikisi bir arada.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
February 05, 2016, 06:03:26 PM

Aha benim kafada biri daha. Bende böyle düşünüyorum alayını yapalım nolacak Cheesy
Dolar / euro çevirimi nasıl zevkliyse herkes btc kullanacak diye birşeyde yok yeterki kağıt para artık dijitalin fiziki baskısı olsun. Dijitalde fiziki paranın kopyasını değil tam tersini gerçekleştirelim.

signature not found.
adverbelly
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
February 08, 2016, 02:24:47 PM

İngilizce bilmeyenler için özetle; "birden fazla kripto paranın olmasını destekliyorum, parada tek olma fikri ulusal paraların tekelleşmesi gibidir. birden fazla kripto para olsun, hatta farklı protokoller de aynı anda var olsunlar ve yarışsınlar. bu tamamen sağlıklı". demiş.

Kesinlikle birden fazla olmalı. Böylelikle paralar arasında ticaret yapma şansı da oluyor böylelikle hem eğer yeni gelen paralar yeni birşeylerde getiriyorsa gayet de desteklenmelidir, doğrudur!
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 10, 2016, 01:42:03 PM

Kesinlikle birden fazla olmalı. Böylelikle paralar arasında ticaret yapma şansı da oluyor böylelikle hem eğer yeni gelen paralar yeni birşeylerde getiriyorsa gayet de desteklenmelidir, doğrudur!

Yeni bir devrim getiriyorsa sizin de dediğiniz gibi bence de altcoinler olmalı. Fakat günümüze bakıyorum bu altcoin meselesi çok su istimal ediliyor. Özellikle Pre minning yapılıp sürülenler milleti dolandırmaktan başka bir amaca hizmet etmiyor. Ama zaten Ether olsun, doge olsun diğer arkasında önemli geliştiricilerin, kitlelerin olduğu platformlar olsun cryptocurrency dünyasında getirdikleri yeniliklerle yerini, hak ettiğini alıyor zaman içerisinde. Bunu da altında yatan emek ve çalışma etkiliyor. Bizimde meşhur lafımız değil midir? " Ne kadar ekmek, o kadar köfte!"
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
February 13, 2016, 01:29:24 PM

Dostum özellikel ether gibi oluşumlar bitcoinin yanında tabiki desteklenmeli. Bitcoin'in evrimi bu yenilik getirenlerle olacak. O yüzden sadece şu diye dikilmemek gerekir.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Pages: [1]
  Print  

Jump to: