Bitcoin Forum
May 09, 2024, 04:15:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Pc açıkken para kazanmak  (Read 6971 times)
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 22, 2016, 04:19:46 PM

Ben her şeyin sırrının hedef kitleyi bulmakta olduğunu düşünüyorum.
Hani bu işi yapıp da ne amaçladığını bilmeyen çok insan var ama ilk günden itibaren aynı kitle tarafından keşfedilmeyi bekleyenler de var.
Kesinlikle denemeye değecek bir şey.
Ya tabikide öyle ama o kitleyi bulmak zor olan tarafı. Tabi birde o kitleye ulaşabilmek var. Yeteri kadar yayılamazsa daha kitleyi bulamadan biticektir. Tabikide denemek gerekir. Bir işi yapmayıp pişman olmakdansa yapıp sonucu görmek daha mantıklıdır.
1715228127
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715228127
Reply with quote  #2

1715228127
Report to moderator
1715228127
Hero Member
*

Ignore
1715228127
Reply with quote  #2

1715228127
Report to moderator
1715228127
Hero Member
*

Ignore
1715228127
Reply with quote  #2

1715228127
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715228127
Hero Member
*

Ignore
1715228127
Reply with quote  #2

1715228127
Report to moderator
1715228127
Hero Member
*

Ignore
1715228127
Reply with quote  #2

1715228127
Report to moderator
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 23, 2016, 05:12:42 PM

Ben her şeyin sırrının hedef kitleyi bulmakta olduğunu düşünüyorum.
Hani bu işi yapıp da ne amaçladığını bilmeyen çok insan var ama ilk günden itibaren aynı kitle tarafından keşfedilmeyi bekleyenler de var.
Kesinlikle denemeye değecek bir şey.
Ya tabikide öyle ama o kitleyi bulmak zor olan tarafı. Tabi birde o kitleye ulaşabilmek var. Yeteri kadar yayılamazsa daha kitleyi bulamadan biticektir. Tabikide denemek gerekir. Bir işi yapmayıp pişman olmakdansa yapıp sonucu görmek daha mantıklıdır.
İyi girişimciler yapacakları işi o kadar iyi planlar ki olumsuz taraflarını göreceklerine asla inanmazlar.
Hepimiz için gerekli olan da bu kanımca Smiley
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 23, 2016, 07:19:40 PM

trafik takasi gibi bazi siteler var. eger bir websayfan ya da yt kanalin varsa bu sayfaya kanala trafik cekmek icin kullanabilecegin sistemler.
bilgisayari acik biraktigin zaman bu sitelerde kredi toplayip yine bu sitelere sayfa ya da kanalina trafik alabilirsin.
yalniz bu tip sistemlerde olabildigince temkinli yaklasmak gerekiyor. keza buralardan indirdigin browserler botnet icerebilir.
bir ara yt kasarken bu tip sistemleri cokca kullaniyordum fakat yt su ara spama agir darbe vurdu kanal manal birakmadi bende Cheesy
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 24, 2016, 01:07:27 PM

Sizin söylediğiniz programı sanırım biliyorum, sanal değil de reel bir trafik aktarıyor o.
Gördüğünüz kadar gösterme hakkı alıyorsunuz (yuvarlayacak olursam) ama ne kadar iyi tartışılır.
Youtube'ta da evet hakkıyla içerik üreterek kazanmak önemli yoksa spam dir bot tur peşini bırakmıyorlar.
kenanzz (OP)
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 24, 2016, 04:34:16 PM

öyle yollanan trafikler hiçbir işe yaramıyor genelde çoğu reklam veren sitelerde o hitleri kabul etmiyor zaten.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 24, 2016, 06:06:32 PM

öyle yollanan trafikler hiçbir işe yaramıyor genelde çoğu reklam veren sitelerde o hitleri kabul etmiyor zaten.

genel olarak cogu trafik exchange sitesi icin bu soylediginiz gecerli fakat exchange konusunda saglam kodlama yapmis siteler trafigi istedigin gibi yonlendirebiliyor.
istersen googleda arama yapmis gibi yonlendiriyor istersen dogrudan siteye gitmis gibi yonlendiriyor, yt de arama yaptirip da yonlendirenler dahi var. bolgesel secim yapabilme olanagi da sunuluyor. cogu niche kelimelerde google aramalarinda belli kelimelerde sira yukselmek icin exchangeler hala kullaniliyor.

kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 24, 2016, 10:31:30 PM

genel olarak cogu trafik exchange sitesi icin bu soylediginiz gecerli fakat exchange konusunda saglam kodlama yapmis siteler trafigi istedigin gibi yonlendirebiliyor.
istersen googleda arama yapmis gibi yonlendiriyor istersen dogrudan siteye gitmis gibi yonlendiriyor, yt de arama yaptirip da yonlendirenler dahi var. bolgesel secim yapabilme olanagi da sunuluyor. cogu niche kelimelerde google aramalarinda belli kelimelerde sira yukselmek icin exchangeler hala kullaniliyor.

Ama benim ne bir sitem var nede bir youtube kanalım yani benim için bu sitelerde kredi kazanmak pek bişey ifade etmiyor.
Roronoa
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
January 26, 2016, 09:29:38 AM

Ben bazen online oyunlarda para kasıp satıyorum. Oyunda parayı sadece pazar yaparak veya hile kullanıp düşürdüğüm itemleri satarak kasıyorum. Yani oyuna arada sırada ne olup bitmiş diye bakmaktan başka bir şey yapmıyorum. PC günde ort. 10 saat açık kalıyor ve günde 0.5 ile 2 Lira arası Kazanç getiriyor. Tabi bunu yapabilmek için parası satılan ve parası kolay kaslan bir oyun bulmanız lazım ve o oyundaki para kasma yöntemlerine hakim olmanız lazım. Pazardaki item fiyatlarını aklınızda tutmanız da lazım tabi.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 26, 2016, 11:14:47 AM

Pc açık olmasını avantaja çevirmek için tek yol budur organik hit olarak geçer kredi kazanıp bu kredilerle ister video gösteriminizi artırırsınız isterseniz sitenize gogıl üzerinden organik hit alırsınız önce gogıla girip kelimeyi yazıyor sonra sitenizi ziyaret ediyor hatta sayfaları bile ziyaret edebiliyor doğallığı bozmasın diye
2 sene önce falan düşük orta rekabet kelimelerde bu yolla destekleyip ilk sayfaya geldiğim çok kelime var gerçekten işe yarıyor fakat önlem aldılar mı şuan bilmiyorum gerçi alabildiklerini sanmıyorum normal tarayıcı olarak görüyor random ziyaret saatlerini bile belirliyosunuz.
Sizin söylediğiniz programı sanırım biliyorum, sanal değil de reel bir trafik aktarıyor o.
Gördüğünüz kadar gösterme hakkı alıyorsunuz (yuvarlayacak olursam) ama ne kadar iyi tartışılır.
Youtube'ta da evet hakkıyla içerik üreterek kazanmak önemli yoksa spam dir bot tur peşini bırakmıyorlar.
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 26, 2016, 11:51:59 AM

belirli bir strateji ile dice oynayın, muhtemelen bilgisayar ile yapacağınız madencilikten daha çok kazanırsınız;

burada bazı yöntemler var...

http://coin-turk.com/bitcoin-ve-dice-martingale-paroli-dalembert-ve-fibonacci-sistemleri-degerlendirmesi

mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 26, 2016, 12:30:56 PM

O tür programlarla çok küçük miktarlarda para kazanabilirsiniz ama elektik maliyetini karşılamaz. Biraz strateji yaparak belki elektrik parasını çıkarırsınız Smiley Bu konuda sorun gösterim başına yüksek miktarda ödeme yapan siteleri bulmak, gerisi biraz strateji.

Pc açık olmasını avantaja çevirmek için tek yol budur organik hit olarak geçer kredi kazanıp bu kredilerle ister video gösteriminizi artırırsınız isterseniz sitenize gogıl üzerinden organik hit alırsınız önce gogıla girip kelimeyi yazıyor sonra sitenizi ziyaret ediyor hatta sayfaları bile ziyaret edebiliyor doğallığı bozmasın diye
2 sene önce falan düşük orta rekabet kelimelerde bu yolla destekleyip ilk sayfaya geldiğim çok kelime var gerçekten işe yarıyor fakat önlem aldılar mı şuan bilmiyorum gerçi alabildiklerini sanmıyorum normal tarayıcı olarak görüyor random ziyaret saatlerini bile belirliyosunuz.
Şuan google algoritması 2 sene önceye göre çok değişti, artık sayfa gösteriminin pek faydası yok, hatta illegal yollarla gösterim artırırsanız sayfanız kara listeye bile düşebilir
belirli bir strateji ile dice oynayın, muhtemelen bilgisayar ile yapacağınız madencilikten daha çok kazanırsınız;

burada bazı yöntemler var...

http://coin-turk.com/bitcoin-ve-dice-martingale-paroli-dalembert-ve-fibonacci-sistemleri-degerlendirmesi

Aman dice'den uzak durun. Kesinlikle dürüst sistemler değiller. Strateji falan da hikaye. %90 kazanma ihtimalinde oynanırken üst üste 95 kere 10'dan yüksek sayı gelme ihtimalini nedir? Ayrıca bu olay 2 günde 3 kere oldu. Bu siteler kesinlikle dürüst değiller.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 26, 2016, 07:41:08 PM

böyle bir sistem yada site varmı şuanda kullanabileceğimiz?
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 27, 2016, 07:49:29 AM

böyle bir sistem yada site varmı şuanda kullanabileceğimiz?
Kenanzz şuanda aktif oalrak kullandığım organichit.pro adında program var baya işe yarıyor. Youtube da video kastırıyorum. Google dan ara direk karşına çıkıyor.
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 28, 2016, 09:57:25 PM

Isinize, yarar mi bilmem ama bir de minergate var.
Siteye uye oluyorsunuz, uygulamayi bilgisayariniza indiriyor ve gpu- cpu ile kazmaya basliyorsunuz. Yalniz btc, doge, ltc gibi populer coinleri degil de bcn ve xmr gibi coinleei kaziyor. Cok bir getirisi yok ama bilgisayar bos duracagina bos calissin derseniz kazandiklarinizi da hitbtc sitesinde direkt exchange yapabiliyorsunuz.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
February 28, 2016, 10:02:13 PM

Isinize, yarar mi bilmem ama bir de minergate var.
Siteye uye oluyorsunuz, uygulamayi bilgisayariniza indiriyor ve gpu- cpu ile kazmaya basliyorsunuz. Yalniz btc, doge, ltc gibi populer coinleri degil de bcn ve xmr gibi coinleei kaziyor. Cok bir getirisi yok ama bilgisayar bos duracagina bos calissin derseniz kazandiklarinizi da hitbtc sitesinde direkt exchange yapabiliyorsunuz.

hocam minergateyi açıp pc'den para kazanmaya çalışacağıma minergateyi açıp kombiyi kısarım en azından doğalgaz yerine laptop yakmış olurum Cheesy
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: