Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:59:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: השימוש בביטקוין  (Read 2067 times)
Canaanite (OP)
Sr. Member

Activity: 246
Merit: 250

View Profile
March 16, 2013, 02:09:00 PM

האם יצא לכם להשתמש בביטקוין בתור אמצעי תשלום עבור שירות/סחורה?

מעניין אותי כמה מאיתנו "יושבים" על הביטקוין ומחכים לעליית ערך וכמה מאיתנו באמת משתמשים בו
לדעתי זוהי הדרך לדעת האם אנחנו לפני פריצת דרך של מטבע עולמי חדש או שכולנו נמצאים בפירימידה
(למרות שהמדגם אינו מייצג, אני מעוניין לדעת מה הגישה שלנו פה-בקהילה, כלפי הביטקוין)
1713556741
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713556741
Reply with quote  #2

1713556741
Report to moderator
1713556741
Hero Member
*

Ignore
1713556741
Reply with quote  #2

1713556741
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713556741
Hero Member
*

Ignore
1713556741
Reply with quote  #2

1713556741
Report to moderator
1713556741
Hero Member
*

Ignore
1713556741
Reply with quote  #2

1713556741
Report to moderator
1713556741
Hero Member
*

Ignore
1713556741
Reply with quote  #2

1713556741
Report to moderator
ripper234
Legendary
*

Activity: 1358
Merit: 1003

Ron Gross

View Profile WWW
March 16, 2013, 03:10:22 PM

האם יצא לכם להשתמש בביטקוין בתור אמצעי תשלום עבור שירות/סחורה?

מעניין אותי כמה מאיתנו "יושבים" על הביטקוין ומחכים לעליית ערך וכמה מאיתנו באמת משתמשים בו
לדעתי זוהי הדרך לדעת האם אנחנו לפני פריצת דרך של מטבע עולמי חדש או שכולנו נמצאים בפירימידה
(למרות שהמדגם אינו מייצג, אני מעוניין לדעת מה הגישה שלנו פה-בקהילה, כלפי הביטקוין)

אני גם משקיע בביטקוין, וגם משתמש בו כשזה מתאים.
דוגמא לשימושים שעשיתי בו לאחרונה:

1. התחשבנות לגבי חובות
2. קניית ארוחת ערב במסעדת בר קיימא
3. תרומה למטרה מסויימת (קבוצת חברים אספה כסף למטרה מסויימת)

Please do not pm me, use ron@bitcoin.org.il instead
Mastercoin Executive Director
Co-founder of the Israeli Bitcoin Association
Meni Rosenfeld
Donator
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1054

View Profile WWW
March 16, 2013, 06:18:41 PM

אני מעדיף לשלם בביטקוין על פני דרכים אחרות בכל הזדמנות... למרבה הצער עדיין אין הרבה הזדמנויות.

בכל מקרה המילה שאתה מחפש היא "בועה", לא "פירמידה".

1EofoZNBhWQ3kxfKnvWkhtMns4AivZArhr   |   Who am I?   |   bitcoin-otc WoT
Bitcoil - Exchange bitcoins for ILS (thread)   |   Israel Bitcoin community homepage (thread)
Analysis of Bitcoin Pooled Mining Reward Systems (thread, summary)  |   PureMining - Infinite-term, deterministic mining bond
Canaanite (OP)
Sr. Member

View Profile
March 16, 2013, 10:24:45 PM

בכל מקרה המילה שאתה מחפש היא "בועה", לא "פירמידה".

אתה צודק, המילה בועה יותר מתאימה
( Smileyבהנחה שאין בן אדם אחד או שניים שמחזיקים 4/3 מליון ביטקוין ומתכננים למכור את כולם במכה)

בקשר לתשובה שלי, עדיין לא יצא לי להשתמש בביטקוין כאמצעי תשלום
mostar
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
March 17, 2013, 06:38:41 AM

אני מעדיף להחזיק את הביטקון כהשקעה ולשלם עם שקלים או דולרים.
העלות של רכישת הביטקון היא די גבוהה (עמלות המרה, עמלות העברה לחו"ל עמלות בורסה וכו) ואם אתה מאמין שהוא יעלה לאורך זמן זה לא נכון להשתמש בו לצריכה שוטפת.
יש קונפליקט מובנה במטבע הזה. אם יש\תהיה דפלציה אנשי ינטו להחזיק בו ולא להשתמש בו!!!
Meni Rosenfeld
Donator
Legendary
*

View Profile WWW
March 17, 2013, 11:53:59 AM

ואם אתה מאמין שהוא יעלה לאורך זמן זה לא נכון להשתמש בו לצריכה שוטפת.
זה לא נכון. באופן טבעי אתה תהיה בכל רגע במצב של אדישות להשקעה נוספת בביטקוין - האמונה שלך שערכו יעלה מתקזזת עם הסיכון שהוא ירד. אם זה לא היה כך, היית קונה עוד ביטקוינים.

במצב זה אין יתרון ספקולטיבי לתשלום במשהו שאינו ביטקוין, וההחלטה נובעת מדרך התשלום שמביאה למינימום את החיכוך. בגלל היתרונות הרבים של ביטקוין סביר שיהיו הרבה מצבים בהם התשלום בביטקוין זול יותר.

יש קונפליקט מובנה במטבע הזה. אם יש\תהיה דפלציה אנשי ינטו להחזיק בו ולא להשתמש בו!!!
זה לא קונפליקט, זה שיווי משקל. אם אנשים לא ישתמשו בו הגידול בשער ייבלם, ואז יהיה להם יותר קל להשתמש בו בלי לחשוש מהעלייה בשער. בסוף זה יתאזן על היקף שימוש וקצב גדילה שתואמים זה לזה.

Bitcoil - Exchange bitcoins for ILS (thread)   |   Israel Bitcoin community homepage (thread)
Analysis of Bitcoin Pooled Mining Reward Systems (thread, summary)  |   PureMining - Infinite-term, deterministic mining bond
mostar
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
March 17, 2013, 06:14:25 PM

במצב זה אין יתרון ספקולטיבי לתשלום במשהו שאינו ביטקוין, וההחלטה נובעת מדרך התשלום שמביאה למינימום את החיכוך. בגלל היתרונות הרבים של ביטקוין סביר שיהיו הרבה מצבים בהם התשלום בביטקוין זול יותר.

אתה מניח שהמעבר בין שקל לביטקון זול וזמין. זה לא המצב מהטעמים שצינתי + רגולציה מכבידה של הוצעת מט"ח מישראל.
היום רובינו לא מקבלים שכר בביטקון. על כל רכישה של טובין בביטקון יש בפועל עלות נוספת של המעבר משקל לביטקון.
אני מקווה שבעיד המעבר יהיה זול וזמין.

> יש קונפליקט מובנה במטבע הזה. אם יש\תהיה דפלציה אנשי ינטו להחזיק בו ולא להשתמש בו!!!
זה לא קונפליקט, זה שיווי משקל. אם אנשים לא ישתמשו בו הגידול בשער ייבלם, ואז יהיה להם יותר קל להשתמש בו בלי לחשוש מהעלייה בשער. בסוף זה יתאזן על היקף שימוש וקצב גדילה שתואמים זה לזה.

אני לא חושב שאנחנו בשיווי משקל בשלב הזה.  דוגמה הפוכה באירן אנשים בורחים מה- "הריאל איראני" למטבע קשה. המצב אופני לאיפלציה ולדעתי גם לדיפלציה.
Meni Rosenfeld
Donator
Legendary
*

View Profile WWW
March 17, 2013, 06:55:36 PM

אתה מניח שהמעבר בין שקל לביטקון זול וזמין. זה לא המצב מהטעמים שצינתי + רגולציה מכבידה של הוצעת מט"ח מישראל.
היום רובינו לא מקבלים שכר בביטקון. על כל רכישה של טובין בביטקון יש בפועל עלות נוספת של המעבר משקל לביטקון.
אני מקווה שבעיד המעבר יהיה זול וזמין.
השאלה היא איפה החיכוך יותר גדול, במעבר מש"ח לביטקוין (על כל המשתמע מכך) או בתשלום באמצעי שאינו ביטקוין. אני מאמין שתוך מספר חודשים החיכוך בקניית ביטקוין יקטן משמעותית.

Canaanite (OP)
Sr. Member

View Profile
March 20, 2013, 08:53:24 AM

[/quote]
השאלה היא איפה החיכוך יותר גדול, במעבר מש"ח לביטקוין (על כל המשתמע מכך) או בתשלום באמצעי שאינו ביטקוין. אני מאמין שתוך מספר חודשים החיכוך בקניית ביטקוין יקטן משמעותית.
[/quote]

אני בהחלט מקווה..
ככל שהמטבע יהיה יותר נזיל ויותר בשימוש ככה החיכוך הזה יקטן

בנוסף אני גם מקווה שתיווצר תחרות ל
mtgox
התלות של המטבע באתר אחד היא לא טובה
Pages: [1]
  Print  

Jump to: