Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:40:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SATILIK USB MINER LER  (Read 2402 times)
Nboramir (OP)
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
March 25, 2016, 08:13:10 AM
Last edit: May 03, 2016, 08:14:14 AM by Nboramir

Arkadaslar elimdekiusb miner lar satiliktir. Merak ve ogrenmek amaciyka almak isteyen arkadas olursa 05356969015 numarali tl den wbatsapp ya da normal mesaj ile ulasabilirler.

Cihazlar: 1 adet antminer u3
                  1 adet antminer u2
                  2 adet antminer u1
     4 lu   Usb port ve 1 adaptor ile birlikte 270 tl fiyat.    

BTC İLE ÖDEME KABUL EDİLİR..
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
March 25, 2016, 04:29:00 PM

Üzerinde Bitcoin logosu varsa ve çalışıyor durumda ise ben hatıra amaçlı almak istiyorum, fotoğraf koyarsanız ilgilenebilirim.

Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
March 26, 2016, 05:26:48 PM

Üzerinde Bitcoin logosu varsa ve çalışıyor durumda ise ben hatıra amaçlı almak istiyorum, fotoğraf koyarsanız ilgilenebilirim.

evet çalışır durumda ve uzerınde de bitcoin işareti var ama buraya foto atmayı bilmiyorum
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
March 26, 2016, 09:05:59 PM

evet çalışır durumda ve uzerınde de bitcoin işareti var ama buraya foto atmayı bilmiyorum
Code:
[img]http://resim_linkinin_oldugu_adres.jpg[/img]
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
April 18, 2016, 02:19:27 PM

Tek tek satıyorsan u3 ü alabilirim.
Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
May 01, 2016, 05:15:21 PM

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
May 02, 2016, 08:10:18 AM

Fotoğrafları gördüm. Biraz yıpranmış ama zaten böylesi makbul Smiley Fiyat olarak ne istiyorsunuz? Siyah olana talibim.
Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
May 02, 2016, 09:03:07 AM

Fotoğrafları gördüm. Biraz yıpranmış ama zaten böylesi makbul Smiley Fiyat olarak ne istiyorsunuz? Siyah olana talibim.

U1 sanirim o normalde 2 sini 50 ye satiyorum ama tek olunca 30
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
May 02, 2016, 09:35:34 AM

3'üne 60 TL vereyim.
3.5 TL EFT, birde 7 TL kargo vereceğimi düşünecek olursak 3 tane usb miner bana 70TL ye mal olacak.
ok diyorsan  IBAN ını yaz özelden hocam, EFT yapayım. Göndereceğin adresi özel mesajla bildirrim.

Siyah'ı kendime istiyorum. diğer 2 sini de hediye yaparım artık.
Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
May 02, 2016, 12:25:34 PM

3'üne 60 TL vereyim.
3.5 TL EFT, birde 7 TL kargo vereceğimi düşünecek olursak 3 tane usb miner bana 70TL ye mal olacak.
ok diyorsan  IBAN ını yaz özelden hocam, EFT yapayım. Göndereceğin adresi özel mesajla bildirrim.

Hocam ucunu 75 tl e birakabilirim normalde 100 tl istiyordum.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
May 03, 2016, 10:50:33 AM

3'üne 60 TL vereyim.

ben 60 TL diyorum sen 75 TL diyorsun. üstüne ben 10 TL de kargo ve EFT ye harcayacağım. Bu bağlamda son teklifim ikimizin ortası olan 67,5 TL üstüne ben daha kargo EFT felan harcayacağım bana toplamda 77,5 TL ye mal olacak. özel mesajla iban ve ad soyad  yaz EFT yapayım. göndereceğin adresi de gönderiyorum özel mesajla.
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 03, 2016, 10:59:23 AM

Yıl olmuş 2016 hala 3.5 tl eft diyorsunuz. Eftye para veren enayi kaldı mı memlekette? Havale eft 2-3 yıldır ücretsiz, hesap açmak ücretsiz, hala bunlara para verenler var. Ayakta soyuluyorsunuz haberiniz yok.
Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
May 03, 2016, 11:11:50 AM

Yıl olmuş 2016 hala 3.5 tl eft diyorsunuz. Eftye para veren enayi kaldı mı memlekette? Havale eft 2-3 yıldır ücretsiz, hesap açmak ücretsiz, hala bunlara para verenler var. Ayakta soyuluyorsunuz haberiniz yok.

Hocam biraz agir olamamis mi ya. Adam belki eft yapmiyordur uzun zamandir bilmeyebilir. Bi sakin olun ne bu sinir Smiley
Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
May 03, 2016, 11:15:56 AM

3'üne 60 TL vereyim.

ben 60 TL diyorum sen 75 TL diyorsun. üstüne ben 10 TL de kargo ve EFT ye harcayacağım. Bu bağlamda son teklifim ikimizin ortası olan 67,5 TL üstüne ben daha kargo EFT felan harcayacağım bana toplamda 77,5 TL ye mal olacak. özel mesajla iban ve ad soyad  yaz EFT yapayım. göndereceğin adresi de gönderiyorum özel mesajla.

Bu emrivaki nedir anlamadim. Ona bakarsaniz ben 100 tl demisim siz 60 tl den bahaetmissiniz. Ben buna bir sey demeyip pazarlik sunnettir diye devam ediyorum sonucta hepimiz alirken kargo ucretini kendimiz oduyoruz. Ayrica arkadasinda soyledigi gibi eft ucreti alan banka kalmadi diye biliyorum.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
May 04, 2016, 12:50:35 PM

Bu emrivaki nedir anlamadim. Ona bakarsaniz ben 100 tl demisim siz 60 tl den bahaetmissiniz. Ben buna bir sey demeyip pazarlik sunnettir diye devam ediyorum sonucta hepimiz alirken kargo ucretini kendimiz oduyoruz. Ayrica arkadasinda soyledigi gibi eft ucreti alan banka kalmadi diye biliyorum.

Emrivaki olarak düşündü isen ben yormayım seni sağlık olsun.

Aşağıdaki paragraf ta EFT kalmadı çıkışı yapan arkadaşlara ;

maaş ödemelerini enpara ya yatıran şirket var mı bu ülkede?
Normal internet şubesi kullanan kitle %90, enpara ve muadili servisleri kullananlar %10 bile değil. Smiley
Tüm bankalar çatır çatır alıyor bu ücretleri öyle yada böyle.
kimisi hesap işletim ücreti kesiyor kimisi devlet memuru maaş hesaplarına eft ücreti yansıtmıyor üstüne promosyon veriyor ama öyle yada böyle alıyor o parayı.
otomatik ödeme talimatı veriyorsun fatura başına 3-4 TL işlem ücreti alıyor yani özetle. Bende bu işten bıktığım için zaten bitcoin ve getirdiği teknolojiye ilgi duydum.

nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
May 04, 2016, 02:13:35 PM

Hepsine birden 60 tl veririm. +5 tl daha çıkma limitim var eğer ilgilenirseniz mesaj bekliyorum. Yok eğer ilgilenmezseniz de sağlık olsun.
Amacım tamamen hatıra olsun.
Hayırlı satışlar.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Nboramir (OP)
Sr. Member

View Profile
May 04, 2016, 03:30:27 PM

Emrivaki olarak düşündü isen ben yormayım seni sağlık olsun.

Aşağıdaki paragraf ta EFT kalmadı çıkışı yapan arkadaşlara ;

maaş ödemelerini enpara ya yatıran şirket var mı bu ülkede?
Normal internet şubesi kullanan kitle %90, enpara ve muadili servisleri kullananlar %10 bile değil. Smiley
Tüm bankalar çatır çatır alıyor bu ücretleri öyle yada böyle.
kimisi hesap işletim ücreti kesiyor kimisi devlet memuru maaş hesaplarına eft ücreti yansıtmıyor üstüne promosyon veriyor ama öyle yada böyle alıyor o parayı.
otomatik ödeme talimatı veriyorsun fatura başına 3-4 TL işlem ücreti alıyor yani özetle. Bende bu işten bıktığım için zaten bitcoin ve getirdiği teknolojiye ilgi duydum.

hocam bi yanlısınız var ben halk bankası zıraat bankası ve ıs bankası ıle calıstım hıc bırı almıyor eft ucretıSmiley 3-5 tl nin pesınde degılım ama yanlıs bı bılgıyı savunuyorsunuz gıbıme gelıyor.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 04, 2016, 04:50:57 PM

Abim garanti, annem yapıkredi, dayım iş bankası kullanıyor.
Hepsi de ödüyor.

dedem emekli Halkbank ve ödemiyor,
Kuzenim memur ziraate ödemiyor,
Bir başka kuzenim özel sektörde mühendis işbankası kullanıyor, çalıştığı şirket anlaşmış. Maaş hesaplarından hesap işletim ücreti almıyorlarmış ama eft ye ödüyor.

Yani hepiniz doğru söylüyorsunuz Smiley

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 05, 2016, 12:34:22 AM

Abim garanti, annem yapıkredi, dayım iş bankası kullanıyor.
Hepsi de ödüyor.

dedem emekli Halkbank ve ödemiyor,
Kuzenim memur ziraate ödemiyor,
Bir başka kuzenim özel sektörde mühendis işbankası kullanıyor, çalıştığı şirket anlaşmış. Maaş hesaplarından hesap işletim ücreti almıyorlarmış ama eft ye ödüyor.

Yani hepiniz doğru söylüyorsunuz Smiley

Hocam abinizli ilgili bir düzeltme yapayım. Bugün Garantiden hesap açtırdım Havale, Eft ve hesap işletim ücreti almadıklarını söylediler. Ortada kişilere özel bir durum var galiba.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 05, 2016, 07:00:32 PM

Hocam abinizli ilgili bir düzeltme yapayım. Bugün Garantiden hesap açtırdım Havale, Eft ve hesap işletim ücreti almadıklarını söylediler. Ortada kişilere özel bir durum var galiba.

Kendisi Kıbrıs ta belki o yüzden ödüyor, ama dediğiniz gibi hocam. Kişiye göre bankanın keyfine göre bir durum söz konusu.
hani derler ya kör tuttuğunu, topal yakaladığını...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: