Bitcoin Forum
April 24, 2024, 07:12:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 208 »
  Print  
Author Topic: Novosti  (Read 83203 times)
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
October 05, 2018, 11:34:30 PM
Last edit: October 06, 2018, 12:09:04 AM by CryptoCoinArbitrage
Merited by RegulusHr (1)
 #101

Binance je za 2.5 miliona $ kupio jedan startup koji je implementirao u terminale za plaćanje i crypto valute. Sve to savršeno funkcioniše na aerodromu u Brisbenu Australija. Binance velikim koracima ide napred. Možda će biti sledeći Google ili Amazon.
1713985979
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713985979

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713985979
Reply with quote  #2

1713985979
Report to moderator
1713985979
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713985979

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713985979
Reply with quote  #2

1713985979
Report to moderator
1713985979
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713985979

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713985979
Reply with quote  #2

1713985979
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
October 06, 2018, 05:30:27 AM
 #102

Binance je za 2.5 miliona $ kupio jedan startup koji je implementirao u terminale za plaćanje i crypto valute. Sve to savršeno funkcioniše na aerodromu u Brisbenu Australija. Binance velikim koracima ide napred. Možda će biti sledeći Google ili Amazon.

Ne znam baš hoće li biti novi Google ili Amazon ali svakako postaju jedna od najjačih burzi kriptovaluta. Meni osobno je jedna od dražih burzi, ali ja ne trgujem puno pa ne mogu biti mjerilo.

Imaš li neki link s malo više informacija? Čim se spominje kripto i terminali za plaćanje, odmah želim više informacija jer to obično pridonosi masovnom prihvaćanju kripto valuta.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
ZeljkoNemet
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 7

Gigzi - Independent Wealth Management


View Profile
October 06, 2018, 10:52:04 PM
 #103

gde kupujete eth da su najmanje taxe npr?Smiley

GIGZI - INDEPENDENT WEALTH MANAGEMENT
www.gigzi.com
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
October 07, 2018, 07:17:16 AM
 #104

Binance je za 2.5 miliona $ kupio jedan startup koji je implementirao u terminale za plaćanje i crypto valute. Sve to savršeno funkcioniše na aerodromu u Brisbenu Australija. Binance velikim koracima ide napred. Možda će biti sledeći Google ili Amazon.

Zanimljiva vijest.
Uz ovakvu vijest dobro je dati i link na izvor da onaj kojeg informacija zanima može lako doći do dodatnih informacija.
ovcijisir
Sr. Member
****
Online Online

Activity: 1483
Merit: 322


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
October 07, 2018, 02:57:56 PM
 #105

Binance je za 2.5 miliona $ kupio jedan startup koji je implementirao u terminale za plaćanje i crypto valute. Sve to savršeno funkcioniše na aerodromu u Brisbenu Australija. Binance velikim koracima ide napred. Možda će biti sledeći Google ili Amazon.

Zanimljiva vijest.
Uz ovakvu vijest dobro je dati i link na izvor da onaj kojeg informacija zanima može lako doći do dodatnih informacija.

I meni je vijest jako interesantna, izgleda da Binance ima viziju da postane više od jedne od najvećih mjenjačnica.

Našao sam link sa više informacija: https://bitcoinist.com/binance-invests-in-travel-startup-travelbybit/

Ideja iza toga je da se koriste kriptovalute na aerodromima za putnike koji rade više presjedanja, kako bi se izbjegla konverzija fiata više puta na svakom stajanju. Pretpostavljam da bi se kriptovalute direktno pretvarale u lokalnu valutu pri dolasku, te lokalna valuta u kriptovalutu pri odlasku.

slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
October 08, 2018, 06:16:41 AM
 #106

Binance je za 2.5 miliona $ kupio jedan startup koji je implementirao u terminale za plaćanje i crypto valute. Sve to savršeno funkcioniše na aerodromu u Brisbenu Australija. Binance velikim koracima ide napred. Možda će biti sledeći Google ili Amazon.

Zanimljiva vijest.
Uz ovakvu vijest dobro je dati i link na izvor da onaj kojeg informacija zanima može lako doći do dodatnih informacija.

I meni je vijest jako interesantna, izgleda da Binance ima viziju da postane više od jedne od najvećih mjenjačnica.

Našao sam link sa više informacija: https://bitcoinist.com/binance-invests-in-travel-startup-travelbybit/

Ideja iza toga je da se koriste kriptovalute na aerodromima za putnike koji rade više presjedanja, kako bi se izbjegla konverzija fiata više puta na svakom stajanju. Pretpostavljam da bi se kriptovalute direktno pretvarale u lokalnu valutu pri dolasku, te lokalna valuta u kriptovalutu pri odlasku.

Ne putujem baš često da znam je li ovo korisno ili nije, ali sumnjam da bi Binance pljunuo toliku lovu da nije korisno. Nadam se samo da će ljudi to prihvatiti i da uslugu neće koristiti samo 5% kripto entuzijasta nego da će konačno ljudi shvatiti da kripto nije nešto gdje se na brzinu možeš obogatiti (ili postati siromašan, ovisi koje razdoblje gledaš) nego da stvarno postoje stvari gdje je bolje i jeftinije koristiti kripto.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
October 12, 2018, 05:07:09 PM
 #107

Vidim da ste nasli link. Ubuduce cu postaviti dabi dobili opsirnije informacije.
Mislim da ulaganje u ovaj projekat je samo pocetak i da ce se to prosiriti ne samo na terminale na aerodromima nego i mnogo sire. Binance-u je vazno samo da je projekat već u funkciji i nije samo teorija kao mnogi ICO projekti.
bernardos
Member
**
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 45


View Profile
October 21, 2018, 07:56:29 PM
 #108

Nisam zelio da otvara novu temu pa cu da pitam ovdje. Jel zna neko da li je moguce imati telegram aktivan na dva razlicita broja? Naime jedan profil mi se polako puni pa sam otvorio drugi ali na telegram apliaciji mogu bit ulogovan samo u jedan od njih. Jel ima nacina da u isto vrijeme budem ulogovan u oba?

I jos jedna slicna stvar, da li mogu sa istog broja otvorit novi telegram profil, znaci jedan tel. broj a dva razlicita profila?

Content writer and Croatian translator. Contact me for more information.
ovcijisir
Sr. Member
****
Online Online

Activity: 1483
Merit: 322


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
October 21, 2018, 08:55:34 PM
 #109

Nisam zelio da otvara novu temu pa cu da pitam ovdje. Jel zna neko da li je moguce imati telegram aktivan na dva razlicita broja? Naime jedan profil mi se polako puni pa sam otvorio drugi ali na telegram apliaciji mogu bit ulogovan samo u jedan od njih. Jel ima nacina da u isto vrijeme budem ulogovan u oba?

I jos jedna slicna stvar, da li mogu sa istog broja otvorit novi telegram profil, znaci jedan tel. broj a dva razlicita profila?

Na žalost trebat će ti dva telefonska broja. Najbolji način koji sam ja našao je da se logiraš preko Telegramove web stranice:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929934.msg41450061#msg41450061

Također na Telegramu trebaš isključiti mogućnost da te drugi ljudi dodaju u grupe bez tvoje privole.
To ti preporučam da odmah uključiš čim aktiviraš novi broj, jer će ti se inače pojavljivati hrpa novih grupa i odmah ti zagušiti telegram.
Više o tome imaš ovdje:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929934.msg44625480#msg44625480

bernardos
Member
**
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 45


View Profile
October 22, 2018, 09:11:42 AM
 #110

Nisam zelio da otvara novu temu pa cu da pitam ovdje. Jel zna neko da li je moguce imati telegram aktivan na dva razlicita broja? Naime jedan profil mi se polako puni pa sam otvorio drugi ali na telegram apliaciji mogu bit ulogovan samo u jedan od njih. Jel ima nacina da u isto vrijeme budem ulogovan u oba?

I jos jedna slicna stvar, da li mogu sa istog broja otvorit novi telegram profil, znaci jedan tel. broj a dva razlicita profila?

Na žalost trebat će ti dva telefonska broja. Najbolji način koji sam ja našao je da se logiraš preko Telegramove web stranice:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929934.msg41450061#msg41450061

Također na Telegramu trebaš isključiti mogućnost da te drugi ljudi dodaju u grupe bez tvoje privole.
To ti preporučam da odmah uključiš čim aktiviraš novi broj, jer će ti se inače pojavljivati hrpa novih grupa i odmah ti zagušiti telegram.
Više o tome imaš ovdje:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929934.msg44625480#msg44625480
Hvala ti na obe ove informacije, dobro ce mi doc. Zivio!

Content writer and Croatian translator. Contact me for more information.
Atomicc
Member
**
Offline Offline

Activity: 301
Merit: 31


View Profile
October 22, 2018, 06:43:07 PM
 #111

Ne znam da li spada u ovu grupu ali može biti interesantno za trejdere, ovo bi trebala biti "bullish news".
Interesantan pokazatelj, broj dnevno otvorenih novih ETH adresa. Ako pretpostavimo da ih ljudi ne otvaraju iz dosade, ima smisla.

https://ibb.co/gH341V
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
October 23, 2018, 05:58:17 AM
 #112

Ne znam da li spada u ovu grupu ali može biti interesantno za trejdere, ovo bi trebala biti "bullish news".
Interesantan pokazatelj, broj dnevno otvorenih novih ETH adresa. Ako pretpostavimo da ih ljudi ne otvaraju iz dosade, ima smisla.

https://ibb.co/gH341V

Ne vjerujem da to može biti neki pokazatelj. Pogotovo jer se radi o jednom danu, a ne o nekom kontinuiranom povećanju. Uostalom, na tom istom grafu možeš vidjeti kako je broj novootvorenih ETH walleta rastao od početka travnja do sredine svibnja, a cijena ETH-a se svejedno strmopizdila dolje.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Atomicc
Member
**
Offline Offline

Activity: 301
Merit: 31


View Profile
October 23, 2018, 03:56:50 PM
 #113

Na proljeće su ljudi još ulazili u ICOe, i većina je išla preko ETH (ili su trebali imati ETH adresu da bi primili tokene), a vidjet ćemo...
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
October 26, 2018, 09:51:19 PM
 #114

BTC rudarenje kao dečija igra.

Jedan Reddit user zamislio i stvorio igricu (Bitcoin Mining Simulator)
za one koji nisu u mogućnosti da rudare a žele da saznaju tajne
rudarenja. Igrica izgleda kao nekada zx spectrum, commodore ili atari igrice.

Virtuelno možete kupovati RIGove, tragati za efikasnijim rešenjima i
mnogo drugih opcija. Kao i kod drugih strategijskih igri i i ovde
dobijate osnovni kapital (0.08 BTC), imate izdanja (troškove) i ako
ste vešti i dobro rudarite može proširiti vaš rudnik.

Prvo možete kupiti samo jedan laptop, kasnije kako napredujete možete
kupiti i GPU rigove. Koje zainteresovan za ovu igricu to može
učiniti klikom na https://www.newgrounds.com/portal/view/709103
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
November 16, 2018, 03:55:35 PM
 #115

Tehnički Start Up "CoinMine" je u sredu najavio svoj prvi uređaj CoinMine One koji će vršiti mining bez da korisnik ima tehničko znanje o tome (Plug and Play)
Vrlo estetskog izgleda sa svega 120 W potrošnje struje sa 40 dB buke može da kopa sledeće coine.

Ether (ETH): 29 Mh/sec
Monero (XMR): 900 h/sec
Zcash (ZEC): 320 h/sec

Innvestitori u ovaj projekat su bili Coinbase Ventures, az Arrington Capital i Balaji Srinivasan koji trenutno ima poziciju tehnološkog direktora u Coinbaseu.
Prema najavama kasnije će moći i BTC Lightingnetwork nodove da vrti ovaj uređaj.
Postoji Android i iOS aplikacija gde korisnik može pratiti rad minera.

Cena je 799 $ i može da se poruči. Isporuka počinje sredinom decembra.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
November 16, 2018, 07:37:59 PM
Merited by RegulusHr (1)
 #116

Tehnički Start Up "CoinMine" je u sredu najavio svoj prvi uređaj CoinMine One koji će vršiti mining bez da korisnik ima tehničko znanje o tome (Plug and Play)
Vrlo estetskog izgleda sa svega 120 W potrošnje struje sa 40 dB buke može da kopa sledeće coine.

Ether (ETH): 29 Mh/sec
Monero (XMR): 900 h/sec
Zcash (ZEC): 320 h/sec

Innvestitori u ovaj projekat su bili Coinbase Ventures, az Arrington Capital i Balaji Srinivasan koji trenutno ima poziciju tehnološkog direktora u Coinbaseu.
Prema najavama kasnije će moći i BTC Lightingnetwork nodove da vrti ovaj uređaj.
Postoji Android i iOS aplikacija gde korisnik može pratiti rad minera.

Cena je 799 $ i može da se poruči. Isporuka počinje sredinom decembra.

Čekaj, netko je napravio uređaj koji košta $800 i ima ETH hashrate kao jedna GTX1060 6GB čija cijena je $350 u dućanu ili u oglasniku (s garancijom) $200-$250?? OK, shvaćam da je to plug&play uređaj ali stvarno mi nije normalno da bi to netko sad išao kupiti. Možda tamo i siječnju 2018. kad je bila pomama za rudarenjem i grafičkim karticama, ali sad... I ovako je rudarenje postalo skoro pa neisplativo, a oni još za uređaj traže duplo više nego što je cijena kartice s istim hashrate-om.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
November 17, 2018, 07:22:46 PM
 #117

Tehnički Start Up "CoinMine" je u sredu najavio svoj prvi uređaj CoinMine One koji će vršiti mining bez da korisnik ima tehničko znanje o tome (Plug and Play)
Vrlo estetskog izgleda sa svega 120 W potrošnje struje sa 40 dB buke može da kopa sledeće coine.

Ether (ETH): 29 Mh/sec
Monero (XMR): 900 h/sec
Zcash (ZEC): 320 h/sec

Innvestitori u ovaj projekat su bili Coinbase Ventures, az Arrington Capital i Balaji Srinivasan koji trenutno ima poziciju tehnološkog direktora u Coinbaseu.
Prema najavama kasnije će moći i BTC Lightingnetwork nodove da vrti ovaj uređaj.
Postoji Android i iOS aplikacija gde korisnik može pratiti rad minera.

Cena je 799 $ i može da se poruči. Isporuka počinje sredinom decembra.

Čekaj, netko je napravio uređaj koji košta $800 i ima ETH hashrate kao jedna GTX1060 6GB čija cijena je $350 u dućanu ili u oglasniku (s garancijom) $200-$250?? OK, shvaćam da je to plug&play uređaj ali stvarno mi nije normalno da bi to netko sad išao kupiti. Možda tamo i siječnju 2018. kad je bila pomama za rudarenjem i grafičkim karticama, ali sad... I ovako je rudarenje postalo skoro pa neisplativo, a oni još za uređaj traže duplo više nego što je cijena kartice s istim hashrate-om.

Ako tu nema ekonomske računice što bi Grospićka rekla, takva mašina nije za neku širu publiku.
Mislim da je ovo više namjenjeno za kolekcionare ili možda za one koji kradu struju.  Grin

BTC
Fico23
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 1


View Profile
November 17, 2018, 07:44:08 PM
Merited by RegulusHr (1)
 #118

Kada smo kod novosti da i ja pridodam jednu na Radničkoj u konzumu (bivši Merkator centar) postoji crypto bankomat odmah u predvorju kada se udje sa parkinga koji mijenja BTC i ETH i po mojem znanju najpovoljniji je u ZG.

Kod prodaje Bitcoina naknada je 3.9%, a kod kupnje Bitcoina 0.9%,
Ether je moguće samo kupiti, a naknada kod kupnje 2%
NEMA dodatne naknade za rudarenje.
UZ PROMO KOD : m1 ili M1 , ostvarujete dodatnih 25% popusta kod kupnje i prodaje !!!!
Evo im i stranice na fejsu

https://www.facebook.com/cryptobankomat/
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
November 17, 2018, 10:10:35 PM
 #119

Tehnički Start Up "CoinMine" je u sredu najavio svoj prvi uređaj CoinMine One koji će vršiti mining bez da korisnik ima tehničko znanje o tome (Plug and Play)
Vrlo estetskog izgleda sa svega 120 W potrošnje struje sa 40 dB buke može da kopa sledeće coine.

Ether (ETH): 29 Mh/sec
Monero (XMR): 900 h/sec
Zcash (ZEC): 320 h/sec

Innvestitori u ovaj projekat su bili Coinbase Ventures, az Arrington Capital i Balaji Srinivasan koji trenutno ima poziciju tehnološkog direktora u Coinbaseu.
Prema najavama kasnije će moći i BTC Lightingnetwork nodove da vrti ovaj uređaj.
Postoji Android i iOS aplikacija gde korisnik može pratiti rad minera.

Cena je 799 $ i može da se poruči. Isporuka počinje sredinom decembra.
Korisnik ne treba da ima tehničko znanje, ali ni ekonomsko, jer da ume da sabira i množi, ne bi kupio takav uređaj. Jeste mu potrošnja manja od desktop računara uporedive brzine kopanja, ali opet...
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
November 18, 2018, 08:14:56 AM
 #120

Tehnički Start Up "CoinMine" je u sredu najavio svoj prvi uređaj CoinMine One koji će vršiti mining bez da korisnik ima tehničko znanje o tome (Plug and Play)
Vrlo estetskog izgleda sa svega 120 W potrošnje struje sa 40 dB buke može da kopa sledeće coine.

Ether (ETH): 29 Mh/sec
Monero (XMR): 900 h/sec
Zcash (ZEC): 320 h/sec

Innvestitori u ovaj projekat su bili Coinbase Ventures, az Arrington Capital i Balaji Srinivasan koji trenutno ima poziciju tehnološkog direktora u Coinbaseu.
Prema najavama kasnije će moći i BTC Lightingnetwork nodove da vrti ovaj uređaj.
Postoji Android i iOS aplikacija gde korisnik može pratiti rad minera.

Cena je 799 $ i može da se poruči. Isporuka počinje sredinom decembra.
Korisnik ne treba da ima tehničko znanje, ali ni ekonomsko, jer da ume da sabira i množi, ne bi kupio takav uređaj. Jeste mu potrošnja manja od desktop računara uporedive brzine kopanja, ali opet...

Ne bih se složio čak ni s tim da mu je potrošnja manja. Moj rig sa 6 kartica koje su rudarile otprilike tom brzinom to je manje od 600 W (mjereno iz utičnice) pa je onda potrošnja po jednoj kartici manja od ovog uređaja. Jednostavno nema nikakve računice koja bi opravdala kupnju ovakvog računala.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 208 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!