Bitcoin Forum
May 26, 2024, 03:58:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 2016-01-18 Donanım Günlüğü: Bitcoin Başarısızlığa Mahkum (TOTAL FUD)  (Read 5000 times)
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
January 25, 2016, 02:19:33 PM

İçinde crypto olunca şirket olamaz diyorsun yani.
1 exahash olmayan bir hash gücü var.
500 petahash ile %51 bulunuyor 500000th/4.73th = 105708 adet S7 yapar. (günümüz teknolojisi S7+ daha iyi fiyat/performans olacağı aşikar)
Yaklaşık 80 milyon dolara temin edilebilir hesaba göre. 80 milyon dolar rich beyefendiler için çerez parası. Örneğin Bill Gates'in 15 günlük kazancı Smiley
Herifler 10 milyon dolarlık arabalara biniyor. Bir gün kafayı yapıp ulan ben şu BTC sistemini ele geçireyim dese sistem alt üst olacak sizin bağımsız dediğiniz sistemden bahsediyorum. Bu mu başarı? 80-90 milyon dolara bu sistem çökebiliyorsa bana kimse 6-7 milyar dolar pazar payından bahsetmesin. inandırıcı olmuyor. Türkiyede bile bu rakamı çıkarabilecek kişiler biliyorum. Bunun da izahını yapar mısınız? Pamuk ipliğine bağlı bir sistem.

80 milyon dolar, rich beyefendiler icin evet hic bir sey olmayabilir,

ancak bu 80 milyon dolarin alacagi 105708 adet s7 yi nereden bulacaksin.  piyasayada bu kadar uretilmis ve kenarda satilmayi bekleyen s7 miktari bunun yuzde 1 bile degil. uretici fabrika mentalitesinde calismiyor ki. urettigi her mineri aninda hash gucune sokuyorlar. hadi diyelim insanlarin elindeki hash gucunu toplamaya kalktin, o durumda satilan her s7 icin , geriye kalan s7 nin fiyati artar, sana maliyeti 80 degil, belki 8 milyar olur.

ayrica yukarda bahsedilen konunun yapilabilecegi olsaydi eger, para babasi biri cikip, coktan yapardi bunu. herkez hesap yapabiliyor, ancak evdeki hesap piyasaya uymaz.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: