Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:08:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Güncel Faucet Listesi 200+  (Read 3078 times)
mr.karakus (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
July 01, 2016, 04:56:06 PM

Merhaba arkadaşlar,
belkide hereksin düşündüğü gibi faucet zaman kaybıdır diyebilirsiniz fakat 200+ faucet listesi ile bu ek gelir olabilir.

Küçük bir hesap yaparsak (fazla verende var az verende) ama ortalama 250 satoshi den hesaplarsak günlük 50.000 satoshi yapar ve bu yaptığım hesap min. değerdir günde her bi site için 1 uğraş sonucu çıkmıştır. Fakat Hiçbirşey emek sarfetmeden olmaz diyerek günlük 1 kereden daha fazla tıklayarak yaklaşık 500-600.000 satoshi 'ye ulaşabilirsiniz tabi bu emek isteyen bir iş ve tabiki zaman!!!

500-600.000 satoshi den hesaplarsak aylık 18.000.000 satoshi yapar . Yani aylık 400tl gibi bir rakam ortaya çıkar

(100.000.000 satoshi = 1BTC= Şuan 2000tl ve artmakta)

Neyse lafı daha fazla uzatmadan

Burda resimler normal olarak görünmüyor link olarak çıkıyor o yüzden faucet listesine nasıl ulaşacağınıza dair resimli anlatım yaptım

Resimli anlatım: https://blog.bitcoindiscuss-tr.com/faucet-listesi-kullanimi/

Veya ben kendim bullurum diyorsanız: bitcoindiscuss-tr.com 'a girip aşağıdan faucet listesi ne gireceksiniz....
1715062108
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715062108
Reply with quote  #2

1715062108
Report to moderator
1715062108
Hero Member
*

Ignore
1715062108
Reply with quote  #2

1715062108
Report to moderator
1715062108
Hero Member
*

Ignore
1715062108
Reply with quote  #2

1715062108
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715062108
Hero Member
*

Ignore
1715062108
Reply with quote  #2

1715062108
Report to moderator
Lordofpotatos
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

Hızlı E-Pin Satış - %0.25 FEE

View Profile WWW
July 01, 2016, 09:49:07 PM

Bu tur yazılar yasak diye biliyorum

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
July 02, 2016, 08:24:05 AM

Hiçbir faucet bu günlerde ortalama 250 satoshi falan vermiyor ki sen bunlardan 200 tane var diyorsun. En iyi ihtimalli hesaplamalarınla kimseyi kandırmaya çalışma. Dürüst ol zaten faucet ile uğraşan adam site başına aldığı %1 kuruşları senden daha iyi bilerek bunu yapıyordur.
Aslında bir açıdan tam tersi yeni katılan bir arkadaş forumda imza kampayası ve musluklarla para kazanmaya çalışarak öğrenmeye meyillidir. Bu arkadaşımızda  bunun peşinde, ilk söylediğinizde haklısınız en iyi musluk 250 satoshi veriyor desek yeridir Smiley.
mr.karakus (OP)
Newbie
*

View Profile
July 02, 2016, 11:10:33 PM

Hiçbir faucet bu günlerde ortalama 250 satoshi falan vermiyor ki sen bunlardan 200 tane var diyorsun. En iyi ihtimalli hesaplamalarınla kimseyi kandırmaya çalışma. Dürüst ol zaten faucet ile uğraşan adam site başına aldığı %1 kuruşları senden daha iyi bilerek bunu yapıyordur.

SSADECE 2 site ve 5dk ara ile toplam 25 dk da yapılan 2175 satoshi !
http://i.hizliresim.com/o7pJgQ.png

Tek tıklama ile 1000 veren sitelerde var ama ismini hatırlamıyorum liste içinde vardir...  

Ben ORTALAMA bir rakam yazdım ve 100 satoshi altında veren 2 3 site dışında hiçbir sitem yoktur , aradaki süre farkı arttıkça en az 500 600 veren siteler gelmektedir ...

Bu arada Faucet ı yapan adam da tabiki bizden daha çok kazanıyor neden bundan rahatsızsiniz adamında hakkı değil mı , oda ekmek parası ... Ben kazaniyim başkası kazanmasin diye bir şey yok öyle hiç kazanamazsın , eğer kazanmak istiyorsan sende kazandiracaksin...

mr.karakus (OP)
Newbie
*

View Profile
July 02, 2016, 11:14:22 PM

Aslında bir açıdan tam tersi yeni katılan bir arkadaş forumda imza kampayası ve musluklarla para kazanmaya çalışarak öğrenmeye meyillidir. Bu arkadaşımızda  bunun peşinde, ilk söylediğinizde haklısınız en iyi musluk 250 satoshi veriyor desek yeridir Smiley.

Yorumun icin teşekkür ederim ,

Evet haklısın yeni katılan birı ilk önce keşfeder ondan sonra riske eder. Bende ilk önce faucet ile başladım sonra trading . Bu ise giren herkesin az çok faucet sitelerinde gezmisligi kesin vardir.ve halen onlarca kişi faucet listelerinden para kazanmaya çalışmaktadır bu konuyu yazarak onlara yardımcı olmayı amacladim
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
July 03, 2016, 08:24:57 AM

Evet haklısın yeni katılan birı ilk önce keşfeder ondan sonra riske eder. Bende ilk önce faucet ile başladım sonra trading . Bu ise giren herkesin az çok faucet sitelerinde gezmisligi kesin vardir.ve halen onlarca kişi faucet listelerinden para kazanmaya çalışmaktadır bu konuyu yazarak onlara yardımcı olmayı amacladim
Musluk olmazsa olmazıdır bu işin, umarım amacınızı gerçekleştirirsiniz
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 03, 2016, 01:29:27 PM

Bende haladaha bir kaç musluk ile uğraşıyorum ama çoğu patlıyor belirli bir süreden sonra insanda bıkıyor artık. Bu iş baya bir emek istiyor eğer buna vakit ayırılcaksa eğer dişe dokunur bir şeyler olur.
mr.karakus (OP)
Newbie
*

View Profile
July 03, 2016, 10:33:51 PM

Musluk olmazsa olmazıdır bu işin, umarım amacınızı gerçekleştirirsiniz

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Bende haladaha bir kaç musluk ile uğraşıyorum ama çoğu patlıyor belirli bir süreden sonra insanda bıkıyor artık. Bu iş baya bir emek istiyor eğer buna vakit ayırılcaksa eğer dişe dokunur bir şeyler olur.

evet haklısınız , ama bir program yazılabilir ve programa 1 kereliğine wallet adresinizi tanıtır ondan sonra yan yana alt alta sitelerin sadece captcha bölümü konulup daha hızlı ve pratik bir şekilde para kazanılabilir...

Anlatmaya çalıştığım program arayüzü...

|                              |                                 |                      |

SİTE 1 CAPTCHA           SİTE 7 CAPTCHA        SİTE 13 CAPTCHA
|__________________ |  ___________________|______________ |

SİTE 2 CAPTCHA           SİTE 8 CAPTCHA       SİTE 14 CAPTCHA
|                              |                                 |                      |

SİTE 3 CAPTCHA           SİTE 9 CAPTCHA        SİTE 15 CAPTCHA

SİTE 4 CAPTCHA         SİTE 10 CAPTCHA        SİTE 16 CAPTCHA

SİTE 5 CAPTCHA         SİTE 11 CAPTCHA        SİTE 17 CAPTCHA

SİTE 6 CAPTCHA             SİTE 12 CAPTCHA     SİTE 18 CAPTCHA
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 07, 2016, 07:07:42 AM

aylık 400 tl için uğraşmaya değmez arkadaşlar , bende bir defa denedim ama adamı sinir hastası eder bu reklamlar.Buna zaman harcayacağınıza forumda işinize yarayacak şeyler okuyun , haberleri takip edin , yeni açılan sitelere bir bakın (btc ile ilgili) . Böylesi çok daha faydalı olur sizin için emin olun
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
July 07, 2016, 03:37:30 PM

aylık 400 de etmez zaten

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
July 07, 2016, 04:00:01 PM

Ilgilenen arkadaslar icin bende buraya Xapo faucet listemi yaziyorum. Hergun kontrol edip gerekirse yeniliyorum.

www.bitcointime.site

58oxygen58
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
July 25, 2016, 05:20:40 PM

konuyu hortlattım ama adam haklı https://getfreebtc.club/list/ bu sitede 719 tane site var hergün bu sitelerde dolaşsa biri ki 7/24 pc de durup uğraşanlar var aylık 400 tl den fazla kazanabiliyosun kim uğraşır demeyin aramızda işsizler var biliyorum 100 satoshiyi geçtim 70 satoshi verse bir site 719*70=50.330 satoshi oluyor aylık  50.330*30=1.509.900 satoshi oluyor ki 1.site 1 saatlik olsa bile 719 site dolaştıktan sonra zaten hepsi yenilenir tekrar enbaştan yapar kazanııyor ama işsizsen kazanırsın vbeya çok referansı olupda kazananı gördüm üstteki hesaplamalardan sonra kabul ediyorum bende işsizim Cheesy iyi forumlar
Lordofpotatos
Full Member

Merit: 100

Hızlı E-Pin Satış - %0.25 FEE

View Profile WWW
July 25, 2016, 06:54:07 PM

Ben 7 ayda faucetlere referans toplayarak yatırım yaparak 0.7btc yapıp 0.2btcsini harcamalarıma ayırdım su anda kazanıyorum. Faucetler parça parçada olsa uzun vadede ortalama kazanclar elde ettirebiliyor.

Nomad88
Legendary
*

View Profile WWW
July 25, 2016, 07:50:42 PM

Ilgilenen arkadaslar icin bende listemi buraya birakiyorum. Sadece Xapo faucetler icin hazirladigim bir liste, boylece daha kolay kontrol edip ekleme ve cikarmalari gunluk olarak yapabiliyorum.

www.bitcointime.site

tembelessek
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
August 02, 2016, 11:58:30 AM

bende yeniyim facuetler suan benim icin veli nimet hicte sıķılmıyorum cunku hedef olarak goruyorum kendime.
benim sistemim farkli ama belli bir duzeye gelene kadar devam edecegim sagolsun bir arkadasim var oda bana yardimci oluyor para kazanirsam onuda gorurum artik
2 kisi olunca daha seri kazanabiliyosunuz.
faucetbox gibi yere uye olup 15 tane yeni sekmede aciyorum sonra tek tek reklami halledip kapatiyom kodları girdikten sonra.
atiyorum 50 bin satoshi yaptm diyelim onu poloniexe yolluyorum kucuk olan altcoinlere basiyorum mesela  0.0000500 den bi alt coin alin 750 ye satin.
50k satoshi ile aldiginiz 100 altcoin
75k satoshi eder 25 bin satoshi kazanmis oluyorsunuz
hesabim yanlis deildir umarim Smiley

58oxygen58
Member
**

View Profile
August 11, 2016, 11:09:22 AM

Ben 7 ayda faucetlere referans toplayarak yatırım yaparak 0.7btc yapıp 0.2btcsini harcamalarıma ayırdım su anda kazanıyorum. Faucetler parça parçada olsa uzun vadede ortalama kazanclar elde ettirebiliyor.

helal olsun ben çok sabırsızım 5500 sat. yapıyorum direk ya diceye şuna buna falan kaybediyorum ama blockchainden baktım hiçbirini atmayıp sabırlı olup biriktirseydim 0.04... gibi bi miktar btc olucaktı yine faucetlere başladım artık sabırlı olmaya çalışacağım
tempo7
Member
**

View Profile
September 19, 2016, 11:49:58 AM

arkadaşlar bence faucet olayı işin en zor yanı yani ufak bir yatırım yapıp bitcoin alıp altcoin trade yaparak örnek veriyorum 8 saatlik uğraşınızı 5 dakikada çıkarabilirsiniz yani o 8 saatlik uğraş yerine araştırmaya harcasanız altcoinleri süreyi trade yaparken kar edicek şeyleri bulup daha iyi paralar kazanabılırsınız. Ama tabıkı herkezın gorusu kendıne sonucta benım dedım olayda zarar da edebılırsınız her ne kadar gamblıng olmasa da..
rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
September 20, 2016, 02:23:25 PM

Faucetler Boş Zamanı Olan Kişiler Kullanıyor Zaten (Ruslar Gibi)
Kendi Fikrime Göre Ben Bir İşte Çalıştığımdan Bunu Yapacak Pek Bir Zaman Bulamıyorum, Doğrusu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
September 22, 2016, 03:38:25 PM

Kendi Fikrime Göre Ben Bir İşte Çalıştığımdan Bunu Yapacak Pek Bir Zaman Bulamıyorum, Doğrusu.
Rusların bukadar peşine düşmesinin sebebi belli. Türkiyede asgari ücret 1300 tl Yani ortalama 440 $. Rusyada ise asgari ücret 114 $ civarında. Musluk sitelerinde 7/24 durulursa ayda ortalama 0,2 btc elde edilebilir, şuanki kurla (600$) 120 $ ediyor. Rusyada asgari ücretten 6$ fazla Smiley.
Nomad88
Legendary
*

View Profile WWW
September 24, 2016, 10:33:25 AM

Rusların bukadar peşine düşmesinin sebebi belli. Türkiyede asgari ücret 1300 tl Yani ortalama 440 $. Rusyada ise asgari ücret 114 $ civarında. Musluk sitelerinde 7/24 durulursa ayda ortalama 0,2 btc elde edilebilir, şuanki kurla (600$) 120 $ ediyor. Rusyada asgari ücretten 6$ fazla Smiley.

Katiliyorum. Daha yuksek gelirlerde mumkun.

acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
September 24, 2016, 12:29:20 PM

Belli vakitten sonra faucetler fena sıkıyor.  Kolaylık versin 200 tanesine tıklamak zor iş gözlerine yazık.
58oxygen58
Member
**

View Profile
September 25, 2016, 07:48:42 AM

Belli vakitten sonra faucetler fena sıkıyor.  Kolaylık versin 200 tanesine tıklamak zor iş gözlerine yazık.
kesinlikle 50 tl için bile 500 tane faucet falan yapılmaz yani
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: