Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:51:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Netflix Türkiye'de açıldı!  (Read 4982 times)
jokerboy
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile
January 09, 2016, 02:57:20 PM

ilk ay beleş diye kartla aldım direk 7.99 euro çekmiş aman dikkat alırsanızda enparayla alın  Grin

Bende boş kartla üye olmayı denedim çekerler diye kabul etmedi, kartta yeterli bakiye yok diyerek Smiley Madem ilk ay ücretsiz niye parayı rehin alıyorsun. Sanırım üyeliğinizi iptal ederseniz ilk aydan sonra parayı geri veriyorlar, iptal etmezsenizde her ay otomatik çekerler artık Smiley

Normalde ilk ay parayı çekmiyorlar, kart bilgisi girmeniz yeterli oluyor. İkinci ay eğer üyeliğiniz devam ediyorsa çekiyorlar.
Ben zaten içi boş banka kartım ile denedim. Yeterli bakiye yok dedi kayıt etmedi beni bende madem öyle kayıt olmam deyip çıktım. Ücret alma yorumunu da yukarıdaki arkadaşın yorumuna bakarak söylemiştim. Para çekmiyorlarsa beni niye almadılar Smiley
Para yoksa bile Paypal ile deneme üyeliğini başlatabiliyorsunuz çekmiyorlar ama ikinci ay direk çekiyorlar
Paypal'da da kart ekli değildi. Kart ekle seçeneği çıktı, açıkcası pek fazlada uğraşmak istemedim. Türkiye fiyatlandırma politikaları belirlendikten sonra almayı düşünüyorum ama.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 09, 2016, 03:07:36 PM

bir ben para ödedim galiba direk çektiler sanal kart denedim kartta yeterli bakiye yok uyarısı verdi dedim heralde onay için 1  2 tl çekecek diğer kredi kartını verdim 7,99 euro gitti  Grin
neyse artık giden gitti içerik sağlam en azından sırf netflix dizileri için bile alınır

jokerboy
Sr. Member

Activity: 266

View Profile
January 09, 2016, 03:48:27 PM

bir ben para ödedim galiba direk çektiler sanal kart denedim kartta yeterli bakiye yok uyarısı verdi dedim heralde onay için 1  2 tl çekecek diğer kredi kartını verdim 7,99 euro gitti  Grin
neyse artık giden gitti içerik sağlam en azından sırf netflix dizileri için bile alınır

Daha önceden ücretsiz hakkınızı kullanmış olabilir misiniz? Eğer kullanmadıysanız ticket açın, yardımcı olurlar heralde.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
January 17, 2016, 06:02:30 PM

netflixi bende merak ediyordum hatta bir cok yerde karşima reklamlari cikti konu hakkında bilgiler paylaştigin için emegine saglik
armadora
Sr. Member

Activity: 413

View Profile
January 18, 2016, 10:29:11 AM

netflix'e denemek amaçlı paypal ile üye oldum. siteyi biraz inceledim içerik gayet güzel, özellikle dizi arşivi çok sağlam.
mudiko
Sr. Member

Activity: 321

View Profile
January 18, 2016, 10:45:38 AM

Amerika'da ciddi bir trende sahip olmasına rağmen Türkiye'de çokta yaygınlaşmayacağını düşünüyorum. İllegal yollarla daha fazla içeriğe ücretsiz ulaşmaya alışmış bir milleti böyle bir sisteme çekmek için Türkiye'ye özel adımlar atmalılar. Tabi çeşitli platformlar sayesinde netflix'e hayranlık duyan türklerde mevcut. Şuan kitlelerini sadece netflix i tanıyıp keşke Türkiye'de de yer alsaydı diyen kesim olarak görüyorum.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 23, 2016, 05:18:31 PM

Bu haliyle Türkiye'de kesinlikle çok cılız talep alacaktır.
Öncelikle tüm koleksiyonu alt yazılı yapmalı. Popüler dizilere ve yeni filmlere dublaj seçeneği de eklemeli.
En son olarak da o fiyatı Türk lirası bazında makul seviyeye çekmeli.
Ondan sonra büyük bir patlama yapabilir.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 23, 2016, 05:28:38 PM

bu netflix yüzünden ayın 15 inde akk yi doldurdum akksiz paketlere bakmaya başladım hürneti araştırıyorum şuan ve netflixin abd deki kadar olmasada yakın bir başarı sağlayabilmesi için girdiği tüm ülkelerde yerelleşmesi gerekiyor aynı anda 130 civarı ülkede yayına başladı ve yerelleşme gibi adımlarıda halen çok uzak görüyorum netflix dizilerinin fanı değilseniz netflixe para vermek için bir neden bulamıyorsunuz
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: