Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:08:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 14 Ağustos 2016  (Read 2772 times)
Darkmen
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 14, 2016, 01:56:30 PM

2 gündür rüyamda askerle çatışıyorum. Askerler sivilleri rehin alıyorlar. Artık götleri yemez bir şey yapmak için. Gizlide kalanlar varsa açığa çıkacaklarına ihtimal vermiyorum. Feto gider ayak bolca günah işlemeyi göze almış o kadar ibadet et sonra gider ayak cehennemi garantile.  Grin
gotlerı yemez mı ? dostum sokaga cıkan habersız er le - gercekten darbecı olan askerle catısmak arasında daglar kadar fark var. sen gercek darbecı askerden gıdıpte tankı alamazsın ok

Şimdi senin yazdığının ne alakası var. Ama anladığın dilden cevap vereyim. https://www.youtube.com/watch?v=rWtWJ1sueRo
Balmain
Hero Member

Activity: 2142
Merit: 685

View Profile
August 14, 2016, 02:32:04 PM

Hiçbir şey olmaz. Ne bekliyorsunuz ki?
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 14, 2016, 04:22:24 PM

Hiçbir şey olmaz. Ne bekliyorsunuz ki?

Bir aslan miyav desin bir kedi kükresin diye bekledik de olmadı Cheesy şakası bir yana gerçektende gözümüzde büyütmüşüz fetöşü Cheesy
SakiAkman
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
August 14, 2016, 04:47:36 PM

14 Ağustos tarihinden geliyorum hiç birşey olmadı  Cheesy

Daha 14 ağustos bitmedi, zaten cemaatin verdiği sinyalden 5 gün sonra darbe girişimi gerçekleşti, bu illa 14 ağustosda olucak diye birşey yok.
Ayriyetten geçmişi hatırlatırım, Cemaat 30-40 yıl önce, televizyondan Atatürke Acıkca destek verdi, 10 Yıl öncede, aynı desteğin arkasında olduğunu yine aynı şekilde televizyonlarda açıkladı.İşin ilginç tarafı, Atatürke olan destekten sonra, Cemaat ile Hükümet partisinin arasında çatışmalar oldu.
Mevzu para mevzusu veyada Devletin içine yerleşme mevzusu değil, Bunu ayırt etmek gerekiyor.Cemaatin parayamı ihtiyacı var ? Veyada devlete yerleşmeye ihtiyacımı var ?

Anlattıkların kemalistlerin neden alttan alttan darbeyi desteklediğini açıklıyor, yada ben öyle anladım ancak yanlış kardeşim ülke de demokrasi var. Herkesin görüşüne saygım var ancak darbeye herhangi bir şekilde destek verilmesini kabul edemem.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 14, 2016, 04:50:53 PM

Daha 14 ağustos bitmedi, zaten cemaatin verdiği sinyalden 5 gün sonra darbe girişimi gerçekleşti, bu illa 14 ağustosda olucak diye birşey yok.
Ayriyetten geçmişi hatırlatırım, Cemaat 30-40 yıl önce, televizyondan Atatürke Acıkca destek verdi, 10 Yıl öncede, aynı desteğin arkasında olduğunu yine aynı şekilde televizyonlarda açıkladı.İşin ilginç tarafı, Atatürke olan destekten sonra, Cemaat ile Hükümet partisinin arasında çatışmalar oldu.
Mevzu para mevzusu veyada Devletin içine yerleşme mevzusu değil, Bunu ayırt etmek gerekiyor.Cemaatin parayamı ihtiyacı var ? Veyada devlete yerleşmeye ihtiyacımı var ?

Anlattıkların kemalistlerin neden alttan alttan darbeyi desteklediğini açıklıyor, yada ben öyle anladım ancak yanlış kardeşim ülke de demokrasi var. Herkesin görüşüne saygım var ancak darbeye herhangi bir şekilde destek verilmesini kabul edemem.
ulkede demokrası olduguna ınanıyorsan alkıslarım.. demokrası sızın ıcın sade secılen partının basta kalması mı ?  eger sade oysa sıze gore demokrası var ..ama bana gore bu ulkede demokrası yok bastakı ne derse o oluyorsa yasama yurutme yargı da o ulkede demokrası yoktur .. bakınız : Türkıye
SakiAkman
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
August 14, 2016, 04:56:57 PM

ulkede demokrası olduguna ınanıyorsan alkıslarım.. demokrası sızın ıcın sade secılen partının basta kalması mı ?  eger sade oysa sıze gore demokrası var ..ama bana gore bu ulkede demokrası yok bastakı ne derse o oluyorsa yasama yurutme yargı da o ulkede demokrası yoktur .. bakınız : Türkıye

Ben fikirlerin bir kafada toplanmasına razıyım

Düşüncenize de saygım var elbette
Saygılar.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 14, 2016, 05:58:09 PM

Kemalistler, veyada atatürkçüler, İktidardaki amele bile olamayacak insanlar yüzünden, alternatif arayışındalar.
Maalesefki, 1.Dünya savaşında, Sakarya meydan muharebesinden kaçan %40 lık nüfusun sıkıntılarını, yıllar sonra başka bir nesil çekmekte.
Kemalistler veyada atatürkçüler, Doğrudan cemaatle ilgisi yok zaten.
Senin destek olduğun parti, televizyonlarda kendini cemaat bizi kandırdı diye reklam yaparken, Cemaat bizi kandırdı diyen asker, veyada halka niye hoşgörülü davranıp bırakmıyorda, içeri atıyor ? Bumu senin anlayabileceğin demokrasi ? Madem demokrasi, Cemaat bizi kandırdı diyen Recoyu, Binmeli inmeli aliyi de içeri alalım ?

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 14, 2016, 06:18:05 PM

14 Ağustos ta geldi çattı o tarih koca bir yalan ıssıracak köpek dişini göstermez bunca ohal yüzünden ülke olağan üstü koruma önlemleri almış kurumlar diken üstündeyken kalkıp bunlar bir hamle yapamaz ülkemizin düştüğü durumlara çok üzülüyorum bir kandırılma bitiyor öbürü başlıyor sanırım çağımızın kronik hastalığı KANDIRILMAK oluyor eleştiriyorum bunları .
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 15, 2016, 09:20:22 AM

Pzt Ağu 15 12:20:12 EEST 2016
e hani bir şey olmadı. Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: