Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:29:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: En Serin mhanbostanci hikayeleri?  (Read 3247 times)
olcaytu2006 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 26, 2015, 09:24:55 PM

1- Kendi kendine borç vermeye çalışması
Eşinin e-posta hesabıyla alt hesap açıp kendi kendine borç vermeye çalışması, (gmzbstnc@ya, eposta adresi daha sonra gizlendi elbette Roll Eyes )
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1206095.msg12661156#msg12661156

2- Bitcoin kazançları kumar kazancıymış Shocked
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1096595.msg12793959#msg12793959

3- Angaralı bebelerin elden bitcoin satması  Grin Grin Grin
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1200081.msg12597037#msg12597037

4- HDP Düşmanlığı ve Siyasi tahlilleri  Lips sealed Lips sealed Lips sealed
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1195784.0

5- Eşinin verdiği ayar daha serin diyenler?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1112260.msg11820062#msg11820062
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 26, 2015, 09:31:43 PM

Benim oğlan gelmiş Grin Biraz büyütüp ortama saldım ki imza parası ile eve katkı sağlasın Smiley
ygsmaguduru
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
October 26, 2015, 09:47:33 PM

Bu konuyu açmandaki amaç ne yani ne alıp veremediğin var
olcaytu2006 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 26, 2015, 09:50:28 PM

Bunu babama sorsana delikanlı  Grin Grin Grin
ygsmaguduru
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
October 26, 2015, 09:52:12 PM

Foruma yönetici onayı olmadan üye alınmaması gerekiyor artık
Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
October 26, 2015, 10:23:53 PM

2007 de kızı olacak inşallah. Yalnız ayrılan vakite helal. Cheesy

termo$
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
October 27, 2015, 05:30:22 AM

1 numara hikaye değil dolandırıcılık sınıfına giriyor. Trust farmlarken yakalandığı halde inkar ettiği için negative trustı hak etti.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 27, 2015, 05:54:07 AM

tam trole bağladı forum Grin Grin, milletçe sıyıracaz yakında
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
October 27, 2015, 07:25:00 AM

ben başlığı mhan açtı sandım. bi ara fıkra falan yazıyordu.
yalnız kim açtıysa olcaytu2006 yı, derin araştırma yapmış adamı soğutacaksınız forumdan Smiley
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
October 27, 2015, 09:59:13 AM

Bu hikaye de listeye eklenebilir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1176791.msg12510258#msg12510258
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
October 27, 2015, 10:06:46 AM

Bir de bu eklenebilir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1176547.msg12421855#msg12421855

yalnız kim açtıysa olcaytu2006 yı, derin araştırma yapmış adamı soğutacaksınız forumdan Smiley

Bu mesajı yazan üye forumdan soğusa ne olur? Monopoly parasıymış, sensin monopoly. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1182026.msg12463251#msg12463251
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
October 27, 2015, 10:30:16 AM

Bir de bu eklenebilir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1176547.msg12421855#msg12421855

Bu mesajı yazan üye forumdan soğusa ne olur? Monopoly parasıymış, sensin monopoly. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1182026.msg12463251#msg12463251
olcaytu2006 ortaya çıktı sanırım. adama iyi bilenmişsiniz vallahi. yalnız su çin ve avrupalı btc bakışıyla ilgili yazı gayet başarılı bence.rakamları biraz abartılıda bulsam. ben baya bir hikayeyi kaçırmışım o dönemler foruma pek girmedim sanırım.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 27, 2015, 12:47:24 PM

Bence 3 numara açık ara farkla öndedir. Buna benzer yaratıcı şeyler bekliyorum kendisinden.
olcaytu2006 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 27, 2015, 04:26:12 PM

bilemedin
http://i.hizliresim.com/gyOJBb.jpg

ben belki olcaytu2005'im belki de starin, hiç olmadı mhanbostanci benim.

kara murat benim  Wink Wink Wink Wink
frank0929
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 27, 2015, 04:28:40 PM

bilemedin

Bilemedin çık Cheesy

Newbie hesaplar görsel gönderemiyor ama alıntı yapınca görsel çıkıyor.
Starin
Sr. Member

Activity: 266

Infected Mushroom

View Profile WWW
October 28, 2015, 12:46:39 AM

bilemedin

Zaten kemik kadroyu çıkarınca şurada hesap farmlayan 3-4 kişisiniz. Cheesy

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
October 28, 2015, 01:17:21 AM

Sırasıyla hesap farmlayan kankilere cevap vereceğim ama en sıcak gündemim ardahan olduğundan bundan başlayalım.

4- HDP Düşmanlığı ve Siyasi tahlilleri  Lips sealed Lips sealed Lips sealed
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1195784.0

Bazı arkadaşlarım metropollerde PKK/HDP ye oy verenlere seslenişime tepki gösterdiler. Onlara bir cevap niteliğinde Benim hangi verilere dayanarak bu seslenişi yazdığımı Ardahan da gördüklerimle açıklamak istiyorum. Lütfen sabredip okuyunuz.

Ardahan da 68.000 seçmenin 57.000'i oy kullanmış son seçimde. Bunun 17.000'i PKK nın silah zoruyla HDP ye verdirdiği oylar. Ardahan 2 millet vekili çıkarıyor. Son seçimde birisi 17.000 oy ile HDP den diğeri 14.000 oy ile AKP den seçilmiş. Sadece 3000 oy farkla HDP Ardahan'da birinci parti olunca ülkenin Ardahan'a bakış açısı değişmiş durumda.

Artık Ardahan PKK/HDP hakimiyet bölgesi olarak görülüyor. Şehre öğretmen atanıyor, can güvenliği yok diye batıdaki aileler güç bela KPSS kazanmış çocuklarını göndermiyor. Doktor yok, Öğretmen yok, AKP nin politikaları ile kırsalda karakollar kapatılmış doğru düzgün asker yok ve dolayısı ile can güvenliği yok.

Ardahan'daki 40.000 seçmen, akp-chp-mhp-btp-bağımsız-saadet diye oylarını böldüğü için bu durum ortaya çıkmış. PKK da HDP nin birinci parti çıkmasıyla durumdan cesaret alıp Göle ilçesinde çadır mahkemeleri kurup göle kaymakamını çadır mahkemesine ifade vermeye çağıracak kadar azıtmış.

PKK, Ardahan İl merkezinde dişini geçirebildiği her esnaftan haraç alıyor. Emniyet müdürlüğüne yürüme mesafesindeki esnaf bile haraç ödemesi için tehdit edilebiliyor. Bunlar ardahan merkezde esnaftan dinlediklerim,

Köylerde anlatılanları buraya yazsam insanlıktan çıkarsınız. Çok acayip olaylar anlattılar. Sadece birini anlatmam yeterli olacaktır olayı anlamanız için;

Bir köy düşünün toplam 24 haneden oluşuyor, 20 hane akraba, diğer 4 hanede lojman (öğretmen, imam vs..), seçmen sayısı 80. Bu aileden 2 çocuk kaçırıyorlar seçimden 2 gün önce, 70 oy çıkmazsa çocukları unutun, diyorlar. PKK/HDP güvenlik zafiyeti olan bölgelerdeki köylerde ve merkezde kenar mahallelerde bu şekilde oy toplamış.

HDP ülke barajını geçtiği için Ardahan bu hale gelmiş durumda. Baraj altında kalsaydı Ardahan'da 1 AKP, 1 CHP vekil çıkaracaktı.

Peki HDP Ülke barajını nasıl geçti? Metropollerdeki altı kuru keyfi yerindeki seçmenin oylarıyla:

İstanbul'da bir güvenlik sorunu yok, PKK baskısı yok, son seçimde HDP ye 1.000.000 oy verildi.

Kimse bana İstanbul göç alıyor bu oylarda kürt oyu demesin!
Bu 1 milyon oy, AKP nin önünü kesmek için PKK/HDP yi destekleyen büyük çoğunluğu solcuların ve bir kaç düşüncesiz sağcının oyları.

Her Kürt kökenli kardeşimiz PKK/HDP ye oy verseydi %20 ile ana muhalefet partisi olurlardı.

PKK/HDP Kürt kökenli kardeşlerimizi temsil etmiyor. Kürt kökenli kardeşlerimizin bir temsil sorunu yok! Tüm siyasi partilerin içinde Kürt kökenli millet vekilleri var. Bunların arasından nice bakanlar hatta başbakanlar çıktı.

Şunu birilerinin idrak etmesi lazım artık.
Her imam hatip mezunu, AKP militanı değil!
Her baş örtülü, AKP li değil!
Her ülkücü, MHP li değil!
Her kürt kökenli vatandaş, PKK/HDP li değil!
Her solcu, CHP li değil!

Ortada bir terör örgütü var,
AKP hükümetinin tüm uyarılara rağmen çözüm süreci adı altında bilerek ve isteyerek yaptığı yanlışlar var,
Mevcut durumda, MHP hariç diğer partilerin "İktidarında terörü bitme noktasına kadar getirme" tecrübesi yok.

Bende bu nedenle MHP yi güçlendirmeliyiz diyorum. Güçlü bir MHP ile kurulacak bir hükümet, terörle mücadele etmeyi bilen kadrolarla çalışacaktır.

Ardahan özelinde de durum farklı değil aslında,
PKK nın şimdlik dişini geçiremediği 40.000 seçmene de söylediğim şey MHP de birleşin Avukatlarımızı meclise gönderin ve toprağınızı PKK/HDP hakimiyet bölgesi damgasından kurtarın diyorum.

Anadolu insanı birlik olursa, tasfiye olup yok olacaklarını bilen mevcut iktidar, anadolu insanını 13 yıl boyunca kamplara bölmeye uğraştı, ayrışıp birbirimizi yememizi, bu sayede birlik olamamamızı ve bunun sonucu olarak bu gidişata dur diyemememizi istedi. Ne yazık ki bunu belli bir ölçüde başardı. Türk-Kürt, Solcu-Sağcı, Paralelci-Erdoğancı, Alevi-Sunni bir güzel kamplara ayırdılar bizi.

İnanıyorum ki, en bi lazım olduğu anda içinden bir Atatürk çıkarabilmiş bu millet yakın zamanda solcusuna sağcısına yobazına bakmayıp aynı seçimde topunu birden sandığa gömmedi mi?

Anadolu insanı, elbet kendine gelip AKP'yi de sandığa gömecektir. Evet biliyorum bu sadece zaman meselesi. Ancak bu zaman geçerken nice insanlar ölecek, nice kayıp nesiller yetişecek. Ama belkide zamanı geldi. Bunu yapmak için bir fırsatımız var 1 kasımda. Allah yardımcımız olsun.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 28, 2015, 01:27:59 AM

1- Kendi kendine borç vermeye çalışması
Eşinin e-posta hesabıyla alt hesap açıp kendi kendine borç vermeye çalışması, (gmzbstnc@ya, eposta adresi daha sonra gizlendi elbette Roll Eyes )
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1206095.msg12661156#msg12661156

5- Eşinin verdiği ayar daha serin diyenler?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1112260.msg11820062#msg11820062

Eşimi kaybettim. 21 Ekim de hakkı rahmetine kavuştu.

İyi değilim, ne yapsam olmuyor kendimi toparlayamıyorum,
kendimi hep eksik hissediyorum, rahmetli gidince ben bomboş kaldım.
Ama inanın ki halletmeye çalışıyorum.
Bir anda yitip gitmesine alışmak çok zor oluyor ama halletmeye çalışıyorum.
Hayatta kaybetmekte varmış. Kabullenmeye çalışıyorum.
Hayatta kaybetmeyi kabullenmek insana çok şey öğretiyor,
En azından aşık oldum. Bu da bir şey değil mi?
En azından aşık olacağım kadına rastlayacak kadar şanslı, onunla evlenecek kadar ballı ve onu kaybedecek kadar kadersiz mişim.

O hesabı kullanan bir akrabam ama eşim değil!
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 28, 2015, 01:40:57 AM

İlgili konuda Çakır'ın dediği :

Bitcoin kazancı "kaynağı belirsiz paralar" tanımına girer. Bu şekilde sadece intikal vergisiyle yırtamazsınız.

En iyi ihtimalle kumar kazancı olarak kabul ettirip parayı legal hale getirebilirsiniz.
Şu ana kadar görüştüğüm bir kaç mali müşavirde aynı şeyi söyledi.
istediğiniz kadar şaşırın ama durum bu.

mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 28, 2015, 01:48:22 AM

3- Angaralı bebelerin elden bitcoin satması  Grin Grin Grin
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1200081.msg12597037#msg12597037

Şahit olduğum bir olayı anlatmaktan gerçekten pişman oldum.
konuya yazdığım herkesin bildiği ama söylemekten çekindiği güvenpark mevzusundan dolayı ban yedim.
konuyu silmeye çalıştım ama içinde postlar olduğu için silemedim.
hatta konuda postu olanlara tek tek özel mesaj atıp yazdıkları postları silmelerini rica ettim bir kısmı sildi
bazıları beni sallamadı. bu yüzden bu konu hala var. Sad

hatta op daki mesajı güncellemiştim aha da alıntısı :

Edit : maksadını aşmış bir konu oldu.
alt postlarımı siliyorum...
konuya yazanlardan da ricam postlarınızı silin lütfen.
bu konu tarihin derinliklerinde kaybolsun.

sayın modum, konu maksadını aştığı için 3 günlük ban yedim.
herkesin ulaşabildiği bir bilgiyi burda paylaşmakta sakınca görmemiştim. Büyük ders oldu.
kusura bakmayın.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 28, 2015, 02:03:39 AM

Bu konuyu açmandaki amaç ne yani ne alıp veremediğin var

1 numara hikaye değil dolandırıcılık sınıfına giriyor. Trust farmlarken yakalandığı halde inkar ettiği için negative trustı hak etti.

konuyu açan termoş The Young Turk olcaytu2006 Zz hepsi aynı kişi gibi geliyor bana. hatta yazım şeklinden ve sataşma huyundan kim olduğunu da biliyorum. Smiley
Bu kadar tecrübeli bitcoin konusunda tanıdığım en bilgili kişinin bu şekilde zevzeklik yapıp benle uğraşmasını da anlamadım zaten.

Trust Farmlamak ne demek yahu?
ben sizin gibi hesap olgunlaştırıp satarak ev geçindirmeye çalışmıyorum ki?
bu tür çabalar sizin gibi adamların çabaları. Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş derler.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 28, 2015, 02:27:43 AM

Ya ne değişik adamlarsınız!
ilgili konuda The Young Turk Smiley ve deblue eleştirmiş cevabını vermişim. Amma rahatsızmış sın benden yahu!
ahada cevabım:

Analizi yapan ben Değilim.
Analizi yaptırtan bi tanıdığım.
Bu nedenle üçüncü ağız olarak sizinle paylaştım. Miş Muş olması bundan.

Morpheus ne alaka?!?
Acaba Nostradamus demeye mi çalıştınız Wink
Nostradamus tarihte yaşamış bir kâhin. Morpheus film karakteri...

Post kasmanında bir adabı var. Komik duruma düşüyorsunuz.

bu konudaki düşüncelerim hala aynı. bitcoin'i çok abartıyorsunuz.
tamam çok teknolojik, tamam bağımsız, tamam geleceğin teknolojisi ama bi yavaş gelin yahu! saçınız başınız dağılmasın.

Gelen bir danışmanlık işini geliştirici bulamadığım için kaçırdım.
Bunu forumda anlatmamın ne sakıncası vardı senin için?
bilişim şirketi sahibiyim doğal olarak zaman zaman böyle işler için kapımızı çalıyorlar.
kimisini alıyoruz yapıyoruz.
kimisini alıyoruz dışarı yaptırıyoruz.
kimisini de dışarı da yaptıracak adam bulamayıp kaçırıyoruz?

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 28, 2015, 09:28:01 AM

konuyu açan termoş The Young Turk olcaytu2006 Zz hepsi aynı kişi gibi geliyor bana.

Bahsettiğiniz üyelerle benim bir alakam bulunmuyor. Forumda sabah akşam trollük yapacağınıza normal mesajlar yazsaydınız forumda bu kadar antipatik görünmezdiniz. Önce sizin gibi düşünmeyenlere saygı duymayı öğrenin.
mudiko
Sr. Member

Activity: 321

View Profile
October 30, 2015, 02:16:27 PM

Gördüğüm her mhan başlığında karşılaştığım garipliklerin listelenmesi dahada garip geldi  Tongue
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
October 30, 2015, 07:14:31 PM

konuyu açan termoş The Young Turk olcaytu2006 Zz hepsi aynı kişi gibi geliyor bana.

Bahsettiğiniz üyelerle benim bir alakam bulunmuyor. Forumda sabah akşam trollük yapacağınıza normal mesajlar yazsaydınız forumda bu kadar antipatik görünmezdiniz. Önce sizin gibi düşünmeyenlere saygı duymayı öğrenin.

Zz'ye katılmakla birlikte bu kişilerle bir alakam yoktur. Forumda mantıksız şeyler paylaşacağınıza "insanların söz haklarını ellerinden almaya çalışacağınıza" (HDP olayı) doğru dürüst bir insan olun önce.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 30, 2015, 08:46:47 PM

Zz'ye katılmakla birlikte bu kişilerle bir alakam yoktur. Forumda mantıksız şeyler paylaşacağınıza "insanların söz haklarını ellerinden almaya çalışacağınıza" (HDP olayı) doğru dürüst bir insan olun önce.

Değerli forum ileri gelenleri,

Lütfen bana mantıklı bulduğunuz şeylerin bir listesini yazar mısınız?
Sizin mantık süzgecinizden geçemeyen her şeyi ve herkesi trollükle suçluyor olmanız çok mantıklı değil mi?
Hani burası özgür bir platform idi? Hani insanların kişilik haklarına bir saldırı olmadığı müddetçe her türlü paylaşım yapılabiliyordu?
Ben kimin tavuğuna kışt demişim?
Hakikaten sizi anlamakta zorluk çekiyorum?
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: