Bitcoin Forum
April 28, 2024, 07:34:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Turk Coin  (Read 4317 times)
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 30, 2016, 12:13:51 AM

Arkadaşlar ben en başta söyledim reklam yapmıyorum diye. Faturası var ama burada yayınlamak zorunda değilim.

sana kimse faturayı yayınla demedi zaten. Almış olduğun minex minerların resmini yayınla dedi. bir de kaç para verdiğini sordu.

İkisine de cevap verememişsin.

Ya da işine gelmediği için vermekten kaçınmışsın.

Valla huzur abi, önce senin bu indexcoin ponzicilerinin içinde olduğunu düşündüm, biraz araştırdım.. kişisel siteni buldum.. http://www.huzurkandemir.com.tr/ iyi, temiz biri gibisin ama göründüğün gibisen şu minex minerların fotosunu çek ve paylaş.. Bizde görelim gerçekmi
1714289668
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714289668
Reply with quote  #2

1714289668
Report to moderator
1714289668
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714289668
Reply with quote  #2

1714289668
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bitcoinci.com
Full Member

Activity: 172
Merit: 100

bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci

View Profile WWW
July 30, 2016, 11:33:19 AM

ya sacma sapan scam ponzi coinlerin pesinden gidiyo ya cahil millet . yok onecoin intexcoin coinspace ... bos islerle ugrasmayın alın btc .
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 30, 2016, 01:09:53 PM
Last edit: July 30, 2016, 01:37:44 PM by torikan

ya sacma sapan scam ponzi coinlerin pesinden gidiyo ya cahil millet . yok onecoin intexcoin coinspace ... bos islerle ugrasmayın alın btc .

bence cok mantıklı değil yorumunuz tmm btc bu işin amiral gemisi kabul ama uzun vadeli yatırımcı için artık fiyat bakımından bu halde
çoğu kişi riskli olsada orta vadede yada kısa vadede vurmak istiyor doğal olark

borsa burası ilk 100 de var
sip piyasasıda göz altıda
önemli olan hangisinden vurabilceğiniz pump yakalamaya çalışıyor herkes nasip se olur
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 30, 2016, 01:22:42 PM

sacma sapan coınden dun gece 5 katı kazanc elde ettım sacmları yakalamak daha ıyıı
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 30, 2016, 02:32:38 PM

sacma sapan coınden dun gece 5 katı kazanc elde ettım sacmları yakalamak daha ıyıı

Konumuz o degil ama, bu intexcoinciler herkese acik olmayan madencilik icin minex minerlar adinda alet satiyorlar, tam dolandiricik...

Senin kripto borsasinda sacma sapan coinlerin dump/pump dalgalarindan kazandigin gelir icin bisey diyen yok.. Son 1haftada,şu forumda etc indir/kaldir dalgalarindan para kazanmayan nerdeyae yok.. Bu normal.. Normal olmayan herhangi bir borsada islem gormeyen,madencili olup kapali sistemde olan ve bu madenciligi yapmak icin aygitlarin para ile satilmasi.. ( resim cekip yollasalar hiç olmadi varligini goecegiz.. Oda yok)  tam kolpa artik
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 01, 2016, 07:52:47 PM

Türkiyede İntexcoin var. Buraya cüzdanının resminide atıyorum isteyen bakabilir. Bu yıl sonu madenciliğe açılacağı söyleniyor. Sistemi incelemek için davetiye gönderebilirim.
25 mayısta 1 intexcoin 0.049 Euroydu. Şu anda 0.093 Euro. Ben geçtiğimiz hafta 100 eurouluk intexcoin sattım ether aldım. Bu yazıyı kesinlikle reklam amaçlı yazmıyorum. Yukarıda ki soruya cevaben benim bildiğim bu olduğu için yazıyorum.

bi bitmediniz intexçiler Cheesy sahipleri bile kaçtı forumdan hala kurbanlar dolanıyor mu buralarda Cheesy

Bitmeeeez ben ne çektim şu mmmtr bokundan ponzi olduğunu anlayacakları zamana kadar bu arkadaşlara katlanmak zorundayız Cheesy
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: