Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:19:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 5.000 veya 10.000 tl lik btc Borc verebilecekler buraya Lütfen  (Read 4121 times)
caylakcoin (OP)
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
September 02, 2016, 09:55:32 PM

Tefeci kullanmayı dene arkadaşım, Kimin Troll Hesabı bu ?
Troll degil ama troll tadinda oldu bu yazim ben de suan dusunuyorum hangi gazla boyle borc istedim , arbitaj yapmak icin alacaktim ama kendimi biliyorum cloud mining e kayardim eger borc verilseydi oraya kaysaydim kâr olacakti fakat ben kazandiklarimida ghs almak icin yatirmamdan dolayi kazanci yari yariya kaybedebilirdim ana para da dahil yani biraz ibretlik oldu bu dedigim gibi , kazanirsanda kendi paranla kaybedersende kendi paranla yapisindayim artik bana borc vermeyen arkadaslara tesekkur ediyorum Cheesy
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
caylakcoin (OP)
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
September 02, 2016, 10:02:11 PM

beyler adam arazi olmus, trolledi gecti gitti.

yeter vurmayin artik adam oldu.
Yarılanmadan sonraki soku atlatamadim ve simdi buradayim bu gonderide burada ibretlik dursun Cheesy bilgisayarima kavustuktan sonra bu forumun belli basli konularini yalayip yutucam ins. Suan borc lazim degil simdi ise s9 cihazi olan birini ariyorim bilgi almak icin Smiley

buyur bu konuda size yardımcı olalım.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1605861.0
Tesekkur ederim Smiley
raskolnberg
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
September 03, 2016, 09:22:16 PM

hhahahaha hiç güleceğim yoktu ya  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print