Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:41:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BITMAIN ANTMINER S7 Batch 8 with 4.73th/s 6000TL  (Read 4572 times)
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 16, 2016, 01:48:25 PM

Ne olursa olsun fiyat arkadaşında dediği gibi türkiye sınırları içerisinde uygundur. Kimin nekadar kar ettiği önemsiz. Istiyen tabiki kendisi getirebilir. Alıcak kişi zaten dışarıdan getirmeyi becerebiliyorsa getirir bunun lafını yapmaz. Hayırlı satışlar dilerim.
1714891310
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714891310
Reply with quote  #2

1714891310
Report to moderator
1714891310
Hero Member
*

Ignore
1714891310
Reply with quote  #2

1714891310
Report to moderator
1714891310
Hero Member
*

Ignore
1714891310
Reply with quote  #2

1714891310
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kagizman (OP)
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
January 16, 2016, 01:53:55 PM

Ne olursa olsun fiyat arkadaşında dediği gibi türkiye sınırları içerisinde uygundur. Kimin nekadar kar ettiği önemsiz. Istiyen tabiki kendisi getirebilir. Alıcak kişi zaten dışarıdan getirmeyi becerebiliyorsa getirir bunun lafını yapmaz. Hayırlı satışlar dilerim.

Bakin yorumunuzda beni desteklediginiz icin yazmiyorum sadece mantik cercevesinde oldugu icin tesekkur ediyorum. Ortada bir urun var ve getirmesi gercekten zor ipod degil hem pahali hem buyuk bir urun dolayisi ile gidip ptt ye kac liraysa vergisini odeyip alabilirim diyeceginiz birsey degil. Bir suru masraf ve zaman gerektiriyor. Bu kosullar goz onune alindigi durumda benden satmami talep edilen fiyata satis gercekten mumkun olmuyor olabilecekse ben almaya hazirim diye cevap yaziyorum ve gercekten almak isterim 5500e 10 adet.

Tum bunlarin disinda birebir ayni kosullarda bu run su anda Turkiye de satin alinmak istenirse 8000/7500 TL arasi gidiyor ve ben 6000TL ye satiyorum hala tuhaf tuhaf yorumlar geliyor.

Buradan tum satin almak isteyen arkadaslara sesleniyorum 5500 TL ye satabilecek varsa butcem 10 adet alim yapmaya musait lutfen benimle irtibata gecin. Eger boyle bir imkan yoksa lutfen yapamayacaginiz gercekletiremeyeceginiz seyler icin konusmayin.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980

View Profile
January 16, 2016, 02:02:37 PM

Buradan tum satin almak isteyen arkadaslara sesleniyorum 5500 TL ye satabilecek varsa butcem 10 adet alim yapmaya musait lutfen benimle irtibata gecin. Eger boyle bir imkan yoksa lutfen yapamayacaginiz gercekletiremeyeceginiz seyler icin konusmayin.
Ben buratı anlamadım okadar ürünü alıp napıcaksın. Okadar ürünü alıp mining yapıcaksan 3 cihazlada yapabilir. He eğer burada boş lafların gazına geldiysen hiç gerek yok. Benim o yazıyı yazmamdaki amaç ortada olan bir durum var ve gereksiz tartışma yaratmış. Sen fiyat olarak haklısın diğer arkadaş getirme konusunda haklı. Sen kendini uzun süreli savunmakda haksızsın oda fiyatın becerikli birisi için pahalı olduğunu savunmakda haksız. Tartışmatı bozuyum derkende bende katıkdım o kötü oldu.

Özet: Becerebilen arkadaş getirsin 700 lira kadar kara geçer. Uğraşamam dien arkadaşlar için fiyat gayet uygundur.
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 16, 2016, 02:09:06 PM

Ben buratı anlamadım okadar ürünü alıp napıcaksın. Okadar ürünü alıp mining yapıcaksan 3 cihazlada yapabilir. He eğer burada boş lafların gazına geldiysen hiç gerek yok. Benim o yazıyı yazmamdaki amaç ortada olan bir durum var ve gereksiz tartışma yaratmış. Sen fiyat olarak haklısın diğer arkadaş getirme konusunda haklı. Sen kendini uzun süreli savunmakda haksızsın oda fiyatın becerikli birisi için pahalı olduğunu savunmakda haksız. Tartışmatı bozuyum derkende bende katıkdım o kötü oldu.

Özet: Becerebilen arkadaş getirsin 700 lira kadar kara geçer. Uğraşamam dien arkadaşlar için fiyat gayet uygundur.

Ben 5500 e almaya hazirim cunku getirtmesi 3 hafta suruyor 3 hafta 55000TL baglamak gerekecek bu da ciddi bir kayip. Bu durumda TR de teslim etmeye hazir kimse varsa acikcasi benim icin mantikli bir alisveris oluyor o fiyata almak.
Korkmaz
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 16, 2016, 03:16:08 PM

Cümleten Selamün Aleyküm Kağızman dostum bak sen şuan bilmediğin işlere girdin. Daha beni tanımıyorsun diyorsunki ürün psu ile birlikte 6000 tl'ye gelmez. Ben sana hemen 6000 tl'den 1000 adet s7 + psu satayım olur mu?
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 16, 2016, 03:32:49 PM

Cümleten Selamün Aleyküm Kağızman dostum bak sen şuan bilmediğin işlere girdin. Daha beni tanımıyorsun diyorsunki ürün psu ile birlikte 6000 tl'ye gelmez. Ben sana hemen 6000 tl'den 1000 adet s7 + psu satayım olur mu?

Mantiksiz mantiksiz konusmayin burada yapamayacaginiz seyleri soylmeyin! 1000 adet getiriyormussunuz bilmemne. Ben sizi tanimiyorum evet ama 1000adet getirecek kapitalinizin olmadigina bahse varim. 1000 adet getirmenize gerek yok ben 10 adet alim yaparim dedim arkasindayim. 10 adet 6000 TL den PSU dahil getiriyorsaniz getirin hemen alacagim. Ayrica madem getirebiliyorsunuz neden bunu foruma yazmadiniz daha once? Beni mi bekliyordunuz? Ben ihtiyac duydugum zaman mi getirebleceginiz akliniza geldi?
Korkmaz
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 16, 2016, 03:36:30 PM

Peki siz tanımadığınız kişi hakkında neden varlıksızmış gibi konuşuyorsun? Bak dostum ben büyük işler yapıp satarım senin dediğin yok 10 adet alayım bilmem ne. Eyer 1000 Adet istiyorsan hemen elinde olur. Adam akıllı cevap ver yoksa bu konuyu kapat..

Foruma yazmamamın sebebini ne yapacaksın ? ihtiyacım yok.
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 16, 2016, 03:39:19 PM

Peki siz tanımadığınız kişi hakkında neden varlıksızmış gibi konuşuyorsun? Bak dostum ben büyük işler yapıp satarım senin dediğin yok 10 adet alayım bilmem ne. Eyer 1000 Adet istiyorsan hemen elinde olur. Adam akıllı cevap ver yoksa bu konuyu kapat..

Ben gayet duzgun cevaplar veriyorum isinize gelmiyorsa siz cevap yazmayin! 1000 adet Smiley satin alacak gucum yok bos konusmayin ben 10 adet alirim dedim boyle bir birikimim de mevcut. 10 adet getiriyorsaniz getirin 6000TL ye PSU dahil benden baska bircok kisi satin almak isteyecektir eminim. Forumun Turkce kismi sizin gibi buyuk isler yapan  (1000 adet miner tanesi 6000TL den 6milyon TL yapar) 6 milyonluk kisiler icin ufak kalir sanirim degerli vaktinize yazik Smiley Grin
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
January 16, 2016, 05:29:48 PM

Konu tartısmaya dönmüs fakat kagizman;

Zorluklarını gümrük vergilerini aracılarını biliyorum fakat hesaba katmadigin sey sen bu ürünü 2-3 hafta önce alırken fiyatı 1200-1300 $ civarı idi simdi ise 968 $ sen getirdigin dönemde ödedigin ürün parası ile ve aracıya ödedigin para ile 5500 e getirmis olabilirsin dogal olarakta 500 tl kendine kalsın istersin bu senin hakkın fakat o zamanla suan arasında 300 $ yaklasık 1000 tl fark var...Eğer btc fiyatı 1-2 hafta icinde 500 $ ı gecerse o zaman istedigin fiyat makul olur...Ama fiyat bu seviyede kalır yada az bir farkla artsa bile yine cihazın fiyatı düser su dönemde zorluk artısı cok fazla eskisi gibi % 1-3 arası olsa pek etkilemez zorluk...

ayrıyeten cok uzak degil 4 gun sonra dagıtıma cikacak batch 9 lar icin 880 $ isteniyorken hayırlı satıslar diliyorum...Tekrar söyluyorum beni yanlıs anlama lütfen satısını baltalamak gibi bir niyetim de yok...
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
January 16, 2016, 05:38:23 PM

Ben 5500 e almaya hazirim cunku getirtmesi 3 hafta suruyor 3 hafta 55000TL baglamak gerekecek bu da ciddi bir kayip. Bu durumda TR de teslim etmeye hazir kimse varsa acikcasi benim icin mantikli bir alisveris oluyor o fiyata almak.

5550'e psu hariç alıyorsanız ben size 5 adet vereyim. sıfır ocak 20 den sonra yola çıkanlardan.
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
January 17, 2016, 02:07:48 AM

>>ben büyük işler yapıp satarım senin dediğin yok 10 adet alayım bilmem ne. Eyer 1000 Adet istiyorsan hemen elinde olur.

eyer? atın eyeri mi? yoksa "eğer" mi?

1000 adet s7 getirecek daha okumayı yazmayı bilmiyor cahil.

tipik yalancı, boş konuşan Türk insanı bu Korkmaz nickli newbie.
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 17, 2016, 10:20:58 AM

>>ben büyük işler yapıp satarım senin dediğin yok 10 adet alayım bilmem ne. Eyer 1000 Adet istiyorsan hemen elinde olur.

eyer? atın eyeri mi? yoksa "eğer" mi?

1000 adet s7 getirecek daha okumayı yazmayı bilmiyor cahil.

tipik yalancı, boş konuşan Türk insanı bu Korkmaz nickli newbie.

Sizin fark ettiginizi bende fark ettim fakat yazma geregi gormedim. Hakaret etmenize gerek yoktu. Ben gereken cevabi vermistim zaten Smiley
twn
Legendary
*

Activity: 1204

View Profile
January 17, 2016, 10:43:15 AM

1000 tane s7 getiretecekler var forumda takilan. Su satis basliklarinda satisi baltalamaya calisanlar zevkmi aliyor. Arkadasim fiati uygunsa alirsin pahaliysa almazsin. Kimse almazsa satici fiyatini indirirse yada pazarlik yaparsan inerse fiati kafana yatarsa alirsin. 1 s7 icin ne muhabbet donmus. Bu arada adamda gercekten forumda en uygun satan kisi ucuk fiyatta yazmamis.
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 17, 2016, 11:34:00 AM

1000 tane s7 getiretecekler var forumda takilan. Su satis basliklarinda satisi baltalamaya calisanlar zevkmi aliyor. Arkadasim fiati uygunsa alirsin pahaliysa almazsin. Kimse almazsa satici fiyatini indirirse yada pazarlik yaparsan inerse fiati kafana yatarsa alirsin. 1 s7 icin ne muhabbet donmus. Bu arada adamda gercekten forumda en uygun satan kisi ucuk fiyatta yazmamis.

Ayrica soyle bir durum cikti ortaya ben bu fiyata satis basligi actiktan sonra;

"Ne var o fiyata ya da daha altina bende getiririm."

Eee getir kardesim getir sizi tutan mi var? Madem getirebiliyordunuz neden beni beklediniz? 8000TL ye sifir 6750TL ye ikinci el satiliyorken akliniz nerdeydi? Getiririm diyenlerin bircogu getiririm ama 1 ay sonra ancak diyorlar. Bu pek dogru bir tutum degil. Kimse 1 ay sonra ne olacagini bilemeyecegi icin bugunden fiyat konusmaz. Paranizi gomun vaktinizi harcayin getirin urun elinizdeyken konusmaya baslayin bu daha isabetli ve daha dogru bir alisveris olur.
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
January 17, 2016, 01:01:26 PM

Korkmaz adlı kişi hesabını birkaç gün önce açmış. toplam 5 tane postu var. ilk 2-3 tanesi de dolandırıcı bir firmanın ürününü tasdik etmesi (yesminers)

şu muhabbete bir bakar mısınız. şu seviyeye bir bakın.

>>Cümleten Selamün Aleyküm Kağızman dostum bak sen şuan bilmediğin işlere girdin.

>>Bak dostum ben büyük işler yapıp satarım senin dediğin yok 10 adet alayım bilmem ne. Eyer 1000 Adet istiyorsan hemen elinde olur. Adam akıllı cevap ver yoksa bu konuyu kapat..

kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 17, 2016, 01:08:05 PM

Korkmaz adlı kişi hesabını birkaç gün önce açmış. toplam 5 tane postu var. ilk 2-3 tanesi de dolandırıcı bir firmanın ürününü tasdik etmesi (yesminers)

şu muhabbete bir bakar mısınız. şu seviyeye bir bakın.

>>Cümleten Selamün Aleyküm Kağızman dostum bak sen şuan bilmediğin işlere girdin.

>>Bak dostum ben büyük işler yapıp satarım senin dediğin yok 10 adet alayım bilmem ne. Eyer 1000 Adet istiyorsan hemen elinde olur. Adam akıllı cevap ver yoksa bu konuyu kapat..

Haklisiniz bunlarin hepsini bende goruyorum ama ne yapayim? Amacim ne post kasmak ne insanlara ders vermek Smiley Elimde bir urun var bunu satmaya calisiyorum bu sebeple olabilecek en duzgun sekilde karsilik verme ugrasindayim Smiley

Benim o kisiye aktarmaya calistigim sey 1000 adet miner satma kapasitesi olan bir kisinin buralarda benim nacizane 6000TL lik ufak miktarlardaki postuma cevap vererek vaktini bosa harcamamasi gerektigidir.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 17, 2016, 02:57:35 PM

Herkes satmak istiyor ama almak isteyen yok. Demek ki ya fiyatlarda ya karlılıkta bir problem var. Hepiniz biliyorsunuz ülke şartlarında bu aletlerin kar ettirmeyeceğini, o yüzden hepiniz satmak istiyorsunuz. Dürüst olalım, Türkiye'de madencilik yapılmaz.
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 17, 2016, 04:10:19 PM

Herkes satmak istiyor ama almak isteyen yok. Demek ki ya fiyatlarda ya karlılıkta bir problem var. Hepiniz biliyorsunuz ülke şartlarında bu aletlerin kar ettirmeyeceğini, o yüzden hepiniz satmak istiyorsunuz. Dürüst olalım, Türkiye'de madencilik yapılmaz.

Gorusunuze saygi duyuyorum fakat ben mumkun mertebe en uygun fiyati sunmaya calisiyorum. Elimden daha iyisi geldigi vakit onu yapmaya calisacagim. Simdiki sartlar bu yonde. Bu fiyatla mining yapmak ne kadar karli derseniz o size kalmis bir karar siz dusunun. Bu baslik altinda bunu tartismayalim dilerseniz. Bu baslik altinda ben en uygun sifir urun fiyati verdigimi savunuyorum ve elimdeki urunun en hizli sekilde satmaya calisiyorum. Eger elinizde ayni urunden ayni sartlar altinda varsa hazirsa buyrun siz daha uyguna yaziyorsaniz benim basligim altinda yazin hicbir sakincasi yok. Benden daha uyguna getirip satip kar edebilen varsa ben zaten daha yuksek fiyattan satacagim diye diretmem.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
January 17, 2016, 11:15:58 PM

benim gıcığıma giden bu asic cihazlara uyuşturucu muamelesi yapılması, 900$ ödersin swift transfer ile. müşavirlik bedeli 150-200 ödersin kdv sini ödersin, çok çok noterden gümrük yetki belgesi isterler 1 defaya mahsus masrafını yaparsın malzemeyi alırsın. fiyatlar ortada. tr den 7-8 bine s7 alan kesinlikle enayidir. güvenemiyorsanız bana 500 tl komisyon verin ben getirteyim size.. nedir yaa? arkadaşlar atıp tutmuş 5500 den 10 adet alırım filan, satıyorum 5500 den alan varsa.
kagizman (OP)
Newbie
*

View Profile
January 18, 2016, 12:18:15 AM

benim gıcığıma giden bu asic cihazlara uyuşturucu muamelesi yapılması, 900$ ödersin swift transfer ile. müşavirlik bedeli 150-200 ödersin kdv sini ödersin, çok çok noterden gümrük yetki belgesi isterler 1 defaya mahsus masrafını yaparsın malzemeyi alırsın. fiyatlar ortada. tr den 7-8 bine s7 alan kesinlikle enayidir. güvenemiyorsanız bana 500 tl komisyon verin ben getirteyim size.. nedir yaa? arkadaşlar atıp tutmuş 5500 den 10 adet alırım filan, satıyorum 5500 den alan varsa.

Al iste bir tane daha arkadasim once bir getir hazir elinde oldugu zaman yazarsin senden baska biriside 1000 adet getiriyor.

Eldeki bir kuş daldaki iki kuştan iyidir LAFINI DUYDUN MU HİÇ?

Ben kimseye getiremezsin demiyorum 5500 satamazsin da demiyorum. Istersen 2500e satarsin beni ilgilendirmez ama önce getir elinde hazır makine olsun satiyorum diye o zaman yaz. 2 dakikada cozuyorsunuz olayi vergi + kargo + gumruk tamam bende getiririm hemen. Eee getir bi elinde olsun yaz basligini sat insalara sende kazan alanlarda kazansın. Bu forumun hali nedir boyle ne kadar cok yapmadan etmeden teori uzerine konusan insan var! Size kimse getiremezsiniz demiyor getirin satın görsün herkes. Elinde cihaz olmadan kimse boş konuşmasın asarım keserim diye.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: