Bitcoin Forum
December 12, 2017, 02:46:10 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Her üyeye 10.000 Üzeri  (Read 1465 times)
divxlobisi
Jr. Member
*

Activity: 56

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 11, 2016, 08:33:39 AM

kriptobilgi.com

Her üye olan kişiye  10.000 Üzeri satoshi veriyor.

Yeni başlayanlar için ideal bir anlaşma.. Cheesy

niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışım
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1513046770
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513046770
Reply with quote  #2

1513046770
Report to moderator
1513046770
Hero Member
*

Ignore
1513046770
Reply with quote  #2

1513046770
Report to moderator
1513046770
Hero Member
*

Ignore
1513046770
Reply with quote  #2

1513046770
Report to moderator
frank0929
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
February 11, 2016, 11:15:17 PM

Dalga mı geçiyorsunuz? 3000 satoshi ne? Öncelikli bir işlemde ödenen transaction feenin onda biri bile değil.
Ayrıca yazar arıyorlarsa profesyonelce duyuru yapmalılar. Bu konuya bakınca siteye giresim bile gelmedi.
nasituygun
Hero Member

Activity: 798

Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17

View Profile
February 12, 2016, 06:28:39 AM

Dalga mı geçiyorsunuz? 3000 satoshi ne? Öncelikli bir işlemde ödenen transaction feenin onda biri bile değil.
Ayrıca yazar arıyorlarsa profesyonelce duyuru yapmalılar. Bu konuya bakınca siteye giresim bile gelmedi.
Ben haberi gördüm başka bir yerde ballandıra ballandıra anlatmış biri. Neyse bir bakayım dedim aa birde ne göreyim yazı başına 0.0002 btc ödeme yapıyor. Kahkaha attım çıktım siteden forumda bir post atsam bile onun kaç katını kazanıyorum. Site profesyonellere yönelik olmamış daha çok yeni başlayan arkadaşlar için oluşturulmuş gibi geldi.

▄▄████████████▄▄             
          ▄███▀▀▀░░░░░░░░░░▀▀▀███▄▄         
       ▄██▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀██▄       
     ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███     
   ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄█████████████▄   
  ▄██░░░░░░░░░░░▄▄█████████░░░░░░░░░░░░▀█▌ 
 ▐██░░░░░░░░▄█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████▄░░░░░░░░▀█▌
▐██░░░░░░▄███▀▀███████████████▀▀██▄░░░░░░██▌
████▄░░▄██▀███████▄██████▄████████▀██▄░░░▐██
██░▀████▀██████████████████████████████▄░░██
██░░░▀██▄█████████████████████████▄██▀▀██▄██
██▌░░░░▀███▄████████▀▀▀▀███████▄██▀░░░░░▀███
▐██░░░░░░░▀███▄▄███████████▄▄██▀▀░░░░░░░░██▌
 ▐██░░░░░░░░░░▀▀████████████▀░░░░░░░░░░░▄█▌
  ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄████████▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░▄█▌ 
   ▀███▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀   
     ▀██▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀     
       ▀███▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▀       
          ▀████▄▄░░░░░░░░░░▄▄▄███▀         
              ▀▀▀██████████▀▀▀             

[ Website ]                     

divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 12, 2016, 11:18:54 AM

10 000 yapmışlar sizi dinliyorlar demekki Cheesy  hadi biraz daha yorum yapın belki daha da çıkar ücret Cheesy  a

niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışım
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 1050

www.digilira.com

View Profile WWW
February 12, 2016, 11:29:24 AM

hatta daha da artırmışlar Smiley
0.0015 BTC olmuş.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
[/center
Penguen
Hero Member

Activity: 574

View Profile
February 12, 2016, 11:38:53 AM

0.0015 BTC olmuş.

üye olan herkese 3k veriyolarmış şimdi 10k veriyolar. Gelir olmaz ama yazmak istiyenler için motive edici olur. yazı için 0.0015 bence az.

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.                              DONATE(BTC): 1Lo8m2y92Pp5rwvj1oKhzTXsbf1dBXXPGw
divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 12, 2016, 11:39:55 AM

o yazarlık başvurusu Cheesy 

0.001  yazarlık.  10 000 ideal bence yeni başlayanlar için. 

divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 12, 2016, 11:41:59 AM

0.0015 BTC olmuş.

üye olan herkese 3k veriyolarmış şimdi 10k veriyolar. Gelir olmaz ama yazmak istiyenler için motive edici olur. yazı için 0.0015 bence az.

0.0015 değil   0.001  nasıl az yaa ?  ksurua bakma da  yeni kişiler için ideal ha sen gidip başka yerlerden bolca btc kazanıyosan bilemem .. Cheesy

valla ödemeler düzgün. saolsun arkadaşlar ödüyor yani

Adamların bütçesi okadar demekki.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1134

View Profile
February 12, 2016, 11:53:13 AM

Hiç bir bilgi sahibi olmadan seo çıkar amaçlı ücretsiz hosting ile blog açınca böyle oluyor işte Smiley
Muhtemelen site size ait başka forumlarda aynı konuları açmışsınız bunun yerine biraz kendinizi geliştirip güzel bir tanıtım konusu açabilirdiniz.
Yazı başı verilen 0.001 ücret ise piyasa için oldukça düşük kalıyor bloglar için 200 kelime makale 2.5 3 tl piyasa ortalaması var
bu forumda bile tecrübeli üyeler post başına 0.001 alıyor.
Facebook sayfası btcturkcom yapılmış aman dikkat  Wink

divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 12, 2016, 11:58:52 AM

Hiç bir bilgi sahibi olmadan seo çıkar amaçlı ücretsiz hosting ile blog açınca böyle oluyor işte Smiley
Muhtemelen site size ait başka forumlarda aynı konuları açmışsınız bunun yerine biraz kendinizi geliştirip güzel bir tanıtım konusu açabilirdiniz.
Facebook sayfası btcturkcom yapılmış aman dikkat  Wink

Site bana ait değil hostinger kullanıldığı içinde ücretsiz blog sitesi demişsin site ücretsiz değil.  bu benim içimden gelen bir tanıtım.  haa bazı arakdaşların hoşuna gitmez çünkü onlar bolca kazanıyor nede olsa btc..    laa adamlar açmış siteyi yeni bir site zaten  bişeyler yapmaya çalışıyolar  kendi öz yorumlarını bilgilerini katıyorlar.  bu arada evet face adresi btcturkcom  face adresi nolmuş yani problem ne?   çünkü daha önce btc-turk adında  isim hakları vardı onun üzerine açtılar siteyi.  ama btc turk ile anlaşmazlığa girmemek için böyle farklı bir isim ile açtılar. 0.001 gayet ideal bence ..

masterconqueror
Full Member

Activity: 121

View Profile WWW
February 12, 2016, 12:07:26 PM

Şakanın dozu artıyor sanki ( :

Güncel Bitcoin Kurları |   www.bitcoinnekadar.com
divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 12, 2016, 12:09:47 PM

harbiden haa  alt tarafı bi paylaşım ezer gibi konuşmalara ne gerek var..  lütfen birbirimize saygı sevgi gösterelim..  Cheesy

masterconqueror
Full Member

Activity: 121

View Profile WWW
February 12, 2016, 12:13:54 PM

harbiden haa  alt tarafı bi paylaşım ezer gibi konuşmalara ne gerek var..  lütfen birbirimize saygı sevgi gösterelim..  Cheesy

Olaya çok yanlış taraftan bakmışsınız hocam. Bakış açınızı değiştirirseniz güzellikleri görebilirsiniz. Arkadaşlar ezmeye değil bilgi vermeye çalışmış. Ücretin az olduğunu ve bunun yerine daha profesyonel bir paylaşım yapılabileceğini belirtmişler. Ancak "beleşe yerleş" gibi ifadeler hoş olmamış.

Güncel Bitcoin Kurları |   www.bitcoinnekadar.com
lugrugzo
Full Member

Activity: 214

View Profile
February 12, 2016, 12:15:00 PM

0.0015BTC yazı başı iyiymiş. R10'da beleşe arıyorlar.
divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 12, 2016, 12:16:17 PM

Olaya çok yanlış taraftan bakmışsınız hocam. Bakış açınızı değiştirirseniz güzellikleri görebilirsiniz. Arkadaşlar ezmeye değil bilgi vermeye çalışmış. Ücretin az olduğunu ve bunun yerine daha profesyonel bir paylaşım yapılabileceğini belirtmişler. Ancak "beleşe yerleş" gibi ifadeler hoş olmamış.

evet dostum onda haklısın biraz farklı yazmışım özür dilerim. o yorum için.

Roronoa
Full Member

Activity: 200

View Profile
February 13, 2016, 07:02:36 PM

0.0015 BTC 1.70 TL gibi bir para yapıyor çok kötü bir rakam değil bence. Bu kadar üzerinde durulması gerekmezdi bence. İsteyen yazar olur yazar isteyen yazmaz. Bunun yerine konuşacak tartışacak daha önemli bir konu var. Bir konu okudum o da Dogecoin'in konusuydu. Cümleler yapı olarak kötü oluşturulmuştu. Hem de çok kısaydı. Sonra Litecoin'i okudum yeni duyanları çok kısaca bilgilendirebilir ama yeni başlayanların bile kafasındaki soru işaretlerinin yarısından çoğunu cevaplamayacak bir yazıydı. Sonra Allah'ın hakkı 3'tür dedim 'Ethereum’un Yükseliş Macerası' sını okudum o da çok kısaydı. Ve doğru düzgün bilgi içermiyordu. Eğer böyle 50-60 kelimelik (Hatta daha kısa) ve internette çok az bir araştırmayla bulunan oldukça yüzeysel bilgilerin derlenmesiyle yazılacak makalenin tekine 1.70 TL verilecekse ben de yazar olup yazıyım. Bir yola çıkmışlar yolları açık olsun ama bundan sonra yazıların kalitesine dikkat ederlerse iyi olur.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 378

Bitcoin Alış Satış

View Profile
February 14, 2016, 09:48:33 AM

Her ne kadar eleştiri yapılsada bende dahil ücretler konusunda hiç yoktan birşeylerin çabasındasınız tebrik ederim . yeni arkadaşlar için bulunmaz nimet diyebiliriz.

divxlobisi
Jr. Member
*

Gidin Kumda Oynayın

View Profile
February 15, 2016, 08:36:03 AM

ÖDemeler Kısmını kontrol edin bi isterseniz.  bu arada  10 000 üzerinde ödeme yapılıyor. haberlerin kısa olmaması için zaten editör aranıyor. Cheesy

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.