Bitcoin Forum
April 24, 2024, 01:26:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Fiyat Patlamasına Ne Kadar Yakınız?  (Read 8286 times)
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 21, 2016, 10:21:24 AM

ben yarılanma öncesi mutlaka iyi bir artış olacağından tarafım.
Her zaman beklenti satın alınır. bence bu beklenti satın alınacaktır.. Düşeceğini hiç düşünmüyorum..
Yarılanmadan sonra beklenen olmazsa düşüş olabilir tabikide ama yarılanma öncesi bir ralli olacaktır.

geçen yıl litecoin yarılanmasındada bir ralli yaşadık ve sonrasında düşüşde olmadı.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
1713965200
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713965200
Reply with quote  #2

1713965200
Report to moderator
1713965200
Hero Member
*

Ignore
1713965200
Reply with quote  #2

1713965200
Report to moderator
1713965200
Hero Member
*

Ignore
1713965200
Reply with quote  #2

1713965200
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713965200
Hero Member
*

Ignore
1713965200
Reply with quote  #2

1713965200
Report to moderator
1713965200
Hero Member
*

Ignore
1713965200
Reply with quote  #2

1713965200
Report to moderator
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 21, 2016, 10:53:41 AM

Her zaman beklenti satın alınır. bence bu beklenti satın alınacaktır.. Düşeceğini hiç düşünmüyorum..
Yarılanmadan sonra beklenen olmazsa düşüş olabilir tabikide ama yarılanma öncesi bir ralli olacaktır.

geçen yıl litecoin yarılanmasındada bir ralli yaşadık ve sonrasında düşüşde olmadı.

yarılanmaya kaç gün kaldı

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
April 21, 2016, 11:47:02 PM

Yanılıyor olabilir misiniz?
https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/ltcbtc

Litecoin'de ödül yarılanması olduğunda herhangi bir fiyat artışı yaşanmamıştı, hatta aksine düşüş olmuş: http://www.coindesk.com/litecoin-first-mining-reward-decline/
Bitcoin'de de yaşanacağını sanmıyorum.

Rakamlarla ifade etmek gerekirse Litecoin fiyatı, yarılanma öncesi $3.05. Yarılanmanın olduğu tarihte $2.50 civarına düşüyor. Ekim yükselişlerinde Bitcoin'in peşine takılarak $4.88 seviyelerine geliyor. Şu anki seviyesi $3.10 civarı.. Yarılanmadan itibaren geçen süre yaklaşık 3 ay.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 22, 2016, 09:30:17 AM

Litecoin'de ödül yarılanması olduğunda herhangi bir fiyat artışı yaşanmamıştı, hatta aksine düşüş olmuş: http://www.coindesk.com/litecoin-first-mining-reward-decline/

Rakamlarla ifade etmek gerekirse Litecoin fiyatı, yarılanma öncesi $3.05. Yarılanmanın olduğu tarihte $2.50 civarına düşüyor. Ekim yükselişlerinde Bitcoin'in peşine takılarak $4.88 seviyelerine geliyor. Şu anki seviyesi $3.10 civarı.. Yarılanmadan itibaren geçen süre yaklaşık 3 ay.

Hayır aynen şöyle oldu.. yarılanma öncesi 1.40 $ idi.. yarılanmadan önce 9.0+ $'yi gördü.. bir süre sonra 3.40 usd'lere oturdu.. yanii yarılanma öncesi ve sonrasında bakarsak %100 artış yaşadı... 9.0 usd'lerde satanlar ise %600+ kazandılar.
hergün litecoin'i takip ediyorum. gönderdiğiniz chart'a bakmadım..

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 22, 2016, 09:31:23 AM

yarılanmaya kaç gün kaldı

http://www.bitcoinblockhalf.com/

80 gün kaldı..

emrek
Sr. Member

View Profile
April 24, 2016, 12:49:59 AM

Hayır aynen şöyle oldu.. yarılanma öncesi 1.40 $ idi.. yarılanmadan önce 9.0+ $'yi gördü.. bir süre sonra 3.40 usd'lere oturdu.. yanii yarılanma öncesi ve sonrasında bakarsak %100 artış yaşadı... 9.0 usd'lerde satanlar ise %600+ kazandılar.
Bitfinex grafiğine göre
Yarılanmadan önce 22-05-2015 tarihinde 0.0073 BTC den çıkış başlıyor
10-07-2015 de en yüksek 0,0338 BTC yi görüp, aynı gün aniden düşerek 0,0156 BTC den kapanıyor.
27-08-2015 de yarılanmanın olduğu tarih 0,0159 BTC ile kapanıyor.
Benim anlamadığım LTC neden yarılanmadan 1,5 ay önce düşüyor. Madem zorluk arttı neden yükselmeye devam etmiyor.
BTC de yarılanmadan sonra düşer diye bekleyenlere, yarılanmadan önce aniden düşerek oyun oynayabilir mi?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 24, 2016, 05:00:57 AM

Bitfinex grafiğine göre
Yarılanmadan önce 22-05-2015 tarihinde 0.0073 BTC den çıkış başlıyor
10-07-2015 de en yüksek 0,0338 BTC yi görüp, aynı gün aniden düşerek 0,0156 BTC den kapanıyor.
27-08-2015 de yarılanmanın olduğu tarih 0,0159 BTC ile kapanıyor.
Benim anlamadığım LTC neden yarılanmadan 1,5 ay önce düşüyor. Madem zorluk arttı neden yükselmeye devam etmiyor.
BTC de yarılanmadan sonra düşer diye bekleyenlere, yarılanmadan önce aniden düşerek oyun oynayabilir mi?

spekülasyon yarılanmayı kullanarak pumpı yaptılar, dahada gidecek uçacak , kaçacak diye insanlara gazı verdiler sonra hop dump geldi. ama dikkat edersen yarılanmaya pump öncesi fiyatın kabaca 2 katından giriyor.
emrek
Sr. Member

View Profile
April 24, 2016, 12:21:17 PM

spekülasyon yarılanmayı kullanarak pumpı yaptılar, dahada gidecek uçacak , kaçacak diye insanlara gazı verdiler sonra hop dump geldi. ama dikkat edersen yarılanmaya pump öncesi fiyatın kabaca 2 katından giriyor.
BTC deki beklentiniz de bu şekilde mi?
BTC fiytını şişirip, yarılanmadan önce aniden düşürecekler mi?

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
goraset
Legendary
*

View Profile
April 24, 2016, 01:18:31 PM

bunu kestirmek güç, ama bunun kadar sert olmayan, ancak buna  benzer bir hareket olabileceğini düşünüyorum.

salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
April 24, 2016, 03:58:35 PM

bunu kestirmek güç, ama bunun kadar sert olmayan, ancak buna  benzer bir hareket olabileceğini düşünüyorum.

Hocam bana da ani bir dump gelecek hissi uyanıyor ama Kasım'a kadar hızlı bir toparlanma yaşarız diye düşünüyorum. Niye Kasım derseniz " Kasım da bitcoin başkadır Smiley" bakınız Bitcoin'in Kasım aylarında ki atraksiyonlarına Wink

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
May 30, 2016, 03:13:19 PM

Bitcoin gecen 3 -4 günde çok hareketliydi şuan yükseliş durdu güzel bir ivme yakalamıştı bu yarılanmada beklenen yükselişin başlangıcı olabilir mi yani bahsedilen yükseliş hareketi başladı mı ne düşünüyorsunuz ?
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 31, 2016, 08:22:17 AM

irc de dönen muhabbetlere göre yarılanma öncesi 700 USD seviyelerinin görüleceği yarılanma sonrasında 300 USD seviyesine ineceği söyleniyor.
aşırı beklentili herkes. birine patlayacak bu mevzu
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 31, 2016, 09:43:03 AM

Bu ani yükselme bize gösterdi ki her şey olabilir. Bu trendde ve hacimde giderse 1000 $ ı da görebiliriz. O nokta da tutunabilir mi hiç sanmıyorum ama fiyatını kestirebilene helal olsun. Sonucta 1-2 güne tekrar 450 dolara çakılmayacağının garantisi var mı?
simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
May 31, 2016, 09:55:43 AM

Bu ani yükselme bize gösterdi ki her şey olabilir. Bu trendde ve hacimde giderse 1000 $ ı da görebiliriz. O nokta da tutunabilir mi hiç sanmıyorum ama fiyatını kestirebilene helal olsun. Sonucta 1-2 güne tekrar 450 dolara çakılmayacağının garantisi var mı?
Forumdaki takibim ve soruduğum soruların sonucunda anladım ki kimse piyasanın nereye gideceğini kestiremiyor gerek sizin yorumunuz gerekse forumdaki diğer arkadaşların yorumları yükselişin ardından bir çakılmanın olabileceğini söylüyor buda insanları tedirgin ediyor alım yapma niyetindeydim ama bir süre bekleme kararı aldım temenni ederim ki insanlar bu dönemde paralarını kaybetmez doğru hamleler yaparlar.
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
June 05, 2016, 07:07:53 PM

yarılanmaya kadar ulaşacağı maksimum değer $ 638

yarılanmaya 4-5 gün kala yeniden $ 500 düşecek müthiş bir dump sonrası.

yarılanmadan 1 hafta sonra $ 600 stabil olacak.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 05, 2016, 07:15:52 PM

bu varsayimin bi kaynagi var mi? tamamen bi kehanet mi Cheesy
goraset
Legendary
*

View Profile
June 05, 2016, 07:16:52 PM

yarılanmaya kadar ulaşacağı maksimum değer $ 638

yarılanmaya 4-5 gün kala yeniden $ 500 düşecek müthiş bir dump sonrası.

yarılanmadan 1 hafta sonra $ 600 stabil olacak.

638 dolar iiymiş, hangi borsaya göre bu değerler Smiley,

ben rakam vermiyeyim ama, buna benzer bir hareket bekliyorum, bence 500 dolar civarında stabilleşecek
dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064

View Profile
June 05, 2016, 10:54:45 PM

Yarılanmaya kadar ulaşacağı maksimum değer 666$
Yarılanmaya 4-5 gün kala yeniden 600$'a düşecek müthiş bir dump sonrası.
Yarılanmadan 1 hafta sonra 700$ stabil olacak.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 06, 2016, 01:21:35 AM

Bu durum kesin bilgimi acaba gerçekten yoksa tahmindenmi ibaret acaba eğer böyle bir durum olursa gerçekten çok aşırı bir artış olucaktır.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
June 06, 2016, 07:32:45 AM

Bu durum kesin bilgimi acaba gerçekten yoksa tahmindenmi ibaret acaba eğer böyle bir durum olursa gerçekten çok aşırı bir artış olucaktır.

Nasıl kesin bilgi olsun hocam, tahmin sadece

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: