Bitcoin Forum
July 06, 2024, 01:36:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BTC Yatırım Sitesi Tavsiye Edecek Olan?  (Read 3631 times)
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
July 13, 2016, 08:48:18 PM

benim fonda en düşük ücret 0.25'ti Grin

Hocam bir süre forumdan uzak kalmıştım
Senin şu fon olayı nedir?
Başlığı bulamadım..
Kapandı mı? devam ediyor mu?
bir inceleyelim Smiley
yasaglam
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
June 26, 2017, 11:06:18 AM

Bitcoin almak zaten baslibasina bir yatirimdir arkadaslar.
Ciddi deger kazaniyor zaten, dahada ac gozlu olup bu kazandigini bile kaybetmeye kalkmayin.
Eger illa btc niz ile oynamak istiyorsaniz, gidin trade sitelerinde altcoin ticaretine girin, kaybederseniz kendiniz kaybetmis olursunuz, isi iyi ogrenirseniz kendiniz kazanirsiniz, illa btc nizi tanimadiginiz kisilere emanet etmenize gerek yok.
Ben genelde altcoin ticareti yapiyorum ve hatta son zamanlarda ICO olayina girdim ama yaninda bir iki yatirim sitesindede yatirim yapiyorum, hyip olmamasina dikkat ediyorum sitelerin, maksat hem tecrübe olsun hemde gelir olsun.
drclck
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
July 16, 2017, 11:44:07 AM

Bitcoin almak zaten baslibasina bir yatirimdir arkadaslar.
Ciddi deger kazaniyor zaten, dahada ac gozlu olup bu kazandigini bile kaybetmeye kalkmayin.
Eger illa btc niz ile oynamak istiyorsaniz, gidin trade sitelerinde altcoin ticaretine girin, kaybederseniz kendiniz kaybetmis olursunuz, isi iyi ogrenirseniz kendiniz kazanirsiniz, illa btc nizi tanimadiginiz kisilere emanet etmenize gerek yok.
Ben genelde altcoin ticareti yapiyorum ve hatta son zamanlarda ICO olayina girdim ama yaninda bir iki yatirim sitesindede yatirim yapiyorum, hyip olmamasina dikkat ediyorum sitelerin, maksat hem tecrübe olsun hemde gelir olsun.

Katılıyorum..
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: