Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:42:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bruksel'de cifte patlama  (Read 3169 times)
magnific61 (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
March 22, 2016, 08:49:21 PM

Madem bütün iktidar yanlıları cahil, omurgasız kimseler de bu kadar kanıbozuğu nereye koyacağız?
İktidar gitsin de isterse ülke yıkılsın diyen mi dersin, iktidara karşı terörle işbirliği eden mi dersin, devletin halkının sağlığını korumak için çıkardığı ve hemen bütün ülkelerde var olan alkol satınalma saatlerini kıstlayan yasaya bile karşı çıkabilecek bu kadar dangalağı (daha hafif bir tabir bulamadım) ne yapalım o zaman?
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 22, 2016, 09:14:32 PM

Madem bütün iktidar yanlıları cahil, omurgasız kimseler de bu kadar kanıbozuğu nereye koyacağız?
İktidar gitsin de isterse ülke yıkılsın diyen mi dersin, iktidara karşı terörle işbirliği eden mi dersin, devletin halkının sağlığını korumak için çıkardığı ve hemen bütün ülkelerde var olan alkol satınalma saatlerini kıstlayan yasaya bile karşı çıkabilecek bu kadar dangalağı (daha hafif bir tabir bulamadım) ne yapalım o zaman?

Kardes iktidar giderse ulke yikilir diyen sizinkiydi hani su uzun olan?.. Sizin medya cigirtkanlik yapmiyor muydu omurgasiz sanatcilarla birlikte secimden once ya baskanlik ya koas diye?..
magnific61 (OP)
Full Member

View Profile
March 22, 2016, 09:30:04 PM

Kardes iktidar giderse ulke yikilir diyen sizinkiydi hani su uzun olan?.. Sizin medya cigirtkanlik yapmiyor muydu omurgasiz sanatcilarla birlikte secimden once ya baskanlik ya koas diye?..
Belli ki dedigi dogruymus. Daha Akpartinin iktidari kaybettigi 7 haziranin ertesi sabahi  teror orgutu basladi saldirma yaygarasina. Zaten cok da beklemeden barisi bozdular. O zamanki hem orgutun hem de siyasi, uzantisinin tehditleri ve kendilerine guvenini unutmus degilsinizdir.
Aslinda, planlananlar cok daha derin ve kurguyu yapan cok yukarda. .. Ilk operasyon Gezi eylemlerinde yapildi. Aslinda 7 haziran sonrasi, siyasi, surecten cok buyuk beklentileri vardi ama olmadi.
Plan Turkiye'yi de ayni Misir, Suriye gibi buyuk bir kaosun icine sokmak ama bunu anlayabilmek icin olaylarin arkasina bakmak gerekiyor.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
March 22, 2016, 09:43:33 PM

Belli ki dedigi dogruymus. Daha Akpartinin iktidari kaybettigi 7 haziranin ertesi sabahi  teror orgutu basladi saldirma yaygarasina. Zaten cok da beklemeden barisi bozdular. O zamanki hem orgutun hem de siyasi, uzantisinin tehditleri ve kendilerine guvenini unutmus degilsinizdir.
Aslinda, planlananlar cok daha derin ve kurguyu yapan cok yukarda. .. Ilk operasyon Gezi eylemlerinde yapildi. Aslinda 7 haziran sonrasi, siyasi, surecten cok buyuk beklentileri vardi ama olmadi.
Plan Turkiye'yi de ayni Misir, Suriye gibi buyuk bir kaosun icine sokmak ama bunu anlayabilmek icin olaylarin arkasina bakmak gerekiyor.
Arkadas mesajmı kasıosun napıyosun bilmiyorum ama senin cılgın fikirlerini destekleyen yada dusunen kimse yok buralarda.bosu bosuna yazıyorsun.
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 22, 2016, 10:15:41 PM

Belli ki dedigi dogruymus. Daha Akpartinin iktidari kaybettigi 7 haziranin ertesi sabahi  teror orgutu basladi saldirma yaygarasina. Zaten cok da beklemeden barisi bozdular. O zamanki hem orgutun hem de siyasi, uzantisinin tehditleri ve kendilerine guvenini unutmus degilsinizdir.
Arkadas mesajmı kasıosun napıyosun bilmiyorum ama senin cılgın fikirlerini destekleyen yada dusunen kimse yok buralarda.bosu bosuna yazıyorsun.

Ben öyle düşünmüyorum. Hazır AKP paralelinde düşünen birini yakalamışken anlatalım da (çok umudum yok tabi) bari azıcık da olsa düşünsün bazı şeyleri... İçine ufacık da olsa bir kurt düşürsek bile yeter...
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809
Merit: 1000

View Profile
March 22, 2016, 10:27:07 PM

bu bir rüyaysa sakın kimse beni uyandırmasın  Shocked
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
March 22, 2016, 10:28:55 PM

rektör değildiki, rektör yardımcısıydı.
rektör olarak geri döner kesin Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 23, 2016, 03:46:55 AM
Last edit: March 23, 2016, 04:00:30 AM by DeepCoin

https://www.facebook.com/Sorgulayann/videos/980573175325803/

Bu arada asagidaki kadin ne guzel konusmus.

https://www.youtube.com/watch?v=0G8VQ7NzafY
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
March 23, 2016, 07:31:43 AM

Dostum sen Türkiye'de yaşamıyosun sana Türkiye'de yaşadığını yutturmuşlar sanırım. 7 Haziran'a kadar ülkede terör yoktu da 7 Haziran'dan sonra başladı öyle mi? Şehitler akp iktidarından sonra arttı, bunu da mı bilmiyorsunuz? Terör örgütünün siyasi uzantısına Güneydoğuyu teslim edip o güveni veren de akp hükümeti. Yanlış bilip doğru söylemeye çalışıyorsunuz. Kullandığın şey beyin damarlarında daralma yapmış, dozu azalt..
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
March 23, 2016, 09:59:49 AM

keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

Terörü besleseniz büyütseniz kendi çıkarlarınız için kullansanız bile gün gelecek o tehlike bütün terör örgütlerini destekleyen ve terör örgütlerinin oluşmasına zemin hazırlayan herkesin başını ağrıtacaktır.
magnific61 (OP)
Full Member

View Profile
March 23, 2016, 11:02:21 AM

Dostum sen Türkiye'de yaşamıyosun sana Türkiye'de yaşadığını yutturmuşlar sanırım. 7 Haziran'a kadar ülkede terör yoktu da 7 Haziran'dan sonra başladı öyle mi? Şehitler akp iktidarından sonra arttı, bunu da mı bilmiyorsunuz? Terör örgütünün siyasi uzantısına Güneydoğuyu teslim edip o güveni veren de akp hükümeti. Yanlış bilip doğru söylemeye çalışıyorsunuz. Kullandığın şey beyin damarlarında daralma yapmış, dozu azalt..
Sen doktor musun? 
Yazdiklarimdan 7 hazirana kadar teror yoktu anlamini cikarabildigine gore esas sen bir muayene et kendini. Madem teshis yetenegin var. .
Ben teror uzerinden oynanan oyuna dikkat cekmeye calistim o yorumumda.  Fakat beyhude!  Kime anlatacaksin. .
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809

View Profile
March 23, 2016, 02:10:52 PM

Sen doktor musun? 
Yazdiklarimdan 7 hazirana kadar teror yoktu anlamini cikarabildigine gore esas sen bir muayene et kendini. Madem teshis yetenegin var. .
Ben teror uzerinden oynanan oyuna dikkat cekmeye calistim o yorumumda.  Fakat beyhude!  Kime anlatacaksin. .

Terör üzerinden oynanan oyunlar derken akp nin oy uğruna pkk ya verdiği destektenmi bahsediyoruz yoksa esadı devirmek için ışit e verdiği destektenmi ?

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
March 23, 2016, 04:43:12 PM

"Bakın tüm dünyada oluyor bunlar Türkiye'de olması normal" demeye çalışıyor aklı sıra bu akcahil.
cevap bile vermeyin bunun gibilere, prim yapmasınlar.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
March 23, 2016, 07:30:41 PM

Sen doktor musun? 

Terör üzerinden oynanan oyunlar derken akp nin oy uğruna pkk ya verdiği destektenmi bahsediyoruz yoksa esadı devirmek için ışit e verdiği destektenmi ?

Hiçbir zaman unutmayacağım , kalbime bir bıçak gibi saplanan an!
magnific61 (OP)
Full Member

View Profile
March 23, 2016, 07:54:38 PM

Sen doktor musun? 

Yok ben "iyi salladik ama. Beraber iyi salladik"  " Ben hep chpliyim ama bu secimde hdpye verecem" desteklerinden bahsediyorum. Iyi verdiniz birbirinize.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
March 23, 2016, 08:20:18 PM

teröristi itirafçı yapıp paşaları hapse tıkan akplilerin hala konuşmaya yüzü mü var?

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 23, 2016, 08:30:02 PM

Sen doktor musun? 

Yok ben "iyi salladik ama. Beraber iyi salladik"  " Ben hep chpliyim ama bu secimde hdpye verecem" desteklerinden bahsediyorum. Iyi verdiniz birbirinize.
Verecek cevabın olmayınca klasik konu değiştirme cehape yaptı demeler banane ulan chpden hdpden onlar mı pkklıları gizli tanık yapıp ordunun en üst kademelerini içeri sokturdu?? niye kaçıyorsun?
Sayıyla mı veriyorlar sizi hepiniz fabrika çıkışlı sanki aynı kalıpları beyinlerinize programlamışlar
Evet biz cehapeliyiz vatan hayiniyiz cehape kim amk?
Alayı kukla hepsi size çalışıyor muhalefet yok diye ülkeyi lale devrine çevirdiniz..
simplelife888
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 23, 2016, 09:55:58 PM

teröristi itirafçı yapıp paşaları hapse tıkan akplilerin hala konuşmaya yüzü mü var?
var kardeşim hala konuşuyorlar , bunlarda yüz olmadığı için yüzlerine tükürsen gene konuşurlar ya bunlar açılım yapalım derken  tc yi kaldırmaya çalışmadılar mı anayasanın değişmez maddelerinden türklük kavramını kaldıralım demediler mi şerefsiz apo dan oy uğruna masaya oturup anlaşmadılar özerklik  mi  bu adamlar bombaları yerleştirirken gelen şikayetleri görmeyin demediler mi kışlada Türk bayrağı indirilirken görmezlikten gelmediler mi  şimdi bu adamlar çıkmış bizlere miliyetçi kesiliyorlar yok terörü bitirecez yok şu yok bu ya ülkeyi 90 lardan daha kötü hale getirdiniz hala konuşuyorsunuz kardeşim bunlarda yüz yok yüz !
Son olarak Terörün dini milleti ırkı olmaz Bürükselde ki patlamayı yapanlar da insan değil Ankara daki saldırıyı yapanlarda bunların kökünün temizlenmesi lazım Allah ölenlerin ailelerine sabır versin
magnific61 (OP)
Full Member

View Profile
March 25, 2016, 11:52:32 PM

Sen doktor musun? 

Verecek cevabın olmayınca klasik konu değiştirme cehape yaptı demeler banane ulan chpden hdpden onlar mı pkklıları gizli tanık yapıp ordunun en üst kademelerini içeri sokturdu?? niye kaçıyorsun?
Sayıyla mı veriyorlar sizi hepiniz fabrika çıkışlı sanki aynı kalıpları beyinlerinize programlamışlar
Evet biz cehapeliyiz vatan hayiniyiz cehape kim amk?
Alayı kukla hepsi size çalışıyor muhalefet yok diye ülkeyi lale devrine çevirdiniz..
Oyle ya!  Ne guzeldi o isinize gelmeyen iktidarlara on yilda bir darbe yaptirirdiniz ordudaki subay takiminiza...Sonra bir karakol basilinca 12 saat, catisma surerdi de orsu bir helikopter olsun kaldiramazdi. Darbe planlari,  Israil'e ihalesiz modernizasyon projeleri. Her sey yolundaydi amk.
O resim beni de rahatsiz etti. Kendi, devletime, iktidara, kizdim, hatta kufrettim. Ama asla halkin, oyu ile, gelmis bir iktidara, karsi, teroristin yaninda, olacak kadar serefsizlesmedim. Ben en basta devletimin yanindayim ve her, platformda, once devletimi, savunurum. Rus ucagini, dusurdugumuzde bile rusun, yaninda, yer alan orospu, cocuklari, bana, kalkip kukla olmaktan bahsetmesin sakin.
Teroristle baris, yaparken elestirdiginiz devlet teroristi, vurdugu zaman katil devlet oluyorsa gozunuzde, once gidin bir kendinizi, sorgulayin. Bana kukla, yakistirmasini, yapanlar bir baksinlar bakalim kendileri kimin kuklasi

worthyou
Sr. Member

Activity: 335
Merit: 250

View Profile
March 25, 2016, 11:59:05 PM

Ya hadi akp açılım yaptığında bütün bunları dediniz. Şimdi adamlar ağızlarına ediyor resmen hala konuşuyorsunuz.

İstediğinizi yapıyor işte, hala daha açılım diye konuşmanın ne anlamı kime ne faydası var.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: