Bitcoin Forum
April 23, 2024, 07:36:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiyenin Yeni Kripto Parası Intexcoin  (Read 38254 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
April 09, 2016, 10:45:18 PM

su yaptiginiz lansmandan bir kac kare bir kac video paylassaniz da katilamamis olsak da bi bilgimiz olsa
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713900994
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713900994
Reply with quote  #2

1713900994
Report to moderator
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 09, 2016, 10:47:38 PM

su mınerları bı vıdeo cekın kazıldıgını mıllet gorsun dıoruz kahale almıyonuz muhtemelen yok cunku Cheesy
safaksari (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
April 09, 2016, 11:15:20 PM

İsmine takılmak anlamsız olur isim akıcı akılda kalan ve kullanışlı bir isim siz Google a neden Google diye dormuyorsunuz ya da scorp'a kardeşim hayırdır sen yerli projesin bu isim ne diye sormayacağınız gibi Intexcoin için global çapta çalışacak bir firma içinde bu isim gayet uygun.

Hocam mining'i şirketten Minex satın alarak yapıyorsunuz bu süreç sizin için şirket tarafından yürütülür siz sadece Intexcoinlerinizi biriktirirsiniz.
Bu şirketin tam açılımı adı nedir?

coin'in ismi buradan geliyor International Transaction Exchange | INTEXCOIN
safaksari (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
April 09, 2016, 11:27:41 PM

Satoshi aptaldı zaten.

100lerce coin geliştiricisi aptaldı açık kaynak kodlu sistemler oluşturdular, Madenciliği herkese açtılar.

Çözülemeyen bizans problemini çözmeye çalışan bilim insanları da aptaldı,

Bak güzel kardeşim, Erdoğan beye söyle madenciliği falan tekelinde tutmak istiyorsa buna pos coin deniyor, Proof of stake yabi. Araştırın. Daha güzel bafilersiniz kullanıcıları. Bassın erdoğan abin 1 milyon  tane coin satsın ınları tanesi x tlden.

Şu konunun açık olması bitcointalk tr bölümünün ayıbıdır. Eal mmtr başlıkları nasıl çöpe gidiyorsa, bu kapalı kodu ponzi şemasının da çöpe gitmesi gerekir.

Sistem public olacak ve dışarıdan madencilik yapılabilecek ama bundan önce şirket kendi bünyesinde dengeli bir büyüme içinde toplulu büyütmeye yöneliyor. Bu büyüme bireysel madenciliğe bırakılsaydı yavaş bir şekilde ilerleyecekti. Ama şirket kendi oluşturduğu sistem topluluğun büyüme hızına maximize edip durumu kontrol ederek büyümeye devam etmek bu kontrol coin'i yönetme değil tam tersi coin'in dışarıdan etkilenmemesi için alınan bir dizi önlemler dizisinden oluşuyor gerek kısıtlanan 50 MİNEX ile gerek 75 blokta kalan coinler ve diğer farklılıklar ile. Kimse gelip kardeşim benim 1 milyon € var ver bana 1 milyon intexcoin diyememesi ya da bir şekilde buna sahip olmaması için alınan tedbirlerdir. Bu bahsettiğim olay olursa adam zaten piyadaki coin'in hepsine yakınına sahip olacak'ı için piyasayı aşağıda çeker yukarıda çıkarır parmağında da oynatır bu durumda mağdur olan bireysel madencilik yapan alt kesim olmuş olacak.

Bitcoinden yola çıkarsak sistemdeki tüm CPU nun %95 ine sahip birisi istediğiniz yapamaz mı bitcoin'e?

Hala ayıp diyorsunuz hocam, yazık bu yerli projenin kıymetini bilmeyen dostlarımız ileride sizi büyük bir hüsran bekliyor söyleyeyim.

Biz devamlı bu projeden gurur duyduk güven bağladık ve inandık emin olun bir gram bile pişman değilim şu başlığı açtığım için ileride bunun ne demek olduğunu hep beraber göreceğiz.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 10, 2016, 10:30:37 AM

Arkadaşlar Ekleme yapıyorum:
İstanbulda olan veya İstanbula gelebilecek arkadaşlar için söylüyorum, şirket 09.04.2016 cumartesi 20.00 da Bostancı Green Park Otelde Tanıtım Toplantısı düzenleyecek. Toplantıda başlıca şirket hakkında güncel bilgi edinebilir ve mining almak isteyen arkadaşlarda toplantı sonrasında kredi kartı ile ödeme yaparak minexlerini alabilirler. Kredi kartına taksitlendirme imkanı da mevcuttur.
Katılım sağlayacak arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa yardımcı olabiliriz.

Ayrıca Adıyaman, İzmir ve Adana gibi şehirlerde olan arkadaşlarda önümüzdeki haftalarda illerinde düzenlenen toplantılara Şafak SARI referansı ile katılabilirler.
Yav kardeş tutturmuşsun greenpark greenpark. İstersen hiltonda yap toplantını. Ben ve bu konudaki herkes minex/miner cihazlarınızın videolarını görmek istiyoruz. Milleti takmıyorsun cevap vermiyorsun. Adamsan yollarsın videoları. En azından bir resimlerini paylaşırsın. Kimse sana inanmıyor dolandırıcıdan başka bişey değilsiniz.

magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
April 10, 2016, 10:59:35 AM

Üye olmak istedim ama sponsor mail adresi istedi... Ne demek bu?
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
April 10, 2016, 12:23:39 PM

bir arkadaşını da getir onu da öpücez demek.
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
April 10, 2016, 12:27:55 PM

bir arkadaşını da getir onu da öpücez demek.
Bana hemen mail adresini ve Grin
cakir
Legendary
*

Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
April 10, 2016, 02:03:23 PM

Bırakın bu boş işleri Sad
Sazan gibi atlamayın şu ponzilere.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
April 10, 2016, 02:31:39 PM

Burada bu kadar yazan insan sırf kötülemek için yazmıyor. Asıl amaç uyarmak, eskaza biri googledan falan arar gelir, bilsinler diye yazıyoruz.

Resmen ben scamım, ben ponziyim diye bağırıyor.

Neymiş miner için yıllık 500euro ödeyecekmişsin.
Pazaryeri için yıllık 250euro ödeyecekmişsin.

Bazıları kendim kazanıyım diye başkasını ateşe atmakta sakınca görmüyor.
Resmen insanı aptal yerine koyuyorsunuz. Akıl var mantık var. Bulaşmayın, reklam yapanlara da kanmayın.
Biz uyarmış olalım, sorumluluk bizden çıksın.
peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
April 10, 2016, 02:54:48 PM

foto atın video atın kardeşim ben bunu size sağlayamam.

geri kalan her şeyi gayet güzel sağlıyorsun ya. sayfalarca bilgi veriyorsun, nerde ne olmuş kiminle ne toplantılar yapılmış, bütün teknik sorulara da cevap veriyorsun.

ama 1 tane foto atmaya gelince

oooo ben bunu size sağlayamam.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
April 10, 2016, 04:47:09 PM

Arkadaşlar bir daha söylüyorum, ben Intexcoin bireysel yatırımcısıyım şirket ile bağlantım sadece bundan ibaret. Toplantılarda gördüğümüz kadarıyla şirketin arkasında bulunan güç gayet sağlam ve hala diyorsunuz ya minex miner lar nerde foto atın video atın kardeşim ben bunu size sağlayamam. Burada elimden geldiğince anlatırım açıklarım isteyen gelir toplantılara şirkete yöneltir sorularını alır cevabını açık ve net.

Bilgisayar başından atıp tutmakla olmaz bu işler görmek, cevap almak isteyen, bir şeyler yapmak isteyenler toplantıya gelir kardeşim.

Sponsor maili ile alakalı da bana ulaşabilirsiniz.
Madem sadece yatırımcısın neden savunuyorsun bu coini? İzmir-İstanbul gidiş dönüş uçak biletimi al toplantıyada sunumada katılacam miner da alacam hadi bakalım scam kardeşim  Grin

frank0929
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 10, 2016, 05:14:01 PM

Donanımla ilgili fotoğraf var mı? Görüntü var mı?
Madencilik yapılan mekanla ilgili fotoğraf var mı? Görüntü var mı?
Şirket ofisiyle ilgili fotoğraf var mı? Görüntü var mı?
Toplantılardan fotoğraf var mı? Görüntü var mı? Bir şeyler gösterin de bilelim. Merak ediyoruz.
peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
April 10, 2016, 05:37:42 PM

şunu anlaması lazım, buraya takılan en kötü en cahil insan bile Türkiye averajının çok çok üzerinde kişiler. Cahil akp seçmenine yutturulan şeyleri burdaki insanlar yemez. Şu ana kadar gördüğüm en cahil adam olan kriptopara bile bu tür saçmalıklara inanmaz.
peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
April 10, 2016, 06:08:43 PM

>> coin algoritması yazmak -yazdırmak çok kolay

coin algoritmasi yazmak çok kolay ise niye scrypt kullanıyorsunuz?

hadi scrypt kullanıyorsunuz bari kullandığınız algoritmayı doğru yazmayı öğrenin

madencilik mekanı ve detaylarını şirket gizli tutuyor. Sonuç olarak ortada bir şirketin sürdürülebilirliği söz konusu

millet sadece resmini çek yolla diyor, hiç kimse detay istemedi, kimse demedi tam olarak adresi ne minerların diye. sadece resim çek yolla dediler. minerların 1 tane resmini çekip yollamak şirket sürdürebilirliğini tehdit ediyorsa zaten bu şirket fazla sürmez.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 10, 2016, 06:20:58 PM

İsmine takılmak anlamsız olur isim akıcı akılda kalan ve kullanışlı bir isim siz Google a neden Google diye dormuyorsunuz ya da scorp'a kardeşim hayırdır sen yerli projesin bu isim ne diye sormayacağınız gibi Intexcoin için global çapta çalışacak bir firma içinde bu isim gayet uygun.

Hocam mining'i şirketten Minex satın alarak yapıyorsunuz bu süreç sizin için şirket tarafından yürütülür siz sadece Intexcoinlerinizi biriktirirsiniz.

Ben coinin isminin nereden geldiğini sormadım şirketin adını türünü bağlı olduğu yeri ve ofisi sordum gerçekten böyle bir şirket olduğuna dair kanıt koyun.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
April 10, 2016, 08:49:32 PM

Arkadaşlar bir daha söylüyorum, ben Intexcoin bireysel yatırımcısıyım şirket ile bağlantım sadece bundan ibaret. Toplantılarda gördüğümüz kadarıyla şirketin arkasında bulunan güç gayet sağlam ve hala diyorsunuz ya minex miner lar nerde foto atın video atın kardeşim ben bunu size sağlayamam. Burada elimden geldiğince anlatırım açıklarım isteyen gelir toplantılara şirkete yöneltir sorularını alır cevabını açık ve net.

Bilgisayar başından atıp tutmakla olmaz bu işler görmek, cevap almak isteyen, bir şeyler yapmak isteyenler toplantıya gelir kardeşim.

Madem sadece yatırımcısın neden savunuyorsun bu coini? İzmir-İstanbul gidiş dönüş uçak biletimi al toplantıyada sunumada katılacam miner da alacam hadi bakalım scam kardeşim  Grin
Donanımla ilgili fotoğraf var mı? Görüntü var mı?
Madencilik yapılan mekanla ilgili fotoğraf var mı? Görüntü var mı?
Şirket ofisiyle ilgili fotoğraf var mı? Görüntü var mı?
Toplantılardan fotoğraf var mı? Görüntü var mı? Bir şeyler gösterin de bilelim. Merak ediyoruz.

Madem sadece yatırımcısın neden savunuyorsun bu coini? İzmir-İstanbul gidiş dönüş uçak biletimi al toplantıyada sunumada katılacam miner da alacam hadi bakalım scam kardeşim  Grin

Değerli scam kardeşim yatırımcısı olduğum için savunuyorum. İstanbul a gelmene gerek yok her hafta şirket merkez ofisinde izmirde toplantı oluyor. Bi sonraki toplantı için bilgi vericem. Sen toplantıya gel minex almasanda olur 😉
Her konferans/toplantı yapana inansaydık mega holdingci olurduk. İnanmıyoruz güvenmiyoruz ki minex denen sahte miner cihazlarınızın fotoğraflarını görmek istiyoruz. İlgili kisi sen degilsin madem, ilgili olanlara ilet onlar paylaşsın resim/video. Senin de bu kadar savunman bu coin hakkında sadece yatırımcı olmadığını kanıtlar. Madem yatırımcısın şirket minex cihazlarına fatura kesiyormuş çek faturanın resmini burada paylaş. Veya olmadı kazılan intexcoinlerin bulunduğu cüzdanın ekran görüntüsünü paylaş. Hadi bekliyoruz. Bunlarıda paylaşamıcaksan konuyu sil bence. Bu işlerde mükemmel tecrübeli birisi olmadığım halde yazdıklarınızdan ve kaçınmalarınızdan dolandırıcı olduğunuza kesin gözüyle bakıyorum.

peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
April 10, 2016, 10:06:37 PM

>> Sen bir Türk olarak buradaki insanlar olarak halkı küçümsüyorsun

doğru. yüzde yüz haklısın. küçümsüyorum. ama en azından göz göre göre de düdüklemeye çalışmıyorum.

ya da düdüklenmelerine aracılık etmiyorum senin yaptığın gibi.

açık kaynak kodlu bir sistemde biz miningi kapalı devre yapacağız, siz bizden miner kiralamak zorundasınız başlarda mining yapmak için diyen tek bir coin çıkmadı şu ana kadar.

En uyduruk en dolandırıcı altcoin developerları bile bu kadar açık ve aleni yapmadı.

alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
April 10, 2016, 10:46:32 PM

Ben coinin isminin nereden geldiğini sormadım şirketin adını türünü bağlı olduğu yeri ve ofisi sordum gerçekten böyle bir şirket olduğuna dair kanıt koyun.

Şirketin adı Intexcoin Ltd., tür olarak: İnternet Teknolojileri ve Ticaret Çözümleri sunan uluslararası bir şirketler topluluğudur. Eklemek gerekirse Intexcoin'in arkasında 80 yıllık bir tecrübe mevcut. Bu gerek IT uzmanları, finansçılar, developerlar, iktisatçılar ve daha birçok sektörden çeşitli kişilerin tecrübesinin bulunduğu bir şirkettir. Resmi olarak merkez ofisi ve şirket kayıtları bildiğim kadarıyla İzmir/Bayraklı da.
Şirkete dair kanıtları ilerleyen süreçte ekleyeceğim sizden isteğim bana zaman tanımanız.

Yav babacım 80 yıllık tecrübe diyorsun. Sirketin açılımı internet teknolojileri diyorsun. Türkiye'de 80 yıl önce internet mi vardı Grin
FAİL !!!

alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
April 10, 2016, 10:54:09 PM

Haydi herşeyi bir yana bırakalım. Sahibi belli bir coin şirketi.
Mining sahibide şirket. Kimse ücret ödemeden mining yapamıyor. Gün gelir coin coşar poloneixe düşer fiyatı artar. Şirket de keriz değil herhalde kendi coinini çılgınlarca kazmaz mi? Ee bu sırada minex denen saçma cihazları kiralayan vatandaşlar taş mı yiyecek?
Bu iş yaş. Mining den kaybettiniz söyle patronlarına, eğer öyle birileri var ise  Cheesy Wink
(Tekrar söylüyorum mükemmel tecrübeli biri olmadığım halde çok komik bir proje net. Başlık komedi başlığı gibi)

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: