Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:00:33 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 »  All
  Print  
Author Topic: Bitkapital.com  (Read 32568 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 04, 2017, 08:57:57 AM

Geçen hafta Bitkapital için üyelik başvurusu yaptım ama hala ne gelen var ne giden, sistem artık çalışmıyor sanırım. Şu anda bu sistemi kullanan var mıdır?

Sistemin çalışmasında Problem yok, araya Bayram girdiği için olabilir. Daha hızlı iletişim için Telegram kanallarından adminlere ulaşabilirsin.
AsyaYarba
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
September 05, 2017, 08:43:02 AM

Geçen hafta Bitkapital için üyelik başvurusu yaptım ama hala ne gelen var ne giden, sistem artık çalışmıyor sanırım. Şu anda bu sistemi kullanan var mıdır?

Merhaba,

Bayram süresince gerçekleştirilen bütün başvurular da dahil olmak üzere geçerli kayıtların hepsi onaylanmıştır. Sistem çalışır durumdadır.

Teşekkür ederiz
nefes19
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
October 03, 2017, 06:11:37 AM

Sİteye giriyorum, BTC fiyatı 9,190 USD. Detaylı bakıyorum 9.410 USD.  Son işleme bakıyorum 18.09.2017, tahtalarda en ufak bir kıpırdama yok. Sanırım site durmuş, hiç güven uyandırmadı.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 04, 2017, 07:06:52 PM

aylık 1 btc işlem hacmine kadar düştü bildiğim kadarıyla güzel bir projeye benziyordu ancak arayüz bakımından baya yetersiz kaldığı için insanlar tarafından tutulmadığını tahmin ediyorum, umarım farklı bir yapıyla başka bir proje şeklinde karşımıza çıkar günün birinde.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
October 04, 2017, 09:43:28 PM

Bitshares altyapısından dolayı tercih edilmedi, Waves'e geçeceklerdi o iş de yattı (veya ertelendi) zaten şu aşamada Waves'e geçse yine problemli olacaktı. Faaliyete ara verdiler herhalde.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
btclife01
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 09:02:39 AM

Bitkapital üye alma/yatırma/çekme  işlemlerine devam ediyor, TL gateway olarak. Fakat sistemde özellikle TL/KAPITAL işlemlerinde hacim ne yazık ki çok düşük.
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
October 10, 2017, 02:46:59 AM

Daha ilk açıldıklarında dedik , pratik değil siteniz, arayüz kötü düzeltin diye kabul etmediler , eksik yalan yanlış bir arayüzle açtılar, sonra yok ona çevir yok buna çevir ulan zaten btc yi zor öğrenmiş millet birde ekstra takla attırıyorsun müşterileri kaçırıyorsun eh böyle olacağı belliydi.
Yazılımcı arkadaşlar belli ki uğraşmışlar etmişler emeklerine yazık oluyor. Grafik arayüz tasarımına gerekli önemi vermeleri gerekirdi.
Bir wallet gibi siteye entegre olmak şifreyi korumak gerekiyordu bir borsa gibi değilde online wallet gibi çalışıyordu yani dehşet karışık işler dönüyordu yeni bir üye için Smiley
Deneyimli kullanıcılar zaten habire giriş çıkış yapar bütün gün sitede olurlar onları bile cezbetmediği için proje fail olmuş durumda , niye işlettiklerini anlamadığım fonları dışında pek bir esprileri kalmadı sanırım.
Sonradan bazı yenilikler yaptılar ama imaj herşeydir, insanların gözünde bir imajınız kısa sürede oluşur ve onu değiştirmekte sonradan çok zorlanırsınız. Bunun sancılarını yaşıyorlar.
Kaç tane borsa var diye soran olursa cevap verirken bitkapitali saymıyorum işte 3 tane 4 tane var bir de değişik birşey var ona bulaşma diyorum herkese Smiley
Sanırım açılış öncesi fonlama ile hisse bile sattılar artık kendi içlerinde nasıllar bilmem ama çok daha başarılı olabilecekken nal toplamaları çok acı.
Paribu kendilerinden çok daha sonra çıktı ve ortalama bir arayüz ve sade işlemler ile çok daha başarılı oldu koinim gibi garabetten ve btcturk kapalıyken mevcut fırsattan paribu faydalandı bunlarda oturup seyretti.
Dost acı söyler , ben dostunuz değilim ama olsun  Wink Yapıcı ve yıkıcı olmaya çalıştım bu mesajımda siz yine insanların %99 unun yaptığı gibi kendi bildiğiniz gibi devam edin.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 11, 2017, 04:21:04 PM

bitshares yapısını kullanırken arayüzde müdehale etmek mümkün değil ki? bu gibi platformların api erişimleri çok çok kısıtlı. mecburen ilgili platformlara linklemek dışında birşey yapılamıyor.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
October 12, 2017, 06:46:42 PM

Merhaba;

Saat senkronizasyon sorunu nedeni ile uzun süre önce pes etmiştim. Bir kere daha şans verip TL yatımaya çalışıyorum ama yatır düğmesi aktif değil gibi duruyor. Önceden yapmış olduğum kimlik doğrulama şu an geçerli değil heralde ya da başka bir şey var. Hesabımda kimlik doğrulamaya dair bir seçenek te göremiyorum. Bir şeyimi atlıyorum?

İyi dileklerimle
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 13, 2017, 11:11:12 PM

Uzun süre sonra gireyim ne var ne yok diye bakayım dedim ama btc eth vs hacim 0 gözüküyor. Proje mi öldü nedir son durum?
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 06, 2017, 07:38:38 PM

TL Çekim işlemleri ne durumda ? Tl yatıramıyorum ama Tl çekim hala aktif görünüyor
btclife01
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 10:22:13 AM

https://bitkapital.com/duyurular.html

TL Yatırma ve Yeni Üyelikler
17 Ekim 2017

"Sayın Kullanıcılarımız,

Bitshares platformunun teknik altyapısındaki güncellemelerle gelen uyumsuzluklar nedeniyle yeni kullanıcı alımları ve TL yatırma işlemleri durdurulmuştur.

Bilginize sunarız."
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
November 07, 2017, 10:40:33 AM

TL Çekim işlemleri ne durumda ? Tl yatıramıyorum ama Tl çekim hala aktif görünüyor

Dükkanı kapatma hazırlıkları yapıyorlar.
Nitelikli dolandırıcılıktan yargılanacaklar yakında.
Yaptıkları şey tam olarak şu:
senden bende para topladılar, bir servis açtılar. sonra bu servisi ayakta tutmak ve işletmek için harcamaları gereken vakti ve nakdi bir başka şirket kurup orada kullandılar.
Bu şirketinde içini boşalttılar. 3 haftadır şikayet dilekçesi hazırlıyorum avukatla beraber. Tüm forum yazışmaları özel yazışmalar. Telegram mesajları, sms ler. herşeyi toparlıyorum az kaldı.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 02:21:51 PM

zaten şimdiye kadar neden açık tuttukları asıl sorulması gereken. 3 kez para yatırmak istedim tl  hacimleri sıfır en son işlem 3 ay öncesinde yapılmış.
senden bende para topladılar, bir servis açtılar. sonra bu servisi ayakta tutmak ve işletmek için harcamaları gereken vakti ve nakdi bir başka şirket kurup orada kullandılar. burda bahsettiginiz şirket fon olan mı acaba?
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 07, 2017, 05:51:08 PM

senden bende para topladılar, bir servis açtılar. sonra bu servisi ayakta tutmak ve işletmek için harcamaları gereken vakti ve nakdi bir başka şirket kurup orada kullandılar.
Bu şirketinde içini boşalttılar. 3 haftadır şikayet dilekçesi hazırlıyorum avukatla beraber. Tüm forum yazışmaları özel yazışmalar. Telegram mesajları, sms ler. herşeyi toparlıyorum az kaldı.

bende geçen sene bunlara yatırım yapmayı düşünmüştüm o dönem. iyi ki yapmamışım.
bir de kriptopara diye bi üye vardı bilirsiniz, o da sürekli uğraşırdı Zühtü Can'la. Güvenmiyorum falan diyordu. Bizde adama tepki gösteriyorduk yoktan yere uğraşıyor diye. Ethereum 100 dolar olacak derken haklı çıktığı gibi bu konuda da haklı çıkıyor adam şaka maka.
Umarım fazla bir zararınız yoktur, ama dava edecek kadar ciddiye aldığınıza göre de var sanırım. Kolay gelsin umarım hakkınızı alırsınız.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
November 07, 2017, 08:28:12 PM

zaten şimdiye kadar neden açık tuttukları asıl sorulması gereken. 3 kez para yatırmak istedim tl  hacimleri sıfır en son işlem 3 ay öncesinde yapılmış.
senden bende para topladılar, bir servis açtılar. sonra bu servisi ayakta tutmak ve işletmek için harcamaları gereken vakti ve nakdi bir başka şirket kurup orada kullandılar. burda bahsettiginiz şirket fon olan mı acaba?

değil, Blockchain A.Ş. diye Antalya avukatlık bürosu adresli, Ankara teknokent ofisli, odtü yurt labı yönetimli bir şirket kurdular. guwera bu taklaya nasıl geldi anlamadım ama bu şirket Türkiye'deki doğru düzgün bir kaç servisi yutmuş durumda. (bitcoinadam.com, coin-turk.com, cryptomerian.com) joly nin yüzünden bunlarında başı ağrıyacak. izleyeceğiz göreceğiz hep beraber yaşayacağız.

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
November 07, 2017, 08:45:43 PM

Murathan biraz açabilir misin olayı

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 07, 2017, 08:50:27 PM

Yasal süreci burdan paylaşırmısın bizde öğrenelim kimlermiş bunlar neyciymiş.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
November 08, 2017, 10:21:40 AM

Değerli konu takipçileri,
Bu gün öğle tatilinde Blockchain A.Ş. nin büyük ortaklarından biri olan Onur Atam ile uzun bir telefon görüşmesi yaptım.
Karşılıklı olarak birbirimize derdimizi anlattık.

Nitekim onlarında bitkapital ltd özelinde Zühtücan ile ortak olamama durumumuzun detaylarından haberi yokmuş.
Olayları birde benim gözümden dinleme nezaketini gösterdiği için Onur beye teşekkür ederim.

Yakın zamanda (1 -2 ay içinde) Ankara'da Blockchain A.Ş. ortakları ile hep birlikte bir araya gelip bir çözüm üretme üzerine görüşeceğiz.
Kim bilir belkide bu görüşme sonrasında Blockchain A.Ş çatısında beraber yeni projelere doğru yelken açacağız.

Bilginize sunarım.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
November 08, 2017, 02:39:29 PM

Değerli konu takipçileri,
Bu gün öğle tatilinde Blockchain A.Ş. nin büyük ortaklarından biri olan Onur Atam ile uzun bir telefon görüşmesi yaptım.
Karşılıklı olarak birbirimize derdimizi anlattık.

Nitekim onlarında bitkapital ltd özelinde Zühtücan ile ortak olamama durumumuzun detaylarından haberi yokmuş.
Olayları birde benim gözümden dinleme nezaketini gösterdiği için Onur beye teşekkür ederim.

Yakın zamanda (1 -2 ay içinde) Ankara'da Blockchain A.Ş. ortakları ile hep birlikte bir araya gelip bir çözüm üretme üzerine görüşeceğiz.
Kim bilir belkide bu görüşme sonrasında Blockchain A.Ş çatısında beraber yeni projelere doğru yelken açacağız.

Bilginize sunarım.

daha dun dolandiricilik diyordunuz ??

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 »  All
  Print  

Jump to: