Bitcoin Forum
July 06, 2024, 07:16:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Bedava elektrik üreten motorlar  (Read 3448 times)
leonromano
Newbie
*

Activity: 81
Merit: 0

View Profile
April 01, 2016, 04:23:39 PM

ben muammer beyle hic tanismadim urunlerini sadece videolardan ve universitedeki tanitim videolarindan izledim.
yaptigi sey gayet mantikli ama cok kisa omurlu kalkip bi evin elektrigini karsilayamazsiniz bu cihazdan.

ben de bi tane taptim neomagnetlerle ama 2 metrelik serit ledi yaksin diye yaptim motoruda akuyu sarj etsin diye kullaniyorum.
baktim boyle bi gelisme saglayamayacagim ben de topraksiz tarim araclarina yoneldim Smiley
su an yazilimi makinasi otomasyonunu ben tasarliyorum kafam rahat

kanun kanundur olacak var olmayacak var Smiley
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
April 02, 2016, 04:53:05 AM

Piyasada çok sayıda şarlatan var, sahtakar var.Konu şu Newton fiziği nasıl yerini Einstein fiziğine bıraktıysa, Maxwell,Kirshoff etc de yerini yeni kanunlara ve dolayısıyla buluşlara bırakabilir.

Açık fikirli olmak lazım.

Muammer Bey bir Tesla değil; o da aşikar.

Sisteminin çalışması için çok güçlü mıknatısları birbirine mikro düzeyde aralık kalacak şekilde yaklaştırmayı başarabilmeli bu da ayrı bir konu.Yapmış mıdır veya yapa bilmiş midir? Birşeyi tam olarak bilmeden doğru, yanlış, sahtekar gibi ithamlarda bulunamam; böyle bir otoritem yok.

Sonuç olarak, şahsi fikrimi beyan etmem gerekirse petrol bitene kadar siz bedava enerjiyi unutun.

The more I meet people, the more I like my dog.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: