Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:17:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Fuat Avni kimdir?  (Read 2427 times)
pisquare (OP)
Sr. Member

Activity: 395
Merit: 250

View Profile
July 18, 2016, 11:32:09 PM

Fuat Avni tweetlerine itibar etmeli miyiz?Sizce Fuat Avni kimdir?
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 18, 2016, 11:33:53 PM

Ayrıca bir sorum daha var.Twitterdaki 160 karakterlik yazılara tweet mi deniyor twit mi?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 18, 2016, 11:44:41 PM

tweet Cheesy ayrıca fuat avni yakalandı falan dedıler ama adam yazdı gene bazı seylerıne ınanıyorum ama dun gece attıgı tweet te    (   Uçağın yanına sağlı sollu iki F-16 yaklaşınca, uçaktakilerin yüreği ağzına geldi. Narsist ve Damat çok rahattı, sırıtıyorlardı.   )  cumlesınden sonra ınancım azaldı bıraz eger  fuat avnı tayyıp ya da oglu deılse Cheesy  cunku o ucakta cok ınsan olamaz fuat avnıde yanında  olsaydı anında yakalanırdı
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 19, 2016, 06:27:42 AM

13. Demokrasi yanlısı bütün gruplar ve muhalifler etkisizleştirilecek. Son ve en kolay hedef Narsist'i bitirmek olacak.
bu saatten sonra bu adamın yazdıklarına sadece kendi adamları itimat eder.
Fuat Avninin zaten vatansever olduğuna inanmıyorum. sadece yapılan operasyonu bildiriyor. gözgöre göre ulkenızı ele geciricez diyor.
bu arada bu adamın yakalanamamasının en buyuk sebebi, her attığı tweet farklı bir ip den atılıyormus. örneğin 10 tweetlik bir mesajmı sıralıyor. hepsi farklı iplerden geliyormuş. vpn kullanıyordur dedim yok değil dedi. Herseyi biliyor ama kesinlikle yakınında biri değil daha cok dinleme seklinde bilgi aldığını düsünüyorlar. baslarda kolay yakalarız demişler sonradan bırakmıslar.twiterdan destekte almıslar ama olmamıs. bunuda 1.5 sene önce istihbaratta  bu işlerle ilgilenen birinden duydum.
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
July 19, 2016, 06:48:39 AM

Bu konuda murat ide  yazdığı yazılarda amerikadan  bilgi aldığı kişinin anlattığı verilere dayanarak söylüyorum söylediğine göre cıa in tam türk olarak ama abd aşığı 10.000 üzerinde ajanının olduğunu söylemişti ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem koruma bile olabilir.
gerald-80
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 07:16:59 AM

abi fetocu ayağı boş ayak çok güzel bir yazısı var bak  VAKTİNİ 5 DK AYIR VE OKU

Ayın başında Washington'a gitmeden önce AMERİKALI DOSTUMA geleceğimi haber verdim. Resmi heyet St. Regis'de kalırken bizler ise hemen yan bloktaki Capital Hilton'da kalıyorduk. Dostumdan haber alamadım. Hatta program için gelen Ray McGovern bile "Dostunla burada görüşmeyecek misiniz?" diye sordu. Geçiştirdim.
Haber alamıyordum. Nerede ne yaptığını da bilmiyordum. Pek çok kişiyle oturup konuşurken o ortada yoktu. Bir arkadaşımdan yardımcısına ulaşmasını istedim.
Ulaştı! Ama cevap yoktu. Sonuçta birkaç gün oradaydık. Görüşemeden döndüm...
Dün sabah çok erken saatlerde ortaya çıktı. Yine şaşırttı. Yoğun bir çalışmanın içindeymiş. İçeriğini bilmiyorum...
Ama bilmek istediklerim vardı. Hem de çok. Hangisinden başlayacağımı kestiremiyordum. İlk aklıma gelen son AMERİKA gezisi oldu... Ben Washington, Beyaz Saray der demez söze girdi...
Dostum öyle şeyler söyledi ki inanın YAZMAK pek mümkün değil. Samimi olarak itiraf ediyorum yazmak kolay değil, hem de hiç...
Önemli bir kısmını kenarda tutmak zorunda kaldığım sohbet yine de muhteşemdi... İnanın başka yerde bulma şansınız yok!
Gelin siz karar verin... HAYDİ!

* Avrupa ve Türkiye'de meydana gelen patlamalarda CIA'nın parmağı var mı?
Amerika Birleşik Devletleri, tartışmasız bir şekilde dünyaya hakim olmak için 100 yılı aşkın bir süredir ülke dışında görev alan 10 bini aşkın vatanseveri elde tutar. Bu Avrupa'nın her ülkesi, Rusya, Çin ve Türkiye'de de geçerli bir kuraldır. Adı, soyadı Türk'tür.
Kalbinde ise 50 yıldızlı Amerikan bayrağı vardır.
Sadece size özgü olmayan bu durum, CIA merkezli organize edilir.

* Türkiye'de de çok var mı?
ABD için tesadüf kelimesi Hollywood filmlerinin dışında yoktur. Gerçekle de bağdaşmaz. Şimdi Türk devletinin içinde yer alan pek çok isim ABD'ye çalışır.
Muhalefet partilerinde de tamamen ABD için çalışan özel yetiştirilmiş birçok kişi vardır. Medya için de bu geçerlidir.

* Nasıl oluyor bu peki?
Amerikan eğitim sisteminin verdiği ilk temel olgu sonrasında CIA devreye girer.
Kişi seçilmiştir, çok özel bir beyin yıkama taktiği sayesinde ülkesinin düşmanı olarak yetişir. Zor gibi görünen kolay bir yöntemdir. Sadece sizde değil her yerde böyle adamlar bulunur. Türkiye'de dikkatli izlersen bu isimleri rahatlıkla görebileceğini düşünüyorum. Sıkıntı yaşanmadı şimdiye kadar... Bizde de böyle... Bir örnek ister misin?

* Evet, lütfen!
ABD, yurt dışında hazırladığı bu sistemin aynısını Beyaz Saray için de yapar. İlginç bir olay anlatmak istiyorum.
Genç Barack Obama, New York'a geldiğinde çok korkuyordu. Hala çok korkak ve başarısız bir lider... New York'a geldiğinde tanıdığı tek dostu olan Sadık, aslında onu izlemesi için görevlendirilen biriydi. Bir gece evde biralarını yudumlarken Sadık'ın başka bir dostu Obama'ya, "Gelecekte ABD Başkanı olacaksın. Her şey hazırlandı. Programa uyduğun takdirde çok mutlu görünen bir evlilik yapacaksın, o süreç seni Beyaz Saray'da başkan yapacak" dedi.
Obama, buna inanmadı elbette. Biranın etkisi olduğunu düşündü. Ancak Başkan olarak Beyaz Saray'a girdiğinde bu olayı düşündüğünü çok yakın bir dostuma anlattı. "O geceyi hiç unutmadım!" dedi...
Şans ve tesadüf yoktur bizim buralarda...
Kendi içimizde kimsenin bilmediği kurallarımız vardır. Gizlidir. Bilinmez ama vardır...

* Mesela?
ABD plansız adım atmaz. Bunu her olayı yorumlarken unutma lütfen.
Bir öneri sadece... ABD başkanlarının hepsi, Beyaz Saray'a gitmeden önce David Rockefeller'ın malikanesine davet edilir. Beyaz Saray'da yapacakları bir projeksiyon halinde anlatılır. O malikaneye gitmeyen hiç kimse bugüne kadar ABD Başkanı olamadı. Hillary Clinton'ın geçen ay gittiği, Trump'ın ise davet edilmediğini öğrenince yeni Başkan'ın Clinton olduğunu anladım.
Ancak Trump da, o malikaneye gitmek için sunum hazırladı ve Rockefeller'e gönderdi. Onun tek şansı hazırladığı Yeni Amerika'nın Hillary'den daha etkin olması. Rockefeller'in düşünemediğini de o çalışmada anlatması. İzle! Anlarsın!

* Peki buraya hep Başkan adayları mı gider? Yabancılardan gelen olmuş mudur?
Oldu tabii... Sizden de gelen çoktu!

* Nasıl yani?
New York'taki o özel malikaneye gidenler sadece ABD başkanları değil.
1990'dan sonra bazı BAŞBAKANLAR, henüz adaylığı açıklanmamışken Rockefeller'ın malikanesini ziyaret etti.
Sözler verdi, görüşleri alındı. Malikaneden çıkan 120 kişinin ülkelerini yönettiği, duayen isimlerin dost toplantılarında konuştuğu bir anekdottur.

* Teröre gelirsek ne söylerseniz?
Bu kadar geniş düşünen ABD'nin dünyayı dizayn etmeye çalışmasına şaşırma. İstanbul'da, Ankara'da ve Avrupa'da CIA'dan habersiz bomba patlamaz. Bunu eleştirebilirsin, ancak büyük devletler böyle büyük kalır.
Çünkü terör, en akıllı ve hızlı terbiyecidir.
Terörle her lidere, her ülkeye istikamet çizebilirsiniz. Amerika şimdi bunu yapmakta. Ve bunu da iyi yapmakta!
Maalesef! Amerika budur! Bunu sizin içinizdekiler de bilir!

* Kimler?
Sen beni ararken ben gerçekten çok ama çok yoğundum. Ortalarda görünmüyordum. Ama Ankara'dan gelenler arasında değişik işler yapan olmuş...

* Nasıl değişik?
Zbigniew Brzezinski'nin, çok önemli bir Türk'le görüştüğünü öğrendim.
O Türk'e, Erdoğan'ın elindeki kozları sordu. Erdoğan'a yakın bu isim de, Washington gezisinden önce her şeyi anlattı. Erdoğan'ın Washington ziyaretinde Obama veya Biden'la görüşürken elindeki dosyaların hepsi biliniyordu. O ismin derin bağları olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir ülkenin başkanına bu kadar yakın olan, Washington seyahatinde Erdoğan'ın dosyalarına kadar bilen birinin normal biri olmaması gerekiyor! Sonra kurcaladım.
Bir de baktım ki CIA ile çok yakın.
Dedim ya GÖNÜLLÜ 10 bin savaşçı vardır CIA'nın elinde. Bunlar için önce AMERİKA'dır. Sen kızıyorsun bana ama durum budur! "Önce Türkiye!" diyen bunu yapmaz. Ama yapanları var. İsimlerini de seninle paylaştım. Üzgünüm...

* Peki başka ne var?
CIA, Erdoğan için yeni bir kitap hazırlıyor. Çok özel bir kitap. Eğer Erdoğan Mayıs ayından itibaren etkinliğini kaybetmeye başlarsa CIA tarafından hazırlanan kitap basılacak. Kitap CIA'da bir ekip tarafından ama çok etkili bir ekip tarafından hazırlandı. Eğer Erdoğan güç kaybetmeye başlarsa bu kitapla bütün dünya medyasını ayağa kaldırmayı planlıyorlar. Amaçları bu! Saldıracaklar.
Öyle böyle değil. Bütün planlar yapıldı.
Her şık masada tartışıldı. O an geldiğinde görürsün. Kitabın içindekileri ayrıca sana vereceğim. Şimdilik birkaç satır başı bilmen yeterli. Ama okuduğunda şaşıracaksın. Hedef olan bir ismi yıpratmak için nelerin göze alındığını göreceksin!

* Kitabın içinde neler var?
Rıza Sarraf olayı! Açtığı hesaplar, kurduğu şirketler ve PANAMA ile ilgisi.
Bilmediğimiz aksiyonları... Avrupa'da akla hayale gelmeyecek planlar, Türkiye'yi bekleyen tehlikeler, Cemaat ve ordu içindeki yapılanmalara karşı alınacak önlemler... Ve göz göre göre yapılan yanlışlar... AMERİKALI DOSTUMUN gözüyle... Bunlar da YARIN...
Şimdiden söylüyorum yarın daha da ilginç!
Büyük sürprizler var!..
gerald-80
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 07:35:56 AM

abi fetocu ayağı boş ayak çok güzel bir yazısı var bak  VAKTİNİ 5 DK AYIR VE OKU
aklım almıyordu bu insanlar nasıl böyle kendi milletine devletine ihanete sürüklenir diye böyle böyle beyinleriniz yıkanmış muhterem feto efendinizin sancağında duaya ellerini açanlar sizin kadar ülkesine düşmanlık etmiyordur.iktidarla kafayı yemişsiniz siz.

Hahahaha fetocumu oldum şimdi işte sizin zihniyetiniz bu beyniniz ile s.. yer değiştirmiş düşünmeden fikriniz var sadece bu döneme kadar iktidar ve senin gibi şakşakcıları fetoyu baş üstünde tutarken aralar açılınca ne olduysa eskiden abd işi derdiniz şimdi feto işi der oldunuz siz sadece bu ülkeye Hain den başka birşey kazandırmadınız.

Not :Ateistim ben koçum ya Smiley işim olmaz fetoyla vs
gorkem
Hero Member

View Profile
July 19, 2016, 11:58:48 AM

abi fetocu ayağı boş ayak çok güzel bir yazısı var bak  VAKTİNİ 5 DK AYIR VE OKU
aklım almıyordu bu insanlar nasıl böyle kendi milletine devletine ihanete sürüklenir diye böyle böyle beyinleriniz yıkanmış muhterem feto efendinizin sancağında duaya ellerini açanlar sizin kadar ülkesine düşmanlık etmiyordur.iktidarla kafayı yemişsiniz siz.
evety dogrudur fetoculer bıle benım ıktıdara kzıdıgım kadar kızmıyordur belkı ama ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA  saygı duyan KEMALİST olan her ınsan ıktıdardan nefret eder duruma ınsanı getırır...bak dun gece senın onca ınsanın olmus adam cıktı hala gezı parkın a   topcu kıslası yapılacak dedı amacı ne sızce ? halkın %50 sı sokaklarda dıgerlerı cıkarsa nolur bu ortamda ? bıde halk sılahlansın dedıler trt  yayınlarında gecen gun amac ic savas mı hıc bellı degılll
gerald-80
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 12:01:16 PM

evety dogrudur fetoculer bıle benım ıktıdara kzıdıgım kadar kızmıyordur belkı ama ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA  saygı duyan KEMALİST olan her ınsan ıktıdardan nefret eder duruma ınsanı getırır...bak dun gece senın onca ınsanın olmus adam cıktı hala gezı parkın a   topcu kıslası yapılacak dedı amacı ne sızce ? halkın %50 sı sokaklarda dıgerlerı cıkarsa nolur bu ortamda ? bıde halk sılahlansın dedıler trt  yayınlarında gecen gun amac ic savas mı hıc bellı degılll

Görkemcim dikkatli olalım arkadaş fişleme aşığı Smiley fişleyecekmiş beni bekliyorum
gorkem
Hero Member

View Profile
July 19, 2016, 12:04:37 PM

Grin Grin hey gidi hey  biz f-16 ları kornayla  tankları sopayla kovalamıs ınsanlarız  fişlenmektende korkcaz Cheesy Cheesy
gerald-80
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 12:24:12 PM

Yancı tamda size uyan cumleler Smiley bunlar ben yancı bulsam 2 gün sonra satmam en azından siz bulsanız 2 ay sonra hain yada paralelci olur vatanı sevmeyen dediğin insan benmiyim Cheesy Cheesy vatanımı sevmeyen bir şahıs olsam ne sözleşmeli askerlik yaparım nede senin ve senin gibiler gibi susarım Cheesy
gerald-80
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 12:59:42 PM

1.cisi ben seni olayı tayyipten bilenler dediğin için değil başka bir olaydan sonra hain kelimesini kullandım 2.cisi abi fetocu ayağı boş ayak çok güzel bir yazısı var bak  VAKTİNİ 5 DK AYIR VE OKU BURADAKİ YAZI FETONUN DEĞİLDİ TAM TERSİ AKP YANDAŞI BİR GAZETECİNİN HABERİYDİ.

şu cumleyi paylaştıgım için ve fetocu yazmışSIN din adamlarından nefret ettiğim halde fetocu ilan eden beni sendin

istersen post geçmişini iyice bir oku konuyu uzatan yazdıklarımı anlamayan kimmiş görelim artı olarak seçilmişe saygınız olsun diyorsun kusura bakma ama türkiye cumhuriyetinin başına gelen bir insan eğer teröristler kadar onurlu gururlu olmalıyız diyorsa ben Bu adama saygı durmak zorunda değilim benim için hiç birşey olamaz bu kadar basittir.

demişsinki haklı cıkarmaya calısıyorsun vs yalan yanlış bilgiler demeye getirmişsin neyi yanlış 5 gün onceden darbeyi haber veren birimi yanlış yoksa 1 ay onceden 15 temmuz günü darbe olucak diye twitterden paylaşan şahısmı diyorumki yani sana aslanım güzel kardeşim 2 normal türkiye cumhuriyeti vatandaşı biliyor iken darbe olacagını türkiye  cumhuriyeti başımı bilmiyordu ? bırakın bu işleri abicim tarihleri var altlarında 1 ay onceden nasıl biliniyor iken kan döküldü bunu düşünmeden  konuşan sizsiniz.
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
July 19, 2016, 01:09:37 PM

Benim aklımda bir isim var, Bülent Amcam.Bülent Amcam'ın bi çiftliği var.Amcamı seven çok.Denize gittiğinde açılır, derinlerde yüzer.Aslında amcam duyduklarını analiz eder, yorumlar.Bir insanı tanıyınca vereceği tepkileri bilmek zor değil.

Her şey bir yana, demokrasiye darbe yapanlar milli şuur ve iradeyle bozguna uğratıldı.Zaferi kendine mal edenler kendilerini dev aynasında görmemeli.Hukuk devleti ile guguk devletini karıştıran linci bir intikam ve cezalandırma yöntemi sananlar da darbecilerle aynı kazanda kaynatılmalı.

ELLERİ kınalı, vatan borcu ödemek için asker ocağında olan kardeşlerimiz eğer halkın canına kast etmemişlerse benim vicdanıma göre suçsuzdurlar.Rütbelilerle aynı kefeye konulmamalıdır.

15 Temmuz bir devrin kapandığı ve bir devrin açıldığı gündür.

The more I meet people, the more I like my dog.
gerald-80
Full Member

View Profile
July 20, 2016, 03:22:12 PM

Değişik bir bakış açısı ile fuat avni'yi anlatmış biri tabiki alıntı yapıyorum şimdi çıkıp birileri yine demesin işin gücüm akp diye bunu yazan ben değilim ve doğruda demiyorum ama tuhaf bir bakış açısı

Twitter fenomeni Fuat Avni bugüne kadar Saray'ın içinden haberler verdiğini iddia ederek sosyal medyada çok çarpıcı iddialar ortaya attı. Genel kanı bu iddiaların hep doğru çıktığına dair. Ancak Ekşi Sözlük yazarı bu konuda farklı bir açıdan olayı değerlendiriyor. İşte irfangerekli'nin o analizi:

fuatavni'nin tvitlerini okurkan bir şey dikkatimi çekti. acaba yanlış yere bakıyor / baktırılıyor olabilir miyiz?

fuatavni, " narsist " in yanından insanlara bilgi aktarmıyor, tam tersine başkalarının yanından "narsist " e bilgi aktarıyor olabilir mi ?

bu yazı bu ihtimal dahilinde fuatavni'nin tvitleri okunduktan sonra hazırlandı.

çevredeki bilgileri, araştırmaları ve herkes hakkında istihbaratları toplayıp " muhalif " adı altında şifreli olarak aslında ona aktaran, neler olup bittiğini, ne yapacağını, istihbaratın kendisinden sakladığı bilgileri, arkasından dönen konuşmaları, kimlerin güvenilir olup olmadığını net bir şekilde kendisine söyleyen, planlayan ve yürüten, bunu da yakalanmamak için twitter üzerinden hiç kimsenin şüphelenmeyeceği şekilde ileten kendisine bağlı bir operasyon olabilir mi ?..

yapıyor, yaptı dediği cümleler aslında "ne yapması gerektiği",
ismi verilen şahıslar aslında deşifre, eğer bir plan varsa o isimlerle o işi yapmaması gerektiği,
narsist/faşist/yezit vb diye hitap varsa bu onun yapması gereken eylemler.
eğer bir olay aleyhine ise gerçekleşmeden önceden haber veriliyor.
bir planın tamamı amacı, kurgusu ve sonuçları ile twitter üzerinden kendisine aktarılıyor.
eğer planlanan bir kurgu var ise ve yazılıyor ise bu ilgili çalışma ya da operasyonun farklı güçlerce bilindiği ve yapılmaması gerektiğini ifade ediyor.
en son tvitler ise bilgiyi paylaşan ekibin imzası ve mesajın güvenilirliği.

yani herkes yaptı diye okuduğu tweet aslında henüz yapılmadı. okuyor eğer yapmadıysa yapması gerektiğini anlıyor ve planlanan operasyonla alakalı bilgileri net bir şekilde alıyor.

----

daha önceki tvitlerinden örnekler verelim;

23.06.2016 tarihli tweet akışı;

https://twitter.com/…ni_f/status/745955769800069120

6. yahudi lobilerine ve amsterdam’a büyük umutlar bağlayan narsist, onların desteğini kaybetmemek için kesenin ağzını iyice açtı.
7.narsist, ona buna rüşvet vererek, itibar kazanacağını sanıyor. bir aşamadan sonra paranın kendisini kurtaramayacağını bir türlü anlayamadı

mesaj;
yahudi lobileri ve amsterdam tek umudun. onların desteğini kaybetmemen için kesenin ağzını aç. ( cümlede kendisine hitap edilmesine dikkat, yine ona yapması gerektiği söyleniyor.) itibar kazanmak için rüşvet ver, para seni kurtarabilir.

---

9. narsist’in ayakçısı ve nijerya’ya gönderilen silahların baş aktörü varank, 'ben ne olacağım' diye korkudan kıvranıp duruyordu.
10. varank'a büyükelçi sıfatı verilerek korunmaya alındı. özel kuryelik yaparken, girip çıktığı ülkelerde eşyaları aranmayacak.

mesaj;

` varank'a güvenme, " ben ne olacağım " diyor. varank üzerinden özel kuryelik biliniyor, şu an için kendisi uygun değil. ( isim verildi ve deşifre edildi. )

deşifre edilen isimler, daha önce de söylemiştik, onunla iş yapılmaması gerektiği noktasında uyarı.

sizce de varank için kendisini uyarmıyor mu ?

----

19.06.2016 tarihli tweet'ten bir bilgi.

https://twitter.com/…ni_f/status/744638135313764352

14. avanelerin elindeki bir diğer belge alman istihbaratının hazırladığı gizli bilgiler. ciddi suçlamalar içeren bir istihbarat raporu.

mesaj;
çevrendekilerin elinde alman istihbaratın hazırladığı gizli bir istihbarat raporu ve bilgileri var.

18. rapordaki ayrıntılar narsist'in önüne konduğunda yüzü kapkara kesildi. sus pus oldu. tüm suçları fidan'a yükleyecek.

mesaj;
bu raporu senden saklıyorlar, raporu gördüğünde şok olacaksın. ayrıntıları gördüğünde konuyla ilgili de sakın konuşma. tüm suçu fidan'a yükle.

19. israil ile anlaşıp, esad'a zeytin dalı uzatıp, ışid'e yardım işini 'beni aldattılar' diyerek davutoğlu ile fidan'ın üzerine atacak.

mesaj;
israil ile anlaş, esad'a zeytin dalı uzat. ışid'e yardım işini " beni aldattılar " diyerek davutoğlu ve fidan'ın üzerine at.

19.06.2016 tarihli son tweet;

türkiye, dünyanın gördüğü pislikleri ülkesinde görünmez kılmak için savaş çıkarabilecek hasta bir narsist tarafından yönetiliyor.

İmza; gizli işleri ört bas etmeye çalışan ve istihbaratın arasına sızmış türkiye'deki ekip.

----

17.06.2016 tarihli tweet akışından bir istihbarat aktarımı;

3. bulut ve ertem, olumsuz gelişmeleri koştura koştura narsist'e getiriyorlar. üzülmüş gibi yapsalar da keyifleri yerinde.

mesaj;
bulut ve ertem olumsuz gelişmeleri sana getiriyorlar ancak üzülmüş gibi yapsalar da keyifleri yerinde. ( arkasından olup bitenleri aktarıyor )

----

14.06.2016 tarihli tweet akışından bir istihbarat aktarımı;

https://twitter.com/…ni_f/status/742795226796937217

5.narsist'in ışid’e suriye petrolü karşılığında para ve silah yardımı yaptığına dair dosya bm'ye geldiğinde sinirlioğlu altın vuruşu yapacak.

mesaj;
yakında bm'ye böyle bir dosya gelecek, ilgili dosya için sinirlioğlu'na sakın güvenme.
sizce de sinirlioğlu için uyarmıyor mu ?

https://twitter.com/…ni_f/status/742799571961647105

10. mit, reza'ya sahte pasaport hazırladı. kefaletle serbest kalırsa farklı bir isme hazırlanmış tc pasaportuyla türkiye'ye kaçırılacak.

ilgili operasyonun deşifre oldu. farklı bir isme hazırlanmış tc pasaportun bilgilerinin bilindiğini ve bu bilgilerle operasyon yapılmaması gerektiği konusunda uyarıyor.

son tvit; korkma ve titre ile bitiyor.

bu ifade bazı şeylerin önüne geçildiğini söylemek için kullanılıyor. korkacak bir durum yok, sen gereğini yap olaylar kontrolümüzde demek..

---

23.05.2016 tarihli tvit;

https://twitter.com/…ni_f/status/734830445645418496

4. fidan'ın, binali'nin oğlu ve yeğeni ile ilgili görüntüleri basına sızdırması faşist'i çıldırttı. 'bana ihanet ediyor' dedi.

mesaj;
binali'nin oğlu ve yeğeni ile ilgili görüntüleri basına fidan sızdırdı. sana ihanet ediyor.

---

23.06.2016 tarihli tvitleri;

en son örnek;

https://twitter.com/…ni_f/status/746084487222681601

2. kendini kurtarmak için son bir hamle planlıyor. sokakları kan gölüne çevirme, ülkeyi kaotik ortama sokma planı.
4. binlerce, on binlerce insanın ölmesi narsist'in umurunda değil. iç savaş planını devreye soktu.
5. narsist, 'kaos planı 7 haziran'da tuttu, şimdi niye tutmasın' diyor. türkiye'nin en büyük güvenlik sorunu narsist'tir.
6. narsist, türkiye içinde karanlık eylemler yaptırmak amacıyla bir tür özel ordu kurdu. kanlı eylemler planlanıyor.
8. narsist, özel güvenlik şirketi görünümlü 'mafyatik yapılar' oluşturdu. kanlı planı bunlar uygulayacaklar.
9. narsist'in mafyatik yapıları uzunca süredir ihale, harfiyat taşıma ve emlak alım satım işleri yaparak güçlendiler.
10. medyadaki bazı tetikçiler planın içinde. yapılacaklara kılıf hazırlama işini üstlendiler.
11. narsist'in illegal ordusuna, legal görünüm kazandırma işini bekir bozdağ ile mustafa şentop yürütüyor.
12. narsist, yüksek yargı ve genelkurmay başkanı ile dolaşarak 'güç bende' mesajı veriyor. oysa teneke diktatörün içi boş (!)
13. narsist, yüksek yargı'da yaptıracağı düzenlemelerle karanlık ordusuna 'denileni yapın gerisini merak etmeyin' mesajı gönderdi. ( yüksek yargı'da düzenlemeler yapman lazım, sonrasında bizim için dediklerine uyun mesajı gönder. )
14. siyasi cinayetler işlenecek, katliamlar yapılacak. tetikçiler adliyenin ön kapısından girip arka kapısından çıkacak.
15. eski mit'çi ve özel harpçilerden yozlaşmış olanlar, narsist'le anlaştı.
16. 'suriye'deki muhalifleri eğitme' görüntüsü altında saf gençler, tetikçi yapıldı. hayatları kararacak.
17. yeşil'in çakmaları, 'beyaz bereli' samast'lar yakında ortalığa çıkacak. sokak ortasında gündüz vakitte, kanlı eylemler yapılacak.
18. topluma yön veren, ölümü belli kesimlerde büyük korkuya neden olacak insanlar, kim vurduya gidecek.
19. medya kontrol altında olduğundan algı operasyonlarıyla toplumun ilgisi farklı noktalara çekilip hedef şaşırtılacak.
20. kontrol edilemeyen medyaya müdahale edilecek. internet ve sosyal medya bir şalterle kapatılacak.
21. narsist, 'tabanı terör örgütlerine karşı tabi ki kendinizi koruyacaksınız söylemiyle bilinçlendirin' dedi. savaş istiyor.
22. israfsaray'daki istihbaratın bilgileri doğrultusunda sokaklarda kan dökülecek. yurt genelinde büyük kaos çıkacak.
23. ülkeyi, iç savaşın eşiğine getirecek eylemler yaptırılacak. patlamalar, suikastler, araç yakmalar üstüste gelecek.
24. narsist, legal görünümlü illegal orduyu devreye soktuğunda başkan olacağını, ölene kadar başkan kalacağını düşünüyor.
25. binlerce masumun canına kıysan da istediğini alamayacaksın. yaptıkların sonunu hızlandıracak. döktüğün kanda boğulacaksın.

şimdi fuatavni'nin ilettiği mesajı yukarıdaki yönerge ile okuyalım;

2.kendini kurtarman için sokakları kan gölüne çevirmelisin. ülkeyi kaotik ortama sok.
4.binlerce, on binlerce insanın ölmesi umrunda olmasın. iç savaş planını devreye sokmalısın.
5. daha önce uyguladığımız kaos planı 7 haziran'da tuttu. merak etme şimdi de tutacak. insanlar senden korkuyor.
6.karanlık eylemler yaptırmak için özel bir tür ordu kur. kanlı eylemler planlamalısın.
8.bunu yapmak için özel güvenlik şirketi görünümlü mafyatik yapılar oluştur. bunu uygulaman lazım.
9.bu yapıları güçlendirmek için yanındaki ihale, harfiyat taşıma ve emlak satım işleri yapanları kullan.
10.medyadaki tetikçilerimiz hazır. yapılacaklara kılıf hazırlama işlerini üstlenirler.
11.bu iş için bekir bozdağ ve mustafa şentop'a güvenme.
12.yüksek yargı ve genelkurmay başkanı ile dolaşarak " güç bende " mesajı ver.
13.yüksek yargı'da düzenlemeler yapman lazım, sonrasında "bizim için" dediklerine uyun mesajı gönder.
14. siyasi cinayetler işleyip, katliamlar yapacağız. merak etme tetikçiler yakalanmayacak.
15.eski mit'çi ve özel harpçilerle anlaşacağız.
16.suriye'deki muhalifleri eğitme görüntüsü altında saf gençleri tetikçi yapacağız.
17. yeşilin çakmaları, beyaz bereli samastları ortalığa çıkaracağız. sokak ortasında gündüz vakitte, kanlı eylemler yapacağız.
18.topluma yön veren, ölümü belli kesimlerde büyük korkuya neden olacak insanlar, kim vurduya gidecek.
19.medya kontrol altında olduğundan algı operasyonlarıyla toplumun ilgisi farklı noktalara çekilip hedef şaşırtacağız.
20.kontrol edilemeyen medyaya müdahale edilecek. internet ve sosyal medya bir şalterle kapatacağız.
21.narsist ( yani sen ) sen de tabanı terör örgütlerine karşı kendinizi koruyun söylemiyle şuursuzlaştır. savaş çıkarmalısın.
22.israfsaray'daki istihbaratın bilgileri doğrultusunda sokaklarda kan dökülecek. yurt genelinde büyük kaos çıkacak.
23.ülkeyi, iç savaşın eşiğine getirecek eylemler yaptır. patlamalar, suikastler, araç yakmalar üstüste gelecek.
24.sen legal görünümlü illegal orduyu devreye soktuğunda başkan olup, ölene kadar başkan kalacaksın.
25. imza; yapılması gerekenleri bildiren ekip. bu ekip, son tvitte nefret söylemi kullanıyor.

---

tüm tvitler sanki bu düzenekte hazırlanmış gibi.

eğer izleniyor, kriptolu telefonlarınız bile dinleniyor, en yakınınızdaki dahil hiç kimseye güvenmiyorsanız, ummadığınız anda insanlar size dönebiliyor, siz hazırlıksız yakalanıyorsanız, tapeleriniz havada uçuşuyor olsa ne yaparsınız ?.

çevirdiğiniz işlerin, istihbaratta arkanızdan neler döndüğünün, kimin size ihanet ettiğinin, hangisinin bilinip bilinmediğini nasıl öğrenirsiniz ? üstelik istihbaratınıza bile güvenmiyorsanız ?.

yanınızdaki herkesi soruşturma altına mı alırsınız ? soruşturan ekiplere güvenebilir misiniz ? kontra bir hareketle herkesin yanına birilerini mi yerleştirmez, çevrendeki herkesi izlemez miydiniz ? peki ekibiniz aldığı bilgileri size kimse fark etmeden ve şüphelenmeden nasıl aktarırdı ? üstelik attığınız her adım izleniyorken ?

eğer fuatavni'nin zaten kim olduğunu biliyor olsaydınız ve fuatavni sizin operasyonunuz olsaydı fuatavni'yi kim yakalayabilirdi ? üstelik bulun onu dediğiniz ekip de aynı operasyona ait sizin kendi ekibiniz ise ?

herkes, fuatavni'yi birileri tarafından yanına sızmış veya sızdırılmış biri/birileri olarak yanında arıyor ama kasıtlı olarak yanlış yere baktırılıyor olabilirler mi ?

peki ya fuatavni, " narsist" e ne yapması gerektiğini, arkasında hangi dolapların döndüğünü, çevresinde kimlerin hakkında ne söylediğini, kimin ne yaptığını şifreli olarak aktaran aslında gayri resmi , gizli ve özel bir istihbarat operasyonu ise?.

ya fuatavni, aslında "narsist"in yanından bilgi veren biri değil tam tersine, "narsist"in herkesin yanına soktuğu ve bilgi aldığı adamları ise ?.

olabilir mi ?

en güçlü düşman en son bakacağın yerde saklanır

https://twitter.com/…ni_f/status/746702032304758785

9. yüksek yargıçlara küfürler savuran narsist, 'çoğunluğu ele geçirince hepsini tasfiye edeceğiz' dedi.
10. ırkçı narsist, 'mhp'li isimlerle bir şekilde anlaşırız ama bu adamlarla uzlaşılmaz, bunların hepsi esed tohumu' dedi.
11. israfsaray'daki istihbaratçılardan, erdoğan buyurgan, ramazan özkepir ve ibrahim şahbaz hakkında acil bilgi toplamaları istendi.

mesaj;

çoğunluğu ele geçirince yüksek yargıçların hepsini tasfiye et.
mhp ile bir şekilde anlaşabiliriz ancak bu adamlarla uzlaşamayız.
erdoğan buyurgan, ramazan özkepir, ıbrahim şahbaz hakkında bilgi toplamalısın.

sizce de yargı içindeki önündeki engel isimleri kendisine iletip, ne yapması gerektiğini iletmedi mi ?

---
devamında

19. narsist, 'mhp yönetimi değişirse devletteki gücümüzü kaybederiz' dedi. muhalefetin koalisyon kurarak iktidarı ele geçirmesinden korkuyor
20. narsist, meclis tatile girmeden yeni yasanın çıkmasını istiyor. birkaç gün içinde sorun çözülmezse beyin kanaması geçirebilir.

mesaj;

mhp yönetimi değişirse devletteki gücünü kaybedersin. muhalefet koalisyon kurarak itidarı ele geçirebilir.
meclis tatile girmeden yeni yasayı çıkartmalısın. bir kaç gün içinde sorunu çözemezsen ciddi sorun çıkar.

sizce de elini hızlı tutmasını ve ne yapılması gerektiğini söylemiyor mu ?

olabilir mi ?
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 20, 2016, 04:44:06 PM

Dokuz kişilik ekibin bilgisayarlar üzerinde çalışan mühendisler olduğunu söyleyen Şardan, soruşturma devam ettiği için Fuat Avni'nin gerçek kimliğini henüz açıklayamadığını da vurguladı.
Başbakanlık kaynakları 'Fuat Avni' olduğu iddia edilen Başbakanlık'ta uzman olarak görev yapan Akif Mustafa Koçyiğit'ın, açığa alındığını bildirdi..

http://www.milliyet.com.tr/basbakanlik-ek-binada-operasyon--siyaset-2280971/
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 20, 2016, 05:28:06 PM

bir kişi olmadığı kesin
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 20, 2016, 08:55:40 PM

Referandum yok...OHAL var...
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 23, 2016, 12:20:56 PM
Last edit: July 23, 2016, 03:32:37 PM by Zz

Fuat Avni soruşturmasının sonu kara murat  benim gibi olacak gibi...

https://www.youtube.com/watch?v=opyLR4aPjXg

31 kişi gözaltına alınmış soruşturmada. hey maşallah.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
July 23, 2016, 12:26:30 PM

Fuat Avni Fetöcular işte

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 23, 2016, 11:03:51 PM

Fuat Avni Fetöcular işte

yaw he he.. zaten bu ulkede 2 grup var. bizden olanlar (akpliler) bizden olmayanlar (fetocular)
ulkede ne cumhuriyetci kaldi ne kemalist kaldi laik aydin birey dahi yok. ya hapistedir ya hapsedilecektir.
varsa yoksa imam okullari. onlar da milletin olusune degil dirisine tikiyor pamugu.

bu arada sozlerim sana degil, akp tebaasina
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
July 24, 2016, 05:56:21 PM

Fethullah Gülen
Uğur Şahin
Avni Angun
Talip Büyük

Akın Öztürk
Veyis Savaş
Nevzat Ayvacı
İsmail Cingöz
gablay12
Legendary
*

Activity: 918

View Profile
July 25, 2016, 01:25:20 PM

Fethullah Gülen
Uğur Şahin
Avni Angun
Talip Büyük

Akın Öztürk
Veyis Savaş
Nevzat Ayvacı
İsmail Cingöz

Akrostişle buldun ha:)

The more I meet people, the more I like my dog.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 25, 2016, 01:40:59 PM

Fethullah Gülen
Uğur Şahin
Avni Angun
Talip Büyük

Akın Öztürk
Veyis Savaş
Nevzat Ayvacı
İsmail Cingöz

Akrostişle buldun ha:)

way arkadaş. helal olsun Smiley)
dr1980m
Hero Member

Activity: 938

View Profile
July 25, 2016, 02:24:18 PM

Fethullah Gülen
Uğur Şahin
Avni Angun
Talip Büyük

Akın Öztürk
Veyis Savaş
Nevzat Ayvacı
İsmail Cingöz

Hiç bu açıdan bakmamıştım Smiley
Gerçi Fuat Avni'nin tek kişi olmadığı ve bir ekip organizasyonu olduğunu herkes biliyor..
Hepsi yakalanmadıkça da yazmaya devam eder gibime geliyor Smiley
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 25, 2016, 02:50:23 PM

13. Demokrasi yanlısı bütün gruplar ve muhalifler etkisizleştirilecek. Son ve en kolay hedef Narsist'i bitirmek olacak.
bu saatten sonra bu adamın yazdıklarına sadece kendi adamları itimat eder.
Fuat Avninin zaten vatansever olduğuna inanmıyorum. sadece yapılan operasyonu bildiriyor. gözgöre göre ulkenızı ele geciricez diyor.
bu arada bu adamın yakalanamamasının en buyuk sebebi, her attığı tweet farklı bir ip den atılıyormus. örneğin 10 tweetlik bir mesajmı sıralıyor. hepsi farklı iplerden geliyormuş. vpn kullanıyordur dedim yok değil dedi. Herseyi biliyor ama kesinlikle yakınında biri değil daha cok dinleme seklinde bilgi aldığını düsünüyorlar. baslarda kolay yakalarız demişler sonradan bırakmıslar.twiterdan destekte almıslar ama olmamıs. bunuda 1.5 sene önce istihbaratta  bu işlerle ilgilenen birinden duydum.

Her ip, her 1 tweet olsun, yine yakalanır.
Türkiyede proxy kullansanız bile, isp üzerinden yeriniz tespit edilir.
Her 1 tweette, 1 proxy, ve normal ipi resetlesenizde, yine yeriniz tespit edilir.
Muhtemelen, fuat avninin yeri tespit edilmek istenmiyor, nedeni içeriden biri.
Yada bu adam türkiyeden değil, farklı ülkelerden.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 25, 2016, 04:39:48 PM

Kısa Seyfi kim o halde?
gorkem
Hero Member

View Profile
July 25, 2016, 04:44:32 PM

Kısa Seyfi kim o halde?
soledıgı adam ahmet davutoğlu dıye Cheesy
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 25, 2016, 09:15:27 PM

Böyle bir şey doğru olabilir mi?
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
July 25, 2016, 09:53:41 PM

Fuat avniye demişler ki git Fuat avniyi yakala..

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
thornhill
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
July 25, 2016, 10:07:18 PM

Benim bildigim yakalanmamasinin iki onemli nedeni var.

1. tor kullanmasi
2. hesabi birden fazla kisinin kullanmasi

Yazdigi senaryolarin cogu daha sonra yanlis cikiyor. Yani soyle soyleyeyim mesela Erdogan'in yapacagi onemli aciklama icin idam ve baskanligi referanduma sunmak yazdi, ancak Erdogan ohal aciklamasi yapti.
Bence cok ciddiye alinacak bir hesap degil. Istihbarati da dinleme yoluyla aliyordur zira Erdogan'in yaveri her gun kendisinin odasina dinleme cihazi koydugu ifadesini vermisti sorgusunda.

pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
July 26, 2016, 09:34:02 AM

Benim bildigim yakalanmamasinin iki onemli nedeni var.

1. tor kullanmasi
2. hesabi birden fazla kisinin kullanmasi

Yazdigi senaryolarin cogu daha sonra yanlis cikiyor. Yani soyle soyleyeyim mesela Erdogan'in yapacagi onemli aciklama icin idam ve baskanligi referanduma sunmak yazdi, ancak Erdogan ohal aciklamasi yapti.
Bence cok ciddiye alinacak bir hesap degil. Istihbarati da dinleme yoluyla aliyordur zira Erdogan'in yaveri her gun kendisinin odasina dinleme cihazi koydugu ifadesini vermisti sorgusunda.

Algı yönetimi için kullanılıyor bence.Erdoğan şöyle yapacak dediğinde, yapmıyor ve belki de Avninin istediğini yapmış oluyor.
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: