Bitcoin Forum
April 28, 2024, 07:02:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: En iyi Xapo faucet listesi  (Read 2659 times)
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 09, 2016, 01:20:26 PM

Hocam elinize sağlık. Bir şey soracağım, bu platformu hazırladıktan sonra ref kazançlarınızda bir artış oldu mu? Bazen bakıyorum bu faucet istatistiklerine, bazı elamanlar kaç yıl önceden başlamışlar bilmiyorum ama sadece ref kazançları aylık 1 btc civarı görünce dudaklarım uçukluyor. Hele ki bazılarının 20bin 30 bin ref.leri var.

Yaklasik 3 ay oldu ben bu blogu hazirlayali. Ufak capli bir artis oldu. Fakat senin soyledigin rakamlar benim hayallerimi bile asiyor. Benim gunluk kazancim yaklasi 100k. Bu miktara kendi yaptigim "claim" ler de dahil. Gunde 1-2 saat ayiriyorum bu ise.

Çok ama çok az..
Blogunuzu güncel tutmaya devam ediniz..
Zamanla google aramalarında üst sıralarda da görünmeye başlayınca ref geliriniz artacaktır..
Benim 2 senelik bir blogum var ve ref kazanç oranım devamlı artış gösteriyor..
Sadece geçen hafta bitfactory'ye üye olan iki refimden 0,01 btc kazandım..
Burada anahtar blogunuzu sık sık güncellemek..
Kolay gelsin..

Benimde iştahımı kabartıyorsunuz.  Bende bir blog hazırlayacağım yakında. Hiç faucet kullanmıyorum ne zamandır ama bu ref kazanç muhabbeti iyice iştahımı kabartıyor. Hatta bu olayları anlatan ingilizce video yapıp youtube a bile koyasım var. Adamlar youtube a beginner seviyesinden başlayıp çeşitli bitcoinle tanışanlara göre video çekip altlarına da ref linklerini koymuşlar. 20 bin 30 bin görüntülenme olmuş. Hem youtube den parayı kırarsın hemde burdan çekeceğin müşterilerle ref kazancı. Gayet mantıklı.

O kadar iyi düzeyde yabancı diliniz varsa zaten çok daha avantajlısınız..
Öyle çok siteyi tanıtmanıza da gerek yok
En güncel, en kazançlı 5-6 faucet, 3-4 oyun, 3-4 sanal mining sitesi tanıtımı yapın yeterli..
Ama bu iş sabır gerektiriyor belirteyim....
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BTCWORLD123
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
January 11, 2016, 12:33:56 PM

Teşekkürler emeğiniz için. ufaktan topluyoruz da anca sigara parası..
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
January 12, 2016, 04:30:23 PM

Bu faucetlerden biriktirdiğimiz bitcoinleri fee ödemeden toplayabildiğimiz ve bir seferde topluca gönderebildiğimiz xapo dan başka hangi cüzdan var bilen varmı arkadaşlar?
Nomad88 (OP)
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
January 12, 2016, 09:56:49 PM

Bu faucetlerden biriktirdiğimiz bitcoinleri fee ödemeden toplayabildiğimiz ve bir seferde topluca gönderebildiğimiz xapo dan başka hangi cüzdan var bilen varmı arkadaşlar?

Ben bunun icin blockchain.info kuillaniyorum. Tamamen anonim oldugu icin su anda en cok kullanilan wallet sistemi.

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
January 12, 2016, 10:07:34 PM

Ben bunun icin blockchain.info kuillaniyorum. Tamamen anonim oldugu icin su anda en cok kullanilan wallet sistemi.

ama blockchain de ufak ufak biriktirdikten sonra toplu şekilde bir yere atarken çok fazla fee istiyor örneğin 5-6 dolarlık btc gönderiyorum yarım dolara yakın fee gidiyor.
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 12, 2016, 11:02:19 PM

ama blockchain de ufak ufak biriktirdikten sonra toplu şekilde bir yere atarken çok fazla fee istiyor örneğin 5-6 dolarlık btc gönderiyorum yarım dolara yakın fee gidiyor.

Onumuzdeki 3 yil hesaptan disari birsey gondermeyecegim icin ben onu pek dusunmuyorum. Benim uzun sureli yatirim yaptigim bir hesap. Istersen birde coinbase hesabini dene. Fakat anonim degildir. Veya cold storage.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 13, 2016, 12:23:12 AM

Durum gayet normal 0,0001 Btc fee ödeniyor buda ortalama 0,5 dolar ediyor. Multibit gibi walletlara ayarlara faucetlerini. Onlardan fee yi daha ayrıntılı düzenliyebilirsin. Fakat yinede çok birşey fark etmicek.
Nomad88 imza bölümünde kendi siteni bulunmakmı daha karlı yoksa imza kampalarına girmekmi Smiley
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 13, 2016, 01:31:40 AM

Durum gayet normal 0,0001 Btc fee ödeniyor buda ortalama 0,5 dolar ediyor. Multibit gibi walletlara ayarlara faucetlerini. Onlardan fee yi daha ayrıntılı düzenliyebilirsin. Fakat yinede çok birşey fark etmicek.
Nomad88 imza bölümünde kendi siteni bulunmakmı daha karlı yoksa imza kampalarına girmekmi Smiley

Aslinda haklisin, imza kampanyasi daha karli olacaktir. Fakat hesabim henuz yuksek seviyelerde olmadigi icin biraz daha beklemeyi dusundum.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 13, 2016, 02:26:09 PM

Aslinda haklisin, imza kampanyasi daha karli olacaktir. Fakat hesabim henuz yuksek seviyelerde olmadigi icin biraz daha beklemeyi dusundum.
Şaka yaptım hocam. Eğer yabancı kategorilerde konu açtınmı ? Yada yabancı kategorilerde yazıyormusun onları bilmiyorum. Sadece türkçe bölümde yazmıyorsan senn reklamının kalması daha mantıklı.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: