Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:59:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: bu yovi ne oluyor  (Read 3506 times)
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
February 15, 2016, 07:17:05 AM

İmza gelirinin ufak bir kısmıyla yovi aldım deneme için satışa koyamıyorum. Neden olduğunu anlamadım. Kiramı alıyolar imzadan acaba?

Yovi satışa sunulurken 100 satoşhi 100 satoşhi arttırarak satışa konur ve her fiyat için btc karşılığı maximum 0.01 Btc yovi satışa sunulabilir. Eğer sizde satış yapmak isterseniz istediğiniz ücretten satışa koyamazsınız boş olan fiyatlara koyabilirsiniz şuan sizin için baktım 0.00188600 bandı ve civarında koyabileceğiniz bir kaç boşluk var.

Bende karıştıra karıştıra buldum. 171.5 de benim sığabileceğim bir boşluk varmış ordan satışa koydum. Zaten deneme için küçük bir meblağ almıştım. İlginize teşekkür ederim.

bir daha dövseler girmeyeceğim bence sizde girmeyin çünkü diğer rom coinede 15-20 gün önce girmiştim 58 wealty coin almıştım o zaman gene şanssızlık butun slotlar doluydu o zaman 10 katı fiyata 5 coini koyabildim 53 ü elimde kaldı çünkü rom coinde 2 satış emrinden fazla emir veremiyormuşuz.
Bende deneme için küçük bir rakamla girdmiştim zaten. Birdaha gireceğimi sanmıyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: