Bitcoin Forum
April 26, 2024, 04:03:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Türkiye İçin Ücretsiz Sanal Bitcoin Debit Kart Kampanyası.Formu dolduran Herkese  (Read 5418 times)
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
April 29, 2016, 11:46:31 PM

Türkiye İçin Ücretsiz Sanal Bitcoin Debit Kartları
E-coin markasından Wirex adıyla yeni markalaşma sürecinde olan Wirex ,Türkiye için herkese kısıtlı bir süre için ücretsiz sanal kart imkanı sunuyor. Bonus olarak rasgele seçilen katılımcılara ücretsiz 5 plastik kart vereceğiz. 500 den fazla katılımcıya ulaşıldığında Wirex ücretsiz 20 plastik debit kart imkanı sunacak. ( Kişi başı sadece 1 kart)

form linki : https://docs.google.com/forms/d/1LlyFQeymhhl0xNIFxtegV6XglNhE6VbpYrVPw8ttpiE/viewform?c=0&w=1

Bu sanal kart Paypale eklenip kullanılabilir . Bitcoinle karta yükleme yapılabilir . Paypal kredisini karta cekip kartla site üzerinden bitcoin almak mümkün .

( çok avantajlı ve düsük masraflarla )

Paypal % 0 komisyon

Dilerseniz sanal kartınızı istediğiniz zaman fiziksel debit karta yükseltebilirsiniz . Kart dükkanlarda alışverişte , online alışverişlerde , Paypalde çok iyi çalışmakta . Kendim denedim .  
1714104197
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714104197
Reply with quote  #2

1714104197
Report to moderator
1714104197
Hero Member
*

Ignore
1714104197
Reply with quote  #2

1714104197
Report to moderator
1714104197
Hero Member
*

Ignore
1714104197
Reply with quote  #2

1714104197
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714104197
Hero Member
*

Ignore
1714104197
Reply with quote  #2

1714104197
Report to moderator
1714104197
Hero Member
*

Ignore
1714104197
Reply with quote  #2

1714104197
Report to moderator
1714104197
Hero Member
*

Ignore
1714104197
Reply with quote  #2

1714104197
Report to moderator
quad
Full Member

Activity: 145
Merit: 100

View Profile
April 30, 2016, 12:02:53 AM

katıldım hocam çekiliş sonucu bekliyorum

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2016, 12:11:24 AM

hayırlısı olsun . katılan herkes cekilissiz sanal bitcoin debit kart alabiliyor .

istersen simdiden e-coin.io dan kayıt ol . ( forma yazdığın email ve isminle ) ve sanal kart olusturmayı dene bakalım ücretsiz oluşturacak mı yoksa 3 usd ücretli mi görünüyor fiyatı .

kampanya süresi dolduğunda aynı emaile ücretsiz sanal kart hakkı tanımlanacak zaten . ( ama şu anda da ücretsiz sanal kart oluşturma imkanı verebilir sistem Türkiyeden  giriş yaptığın için , yani kampanya boyunca Türkiyeden kayıt olanlara   ücretsiz sanal kart ta verebilir sistem )  
M.Cnl
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
April 30, 2016, 12:18:54 AM

Bende biraz önce kayıt oldum fiziksel kartıda merak ettim doğrusu..
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2016, 12:57:17 AM

bahsettiğim gibi siz de siteye üye olun bence şimdiden . en azından ücretsiz sanal kart sunulursa alırsınız , paypale ekler kullanır denersiniz .

fiziksel kart çeşitli avantajlar sunan , en kullanışlı ve de masraf açısından piyasadaki en avantajlı kart .

bitcoinlerinizi artık - paypal ve visa-mastercard aplarıyla yani günümüzde kullandığımız alışveriş pos cihazlarıyla heryerden kullanabileceksiniz . ve de atmlerden nakit çekebileceksiniz .

dilerseniz bu formun linkini arkadaşlarınızla , eşiniz , çocuğunuz , akrabalarınız la da paylaşabilirsiniz . Onlar da bu imkandan yararlansın .
M.Cnl
Member
**

View Profile
April 30, 2016, 10:44:02 AM

şuan üye oldum siteye ancak sanal kart için 3 dolar talep ediliyor. kampanya sonrası bu ücret sıfırlanacakmı
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2016, 02:38:22 PM

verdiğim linkteki formu doldurdunuz mu ?

https://docs.google.com/forms/d/1LlyFQeymhhl0xNIFxtegV6XglNhE6VbpYrVPw8ttpiE/viewform?c=0&w=1

e-coin.io ya üye olurken kullandığınız ad soyad ve email adresiyle formu doldurun .

kampanya sonu hesabınıza ucretsiz sanal kart tanımlanacak . size bu konuda email de gönderilecek .

baska sorunuz olursa bana iletebilirsiniz .

hayırlı olsun .
M.Cnl
Member
**

View Profile
April 30, 2016, 04:10:06 PM

Evet linkteki formu doldurdum e-coin.io ya da aynı mail adresiyle üye oldum şuan için ücret istiyo ama dediğiniz gibi kampanya sonunda ücretsiz olacak olabilir
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2016, 04:24:28 PM

evet . katılan herkese ucretsiz sanal kart tanımlanacak .ve email alacaksınız .

kampanya sonunda sorun yasayan olursa bana ozel mesajdan yazabilir email adresleriyle beraber .

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
April 30, 2016, 05:36:44 PM

Kartı kim verecek? Doğrudan siz mi vereceksiniz?
Eğer sizden geliyorsa kartı klonlayıp klonlamadığınızı nereden bileceğiz?

edit: sanalmış. fiziki kart değilmiş. 3$lık bir şey için bu kadar uğraşmaya değmez. Hem sizin hesabınıza tanımlamayabilirler, dikkatli olun Wink

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
April 30, 2016, 06:30:28 PM

kart e-coin.io tarafından tanımlanacak .

katılan herkese sanal kart hakkı tanımlanacak .

kampanyada çekiliş sonucu 10 kişiye ( formda 5 yazmasına ragmen gorusup 10 a çıkarttım sayıyı ) ve de ek olarak katılım sayısı 500 ve üzerine çıkarsa 20 kişiye daha fiziksel kart ücretsiz verilecek sanal kartın yanında .

herhangi bir sorun veya güvenlikle ilgili problem yok . Çünkü kampanya direk e-coin.io tarafından yürütülüyor . Ben sadece anlaşmamız gereği bu firmaya Türkiyede destek veriyorum .

kimsenin aklında konudan emin olmadıkça soru işaretleri oluşturmaya gerek yok bence .  

zaten herkes kendi kartını tanınan hak sonucu kendi girip oluşturacak , kendi dışında kimse ne hesabına girebilir ne kart bilgilerine ulaşabilir .

e-coin.io zaten sektörde uzun süredir güvenilirliğini kanıtlamış bir firma .

ben önce sanal kart kullanıyordum memnun kaldım fiziksel karta geçtim . 3 usd sanal karta ödediğim için sadece 14 usd fark ödedim . kartım geldi , etkinleştirdim . birkaç yerde alışverişte kullandım ( dükkanda ) paypale ekledim . Gayet güzel çalışıyor ve güvenli .

ayrıca 3 $ diyerek küçümsemeyin verilen hizmeti . çünkü faydaları bundan çok çok daha büyük . düşük masrafla i paypalle entegreli , paypalden kredi çekimine % 0 komisyon uygulayan başka bir servis yok piyasada . gören bilen duyan varsa buraya yazabilir .
LawTrafalgar
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
May 01, 2016, 01:29:24 AM

Ben de formu doldurdum. Sınırlandırılmış bir Paypal hasabım vardı. Bu kampanya sayesinde açacağım o hesabı inşallah.
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 01, 2016, 05:17:54 AM

hayırlı olsun . e-coin.io da da formda kullandıgın ad soyad ve email le hesap oluştur şimdiden hazır olsun bence .

bu arada  tekrar belirteyim kartlar ve hizmet e-coin.io tarafından veriliyor .

kendileri şu anda dünyada 1 numaralı en çok kullanılan bitcoin debit kart sistemlerine sahipler . ve de bunun da ötesindeler . 100.000 den fazla kullanıcıları var dünyada .

şu andaki bu kampanya sadece hizmetlerini Türkiyede yaygınlastırmak ve kullanıcı sayılarını artırarak , Türkiye'de daha fazla kullanıcının hizmetlerinin avantajlarından yararlanmaları  içindir .

Ben de kendilerine elimden geldiğince destek veriyorum .

Tamamiyle güvenilirdir , güvenilir olmazsa ben kullanmazdım .

bunlarla ilgili detaylı linkleri yakında paylaşacağım . E-coin sitesi şu anda ingilizce bununla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar olabilir . Zaten bu amaçla Türkçe dahil birçok dile çevriliyor site . Yeni hizmetler ve sayfalarla daha kapsamlı bir ürün ve hizmet noktası oluşturulacak yakında .

Bitcoin-paypal ve bitcoin debit kartı 3 lüsüyle artık bankadan almış olduğunuz hizmetlerin tamamını kendiniz kendinize vereceksiniz . Buna dünyanın neresine olursa olsun çok uygun bir şekilde , masrafsız  para gönderme  dahil ( Türkiye içinde de ) .

Bu hizmeti ve kampanyyı gönül rahatlığıyla arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz . Ayrıca e- coin hesabınızın sağ üstünde yer alan earn bitcoins bölümüne girip referanslı linkinizi arkadaşlarınızla paylaşıp , hem onların da bu hizmetten yararlanmasını sağlayabilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz .

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
May 01, 2016, 05:29:10 AM

Hem başvuru yaptım hemde formu doldurdum fiziksel kart istiyorum. Kart gönderimine ne zaman başlayacaklar şuan faaliyete geçmedi galiba. Daha önce de debit kart çıkaracağız demişler başaramamışlar sanırım.
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 01, 2016, 06:08:08 AM

Arkadaşlar , aşağıdaki linke bakarsanız firmayla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz . Güven veya müşteri azlığı gibi bir sorunu yok firmanın . Veya başarısız bir geçmişi .

Bu kampanya sadece Türkiyedeki kullanıcı sayısını artırmak amacıyla yapılmıştır . Başarılı bir yılı geçen zamandan sonra firma yeni bir isimle daha kapsamlı ve daha çok ülkeye hizmetlerini genişletiyor . ( Türkçe dahil birçok dile çeviri yapılıyor , yurt dışına para gönderme hizmetlerinin de geliştirilmesi sözkonusu . )

https://blog.e-coin.io/after-just-one-year-e-coin-welcomes-our-100-000th-user-a5bf238a449e#.fpr5al4h8

kısaca belirteyim :

firma hizmete ocak 2015 te başlamış
şu anda kullanıcı sayısı 100 .000 i  geçmiş durumda

şirketin sloganı bitcoini her yerde kullanın , bu nedenle bitcoin kabul edilen yerleri aramaktansa , sanal ve fiziksel debit kartlarla hizmet veriyorlar .

https://cdn-images-1.medium.com/max/800/0*lpzkOPAqGh1c7cq_.

son 7 ayda kullanıcı sayılarında büyük artış var ve 2 milyon usd den fazla işlem yapılmış .

15 000 den fazla debit kart verilmiş . ve 130 dan fazla ülkeye hizmet veriyorlar ( Türkiye dahil )

şu anda e-coin sektördeki 1 numaralı ve en iyi bitcoin debit kartı hizmeti .

aşırı taleple karşı karşıya son günlerde özellikle ve buna rağmen bana kart 1 hafta gibi bir sürede ulaştı .

önce sanal kart aldım , dayanamadım hemen fiziksel kart siparişi verdim .

herkese  tavsiye ederim .

bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 01, 2016, 06:43:18 AM

detayları form sayfasına ekleyeceğim , doldurumdan sonra uyarı olarak çıkacak .

Formu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Kampanya 15 Mayıs'ta sona erecektir. Tüm katılımcılar 20 Mayıs'ta bilgilendirilecektir . Ücretsiz sanal kartınızı nasıl
alacağınızla ilgili bir eposta alacaksınız ve plastik kart kazananları da ayrıca bilgilendireceğiz.

ücretsiz sanal kart dışında 5 fiziksel kartı 10 a çıkarttılar .
500 kişiyi geçince başvuru  20 fiziksel kart daha verilecek .

forma birkaç soru daha eklememi istediler .

ancak formu daha önce dolduranları etkilemeyecek bu .

nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
May 01, 2016, 04:05:19 PM

Ben bedava çıkmasa bile para ile fiziksel kart almak istiyorum. Sizin tabiriniz ile plastik kart bunu nasıl alacağımız hakkında da bilgi verirseniz iyi olur. Yoksa alternatif diğer firmalardan almak zorunda kalacağım.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 01, 2016, 06:05:47 PM

e-coin.io dan üye olun

site ingilizce şu aşamada .

request new card seçin , usd , euro , pound olarak 3 seçeneğiniz var . usd tavsiye ederim .

plastic card seçin ve delivery olarak da regular seçin . sağ da 17 usd  - ve karşılığı btc miktarı görünür ( bence  20 usd karşılığı bitcoin yükleyin siteye , yani biraz fazla yükleyin , kart geldikten sonra paypal onayı için 2-3 usd gerekir , sonra tekrar karta iade geliyor paypalden )

sağ üstte ortada view adress var . ordan btc deposit adresinize ulaşabilirsiniz . adres kaybolsa da farketmez . güvenlik sebebiyle kayboluyor . 3 onaydan sonra btc hesabınıza geçer sonra kart siparişinizi verirsiniz .

E-coin ocak 2015 den bu yana piyasada ve 100.000 den fazla kullanıcısı var 130 dan fazla ülkede ve 15.000 den fazla debit kart kullanıcısı var .

Yeni marka ve isimle , eklenmiş geliştirilmiş yeni hizmetler ve android , apple app leriyle   birkaç ay içinde birçok dilde hizmete devam edecek ( Türkçe dahil ) wirexapp.com/tr

aşağıda video ( Türkçe alt yazılı ) ve kayıt formu linki var .

kart siparişi verdikten sonra isterseniz yine de formu doldurun . ayrıca sanal karta da sahip olursunuz ücretsiz .

soracağınızbaska bir soru olursa yardımcı olurum .

https://www.youtube.com/watch?v=h1JM0coJdl4

https://docs.google.com/forms/d/1LlyFQeymhhl0xNIFxtegV6XglNhE6VbpYrVPw8ttpiE/viewform?c=0&w=1
bitpazari
Hero Member

View Profile
May 02, 2016, 09:40:57 AM

Paypal kullanmıyorum, paypal onayı şart mı. Karta yükleme işlemini nereden ve nasıl gerçekleştireceğiz.

Ayrıca şöyle bir şey okudum doğru mu?

"Hesabınızdaki tüm bitcoin'ler bitgo ile güvence ve koruma altında , sigortalı ."
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 02, 2016, 05:35:45 PM

evet doğru . bitgo ile güvenceli . bildiğiniz gibi bitgo sektörde en çok kullanılan güvenli altyapıyı sunuyor .

paypal şart değil . bu tercihe bağlı paypal kullanmak isterseniz . yani bu sistem ve kartlar paypal ile uyumlu . o sekilde anlasma yapılmıs . ustelik paypal % 0 komisyon .

karta yukleme isini site uzerinden yapabilirsiniz .

e-coin.io

sanal kart veya debit kart ınız olacak sistemde . bitcoini siteye hesabınıza yukleyeceksiniz . karta yukleme bolumunden ( load card ) karta istediginiz limitit yukleyebiliyorsunuz . ayrıca apple store ve google playde app uygulamaları da var . )
takıldıgınız bir nokta olursa yardımcı olurum yine . ben fiziksel kart aldım kullanıyorum .  

firma ile ilgili kısa bilgi vereyim size dilerseniz : ( yukarda belirtmistim zaten )

0cak 2015 te kuruldu . 130 dan fazla ulkede 100 000 den fazla musterisi var ve 15 000 den fazla debit kart  musterileri var . su asamada asırı bir talep var . haftada ortalama 1000 den fazla kart siparisi alıyorlar . bu yogunluga ragmen kart bana 1 hafta gibi bir surede ulastı hemen ucretsiz aktive edip kullanmaya basladım . bitcoin yuklemeleri hesaba 3 onayda geciyor ve de isterseniz bitcoin cekebiliyorsunuz hesabınızdan .
veya kartınızdaki bakiyeyle siteden bitcoin satın alabiliyorsunuz .
Paypal kullanmıyorum, paypal onayı şart mı. Karta yükleme işlemini nereden ve nasıl gerçekleştireceğiz.

Ayrıca şöyle bir şey okudum doğru mu?

"Hesabınızdaki tüm bitcoin'ler bitgo ile güvence ve koruma altında , sigortalı ."
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
May 05, 2016, 08:56:22 AM

Başvuruyu yaptık bakalım inşallah plastik kartlardan birini alabiliriz umarım Cheesy

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 06, 2016, 08:43:05 PM
Last edit: May 06, 2016, 09:25:15 PM by mentalpanda

3 dolara sanal kart aldım paypala ekledim kabul etmedi sanırım içinde bakiye olması gerekiyor emin değilim ama 2 3 dolarlık btc atıp deneyeyim dedim ondada en az 10 dolar atabilirsiniz uyarısı verdi.
sanal kart paypala eklenebiliyormu bu kesinmi ve paypaldan sanal karta para çektiğimizde 0 komisyon deniyor karttaki parayı btcye çevirirkenki komisyon nedir

emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
May 08, 2016, 10:18:03 PM

BTC Turk den, TL karşılığı BTC almakla, bu kart aracılığıyla Paypall hesabımızdaki Tl ile BTC almak veya BTC yi TL ye çevirmek arasında fark var mı? Hangisinde az masraf öderiz.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 12, 2016, 12:55:35 PM

mentalpanda . ebet paypalle calısıyor . takıldıgın yer varsa whatsapp numaranı veya skype kullanıcı adını ver sana yardımcı olayım .

dun de bi arkadasa yardımcı oldum . 1000 usd kadar usd cekecek paypalden kendisi , kartı ekledik ( evet 10 usd yukleyebiliyorsun en az .  paypal onayından sonra ckilen ucret iade ediliyor .

kart bakiyenle siteden bitcoin alabilirsin tekrar ve de bu bitcoini cekebilirsin .

komisyon oranları sitede yer alıyor .iyice bak . ayrıca suraya da bakabilirsin

wirexapp.com/tr

yakında bu markayla degisim yapacaklar . hazırlık asamasında . turkce kullanılacak artık .

paypalden cekime gelince ben denemedim . bahsettigim arkadas da sıkıntı yasadı cekerken acıkca ifade etmek gerekirse ancak sorun paypaldeymis , paypalle iletisime gecildi . sonucta her gun bisey degistiriyor paypal .

kendi ifadelerine gore % 0 komisyon paypal cekimlerinde . yani kendileri ucret almıyor . ancak paypal ucret alırsa o ayrı .

bu mesajı ayrıca sana pm den de gonderiyorum gormezsen diye .
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
May 17, 2016, 10:01:29 PM

BTC Turk den, TL karşılığı BTC almakla, bu kart aracılığıyla Paypall hesabımızdaki Tl ile BTC almak veya BTC yi TL ye çevirmek arasında fark var mı? Hangisinde az masraf öderiz.
Yukarıdaki soruma İlaveten
Sanal kart almak için ekranda yazdığı kadar 0.006792 BTC gönderdim (3$ karşılığıymış)
Kart almak istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor. Ayrıca  tek aktif sebenek BTC. Paypall veya diğerleri aktif değil
Order card has been failed: Unexpected status code: InternalServerError, content {"fee":12206,"available":679200,"message":"Insufficient funds"}

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
May 18, 2016, 06:25:15 PM

Tahmini olarak; en az %5-7 civarı masraf ödersin paypal -> wirex arasındaki işlemde. Hızlı olabilir (?) ama limiti çok düşüktür, kuru da TR kuruna göre yüksektir. Kart ücreti, kesintisi vs derken
%15 civarı kayıp olur.

Paypal -> TR banka hesabı çekimi sıfır kesinti.
Banka -> BTCTürk (taş çatlasa 3 tl eft masrafı).
Btctürk -> kendi cüzdanın (0.0005 btc - 80 kuruş btc çekim masrafı).

Kesinti vs olmaz.

İlk işlem anlık gerçekleşiyor olabilir, 2. işlemde min 3 iş günü sürer. (paypal'dan TL çekimi genelde 2 iş günü içerisinde tamamlanır, aynı gün havale/eft yaparsanız btctürk'e 2 günde bile bitebilir).

Bu arada son olarak; Forumda defalarca yazdığımız gibi:
Paypal <----> BTC  dönüşümlerine bulaşmayın.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 01:06:59 AM

gecici hatadır . hata devam ediyorsa ekran goruntusu alıp bana ulastırabilirmisin ? buradan veya emaille :

bitcoindanisma gmail.com

bazen bu tur hatalar olur . paypal icin de kart aldıktan sonra paypalde onay gerek . karta en az 10 usd eklemeniz gerekir , bu miktarı aktarın kartı aldıktan sonra , karta yukleyin sonra paypalden kartı onaylatıp ekleyeceksiniz . bunun icin 2 usd kadar bir ucret ceker paypal , onaydan sonra iade eder bunu .

takıldıgınız yer olursa yardımcı olurum , hatta musait bir zamanda teamviewer la baglanıp yardımcı olabilirim .

Yukarıdaki soruma İlaveten
Sanal kart almak için ekranda yazdığı kadar 0.006792 BTC gönderdim (3$ karşılığıymış)
Kart almak istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor. Ayrıca  tek aktif sebenek BTC. Paypall veya diğerleri aktif değil
Order card has been failed: Unexpected status code: InternalServerError, content {"fee":12206,"available":679200,"message":"Insufficient funds"}

bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 01:10:43 AM

cakir paypal wirex kart transferinden komisyon almıyo .

su an icin paypal usd kurundaysa ( wirexden usd kart almak gerek ) bu sekilde cekim yapmak daha mantıklı .

paypal tl ye cevirirken cok buyuk zarar ettirir . caktırmadan gecirir yani  tabiri caizse .

su an piyasadaki en iyi cozum bu sekilde usd karta cekip , sonra siteden btcye cevirip btc cekmek .

burada islemi anlatan video var turkce altyazılı

https://www.youtube.com/watch?v=h1JM0coJdl4

bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 01:12:18 AM

bu arada talihliler belli oldu simdiden . basvuru sahiplerine bu konuda emaille bilgilendirme yapılacak . ayrıca buradan da fiziksel kart kazananlar acıklanacak .

rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
May 19, 2016, 08:31:40 PM

Ben BTCTurk 'ten Çekmeyi Tercih Ederim. Amacım Konuyu Baltalamak Değil.

Kartın Ücretleri Malum. Artık Telefondan da Çekim Yapılıyor. Zaten Elimizde Yeteri Kadar Maaş Kartı, Kredi Kartı Felan Var.

5 Liraya Paypal Kart Aldım, Aksesuar Niyetine Duruyo.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kriptopara
Member
**

Activity: 112

View Profile
May 21, 2016, 09:25:44 AM

ben de bu kartı kullanıyorum cok basarılı . masraflar da oyle sanıldıgı gibi cok degil .
jokerrrr
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
May 21, 2016, 11:07:02 AM

Kampanya sonuçlandı ama hala açıklanmadı ve mayısın 10 unda kayıt olmama rağmen hala sanal kart oluşturamıyorum . Bilgi verir misiniz lütfen.
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 21, 2016, 11:22:00 AM

joker bana ismini ve emailini ozelden yazarsan konuyla ilgilenirim .
jokerrrr
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
May 21, 2016, 02:35:42 PM

joker bana ismini ve emailini ozelden yazarsan konuyla ilgilenirim .

pm atıldı.
perfectmoneywallet
Full Member

Activity: 140

View Profile
May 21, 2016, 02:58:11 PM

Ben BTCTurk 'ten Çekmeyi Tercih Ederim. Amacım Konuyu Baltalamak Değil.

Kartın Ücretleri Malum. Artık Telefondan da Çekim Yapılıyor. Zaten Elimizde Yeteri Kadar Maaş Kartı, Kredi Kartı Felan Var.

5 Liraya Paypal Kart Aldım, Aksesuar Niyetine Duruyo.
yanlış hatırlamıyorsam paypal kartı kalkıyor artık tam olarak anlaşma gereği bankalar arası anlaşmadan dolayı  bütün müşterilerine kartın içinde parası olanlar atmlerden çekip bi daha kullanımı açılmayacak diye biliyorum

bitpazari
Hero Member

View Profile
May 23, 2016, 09:37:06 AM

Debit kart kampanyasına katılım sayısı 500 e ulaştı mı acaba. Sadece kazananlara mı bilgi verilecek bilginiz var mı.
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 26, 2016, 07:23:17 PM

arkadaslar , kazananlara gerekli bilgi emaili gonderildi firma tarafından . sanal kart icin tum katılım yapanlar kayıt oldukları email ile e-coin.io adresinden kayıt olduktan sonra sistemde sanal kart olustursunlar , 3 usd lik ucreti sıfırlanacak ve ucretsiz kart anında tanımlanacak .

zorluk yasayan olursa bana ulassın yardımcı olurum .

ayrıca 10 kisiye de fiziksel kart verildi . onlara de emaille bilgi verildi . onlar sistemden kart olustururken fiziksel kart ( plastic card ) secsinler . 17 usd lik fiyatı sıfırlanacak . ve adreslerine kart en kısa surede gonderilecek .

rahatlıkla heryerde alısveris yapabiliyorsunuz bu kartla . kendim denedim .
bence usd alın kartları .

katılım sayısı 500 u gecmedi malesef . umdugumdan az oldu katılım . katılan herkes sanal kart almaya hak kazandıgından  tum katılımcılara bilgi verildi .

paypal nakit kart yakında kapanacak evet . zaten yakında paypal de kapanır umarım Smiley

herhangi bir sorun yasayanlar bana ulassın yardımcı olurum elimden geldigince .
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403

internet aktivist

View Profile
May 27, 2016, 06:37:53 AM

arkadaslar , kazananlara gerekli bilgi emaili gonderildi firma tarafından . sanal kart icin tum katılım yapanlar kayıt oldukları email ile e-coin.io adresinden kayıt olduktan sonra sistemde sanal kart olustursunlar , 3 usd lik ucreti sıfırlanacak ve ucretsiz kart anında tanımlanacak .

zorluk yasayan olursa bana ulassın yardımcı olurum .

ayrıca 10 kisiye de fiziksel kart verildi . onlara de emaille bilgi verildi . onlar sistemden kart olustururken fiziksel kart ( plastic card ) secsinler . 17 usd lik fiyatı sıfırlanacak . ve adreslerine kart en kısa surede gonderilecek .

rahatlıkla heryerde alısveris yapabiliyorsunuz bu kartla . kendim denedim .
bence usd alın kartları .

katılım sayısı 500 u gecmedi malesef . umdugumdan az oldu katılım . katılan herkes sanal kart almaya hak kazandıgından  tum katılımcılara bilgi verildi .

paypal nakit kart yakında kapanacak evet . zaten yakında paypal de kapanır umarım Smiley

herhangi bir sorun yasayanlar bana ulassın yardımcı olurum elimden geldigince .

dediğiniz gibi banada mail geldi ve artık ücretsiz alabileceğim yazıyordu fakat hala 3$ olarak gözüküyor fiyat katılım yaptığım mail ile siteye üye oldum biraz daha beklesem mi ? yoksa desteğe mi yazsam ? yardımcı olun lütfen

bitpazari
Hero Member

View Profile
May 27, 2016, 10:04:19 AM

İki mail geldi plastik kart kazandım mı yoksa sanal kartı mı alacağım.

İlk gelen mail sanal kart için diğeri şu şekilde:

Free Plastic Wirex Card‏

You know have a free plastic Wirex card credited to your account. You should be able to go to order a card and the price should show $0. This video is for a virtual card but you can see the process here. https://www.youtube.com/watch?v=GBd4PgOTOQQ

Please let me know if you have issues to claim your free plastic card.
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 27, 2016, 10:17:33 AM

lahmacınkuregi email adresini yazar mısın bana pm den . istersen destege de yaz . turkce yazarsan bana donus yaparlar . ingilizce yazarsan direk cevap yazarlar sana .

sen kart olusturup son asamaya geldin mi ? 3 usd gorunur ama sonra sıfır a duser ve ucretsiz olusturursun kartı . sorun yasarsan bana bilgi ver . ilgileneyim .
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 27, 2016, 10:20:19 AM

bitpazari tebrikler fiziksel kart ( plastic card ) kazanmıssın .

ancak hem sanal hem plastic kart mı tam bilmiyorum sormam gerek . ama sen deneyebilirsin . once plastic cardı olustur . onu al ( usd olarak oneririm ) sonra sanal kart olustur ( euro - aynı anda tek bir para birimi kullanabiliyosun sanal veya plastic ) ucret 3 usd ise sadece plastic kart veriyolarmıs . ama sanal kart da ucretsiz olusturabiliyosn bu demekti bence ikisine de hak kazanmıs olman gerek )

lutfen kontrol edip bana bilgi ver buradan veya ozel mesajla .
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
May 27, 2016, 08:04:27 PM
Last edit: May 28, 2016, 08:37:05 AM by bitcoindanisma

tum katılımcılar  sanal kart kazandı ve kendilerine email gonderildi .

ayrıca aşağıdaki kişiler fiziksel kart kazandı ve bu kişilere de ayrıca email gönderildi .

Kampanyadan Fiziksel Bitcoin Debit Kart kazanan kişilerin listesi :

Shimo F.
Murat B.
Mesut T.
Aydın K.
Ekr. G.
Erdogan Ş.
Temur Y.
Emirhan Ö.
Mustafa Murat C.
Mehmet Veysi Y.

Tebrikler .

Danışmak istediğiniz bir konu olursa yardıma hazırım .
bitcoindanisma (OP)
Newbie
*

View Profile
June 01, 2016, 06:42:46 PM

arkadaslar kampanyaya katılıp ucretsiz sanal kart alan var mı ? ve kampanyadan ucretsiz fiziksel kart kazanıp alan ? bazı arkadaslarımız sorun yasıyor bu nedenle kart alabilen ve alamayanlar buraya yazarsa sorunu netlestirip kısa surede cozume kavusturalım yardımlarınızla

M.Cnl
Member
**

View Profile
June 02, 2016, 05:32:58 PM

Özelden de görüşmüştük ama burayada yazayım sorun devam ediyor malesef plastik kart kazananlar listesindeyim ancak hala ücretli gözüküyor.. Konuyu takipteyim yakın zamanda düzelir inşallah
quad
Full Member

Activity: 145

View Profile
June 10, 2016, 12:34:23 AM

Ben şuanda kart talebinde bulundum kaç günde gelir acaba?

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
bitpazari
Hero Member

View Profile
June 12, 2016, 06:30:46 PM

Özelden de görüşmüştük ama burayada yazayım sorun devam ediyor malesef plastik kart kazananlar listesindeyim ancak hala ücretli gözüküyor.. Konuyu takipteyim yakın zamanda düzelir inşallah

Şimdi denedim ücretsiz alınabiliyor. Üstü çizili oluyor ücretin.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: