Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:30:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Re: PayPal Bitcoin Entegresi Gerçekleşmek Üzere ! (PayPal Video Yayınladı)  (Read 2945 times)
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 07, 2016, 07:29:35 PM

Belki de konu ile alakasi yok ama, ben yurtdisinda calisiyorum ve maasimi orada aliyorum. Para transfer ucretleri el yakiyor. Acaba bitcoin ile uluslararasi para transferi yapilamaz mi, yapilirsa yolu nedir ve maliyeti ne olur?
frank0929
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
February 07, 2016, 11:58:38 PM

Reklam şimdi yayınlandı Super Bowl reklam arasında. Smiley
Sonunda Paypal is new money demese herkesin aklına doğal olarak Bitcoin geliyor.
magnific61
Full Member

View Profile
February 08, 2016, 08:26:56 AM

Umarim bir faydasi olur ama yine de gayet pahali transfer ucretleri bizi bekliyor diye dusunuyorum
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
February 08, 2016, 11:08:06 AM

Bu reklamın Bitcoin ile alakası yok! Eğer hiç bitcoin i bilmemiş olsaydım ve bu video yu izleseydim bitcoin i anımsatacak en ufak birşey düşünmezdim. Bence bitcoin i bildiğimiz ve bu cryptocurrency teknolojisini az çok tanıdığımız için bu reklam bizde onları çağrıştırdı ama bu paypal in nakitsiz bir dünya için kendi ödeme sistemi mesajından öte gitmiyor.
Bana soracak olursanız bu paypal vb.. ödeme sistemleri sadece insanları alıştırmak için kullanılan bir basamak. Tüm dünya daha bitcoin teknolojisini kaldırabilecek beyne sahip olduğunu düşünmüyorum. Zamana ve olgunlaşmaya ihtiyaç var.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
magnific61
Full Member

View Profile
February 08, 2016, 01:17:08 PM

Nakitsiz para sistemi, paranin uzerinde kesin bir hakimiyet kurmak maksatli olarak uzun yillardir dusunulmekte olan ve adim adim hayata gecirilmekte olan bir proje. Bu yillar once konusuluyordu da ben kredi kartlari ve banka hesaplari uzerinden yapilacak saniyordum. Acikcasi kripto paralar hic aklima gelmemisti o zamanlar. Bitcoin ile ilk tanistigimda ise "Iste gelecegin nakitsiz para sistemi bu olacak!" demistim
adverbelly
Full Member

Activity: 168

View Profile
February 08, 2016, 02:45:07 PM

Nakitsiz para sistemi, paranin uzerinde kesin bir hakimiyet kurmak maksatli olarak uzun yillardir dusunulmekte olan ve adim adim hayata gecirilmekte olan bir proje. Bu yillar once konusuluyordu da ben kredi kartlari ve banka hesaplari uzerinden yapilacak saniyordum. Acikcasi kripto paralar hic aklima gelmemisti o zamanlar. Bitcoin ile ilk tanistigimda ise "Iste gelecegin nakitsiz para sistemi bu olacak!" demistim

Bitcoin deneysel bir çalışma hala. Diğer ödeme sistemleri ve bitcoin ileride tek bir koldan birbiriyle entegre edilmiş bir dünya hayal ediyorum. Bu videoya gelirsek bitcoin ile pek alaka kuramadım ki paypal ın rakibidir bana göre bitcoin.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
February 09, 2016, 12:09:07 AM

paypal, alıcıyı koruma altına alan bir kuruluş. Örneğin online oyunlarda paypal vasıtası ile yapılan ödemelerin liseliler tarafından vaka açılarak geri çekildiği biliniyor, ayrıca benim de online olarak paypal ödeme kanalı ile pazarladığım bazı programlardan aylık üyelik alıp vaka açıp ödediği bedeli geri alan kurnaz geçinen kişilikler mevcut. Hal böyle iken gönderilen BTC geri alınamadığına göre paypal hiç bir zaman bitcoine yanaşmayacaktır.
blackangel343
Member
**

Activity: 119

View Profile
February 09, 2016, 12:38:34 AM

paypal, alıcıyı koruma altına alan bir kuruluş. Örneğin online oyunlarda paypal vasıtası ile yapılan ödemelerin liseliler tarafından vaka açılarak geri çekildiği biliniyor, ayrıca benim de online olarak paypal ödeme kanalı ile pazarladığım bazı programlardan aylık üyelik alıp vaka açıp ödediği bedeli geri alan kurnaz geçinen kişilikler mevcut. Hal böyle iken gönderilen BTC geri alınamadığına göre paypal hiç bir zaman bitcoine yanaşmayacaktır.
Belkide senin yakaladığın sorun yani btc nin geri alımaması durumu konusunda bir ortak çözüm üretilmiştir ? olamaz mı ?
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
February 09, 2016, 04:57:45 PM

Super Bowl'da Paypal bu reklamı yayınladı. Keşke Bitcoin'in de böyle bir gücü olsa da 1 milyar insana ulaşacak reklamlar yayınlatabilse televizyonda.
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
February 10, 2016, 05:31:11 PM

Reddit'te /r/Bitcoin'de birisi bu videonun parodisini yaptı, orijial video telif hakkı yüzünden Youtube'dan ve Facebook'tan kaldırıldı ve yapan kullanıcının Facebook hesabı kilitlendi.

https://www.youtube.com/watch?v=-MyUi5U-SyM
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
February 11, 2016, 10:30:04 AM

Super Bowl'da Paypal bu reklamı yayınladı. Keşke Bitcoin'in de böyle bir gücü olsa da 1 milyar insana ulaşacak reklamlar yayınlatabilse televizyonda.

Böyle bir şey bitcoinin doğasına aykırı. Haa bir gönüllü çıkar veb bitcoinin reklamını yapcam der o başka Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: