Bitcoin Forum
April 26, 2024, 09:10:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: www.btc-e.com is a scam  (Read 3225 times)
zajebancija (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
October 08, 2015, 12:18:28 AM
 #1

Pozdrav svima,

www.btc-e.com su lopovi

htio bih vas sve upozoriti da btc-e banira ekipu bez razloga i onda u sklopu bana (koji je određen na beskonačno) ne možete više postati u chat na stranici, ali NITI PODIZATI SVOJ NOVAC ILI COINOVE! Dakle, ako vam netko onemogući podizanje sredstava na beskonačno, zapravo su vas pokrali.
Mogu se ulogirat na account, mogu čak i postavit ordere, ali nemogu povuč svoja sredstva.
Kada sam se obratio supportu stalno ponavljaju da su stavili ban, jer sam eto u chatbox na stranici postao link na kojem je bio neki virus. Iako sam im rekao da neznam o cemu pricaju, nisu mi rekli koji to tocno link sam ja slao (ako sam i slao neki link to je mozda bilo tipa 'link' nema nista pametno i to kao odgovor na neciji post koji je sadrzavao taj link). Dakle, ako i pretpostavimo da sam postao nesto u taj chatbox, ban na chatbox, ali NE i na withdrawal, jer je to krađa.
Obzirom da mi nisu odgovorili sada već 7 dana zna li netko možda što bih mogao napraviti i kome prijaviti ovakvu krađu? Napominjem kako na accountu imam i USD i Btc i Ltc i ništa od toga mi ne daju da povučem.
1714165854
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714165854

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714165854
Reply with quote  #2

1714165854
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fx1Trader
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
October 10, 2015, 10:15:37 AM
 #2

zanimljivo
i kako je zavrsila ova prica ?
zajebancija (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
October 10, 2015, 03:09:50 PM
 #3

zanimljivo
i kako je zavrsila ova prica ?
Kako bi zavrsila? Ne odgovaraju vise na support ticket. Update sam stavio ovdje:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1203213.0;topicseen
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!