Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:38:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yobit İmza Kampanyası Ödeme Talep etme  (Read 3717 times)
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
February 08, 2016, 06:56:57 PM

Bende hiç teklemedi yada bana denk gelmedi. Yobiti sevdim  üyelik arttıkça imzayı günceleyince kendisi revize ediyormu?  yoksa çıkıp yeniden mi üye oluyoruz. Benim şimdi jr.mem. yi atlayınca sadece imzayı güncellememmi gerekecek?
Yanlız Uid numarasını bulana kadar baya uğraştım. Uid ne olduğunu anlayana kadar imza kampanyası sayfasını 3 kere okudum. Burda açıklamışlar güzel olmuş elinize sağlık.
king1982
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
February 08, 2016, 11:26:08 PM

Yobit reklamını imzama ekledim. Yobit sitesinden kazanç gözüküyor ancak biriken kazancı çekemiyorum. Bir bilgisi olan var mı?

Biriken meblayı çekmen yazık olur çünkü 20k komisyonu var. Onun yerine biriktirip ve al-sat yapıp en azından 15-20 milyonken çekmen çok daha mantıklı...

Çok haklısınız. Ama dikkat ettim o kesileni yobit kendine ayırmıyor. Madenci ücreti 0.0002 olarak ödüyor.
 Bu arada mavi buton tekliyor bende haberiniz olsun.
[/quote
Bende üye oldum bugün kontrol ettim çalışıyor yani btc olarak dönüş var ama mavi buton derken neyi kastediyorsunuz onu anlamadım ?
adverbelly
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
February 09, 2016, 01:53:22 AM

Bende hiç teklemedi yada bana denk gelmedi. Yobiti sevdim  üyelik arttıkça imzayı günceleyince kendisi revize ediyormu?  yoksa çıkıp yeniden mi üye oluyoruz. Benim şimdi jr.mem. yi atlayınca sadece imzayı güncellememmi gerekecek?
Yanlız Uid numarasını bulana kadar baya uğraştım. Uid ne olduğunu anlayana kadar imza kampanyası sayfasını 3 kere okudum. Burda açıklamışlar güzel olmuş elinize sağlık.

Diğer hesabım senior du en son. Hacklemişler. kurtaramadık. sağlık olsun. full member olana kadar yobitteydim. Size durumu anlayatım. Jr. memberken üye oluyorsunuz ve olmuşsunuz. başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok. otomatik istem uyeliğinizi tanıyor ve ona göre ücretlendiriyor. Hadi bakalım tekrar Jr. dan giriş yaptım.
Penguen
Hero Member

View Profile
February 09, 2016, 03:40:30 PM

Diğer hesabım senior du en son. Hacklemişler. kurtaramadık. sağlık olsun. full member olana kadar yobitteydim. Size durumu anlayatım. Jr. memberken üye oluyorsunuz ve olmuşsunuz. başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok. otomatik istem uyeliğinizi tanıyor ve ona göre ücretlendiriyor. Hadi bakalım tekrar Jr. dan giriş yaptım.

Teşekkürler hayırlı olsun sizede imzayı kendi otomatikmi değiştiriyor. Tam anlamadım. Yoksa bizmi değiştiricez?
redhack
Legendary
*

Activity: 1859
Merit: 1015

View Profile
February 09, 2016, 04:47:58 PM

Teşekkürler hayırlı olsun sizede imzayı kendi otomatikmi değiştiriyor. Tam anlamadım. Yoksa bizmi değiştiricez?

Otomatik nasıl değiştirebilir? Bitcointalk şifreni bilmesi gerekir öyle bir şeyler yapabilmesi için. Şifreni başka bir yerlere girmedin umarım?
Profil ayarlarından şifreni kendin değiştireceksin.
Penguen
Hero Member

View Profile
February 09, 2016, 04:52:29 PM

Otomatik nasıl değiştirebilir? Bitcointalk şifreni bilmesi gerekir öyle bir şeyler yapabilmesi için. Şifreni başka bir yerlere girmedin umarım?

Yok başka bir yere girmedim şifreyi. Belki imza otomatik kendisi rank atladıkça değişiyordur diye düşünmüştüm. Anladım kendim değiştireceğim.
redhack
Legendary
*

Activity: 1859
Merit: 1015

View Profile
February 09, 2016, 05:01:52 PM

Yok başka bir yere girmedim şifreyi. Belki imza otomatik kendisi rank atladıkça değişiyordur diye düşünmüştüm. Anladım kendim değiştireceğim.

İmzaların belli sınırlamaları var. Üyelik yükseldikçe bu sınırlamalar kalkıyor, o yüzden görsel olarak daha güzel imzalar yaratabiliyorsunuz. Sabit konularda bu bilgiler mevcut.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: