Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:15:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: geri kafalıkta son nokta canlı yayında gerceklestı  (Read 2083 times)
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 18, 2016, 10:34:35 PM

kesinlikle kınıyorum fakat bizler türk olarak maalesef arap adetlerinin büyük bir kısmını benimsemişiz, bir çok insanın hayırlı ay olarak gördüğü ve ona göre kendine çeki düzen vermeye çalıştığı ramazanda alkol alıyorsan da bunu canlı yayından yayınlamamak gerek. Üzgünüm ama burası Türkiye, cami duvarına işemeye de gerek yok, işiyorsan da yayın yapmaya gerek yok.
Dayan atanlar yobaz, dayak yiyenler haylaz iki tarafta da var.
bılader senınde dövenlerden farkın yok..biz oruc tutanlara oruc tutmayın deyıp dovuyoz mu ? o pezewenkler gıdıp taksımde nısantasında bı bara saldırsaya 365 gun ıckı ıcılıyor tasakları yer mı yemez. ayrıca o yayının neden yapıldıgını bugun tv lerde azcık anahaber bultenı ızledıysen ogrenmıs olman gerek 17 ulkeden ızlenen bır album tanıtım programıydı . ayrıca dukkan sahıbı bugun gelıp kıracıyı dukkandan cıkarmıs cocuk dukkanından cıkarken hungur hungur aglıyodu yazık gunah.. sımdı butun arkadasları cevresı gordu olanları turkıyeye gelır mı gelmez sonra turist gelmıyor  bundan sonra bu olaylar oldukca bu ulkeye turist sik gelir.
 kısaca ne sen ne ben ne bı baskası ne yaparsa yapsın karısamazsın o hak onun yasama hakkıdır ıstedgını yapmakta ozgurdur ...
 BURASI turkıye dıyorsun memleketın yarısı tatile ramazanda gıdıyor sahıller dolu yarısının elınde buz gıbı bıra var gıdıp dovsene sıkıyorsa bak bnmde canım cektı sımdı bı efes Cheesy Cheesy
ayrıca bıranın haram oldugunada katıyen katılmıyorum anti not olsun
rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
June 18, 2016, 11:01:25 PM

Böyle Olmaması Gerekiyordu, Sonuçta Kavga Gürültü Çıkarmadan Uyarabilirlerdi.
Lakin Daha Önce Uyardılar mı Bilmiyorum.
Oruç Tutan veya Tutmayan Herkesin Kendi Hür İradesi Sonuçta.

Kim kimi hangi hakla ne sıfatla uyarıyor? Sana ne kardeşim milletin ne yaptığından. Yaşanan olay sokakta bile değil, isteyen istediğini yapar. Milletin hayatına karışmaya kimsenin hakkı yok. Normal bir ülkede çok ağır cezalandırılması gereken bu canavarlar bu ülkede elini kolunu sallaya sallaya aramızda dolaşıyor.

Oruç Tutan, Tutmayana Karışamaz, Etraf Dağıtarak Olacak İş Değil. Güzellikle Söyleyebilirlerdi, Durumu Açıklayabilirlerdi.
Beni de Onları Destekliyor Gibi Sanmışsınız.

Böyle Olmaması Gerekiyordu, Sonuçta Kavga Gürültü Çıkarmadan Uyarabilirlerdi.
Lakin Daha Önce Uyardılar mı Bilmiyorum.
Oruç Tutan veya Tutmayan Herkesin Kendi Hür İradesi Sonuçta.

Bizde oruç tutanları uyaralım hala devam ederlerse dövelim mi yani ?

Mesajımı İyi Okumadınız Sanırım, Bakın Ne Yazdım Oraya "Oruç Tutan veya Tutmayan Herkesin Kendi Hür İradesi Sonuçta."
Sizde Beni Onlar Gibi Zannetmişsiniz, Bu Yapılan Barbarlığı Bende Desteklemiyorum.

Şahsen Benim Önümde En Sevdiğim Yemekleri de Yeseler Ben Gıkımı Çıkarmam, Adam Dövmek Mekan Basmak Ne Oluyor. Herkesin Günahı Boynuna Beni Hiç İlgilendirmez.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
June 19, 2016, 09:00:42 AM

Yeter artık çıkacaksa çıksın iç savaş ülkeyi sikip attınız be.

Ne iç savaşı arkadaş. Her karşılaştığınız olayda iç savaş nidaları atmayın bi. Evet ortada bir yanlış var hiç bir şekilde yapılmaması gereken şeyler yapılmış ama bunun iç savaşla ne alakası var. Şu güzelim ülkede hepimiz insan gibi yaşıyoruz iç savaş çıksa o yaptığın klavye delikanlılığını bile yapamayacaksın bidaha. Konuyu saptırmayın bir kere de Allah aşkına.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
June 19, 2016, 09:22:44 AM

Okumayan bir toplumda böyle şeylerin olmasına şaşırmıyorum. O saldırıyı yapan arkadaşlar hiç tv izlemiyor anlaşılan. Yoksa ulusal kanalların bir çoğuna saldırmaları gerekirdi.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
June 19, 2016, 04:01:23 PM

Ne iç savaşı arkadaş. Her karşılaştığınız olayda iç savaş nidaları atmayın bi. Evet ortada bir yanlış var hiç bir şekilde yapılmaması gereken şeyler yapılmış ama bunun iç savaşla ne alakası var. Şu güzelim ülkede hepimiz insan gibi yaşıyoruz iç savaş çıksa o yaptığın klavye delikanlılığını bile yapamayacaksın bidaha. Konuyu saptırmayın bir kere de Allah aşkına.

Dünyada ve Orta Doğu'da olanları takip ediyorsanız iç savaşın çok yakında çıkacağını fark edebilirsiniz. Suriye ve Irak bitti sıra Türkiye'ye geldi. Başkanlık çığırtkanlığının altında rejimi yıkmak olduğunu göremiyor musunuz? Son 14 yılda Cumhuriyetin hangi değeri sağ kalabildi? Türklüğü unutturup Arap özentiliğini topluma dayatmıyorlar mı? Hepimiz insan gibi yaşıyoruz ama bazılarımız daha insan gibi yaşıyor. Bu yaşananların hiçbiri plansız programsız tesadüfi şeyler değil. Bunu anlayamıyorsanız da çok yakında yaşayarak öğreneceksiniz.
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 19, 2016, 04:06:14 PM

bu gezi olayları yenıden yasanmaya baslanırsa o zaman ıste boku yedıgımız resmıdır erdogsanında amacı bu olay cıkartıp baskanlıgı kasla goz arasında cıkartmak bak goreceksınız kotu gunler yakında o serefsız diplomasız sayesınde
mustang321
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
June 19, 2016, 04:13:03 PM

Şöyle haberleri zilediğimizde üç gündür olan olaylara dikkat çekmek isterim birinci olayda bira içen gençlere durduk yere bir yobaz sürüsü saldırıyor sonra bu basına yansıyor ardından tayyip çıkıyor açıklama yapıyor gezi olaylarını deşelemeye ,yeniden huzursuz bir ortam yararılmaya çalışıyor bugün haberlerde de  bu bira içen gençlere saldıran tiplere benzer insanlar taksime çıkıyor insanları tahrik etmeye çalışıyor bunları düşündüğümüzde birileri ülkenin huzurunu kaçırmak istiyor
king1982
Full Member

Activity: 154

View Profile
June 19, 2016, 06:29:21 PM

Şöyle haberleri zilediğimizde üç gündür olan olaylara dikkat çekmek isterim birinci olayda bira içen gençlere durduk yere bir yobaz sürüsü saldırıyor sonra bu basına yansıyor ardından tayyip çıkıyor açıklama yapıyor gezi olaylarını deşelemeye ,yeniden huzursuz bir ortam yararılmaya çalışıyor bugün haberlerde de  bu bira içen gençlere saldıran tiplere benzer insanlar taksime çıkıyor insanları tahrik etmeye çalışıyor bunları düşündüğümüzde birileri ülkenin huzurunu kaçırmak istiyor
Yapılmak istenen açık gündem saptırmak akp iktidarinın en çok kullandığı taktiktir zaten alıştık bu tip planlara bizim gibi düşünenler bu tarz oyunlara gelmez tahriklere gelmez de zaten ülkemizin huzurunu bozmaya çalışsalarda bozamayacaklar .
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
June 19, 2016, 06:49:38 PM

Böyle insanlarla aynı havayı tenefüs etmek bile midemi bulandırmaya yetiyor. Geri kafalılığın alası olmuş.
M@rvel
Full Member

Activity: 238

View Profile
June 19, 2016, 08:22:45 PM

Zencilere şiddet uygulayan, dışlayan abd gibi olmuşuz, bir 50-60 yıl sonra dünya liderliği gelir mi dersiniz Tongue

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: