Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:00:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Anlik odeme yapan tum Xapo cesmelerinin listesi  (Read 5811 times)
Nomad88 (OP)
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
April 25, 2016, 02:25:17 PM

Merhaba,

Xapo cuzdani olup, cesme(faucet) sistemi ile ilgilenen arkadaslar icin buraya kucuk bir bilgi birakiyorum. Genel bolumde surekli guncel tutuyorum konuyu ama sadece Turkce bolumde aktif olan arkadaslar icin buraya da birkez daha yazmak istedim. Aninda odeme yapan faucetlerin listesini tuttugum bir sitem var. www.bitcointime.site

Sitede sadece Xapo cuzdaniniza "aninda" odeme yapan cesmeler var. Hergun kontrol edip listeyi guncel tutuyorum. Internette dolasan bircok listede oldugu gibi olu linkler ile vakit kaybetmezsiniz. Ilgilenen arkadaslar kolay gelsin diyorum. www.bitcointime.site

1714820417
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714820417
Reply with quote  #2

1714820417
Report to moderator
1714820417
Hero Member
*

Ignore
1714820417
Reply with quote  #2

1714820417
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714820417
Hero Member
*

Ignore
1714820417
Reply with quote  #2

1714820417
Report to moderator
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 10, 2016, 08:37:24 AM

Arkadaslar listede genis anlamda bir degisiklik yaptim bu son hafta icinde. Bazi eski ve koklu faucetler kaybettik ama cok daha fazla yeni faucetler eklendi. Birkismi ispanyolca ama sistem belli oldugu icin dilin pek onemi olmuyor faucetlerde. Liste uzadi ve oldukca guncel. Ilgilenen arkadaslara duyurulur. www.bitcointime.site

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 10, 2016, 08:52:34 PM

Sadece Xapo cüzdanınamı ödeme yapılıyor acaba öyle yazılmış ama.? Kısacası bende Xapo cüzdanı olsa dahi doğrulama kodunu girdiğim halde bir türlü girişi yapamadım sinirlerim bozuldu.
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809
Merit: 1000

View Profile
May 12, 2016, 08:16:50 AM

Sadece Xapo cüzdanınamı ödeme yapılıyor acaba öyle yazılmış ama.? Kısacası bende Xapo cüzdanı olsa dahi doğrulama kodunu girdiğim halde bir türlü girişi yapamadım sinirlerim bozuldu.

Evet bunlar sadece xapo zaten az ödeme yaptıklarından birde fee ödememek için anlaşmalı cüzdanlara atıyolar parayı
LawTrafalgar
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
May 13, 2016, 06:43:16 PM

Ben de aylar önce girmekte sorun yaşıyordum android uygulamasını indirdim denedim. Uygulamaya çok rahat giriş yapılıyor. Eğer android telefonun veya tabletin varsa uygulamayı indirip uygulamadan giriş yapmanı öneririm. Neden giriş yapamadığımı hatırlamıyorum ama şu an giriş yapabiliyorum yine de uğraştırdığı için uygulamadan giriyorum.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 16, 2016, 07:30:04 PM

Ben de aylar önce girmekte sorun yaşıyordum android uygulamasını indirdim denedim. Uygulamaya çok rahat giriş yapılıyor. Eğer android telefonun veya tabletin varsa uygulamayı indirip uygulamadan giriş yapmanı öneririm. Neden giriş yapamadığımı hatırlamıyorum ama şu an giriş yapabiliyorum yine de uğraştırdığı için uygulamadan giriyorum.

Çok fazla kullanmıyorum Xapo cüzdanını ama dediğin gibi olmadı Mobil uygulamasını indirip denemek lazım benim telefon widows Phone işletim sistemli ama tablette var olmadı onda kullanırım.
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 17, 2016, 04:10:39 PM

Çok fazla kullanmıyorum Xapo cüzdanını ama dediğin gibi olmadı Mobil uygulamasını indirip denemek lazım benim telefon widows Phone işletim sistemli ama tablette var olmadı onda kullanırım.
`

Daha once buna benzer bir sorun bende yasiyordum fakat cok kisa surdu ve sonra duzeldi. Artik hem telefondan hem dizustunden surekli kullaniyorum ve sorun olmuyor.

Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 20, 2016, 05:33:40 PM

Ilgilenen arkadaslar icin bilgi vermek istiyorum. Cesmeler guncel ve calisiyor. Iki tanesi su anda bos oldugu icin odeme yapmiyor ama yakin zamanda tekrar doldurulacagini dusunuyorum. Tek sorun bitcoinzebra cesmesinde. Cok eski bir cesme fakat son birkac gundur sorun var. Adblocker olmamasina ragmen "claim" yapinca adblocker i kapatin diye uyari geliyor. Site sahibine ulasip bilgi almaya calisiyorum. Birkac gun icinde duzeltilmezse listeden kaldiracagim. Cesme takipcilerine kolay gelsin.

Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
September 29, 2016, 09:22:39 PM

4 yeni cesme eklendi arkadaslar.

www.bitcointime.site

Hocam bu xapo nun telefonlara uygulama olarak indirerek kullandığımız bazı çeşmeleri vardı çok güzel btc kasılıyoru onlardan bilginiz var mı kapatıldı mı o çeşmeler.
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
September 30, 2016, 02:12:55 PM

www.bitcointime.site

Hocam bu xapo nun telefonlara uygulama olarak indirerek kullandığımız bazı çeşmeleri vardı çok güzel btc kasılıyoru onlardan bilginiz var mı kapatıldı mı o çeşmeler.

Benimde favori cesmelerimdi onlar. Malesef kapandi hepsi. Appstore ibitcoin faucet ile ilgili uygulamalar ile surekli bir savas halinda. Android kullanicilari icin halen aktif olup olmadigini bilmiyorum. Uygulamalardan birinin adi "wheel of bitcoin"

Nboramir
Sr. Member

Activity: 538

View Profile
September 30, 2016, 04:22:10 PM

www.bitcointime.site

Benimde favori cesmelerimdi onlar. Malesef kapandi hepsi. Appstore ibitcoin faucet ile ilgili uygulamalar ile surekli bir savas halinda. Android kullanicilari icin halen aktif olup olmadigini bilmiyorum. Uygulamalardan birinin adi "wheel of bitcoin"

bende 6 adet vardı android kullanıyorum ama kapanmış sanırım şuan girilmiyor xapo.com dan o uygulamalara.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
September 30, 2016, 07:27:18 PM

Eskiden faucetler daha iyiydi şimdi yok kod koyuyorlar yok oraya tıklaman lazım şuna basman lazım kod girmen lazım insanın gözünü acayip derecede yoruyor öylesine takılmaya bile gelmiyor artık Cheesy
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
October 12, 2016, 05:25:21 PM

Liste kontrol edildi ve sitede bazi kucuk degisiklikler yapildi.

www.bitcointime.site

58oxygen58
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
October 15, 2016, 04:34:58 PM

xapo faucetleri çok az o yüzden az kazandırıypr faucerboxda çok faucet var ama oda iyice kötüye gidiyor artık 1000 saroshi kazanmak için çok uğraşıyorsun
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
November 27, 2016, 09:51:57 PM
Last edit: November 27, 2016, 10:04:07 PM by ophyrim

Eline sağlık çok güzel toparlanmış. Anlık ödemeler de hesabıma geçiyor. Bu liste referanssız olarak tek seferde eksta kazanç olmadan ortalama ne kadar kazandırıyor?
arancra
Sr. Member

Activity: 448

View Profile WWW
December 01, 2016, 10:24:34 AM

Liste yenilendi.

www.bitcointime.site

Hocam tebrik ediyorum sizi. Uzun zamandır takip ediyorum. Bıkmadan usanmadan güncellemeye devam ediyorsunuz sitenizi. Ben de yapmıştım bir index sitesi ama, vakit bulamadığım için ilgilenemiyorum. Umarım harcadığınız emeğe değiyordur. Bol kazançlar.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 12, 2016, 02:49:31 PM

Liste yenilendi.

www.bitcointime.site

Hocam tebrik ediyorum sizi. Uzun zamandır takip ediyorum. Bıkmadan usanmadan güncellemeye devam ediyorsunuz sitenizi. Ben de yapmıştım bir index sitesi ama, vakit bulamadığım için ilgilenemiyorum. Umarım harcadığınız emeğe değiyordur. Bol kazançlar.

Cok tesekkur ederim. Gercekten sabir isteyen bir is. Faucetbox sitesinin pazardan cekilmesinin biraz etkisini hissediyorum bu aralar. Ama yinede kat edecek cok yol var daha. Biraz hobi olarak ilgilenmek motivasyonu arttiriyor. Cok eski ve taninmis cesmelerden ref kazanmak imkansiza yakin ama yeni cikan cesmeleri hizli ekleyerek daha cok gelir saglamak mumkun.

Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 12, 2016, 02:58:20 PM

Eline sağlık çok güzel toparlanmış. Anlık ödemeler de hesabıma geçiyor. Bu liste referanssız olarak tek seferde eksta kazanç olmadan ortalama ne kadar kazandırıyor?

Tesekkurler hocam. Ben gelir/zaman hesaplamasi yapmadim fakat listedeki bilgiler ile "claim" hizinizi goz onunde tutarak ortalama bir sayi bulmaniz mumkun.

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 25, 2016, 07:20:31 PM

Liste kontrol edildi. Tum cesmeler calisiyor.

www.bitcointime.site

Dostum bunlarla uğraşmaya değiyor mu?
Konuya uzak olduğum için soruyorum..
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 26, 2016, 09:50:31 AM

Liste kontrol edildi. Tum cesmeler calisiyor.

www.bitcointime.site

Dostum bunlarla uğraşmaya değiyor mu?
Konuya uzak olduğum için soruyorum..

Ufak bir getirisi oluyor, ben hobi olarak yapiyorum.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: