Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:29:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coince Kullananlar DİKKAT!  (Read 1716 times)
Lordofpotatos (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

Hızlı E-Pin Satış - %0.25 FEE

View Profile WWW
July 12, 2016, 01:15:02 PM

Arkadaşlar merhaba Coince'yi artık biliyor olmanız lazım uzun zamandır giden bi ponzi/hyip sitesiydi. Yatırım gerektiren oyunlar bölümünde Coince'nin konusuna yeni üyelik acılıp surekli aynı şablonda "Harika site! Abi ödiyor a*ına koyim gibi yazılar var (Yani bir kısmı var)

Benimde içeride ufak bir yatırımım kabul edelim. Şimdi sitenin admini mmg/bitcointak/cryptotalk vs. gibi sitelerde üyelik açıp üyeleri yatırım yapmaya teşvik ediyor. Bu demek oluyor ki sistem kapanmaya hazırlanıyor son olarak alabildiginin almanın peşinde yatırım yapacaklar varsa paralarını ceplerine koymalarını öneririm.

Bitcointalk konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1456448.20

Edit: Site 2 saatlik bakımda (Kaçtı işte bakım işin örtüsü)

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714033749
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033749
Reply with quote  #2

1714033749
Report to moderator
1714033749
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033749
Reply with quote  #2

1714033749
Report to moderator
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
July 12, 2016, 02:00:22 PM

Bu piyasada hepsi ponzi değilmi zaten.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 12, 2016, 03:52:34 PM

Hepsinin sonu aynı değilmi sonuçta gideceği yer hep aynı tüymek doldurup ceplerini kaçmak kısacası ben yatırım yaptım kafam rahat diyebilceğimiz hiç bir şey yok diken üstünde gibiyiz.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 12, 2016, 03:55:42 PM

Hepsinin sonu aynı değilmi sonuçta gideceği yer hep aynı tüymek doldurup ceplerini kaçmak kısacası ben yatırım yaptım kafam rahat diyebilceğimiz hiç bir şey yok diken üstünde gibiyiz.

Yatırım Yaptım, Kafam Rahat diyebileceğiniz, devlet destekli, bir ton proje var, tırnak içinde "devlet destekli" diyorum, yani ters bir durumda, savcılığa başvurabileceğiniz bir durum.

Şimdi, coinice kaçsa, savcılığa gitseniz, durum ne olur ?

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
ibrhmsny
Full Member

Activity: 238

View Profile
July 12, 2016, 04:48:57 PM

Yatırım Yaptım, Kafam Rahat diyebileceğiniz, devlet destekli, bir ton proje var, tırnak içinde "devlet destekli" diyorum, yani ters bir durumda, savcılığa başvurabileceğiniz bir durum.

Yatırım yaptım kafam rahat diyeceğimiz devlet destekli projelere örnek verebilir misiniz?
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 12, 2016, 05:10:08 PM

Ne gibi Örnek verirsen sevinirim devlet destekli diyorsunda nasıl Projeler acaba?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 12, 2016, 06:13:32 PM

su devlet desteklı bır ton olan projelerden 10 tane soler mısın onlara girelım o zaman bakalım nasıl oluyormus cok merak ettım bu projelerı ...
facecash
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
July 13, 2016, 02:51:21 AM

siyaset yapmak yasak değilmi bu forumda Cheesy
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 13, 2016, 07:23:57 AM

siyaset yapmak yasak değilmi bu forumda Cheesy

Yok bee anabacı sayıyorum ben hiçbir şey olmadı 2 haftadır

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 13, 2016, 08:25:06 AM

su devlet desteklı bır ton olan projelerden 10 tane soler mısın onlara girelım o zaman bakalım nasıl oluyormus cok merak ettım bu projelerı ...

Aynen bende merak içindeyim, hangi procelermiş bunlar. Benim bildiğim ama yatırım toplama niyeti olmayan projeler şunlar:
Aslında btc olarak yatırımcı toplamak isteseler misal btcturk bir ICO yapsa kendi coin ini yapsa bleutrade in bleu su gibi ben yatırım yaparım. (Keza bitkapital'e yaptık bir yatırım.)
Bitcoin adam bir ICO yapsa gene yatırım yaparım. bitkoyun portal bir reklam gelirini paylaşmak üzerine bir asset çıkarsa yine yatırım yaparım.
cointurk bir ISO yapsa gene yatırım yaparım.
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 22, 2016, 07:24:06 AM

Sistem gereğinden fazla uzun yaşadı ve bir milyon kullanıcıyı aştılar. Bu gün bir mail geldi ayrıca sitedede yayınlanan bir paragrafı göndermişler ingilizce ama çevirmeye çalışacağım

ENG

One Million Investors and Counting

We’re proud to announce that the Coince investment program has reached one million unique investors. It puts our platform’s reach at significantly higher levels and form a trusted alliance to better serve investors across the world through a powerful combination of professional services and friendly support.

Reaching 500 active representatives from 60 countries is another huge accomplishment and a harbinger of good things to come. With scale and reach, we only get better. And this is just the beginning of the potential when you are supporting us all the way.

It should be noted that Coince is the only legal online investment company of the world and we do not recommend anyone to join other online investment websites under the positive impact of the Coince online investment experience.

Also please be careful about phishing websites like coinmine, dailycoince and ..., Its highly recommended to use coince.com domain only and ignore external websites with same design or investment offer.

The additional good news is that we had huge hardware upgrades within past weeks and we are pleased to announce that Coince servers can support up to 5,000,000 customers without any problem. Besides, we are preparing to add secure instant withdrawal feature for real-time payouts during the next weeks, we will keep you updated.

The one million milestone is nice, but it’s just the start.
https://coince.com

TR

Açıkcası üşendim çevirmeye paragrafın başında bir milyon yatırımcı ve daha fazlası diyor. Sistemi yaymak ve ülkelere ait referans büroları hakkında birkaç söz söyleniyor.

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
July 22, 2016, 11:54:15 AM

ENG

TR
Maksimum 2-3 haftaya kapatıyoruz, biraz daha yatırım alalım da.
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 22, 2016, 12:08:06 PM

ENG

TR
Maksimum 2-3 haftaya kapatıyoruz, biraz daha yatırım alalım da.

Cheesy 2-3 hafta çok ya benim paketlerin 10 günü kaldı Cheesy

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
July 22, 2016, 01:25:42 PM

bir çok kişi sormuş ama ben de çok merak ettiğim için sorma gereksinimi duydum..
Bu kafam rahat diyebileceğimiz, devlet destekli bir ton projeden bir kaçı hakkında bizi bilgilendirirseniz sevinirim..
teşekkürler..
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 23, 2016, 11:06:09 AM

Whois kayıtlarına baktımda adamlar ingiltere kayıtlıyız dediler domain rusyadan çekiliyor ayrıca adamlar kuruldukları tarihi dogru girmişler 2004 den beer, domain onlarınmış. Bence bu elemanlar planlamışlar bu işi yoksa kim uğraşacakta 2004 de domain alıp 2016da patlayalım diye Cheesy Güzel bir bomba patlatırlar yakında.

Bitiş Tarihi   22.01.2022 - Kalan 2008 gün
Oluşturulma Tarihi   22.01.2004
Son Değişiklik Tarihi   11.01.2016
IP Adresi   186.2.167.114
Durum Bilgisi   
clientTransferProhibited https
//icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registrar Whois Sunucu   whois.enom.com
Registry Whois Sunucu   whois.verisign-grs.com
Senin IP Adresin   91.93.157.37
NS Sunucu   NS1.DDOS-GUARD.NET
NS Sunucu   NS2.DDOS-GUARD.NET
NS Sunucu   NS3.DDOS-GUARD.NET
NS Sunucu   NS4.DDOS-GUARD.NET
NS Sunucu   NS5.DDOS-GUARD.NET
IP / Sunucu Bilgileri   
IP   186.2.167.114
Çözümlenen Sunucu Adı   server.coince.com
Ülke    Russian Federation
Registry Whois Sunucu   
whois.lacnic.net

teksovalye
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
August 21, 2016, 03:24:56 PM

Bu gün internette bilgi arıyordum. Tesadüfen bu başlığı ve buradaki bilgileri gördüm.
Benimde coince de 300$ gibi bir yatırımım var.   Şu%18 muhabbetide neyin nesiymiş diye araştırırken google amca direkt bu topiğe attı.
Bu sayfadakilerin söylediklerine baktığımızda Coince nin eli kulağında gibi.

Çünkü Şu anda siteye giremiyorum. Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: