Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:57:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Forexle Uğraşmak Nekadar Mantıklı.  (Read 3366 times)
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
January 05, 2016, 01:29:15 AM

bir hata yapıp üye oldum Cheesy forex e Cheesy günde 10 defa arıyorlar Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 05, 2016, 08:45:16 AM

genelde dikkat edin reklamlar 100$ üzerinden dönüyor. o 100 doları 10dakikada sıfırlarlar anlamazsınız bile.forexle uğrasacağına borsayla ugras.cok iyi borsacılar bile forexe uzak duruyorlar cunku riskin son noktası kuruşluk değişim kaldıraç yüzünden cok yüksek meblalar tutabilir.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
January 05, 2016, 09:24:00 AM

Sabırlıyım, uzun vadeli yatırım yapmak istiyorum diyorsanız temeli sağlam bir kaç hisse belirleyin ve birikime başlayın.
Günlük trade yapmak istiyorum derseniz de bitcoin/altcoin ler ne güne duruyor? Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
xRaVeNx (OP)
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 05, 2016, 11:54:28 AM

Sabırlıyım, uzun vadeli yatırım yapmak istiyorum diyorsanız temeli sağlam bir kaç hisse belirleyin ve birikime başlayın.
Günlük trade yapmak istiyorum derseniz de bitcoin/altcoin ler ne güne duruyor? Smiley
Benim amacım extra bir seçenek oluşturabilirmiyim bazındaydı. Yorumlardan anlaşıldığı üzere kesinlikle girilmemesi gereken bir sistem olduğuna kanaat ettim. Altcoinle uğraşmak beni korkutuyor bitcoinle zaten uğraşıyorum.

genelde dikkat edin reklamlar 100$ üzerinden dönüyor. o 100 doları 10dakikada sıfırlarlar anlamazsınız bile.forexle uğrasacağına borsayla ugras.cok iyi borsacılar bile forexe uzak duruyorlar cunku riskin son noktası kuruşluk değişim kaldıraç yüzünden cok yüksek meblalar tutabilir.
Borsayı online olarak yapabileceğim bir yer varmı bilmiyorum hiç araştırmadım. Borsa bana hep zor gelmiştir bilgiye aşırı ihtiyaç var. Şirketler hakkında bilgiye ihtiyaç var. Hangi şirket ne üretiyor bu sene ne tutulur gibi durumlar mevcut. Borsayı online aktif takip edebileceğim lot alıp satabileceğim bir yer varmı ?
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
January 05, 2016, 12:48:48 PM

Uzun vadeli birikim/yatırım anlamında bir kaç altcoin de belirlenip yatırım yapılabilir.
Ben bu konuda DGB(digibyte) den bayağı umutluyum ve yatırımlarımı bu konuda şekillendirmeye çalışıyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
xRaVeNx (OP)
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 05, 2016, 01:03:09 PM

Uzun vadeli birikim/yatırım anlamında bir kaç altcoin de belirlenip yatırım yapılabilir.
Ben bu konuda DGB(digibyte) den bayağı umutluyum ve yatırımlarımı bu konuda şekillendirmeye çalışıyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Altcoinlere uzun vadeli olarak bir yatırım yapmak için çok büyük bir araştırma ve bilgi birikimi olması gerekiyor. Ciddi anlamda kesinlik elde etmediğim sürece uzun vadeli yatırım çok sakat geliyor.
Zonnk
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile WWW
January 05, 2016, 01:22:51 PM

Bırakın Forekis 'i Elinizdeki Paradan da Olmayın,

Kolay mı İnsanın Para Kazanması,
Belki Yatırdığınız (Yatıracağınız) Parayı ne Zorluklarla Bir Araya Getirdiğinizi Düşünün.

Forekis Yerine En İyi Kazanç : Altın ve Dolar/Euro
Tabi Dijital Para Birimi Olarak ta : BTC
Sonuçta Aldığınız Altın, Dolar ve Euro Sizin Elinizde Duruyor. Maddi Olan Birşey (Elinizde Tuttuğunuz). Aldığın Altın Dolar vs Fiyatı mı Yükseldi? Git Herhangi Döviz Bürosuna Bozdur.
BTC İçinde Fiyat Yükseldimi Gönder BTCTurk'e Sat.

Forekis Ne Bileyim: Monopoly Gibi Birşey. Hep Kaybedin Hep Kaybedin. Şirket Kazansın. Yok Kaldırgaç Yok İndirgeç, Yok İkili Opsiyon.  Angry

1-2 Forekis Temsilcisiyle Görüştüm Demo Hesap Ayağına Numaramı Alacaklar, Yok Dedim, Zorluyorlar Felan. Üye Yapma Başına da Prim Olayı Var Sanırım. Bunlarda.

Çok güzel anlatmışsın durumu hocam bir ara her hafta başı arıyorlardı yok şöyle yok böyle diye.Malın iyiyse bağırmazsın diye bir söz vardır bizim oralarda

mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 06, 2016, 06:36:36 AM

Arkadaşlarında söylediği gibi demo hesapla gerçek hesap birbirini tutmuyor. İşlem kopyalamayı denedim (kısaca, işlemi kopyalanan kişinin yaptığı her işlemi siz de yapmış oluyorsunuz), Türkiye'de destekleyen firma yok, yasal mevzuatın izin vermediğini söylediler. Ama yabancı şirketlerde denemedim..
coskuner
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
January 10, 2016, 05:53:00 PM

Bence de hiç başlama, merak da etme. Burada sabır falan işe yaramaz. Hele bizim gibi küçük yatırımcılar hiç bulaşmasın.
Borsayla ilgilendin mi bilmiyorum ama borsada 1 kaybedersen burada 10 kaybedersin.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: