Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:15:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: [PRE ANN] RISE | ICO 1 Mayısta başlıyor  (Read 12332 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 09, 2016, 09:06:02 PM

Twitter dağıtımlarında bir sıkıntı mı var? 2 gündür gelen giden olmadı.

Mesaj cektinmi eğer cekmediysen gelmez.  Bende daha bakamadım mesaj çektim ama gelen giden varmı bilemiyorum kısıtlı internet var.

Almak için mesaj atman gerekiyor zaten. Mesaj atalı 2 gün oldu demiştim bugün 3 gün oldu hiçbir hesaba daha gelen olmamış.

Aynı sorun bendede var ilk gün mesaj atmıştım ama hala gelen giden yok bizi pas geçmişler herhalde bir daha mesaj attım ama risetwitter onlıne olmuyorki görürmü bilinmez konuya mesaj attım bakan yok.
1heisenberg
Member
**

Activity: 74
Merit: 10

View Profile
July 10, 2016, 10:20:21 PM

Tam bir hayal kırıklığı twitter dan gelecek bounty i bile istemedim.Üç beş birşey getirir diye yola çıktık full zararda coin  Angry
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 11, 2016, 11:59:37 AM

rise resmen doğmadan öldü. başka bir deyişle ölü doğdu. kesin pump/dump gelir ondan  kafanızdan bir rakama satış girin unutun bence rise ı.buyuk hayalkırıklıgı oldu
Pepply
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
July 11, 2016, 01:46:41 PM

borsa sabir isidir. siz istiyorsunuz ki fiyat hemen ciksin. wavese de aynisini soyluyodunuz. cogunluk ne derse onun tersi oluyor. kusura bakmayin ama bilmiyosaniz konusmayin. borsadan anlamayanlar kesin konusmasin.
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
July 11, 2016, 02:40:29 PM

borsa sabir isidir. siz istiyorsunuz ki fiyat hemen ciksin. wavese de aynisini soyluyodunuz. cogunluk ne derse onun tersi oluyor. kusura bakmayin ama bilmiyosaniz konusmayin. borsadan anlamayanlar kesin konusmasin.

Aynen çok haklısınız 1 kaç ay bile çok kısa bir rakam çok aceleci davranıyoruz millet olarak sabır yok ,en az bi 5 6 geçsin projeler şikillensin yol haritası belirlensin.
ama işte bende o sabırsızlandanım ama ögrenecegiz sabır işini yoksa bu borsalardan kar mar edemeyiz onu anladım.
1heisenberg
Member
**

Activity: 74
Merit: 10

View Profile
July 12, 2016, 05:35:33 AM

Sabır işi olduğunu bizde biliyoruz. İleriki zamanlarda şu anki değerinden daha değerli olacağı bir zaman da gelecek onu da biliyorum. Ama borsayı çok biliyormuş gibi konuşmayın , para - zaman ilişkisi en değerli şey , burada kaybedilen zamanın bize maliyeti , fırsat maliyetidir. Kaçan fırsatlar var ve bunun yerine zararda kapatıp bu işlemi , daha karlı alanlara geçmek daha mantıklı.
Ayrıca direkt %100 bir artış beklemiyorum, sadece  yatırım tutarının yarısı ile işlem gören bu coin, her türlü terkedilmeyi hak ediyor.
Aynı zamanda günlük al - sat yapmak içinde hacim ve değişim oranı yeterli değil.
Anlayana Smiley
Pepply
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
July 12, 2016, 06:44:55 AM

Sabır işi olduğunu bizde biliyoruz. İleriki zamanlarda şu anki değerinden daha değerli olacağı bir zaman da gelecek onu da biliyorum. Ama borsayı çok biliyormuş gibi konuşmayın , para - zaman ilişkisi en değerli şey , burada kaybedilen zamanın bize maliyeti , fırsat maliyetidir. Kaçan fırsatlar var ve bunun yerine zararda kapatıp bu işlemi , daha karlı alanlara geçmek daha mantıklı.
Ayrıca direkt %100 bir artış beklemiyorum, sadece  yatırım tutarının yarısı ile işlem gören bu coin, her türlü terkedilmeyi hak ediyor.
Aynı zamanda günlük al - sat yapmak içinde hacim ve değişim oranı yeterli değil.
Anlayana Smiley
Daha surada ne oldu hemen paran katlansin mi istiyosun? Tamam bu mesajin burda dursun ilerde elbet gozunun onune tekrar getirecegim Smiley
Aqualung89
Hero Member

View Profile
July 12, 2016, 11:00:21 AM

Helal olsun adamlar Twitter Ödülünede yatmış oldular arkadaş. Altı üstü 170 rise vericeklerdi onuda o kadar mesaj attım konuyada yazdığım halde haladaha geri dönüş yapılmadı neyse yapcak bir şey yok mecburen elimizdeki riseları bekletcez.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
July 15, 2016, 07:14:09 AM

Bana signature göndermediler

signature not found.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 15, 2016, 04:06:16 PM

Bana signature göndermediler

Rise Adresi yanlış ise gonderilmemis olabilir.  Mesaj çektiyseniz eğer diğer türlü ilk gün attığım gibi geldi Rise.

Twitter ödüllerini ama çoğu kişi alamadı şu anda.  Durmadan mesaj atın olmadı.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
July 20, 2016, 03:08:03 PM

3 gündür Riselar satışta ama hiçbirini satamadım arkadaşlar Pumpda yemişti şu anda düşüşe geçti ben bunları nasıl elimden çıkarcam acaba?
trenxes
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 24, 2016, 11:29:41 AM

Suan dump yapiliyor isteyen toplasin riseleri. Yakinda pump olacaktir. Toplam hacim 1 milyon dolar olunca da satarsiniz.
suratmetro
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
August 09, 2016, 08:28:35 PM
Last edit: August 24, 2016, 06:25:43 PM by suratmetro

deleted for a while

we will be WATCHING RISE TEAM CAREFULLY
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 10, 2016, 05:59:08 AM

Bu rise dan bıktım hala ico sayfasında duruyordu , bittrex de ne var ne yok hepsini satıcam çok sıkıldım bu copy paste coinden. Yalnız bu Rise bittrex de ki adrese nasıl gönderiyorduk? Bittrex deki adresin başına ekleme yapıyorduk sanırım. şimdi Bittrex de Generate adresses yaptım şöyle bir şey çıktı 228707487347861041R bunun başına mı ekliyorduk ne yapıyorduk?
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
August 10, 2016, 06:08:33 AM

Bu rise dan bıktım hala ico sayfasında duruyordu , bittrex de ne var ne yok hepsini satıcam çok sıkıldım bu copy paste coinden. Yalnız bu Rise bittrex de ki adrese nasıl gönderiyorduk? Bittrex deki adresin başına ekleme yapıyorduk sanırım. şimdi Bittrex de Generate adresses yaptım şöyle bir şey çıktı 228707487347861041R bunun başına mı ekliyorduk ne yapıyorduk?
başına bir şeyler ekleme olayı sadece wavesde vardı bunda bir şey yok transferler liskle aynı generate yaptığınız adrese direk yollayın
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: