Bitcoin Forum
June 26, 2024, 08:28:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyaları  (Read 7267 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Ankara (OP)
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
March 29, 2016, 10:33:19 AM

Kampanyalarını sonlandıran Bitstarz ve Coinroyale'yi listeden çıkarttım.
Pek fazla seçenek kalmadı, özellikle local ve fixed yazanlar için.
Roronoa
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
March 29, 2016, 11:53:32 AM

Konuya ortadan girmis olucam ama benimde biraz tavsiyeye ihtiyacim var. Daha yeni kampanyalar ile ilgilenmeye basladim ve gecenlerde Yobit`e yazildim. Ama o bana yazilmis gibi. Neredeyse bir haftadir para cekme linki calismiyor. Kampanyanin basliginda genelde boyle durumun oldugu fakat kisa bir sure sonra duzeldigi yaziyor. Herhalde gecice bir durum ve sorun olmayacak, fakat bu kadar beklemek guzel degil. Cok yuksek bir rank`a sahip degilim bu nedenle cok fazla tercih hakkim yok herhalde ama baska bir kampanya icin tavsiyesi olan var mi acaba?
Ben de sana, sorayim:  Imzana reklam alinca, odeme yapiyor da profiline alinca da mi yapiyor? Neden profiline de reklam koymussun? Birkac kisi gordum oyle yapan da merak ettim.
Arkadaş yerine ben cevaplıyayım. Onun için ayrı ödeme yapmıyor. Kurallarında olduğu için koyuyoruz. Koymazsak belki ilerde hesabı inceleyip sıkıntı çıkarabilirler.
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
March 29, 2016, 12:46:41 PM

Konuya ortadan girmis olucam ama benimde biraz tavsiyeye ihtiyacim var. Daha yeni kampanyalar ile ilgilenmeye basladim ve gecenlerde Yobit`e yazildim. Ama o bana yazilmis gibi. Neredeyse bir haftadir para cekme linki calismiyor. Kampanyanin basliginda genelde boyle durumun oldugu fakat kisa bir sure sonra duzeldigi yaziyor. Herhalde gecice bir durum ve sorun olmayacak, fakat bu kadar beklemek guzel degil. Cok yuksek bir rank`a sahip degilim bu nedenle cok fazla tercih hakkim yok herhalde ama baska bir kampanya icin tavsiyesi olan var mi acaba?
Ben de sana, sorayim:  Imzana reklam alinca, odeme yapiyor da profiline alinca da mi yapiyor? Neden profiline de reklam koymussun? Birkac kisi gordum oyle yapan da merak ettim.
Arkadaş yerine ben cevaplıyayım. Onun için ayrı ödeme yapmıyor. Kurallarında olduğu için koyuyoruz. Koymazsak belki ilerde hesabı inceleyip sıkıntı çıkarabilirler.
Anladim. Tesekkur ederim. Boyle bir kural oldugunu bilmiyordum. Ben de yapayim o zaman.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
March 29, 2016, 03:36:40 PM

İmza kampanyaları yakın zamana kadar gereçkten güzel bir ek kazanç yoluydu
Hele günde 1-2 saat bilgisayar başında kalabilenler asgari ücret kadar kazanabiliyordu
Şimdi kampanyalar azaldı, ücretler düştü, şartlar ağırlaştı
Bitmixer'de olduğum için sanslıyım yine az buçuk veriyor..
Yakın zamanda bu işin tarih olacağını düşünüyorum..
58oxygen58
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
May 16, 2016, 01:08:09 PM

777coin imza kampanyasına katılmak istiyorum neredeki kodu imzama ekliyeceğim imzama ekliyince direk oluyormu ?
foruma yeni üye oldum ve faucetlerden bahsederken biri niye uğraşıyorsun imza kampanyasına katıl dedi bende bu yüzden katılmak istiyorum
ben newbie yim sanırım Cheesy

edit: newbie mişim Smiley
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: