Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:59:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ETH için sistem toplama  (Read 2306 times)
EtherBoy07
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile WWW
August 11, 2016, 07:45:14 AM

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 haftadır forumda açılmış konuları takip edip anlamaya ve bu işe girip girmemek için karar vermeye çalışıyorum.

alt coin olarak ETH kazımak istiyorum. Ekran kartı olarak Nvidia Tesla M2090 (Forumdan bir arkadaş satıyor diye gözüme çarptı) , AMD R9 380X ve AMD R9 380 ekran kartlarını araştırmaya maliyet araştırması getirisi götürüsü üzerinde epeyce bir araştırma yaptım fakat Tesla M2090 üzerine fazla bir bilgi bulamadım. Sizlerin önerisi doğrultusunda haraket edeceğim. Başka önereceğini sistemler ve ya ekran kartları varsa onları da öğrenmek isterim. Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aşağıda benim sistemim mevcut. Anakartıda msi gaming7 tercih etmeni öneririm. yoğun tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Tabi yine karar senin.
http://i.hizliresim.com/gXzoGZ.jpg
http://i.hizliresim.com/Y42432.jpg

Sistem güzel olmuş ses sorunu aşırı derecede rahatsız ediyormu bu arada?

Rahatsız edici bir ses sorunu yaşamadık açıkçası. Klimam bundan daha sesli çalışıyor Smiley
paintblack
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

View Profile
August 25, 2016, 03:55:56 PM

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 haftadır forumda açılmış konuları takip edip anlamaya ve bu işe girip girmemek için karar vermeye çalışıyorum.

alt coin olarak ETH kazımak istiyorum. Ekran kartı olarak Nvidia Tesla M2090 (Forumdan bir arkadaş satıyor diye gözüme çarptı) , AMD R9 380X ve AMD R9 380 ekran kartlarını araştırmaya maliyet araştırması getirisi götürüsü üzerinde epeyce bir araştırma yaptım fakat Tesla M2090 üzerine fazla bir bilgi bulamadım. Sizlerin önerisi doğrultusunda haraket edeceğim. Başka önereceğini sistemler ve ya ekran kartları varsa onları da öğrenmek isterim. Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

bakın ilk olarak mantık yanlış. bir coin için sistem toplamayın. genel mining için sistem toplayın. eth için sistem toplayacam derseniz gidin r7370 leri toplayın derim. ama yarın eth mining bitince gelip beni vurursunuz. o yuzden butun algoritmalarda rahatca verim alacagınız kartları secin. r7 ler eth kazmak için iyi ama mesela darknet kazmak isterseniz çöptür. o yuzden tavsiyem 290 290x 390 390x gibi daha global kartlara yonelmeniz. boylece kendinize verimli bir tarla edinmiş olursunuz. bugun patates patates para etmeyince domates ekme serbestliğiniz olur.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: