Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:03:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Koinim.com sitesini guvenilir ve hizli bir site olarak goruyormusunuz?
Evet , site guvenilir - 11 (23.4%)
Hayir, site guvenilmez - 23 (48.9%)
Site guvenilir, ancak islemler cok yavas - 13 (27.7%)
Total Voters: 47

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ANKET : Koinim.com sitesini guvenilir ve hizli bir site olarak goruyormusunuz?  (Read 10097 times)
petahashminer (OP)
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
September 07, 2016, 06:57:45 AM

Evet beyler, forumda bir kafa karisikligi var koinim.com sitesini kullanip kullanmamak arasinda kalmislar insanlar.

forum uyelerinin de goruslerinide burada anket ile ortaya cikaralim.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
1714007037
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714007037
Reply with quote  #2

1714007037
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714007037
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714007037
Reply with quote  #2

1714007037
Report to moderator
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
September 07, 2016, 08:17:36 AM

Bi sıkıntı yaşamadım daha

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
September 07, 2016, 10:00:37 AM

Hayır, Koinim'e hiçbir şekilde güvenmiyorum. Site içi trade işlemlerinde yaptıkları manipülasyonlar yüzünden yüksek hacimli müşterilerini kaybettiler. Adil bir trade platformu sunmadıkları için bu piyasada yerleri yok. Bu tarz bir yola baştan girmemeleri gerekiyordu.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 07, 2016, 11:38:17 AM

malesef bir şirketten beklenen güveni ve hızı vermiyor inavasyon sıfır (0 ). o kadar anket yapıyolar hiç hareket yok. güvenlik sitemi yeniden gözden geçirilmeli ve müşterileri bilgilendirme de zayıf sormasak bişey diyenm yok gerçi sorunca da geç yanıt gelebiliyor. yoklukta bunu bulduğunuza şükredin der gibi.

tabii kanuni alt yapının da bu konuda olmaması eksiklikleri şirketi zora sokuyor olabilir bunu da değerlendirmeye almak lazım. ama kendilerinden de bu konu da adım attık şunu yapalım destek olun diye bi öncülük te yok. herkes başının çaresine baksın anlayışı sonuç olarak kendini gösteriyor..

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 07, 2016, 11:12:14 PM

Hayır, Koinim'e hiçbir şekilde güvenmiyorum. Site içi trade işlemlerinde yaptıkları manipülasyonlar yüzünden yüksek hacimli müşterilerini kaybettiler. Adil bir trade platformu sunmadıkları için bu piyasada yerleri yok. Bu tarz bir yola baştan girmemeleri gerekiyordu.

Bu yoruma katılıyorum. Bu siteye yüksek miktarda BTC ile asla girmem. Giripte canımı sıkmam, strese sokmam kendimi.

Ha, insanın canını sıkmayacak ufak miktarlar için kullanılabilir. Ee, onu da zaten burada forum içinde arkadaşlar birbirleri ile hallediyorlar.  O halde  ne gerek var koinim.com a . Yok yollayacam BTC yi de, hesaba geçecekte, satış vericem de sonra onların hesabıma yatırmasını bekliycem efendim ohooo. Üstelik bunları yapmak için birde önlü arkalı kimliğimi yolluyacam, fotokopi de değil yani aslının resmini. Pöhh
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
September 08, 2016, 07:56:14 AM

Koinim çok fazla güven kaybetti aslında kendilerini daha iyi konuma sokacaklarken hep yanlış yaptılar site içi işlemler çok yavaş müşteri hizmetleri çok geç veriyor bunun gibi olaylar soğuttu.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 08, 2016, 10:09:02 AM

Kötünün iyisi şeklinde. yinede iyi ki varlar.
Ülkemizde bu tür servislerin daha da çoğalması lazım.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 08, 2016, 10:15:43 AM

Ben de nedense yüksek miktarlarda btc ve tl bulunduracak kadar güvenli hissetmiyorum. Koinim öyle ya da böyle uzun zamandır var, ancak bu dönemde gördüğümüz şikayetlerden ve belki de biraz BTC Turk'ün işini çok güzel yapmasından geri planda kalmıştı. Ben bu dönemin onlara çok büyük fırsat olduğunu, eğer işlerini gerçekten geliştirmek ve sürdürmek istiyorlarsa bu fırsatı iyi kullanmaları gerektiğini düşünüyorum.

Kısacası güzel şeyler duyalım, güvenimiz artsın.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 08, 2016, 12:50:29 PM

bu durumu herkesin beklediği gibi iyi kullanırlarsa süper olucak kendileri için ama niye sürekli şikayet yazıları geliyor diye de inceleme yapmarı gerekiyor

milletin parasını nerde işletiyorlar billinmiyor ama satmak isyen olduğunda anında gönderseler bu piyasada daha çok duyulacak böylece burdaki herkes oraya geçiş yapacaktır.

btc alımı bakımından bolmiktarda talep bulurlar...
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 08, 2016, 02:07:49 PM

Btcturk hesabımda yüksek meblağ btc bırakıp unuttuğum oluyordu o derece güven vardı sonuçta müşteri ilişkisi kısa sürede destek vermeleri profesyonelce yapıyorlardı işini hepsinden öte arkalarında kim olduğunu biliyorduk.
Fakat koinime gelince çok önceden üye olmama rağmen daha bir kez bile deposit yapmadım hiç bir şekilde güven vermiyor.
funnybunny
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
September 08, 2016, 02:45:44 PM

BTCTurk'ün sıkıntısından dolayı bir baktımda ticaret için direk olarak tc kimlik fotokopisi falan istiyor piyasaya yeni giren bir şirkete bu kadar hayati önem taşıyan bilgileri vermek kısacası aptallıktır diye düşünüyorum.Ne fazlası ne azı ..
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
September 08, 2016, 03:49:20 PM

Genel kanı güvenmeme yönünde ama günlük hacme baktığımızda tam tersi olduğu görülüyor. (Son 24 saat hacim; 150.08 BTC)

Daha önce bahsetmiştim başka bir konuda, Öğrencilik zamanlarımda acil nakit ihtiyacım olduğundan koinim'de btc bozdurup ödeme istemiştim akşam 22:30 sularında, bir de desteğe yazdım acil lazım diye. Destek mesajıma cevap verilmedi ama gece 12 sularında paramı hesabıma yatırmışlardı (o zamanlar işbank havale yapmışlardı).

Kaç yıldır düzenli olarak kullanıyorum, sadece 1 kez müşteriyi bilgilendirmedikleri bir durum olmuştu o zaman kızıp küfretmiştim yalan yok. (Btctürk'le benzer sorunu yaşadılar, maliye denetimi vs geçirdiler para gönderemediler hesapları bloke olduğundan). Budurumu bize coaex haber vermişti sağolsun. "Zararına btc satın alıp" btc olarak çıkmıştık o zaman Koinim'den.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
September 10, 2016, 07:53:42 AM

aslında diğer bir elden de şu var. (yine karşılaştırma yapıyorsun diyenler olacaktır) btcturk ve koinim aynı ülkede aynı hizmeti veren iki site. btcturk işlemleri durdurdu ama koinim devam ediyor. e şimdi btcturki durdurma aşamasına getiren sıkıntılar koinimde de var. ama bir şekilde alternatif yoldan bizlere geç ya da erken yardımcı olmaya çalışıyorlar. bu yönden de ele almak lazım.

For rent...
funnybunny
Newbie
*

View Profile
September 10, 2016, 10:15:50 AM

Şimdi deneme şansım oldu, kimlik + yüz fotografınız + adres + ikamet belgesi vs. ÇOK CANINIZ YANAR VERMEYİN BU BİLGİLERİ.Bakın açık hedef olucaksınız haberiniz yok, birisi bu olaya uyanırsa bütün hedef koinim'in databaseyi olur kan kustururlar size.Şimdi zararına 50 dolar satıp çekmeyi deniycem muhtemelen onaylamadan bitcoin'ide alamıyacaksınız diyecek.

Içındeyim bu işin bu sistemlere hiçbir şekilde kimlik bilginizi vs. vermeyin.Database'in tek heklenmesinde bütün hayatınız biter.

NOT : ONAYLAMADAN SATTIGINIZ BITCOIN'I ONAYLAMDAN ÇEKEMIYORSUNUZ Smiley Smiley
testerman
Hero Member

Activity: 840
Merit: 1000

View Profile
September 10, 2016, 10:20:33 AM

Şimdi deneme şansım oldu, kimlik + yüz fotografınız + adres + ikamet belgesi vs. ÇOK CANINIZ YANAR VERMEYİN BU BİLGİLERİ.Bakın açık hedef olucaksınız haberiniz yok, birisi bu olaya uyanırsa bütün hedef koinim'in databaseyi olur kan kustururlar size.Şimdi zararına 50 dolar satıp çekmeyi deniycem muhtemelen onaylamadan bitcoin'ide alamıyacaksınız diyecek.

Içındeyim bu işin bu sistemlere hiçbir şekilde kimlik bilginizi vs. vermeyin.Database'in tek heklenmesinde bütün hayatınız biter.

Btcturk kimlik vs. İstemiyor muydu da bizim mi haberimiz yok.
funnybunny
Newbie
*

View Profile
September 10, 2016, 10:31:36 AM
Last edit: September 10, 2016, 12:22:18 PM by funnybunny

Btcturk kimlik vs. İstemiyor muydu da bizim mi haberimiz yok.

Onaysız belli miktarlar çekilebiliyordu.Nasıl bilgiler verdiginin farkında degil muhtemelen millet, oradaki bilgiler giderse üzerinize milyon tane şirket açabilirler hiçbir sıkıntı olmadan.Mesela şimdi koinim'e bitcoin'i sıkıntısız yatırıp satışıda sıkıntısız yaptım ama para çekerken onaysız hesaptan dolayı hata verip duruyor Smiley Destek'e mesaj attım ama muhtemelen o para ordan çıkamıycak.Ben şuanda 100-200bin lira içinde olsa o bilgileri vermem.

O bilgileri alıpta onaylatabilecekleri bir sistemleri YOK zaten, olamazda.Bu adamlar devletle çalısmıyor onlara bakmıyor yani onada emin olun.

NOT : 150 TL yalan oldu, ses seda yok 3 destek mesajına elimin ayarıda yok yanlışlıkla bütün bitcoin'e emir verdim saniyede satışı gerçekleşti.Bidaha sistemleri denerken 5-10 lirayla denemeyi ögrenmiş oldum hiç degilse
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
September 10, 2016, 02:38:38 PM

Ehliyet yollayın baba kimliktedki tüm bilgileri vermeyin sizde o zaman. Ben tek yüzü yolladım ehliyetin onaylamışlar hesabı.
Adamlar hiç olmazsa hesapları onaylıyor. Btctürk güvenilirdi ama yolladığım 3 çeşit adres belgesini bi türlü kabul etmediler hesabımı onaylamadılar. İlla da gidip mıktar beyden ikametgah alcakmışız. Yolladığım belgeler ( e-devlet ikametgah, işbank kredi kartı fatura, sahibindenden gelen fatura) 2k tl çekmek için 4 gün bekledim her gün 500tl çek babam çek.
Artık tc kimliklerimizin hiç bir değeri kalmadı bu ülkede. Kargo geliyor adam kimlik istiyor elindeki teslimat belgesine tcnizi yazıyor. O yüzden bu kadar çok dert etmeyin yolladığınız kimliklerin fotoğraflarını vb.. zaten orda burda geziyor kimlik bilgilerimiz. Sahtecilerin işi gücü yok siteden kimlik patlatmakla mı uğraşacak yolda kuryeci görse elindeki dosyayı alsa 500 tane kimlik bilgisi çeker dertsiz tasasız  Cheesy Adımıza sahte şirket açacak olsalar ilk önce kargo kuryeleri açardı  Grin
(aramızda kuryeci varsa lütfen alınmasın örneklemedir)

funnybunny
Newbie
*

View Profile
September 10, 2016, 03:16:38 PM

Ehliyet yollayın baba kimliktedki tüm bilgileri vermeyin sizde o zaman. Ben tek yüzü yolladım ehliyetin onaylamışlar hesabı.
Adamlar hiç olmazsa hesapları onaylıyor. Btctürk güvenilirdi ama yolladığım 3 çeşit adres belgesini bi türlü kabul etmediler hesabımı onaylamadılar. İlla da gidip mıktar beyden ikametgah alcakmışız. Yolladığım belgeler ( e-devlet ikametgah, işbank kredi kartı fatura, sahibindenden gelen fatura) 2k tl çekmek için 4 gün bekledim her gün 500tl çek babam çek.
Artık tc kimliklerimizin hiç bir değeri kalmadı bu ülkede. Kargo geliyor adam kimlik istiyor elindeki teslimat belgesine tcnizi yazıyor. O yüzden bu kadar çok dert etmeyin yolladığınız kimliklerin fotoğraflarını vb.. zaten orda burda geziyor kimlik bilgilerimiz. Sahtecilerin işi gücü yok siteden kimlik patlatmakla mı uğraşacak yolda kuryeci görse elindeki dosyayı alsa 500 tane kimlik bilgisi çeker dertsiz tasasız  Cheesy Adımıza sahte şirket açacak olsalar ilk önce kargo kuryeleri açardı  Grin
(aramızda kuryeci varsa lütfen alınmasın örneklemedir)

Onaylayabilecekleri bir yol yok onun için onaylıyolar.Bunlar 2 çocukmuş sanırım sadece piyasadaki eksigi akılları sıra Sayfada dikkat ettiyseniz "şifrelenerek" saklanıyor diye geçiyor yani bu adamların programlamadan vs. haberide yok.Adamlara ulaşabilecegimiz bir telefonu falanda yok, herşey otomatik sistemde çalısıyor.Araştırdım sadece 2 tane çocugun fotografı çıktı oda 2013 yılındandı yanlış hatırlamıyorsam.Birde bu sitedeki hesaplarını falan kontrol ettim adamlar kontrol falanda etmiyor artık.Support diye söyledikleri şey 10 saattir cevap vermiyor (:

Ben sistemin çok yakın zamanda patlayıp paranınızın üstüne yatıcaklarından korkuyorum.Bide uyuz oldum açıkcası 150TL bana koymaz onda bi sıkıntı yok.Ancak sadece pislik olsun diye belgeleri düzenleyip polis ve maliyeye girdi bırakıcam, ters bir durum varsa kafalarına bassın devlet.Gene en kötü ihtimalde bile en güvenilir seçenek devlet ..
petahashminer (OP)
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
October 15, 2016, 04:52:28 PM

anket devam ediyor beyler,

belki son 1-2 ay icerisinde kullanicilarin gorusunde veya yeni kullanicilarin deneyimlerine gore anket sonucu degisebilir.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 15, 2016, 05:14:17 PM

Adresi sitesinde belirtilmemiş bir siteye güvenmem çok mümkün görünmüyor. Ben o kadar bilgimi paylaşacağım ama kendilerinin adresini telefon numarasını bilmeyeceğim.
İkinci husus müşteri memnuniyeti biliyorsunuz olmazsa olmazlardandır peki sizce var mı böyle bir memnuniyet.
Zoraki kullanmak başkadır ama birisi çıkıp desin bakalım bu firmaya güveniyorum diye. Şahıs şirketinden yada bir kişinin açtığı bir siteden farklı gözükmüyor gözüme nasıl güvenebilirim?
Neden böyle bir projeye girmişler bunu sorsam kendileri biliyor mudur. 
Pages: [1]
  Print  

Jump to: