Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:42:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][XAUR] Xaurum - Bittrex ve C-Cex Borsalarında!  (Read 4419 times)
beyinsi (OP)
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 20, 2016, 01:44:28 AM
Last edit: September 26, 2016, 10:54:53 PM by beyinsi

Daha fazla Bilgi için:

web: www.xaurum.org
RICO gerisayımı: rico.xaurum.org
resmi anons sayfamız: bitcointalk sitesinde
tedavül hesaplaması: google docs
Auresco: auresco.aurumproject.io

Promosyon olarak bazı kampanyalarımız var. Bu konuda bizimle öm veya eposta info@xaurum.org aracılığıyla bağlantı kurabilirsin.

Kampanya Listesi:

- İmza Kampanyası (yaklaşık 100 kişilik kota var, şuan dolu.. imza kampanyasına katılıpta gerekenleri yapmayanları(imzayı değiştirmek,yeteri kadar msj atmamak vs.vs.) listeden çıkarıyorlar. Dolayısıyla şuan için dolu olsada siz kaydınızı yapabilirsiniz,biri çıkarsa siz listeye dahil olabilirsiniz. Sonuçta 0.1BTC az para değil..)
Kontenjan dolmadan önce bize bu linkten katıl!

- Makale ve Blogpostlar (aktif)
Xaurum veya RICO ile ilgili bilgiyi yaygınlaştırmamıza yardım et.
Bizimle öm veya eposta info@xaurum.org aracılığıyla bağlantı kurabilirsin.

- Xaurum dapp uygulamasını test etmemize yardımcı olabilirsin.(şu an pasif)
XAUR'da Keşfedilen her bug için 1 BTC ödül veriyoruz!

Kaynaklar:

- CoinTelegraph
- SmithAndCrown
- Bitconnect
- ICOcountdown

Borsalar:

Bittrex: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-XAUR

C-Cex: https://c-cex.com/index.html?p=xaur-btc

1713616933
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713616933
Reply with quote  #2

1713616933
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 20, 2016, 06:44:13 AM

millet ethereumdan kaçıyor bunlarda en güvenli smart kontrat altyapısı ethereum diyerek etheruma forkluyor tuhaf .
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 20, 2016, 06:26:15 PM

millet ethereumdan kaçıyor bunlarda en güvenli smart kontrat altyapısı ethereum diyerek etheruma forkluyor tuhaf .

evet ethereum'un fiyatı insanları pek memnun etmiyor ama yine ethereum'un market kapasitesi 1 milyar $ ın üzerinde, bir güven var
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 21, 2016, 12:57:07 AM
Last edit: July 21, 2016, 01:31:52 PM by beyinsi

RICO'YA KATILMAK İÇİN:

Bu adrese giriniz: https://rico.xaurum.org/rebirth

"REGISTER" linki ile kaydolun. Eposta adresinize onaylama maili gelecek,onaylayın giriş yapın. Sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak. Dashboard

Size özel xau,btc,eth,lisk adreslerine istediğiniz kadar para yollayabilirsiniz,yolladıktan sonra o paranın işlem kaydı blokzincirine kaydı girergirmez, aşağıdaki "RELATED PAYMENTS" başlığının altındaki listeye onay adımlarıyla yansıyor. belirli onayları alınca "PROCESS" kısmı finished e dönüşüyor.

tek seferde veya farklı zamanlarda xaurum ico suna para gönderebilirsiniz. Ayrı ayrı listelenecektir. Bu biriken paralar, (sanırım 3gün arayla) minting işlemiyle yeni Xaurum (XAUR) parabirimine dönüşecek ve balance'nizde birikecek. (Rıco sonuna kadar)

ilk minting bugün(21-temmuz) 12.00 CET 'ten sonra gerçekleşecekmiş. Bende bilmiyorum tam nasıl olacağını,olduğunda göreceğiz.

NOT: kimseyi bu xaurum'a para yatırması için teşvif etmek için bu bilgilendirmeyi yapmıyorum,sadece bir paylaşım..Ben küçük bir meblağ ile katıldım.Katılmak isteyipte nasıl yapacağını bilmeyenlere yardımcı olsun diye bu paylaşımı yapıyorum.

Altına dayalı bir kripto para... Hiçbir zaman altın fiyatının aşağısına düşmez ama  değerinin artışı nasıl olacak,altından daha değerli hale gelirmi onuda ben anlamadım.. ne olacak ileride göreceğiz..
Aurum Project
Hero Member

Activity: 550
Merit: 500

View Profile
July 22, 2016, 04:16:03 PM

Here is our proof of gold, we hope this will suffice until the Loomis open account is ready. These are the gold reserves we've bought from Nadir, the remaining 2125 g were bought from another provider.

... sic manet gloria mundi.
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 22, 2016, 05:56:42 PM

2016 yılının başından bu yana 25 kg'lık 1gr'lık altın alındığını gösteriyor belge.. Bu düzmece bir belge olabilirmi acaba, nasıl doğrulanabilir...
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
July 22, 2016, 05:58:49 PM

2016 yılının başından bu yana 25 kg'lık 1gr'lık altın alındığını gösteriyor belge.. Bu düzmece bir belge olabilirmi acaba, nasıl doğrulanabilir...
benim merak ettiğim neden nadir metal ve neden türk firması developerların bizimle bir alakası varmı
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 22, 2016, 08:09:42 PM

benim merak ettiğim neden nadir metal ve neden türk firması developerların bizimle bir alakası varmı

Senin sorularinla birkac soru daha sordum.. Yukardaki cevaplari
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
July 24, 2016, 08:19:30 AM

Bunlar Türk mantığıyla ne topladıysam kar diyip ortadan kaybolmasınlar Cheesy az para değil TR şartlarına göre topladıkları 500k$ deli para. Nedense rico mudur ico mudur böyle dalgalara bi güvenemedim bide üstüne bizim kanımızdan biri yapıyor bunu hiç güvenli gelmedi Smiley

beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 27, 2016, 12:42:42 PM

Bugün, Xaurum RICO'sunun 3. Minting işlemi tamamlanmış.

Xaurum ekibi testnet'i açmak için çalışıyormuş.Yarın veya Cuma gününe kadar hazırlamayı umuyorlarmış.Cashilla takımıyla gelecekteki işbirlikleri için görüşme yapacaklarmış. Daha fazla bilgi yakında gelecekmiş.

Smiley valla şu konuda 10gündür kendim çalıp,kendim oynadım.. Forumun Türkçe bölümünde hiç ilgi görmedi sanırım, Icolarına katılan da benden baska yoktur herhalde.. Smiley Ico ana konusunda üsteki bilgilendirmeyi yapmışlar, bende konuya az veri girilsin diye çevirmeye çalıştım, ayıp olmasın adamlardan az-çok bişeyler aldık, biraz ilgileneyim..
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
July 27, 2016, 02:28:56 PM

bi 300 - 500 atmak lazım gibi bakarsın şüpheleri gidermek için sağlam bir hareket eder...
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
July 29, 2016, 08:21:56 PM

Küçük bir miktarla giriyorum ben de. Bakalım neler olacak ilerleyen süreçte.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
July 30, 2016, 09:23:56 AM

rico bitmiş galiba katılacaktım aklımdan çıkmış
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2016, 09:41:40 AM

rico bitmiş galiba katılacaktım aklımdan çıkmış

Evet bitti.Sağlık olsun.. Umarım katılanlara hayırlı olur.
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
July 30, 2016, 08:08:52 PM

ben biraz alış yaptım bakalım bişeyler denk gelirmi
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510

View Profile
July 30, 2016, 09:47:09 PM

Takipteyim, RICO aşamasında katılanlar gelişmelerden haberdar ederse iyi olur. Bol kazanç
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 31, 2016, 09:02:56 AM

nadir metal konusunda supheniz olmasın. bilindik bir altın firması. kuyumculara girin kesin nadir marka gram altın gorursunuz.
ben xaurum ricosuna katılmadım ama aslında katılabilinirdi. cok kotu proje değil
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 31, 2016, 11:43:55 AM

nadir metal konusunda supheniz olmasın. bilindik bir altın firması. kuyumculara girin kesin nadir marka gram altın gorursunuz.
ben xaurum ricosuna katılmadım ama aslında katılabilinirdi. cok kotu proje değil
Peki madem kötü değil. Neden Türkçe forumdan yatırımcı çıkmadı?
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 31, 2016, 12:56:36 PM

En buyuk guvensizlik şuanki xaurum'um sadece C-CEX ve Bloombit'te işlem goruyor olmasi sanirim.. Bu yuzden yeni xaurum'un gelecegini pek parlak gormedi insanlar.. Ben kucuk biseyle girdim,onemsenmeyecek bir rakam.. 

Yeni Xaurum sali gunu acilacakmis, gelistiricinin soyledigine gore release sonrasinda -kisa bir surede- yeni xaurum Bittrex'e eklenecekmiş.. Olursa guzel olur fiyati.. Poloyada girebilirse....
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
July 31, 2016, 01:06:17 PM

ICO'nun özeti:

Ico'da toplanilan toplan değer: 648,972.10 USD

7,487 XAU olan Eski Xaurum minting ile 76,407,695 adet Yeni xaurum(XAUR)'a çikarildi.

Yeni xaurum'un toplam depolanan altin miktari: 30.8 KG

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: