Bitcoin Forum
July 10, 2024, 11:55:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Satılık hero hesap  (Read 2228 times)
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 02, 2016, 12:56:41 PM

termo$ negatif trust vermiş, hesabı satmaya çalışıyor diye, forumda hesap satmak yasak değilki,
işin garibi kendisi de forumdaki başka bir gediklinin alt hesabı derdi nedir  anlamadım. hesabın satıldığını belirtmek istiyorsan nötr ver bari negatif nedir. groll ün bir sahtekarlığını görmedim, açık açık hesabı sattığını yazmış, ne   tuhaflık varki bunda
bu tarz y... lar her yerde. banada birisi teklif verdim diye negatif vermiş. hastalıklı tipler bunlar.bunun yememiş gitmiş newbieden negatif vermiş. bence full member altı trust verememeli

Bende teklif vermiştimde daha sonrasında negatif trust yemişim yalnız şu var o kişinin verdiği negatif trustun pek fazla etkisi varmı bilemedim. Hesap satışı yasak değil diye biliyorum ama enteresan bir şekilde bazı arkadaşlar negatif trust veriyorlar olayı çözemedim. Özellikle ingilizce forumunda takılmak acayip zor diyebilirim her an negatif trust yicekmişsin gibi duruyor.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 09, 2016, 12:04:23 AM

grosetin mesajından anladıgım kadarıyla sanırım negatif trust yemişsiniz, eger sorunu düzelttiysniz  teklifim 0,11 btc dir
eger negatif trust li ise hesap ico kampanyalarında sorun çıkarmıyorsa o şekildede 0.08 btc dir teklifim.
grolll (OP)
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 07, 2016, 09:01:15 AM

Satış günceldir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: