Bitcoin Forum
April 19, 2024, 06:44:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ADSENSE KULLANANLARA SORUM VAR ( domain campaing )  (Read 2010 times)
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
September 04, 2016, 12:33:59 AM

Öğrenci bir tanıdık, üniversite 3. sınıfta evini arabasını aldı Adsense geliri sayesinde. Memuriyette oturup bekliyorsun para biriksin diye, çay az gelir Smiley

Sırf adsense ile bunları yapabildiyse helal valla diğer türlü bana göre özgün içerik olmadımı banlanmak an meselesi oluyor.
Aşırıya kaçmıyorsan kopya içerik olabilir ama atıyorum yüzdelik olarak sayfa içeriklerinin ve total in farklı olması lazım mesela haberlerin %70 i aynıdır ama %30 yorumlar vardır vs. Bu bile sizin yürüyüp gitmenizi sağlar. Gidin r10 da verin haber başı 1 liraya adam kendi cümleleri ile yorum yazarak botlardan çektiği haberleri yayınlasın.

Artık kazanınca bir iki btc atarsınız hayrına bana da fikir verdim diye Smiley
Tamam sözüm olsun atacam, 2-3 güne site aktif olacak. Bakalim guzel çorba kaldirabilecek miyim.. Smiley

1713552265
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713552265
Reply with quote  #2

1713552265
Report to moderator
1713552265
Hero Member
*

Ignore
1713552265
Reply with quote  #2

1713552265
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713552265
Hero Member
*

Ignore
1713552265
Reply with quote  #2

1713552265
Report to moderator
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 05, 2016, 09:34:12 AM

Öğrenci bir tanıdık, üniversite 3. sınıfta evini arabasını aldı Adsense geliri sayesinde. Memuriyette oturup bekliyorsun para biriksin diye, çay az gelir Smiley

Sırf adsense ile bunları yapabildiyse helal valla diğer türlü bana göre özgün içerik olmadımı banlanmak an meselesi oluyor.
Aşırıya kaçmıyorsan kopya içerik olabilir ama atıyorum yüzdelik olarak sayfa içeriklerinin ve total in farklı olması lazım mesela haberlerin %70 i aynıdır ama %30 yorumlar vardır vs. Bu bile sizin yürüyüp gitmenizi sağlar. Gidin r10 da verin haber başı 1 liraya adam kendi cümleleri ile yorum yazarak botlardan çektiği haberleri yayınlasın.

Ben daha önce farklı kanallardan haberler yayınlıyordum fakat bunları atmadan önce araştırıyordum ve kendi yorumumu katıyordum ingilizce olarak güzel gidiyordu ama daha sonrasında telif hakkına kaldı bir çoğu bir baktım 100 video yavas yavaş telif bildirisi geliyor bu böyle olmayacak en iyisi uğraşmıyım dedim. Cheesy
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
September 06, 2016, 08:23:24 AM

Ben daha önce farklı kanallardan haberler yayınlıyordum fakat bunları atmadan önce araştırıyordum ve kendi yorumumu katıyordum ingilizce olarak güzel gidiyordu ama daha sonrasında telif hakkına kaldı bir çoğu bir baktım 100 video yavas yavaş telif bildirisi geliyor bu böyle olmayacak en iyisi uğraşmıyım dedim. Cheesy

Kaynak verince telif hakları konusunda 'haberler' için sorun yaşamıyorsun diye biliyorum. Gerçeği bir ara onla ilgili yasa değişti ama son durum ne bilmiyorum . Şuan haber ajansının / sitesinin sorumluluğunda olması lazım kendi haberinin kopyalanması, yani kendisi izin verir yada vermez gibi format olması lazım

signature not found.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
September 09, 2016, 05:35:40 AM

Reklam geliri için adsense ye bağlı kalmana gerek yok. Belli bir hite ulaştığında kendin de reklam almaya başlayacaksın zaten. 1 haftalık banner için 500 TL alabilirsin mesela. Ödemeyi direkt sen alacaksın, arada kimse olmayacak. Böyle yapabilirsen kendi işini kendin görürsün banlanma korkusu yaşamazsın..
LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 09, 2016, 08:20:29 AM

adsense'i hiç bulaştırmadan sosyal medya ile siteyi "marka" haline getirip ardından hit basarsan sıkıntı olmaz gibi. zamanla site tanındıkça aramayla gelen ziyaretçi artar %50-50 olduktan sonra sıkıntı yaratmaz google. ama tasarım vs olarak özgün olursa iyi olur site.
Tesekkurler bilgiler için. Simdi sıra geldi muhtesem bi domain seçmeye.
haber ile baslayan her türlü domain değerlendirilir.
Örnek: habervakti , haberzamanı , haberobjektif vb
En beğendiğim domaine 1eth ödül vercem  Grin

havadisvakti.com
havadisturk.com

al geç düşünme bro

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 09, 2016, 08:40:11 AM

adsense'i hiç bulaştırmadan sosyal medya ile siteyi "marka" haline getirip ardından hit basarsan sıkıntı olmaz gibi. zamanla site tanındıkça aramayla gelen ziyaretçi artar %50-50 olduktan sonra sıkıntı yaratmaz google. ama tasarım vs olarak özgün olursa iyi olur site.
Tesekkurler bilgiler için. Simdi sıra geldi muhtesem bi domain seçmeye.
haber ile baslayan her türlü domain değerlendirilir.
Örnek: habervakti , haberzamanı , haberobjektif vb
En beğendiğim domaine 1eth ödül vercem  Grin

bu domain 1 etherden cook daha fazla eder ama neyse. Baskasi kapmadan hizli davran.

vesimdihaberler.com

alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 09, 2016, 01:19:56 PM

Domain işini coktan hallettim haberactive.com bilmiyorum sizce nasil? bi ince hosuma gitti cektim hemen..
Yinede tavsiyeler icin tesekkurler Smiley

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 09, 2016, 01:25:45 PM

hayaller 100k gerçekler 1k olacak dediğin kadar kolay değil bu işler işi bilene tecrübelisine elbet kolay ama haber ve film kategorisi hariç Smiley
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 09, 2016, 01:27:54 PM

hayaller 100k gerçekler 1k olacak dediğin kadar kolay değil bu işler işi bilene tecrübelisine elbet kolay ama haber ve film kategorisi hariç Smiley
Zaten sayfayi kaptirdim dedigin gibi hayaller 100k ama gercekler 1k bile olacak mı şüpheli  Grin
(1milyonluk sayfa patlatmistim da geri aldi eleman)
Feysbuk cok degismis guvenlikli kale gibi mübarek..

ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 09, 2016, 06:10:55 PM

Adsense  gelirinin sayfanin hiti ile direk alakası yok Alp.  isterse günlük 500.000 olsun hitin reklamlarına tıklanma sayın önemli ve daha da önemlisi  hangi reklamlara tıklandığı önemli. Önem sırasına  göre  açıklayayım sana  .

mesela Don reklamı ile  Forex reklamı aynı getiriyi sağlamıyor.  Don reklamına 50 kere tıklarlar 0.1TL  kazanırsın  Forex, borsa, Banka, Kredi ile ilgili reklama 1  kere tıklarlar  tıklama başına 5TL bile kazanabilirsin. günde 500 hiti olan bir site  5000 hiti olan bir siteden daha fazla  adsense  geliri sağlayabilir.

1- sitenin türü önemli. yüksek kazanç olan reklamlar genelde  para piyasaları ile ilgili siteler, ve üzerinde yüksek rekabet olan reklamlar. Hangi tür reklamların daha çok kazandırdığını araştırarak bulabilirsin.

2- Sitenin spam olmaması ve kaliteli içerik sunması lazım, kaliteden yoksun sallamasyon sayfaların reklam getirisi düşük oluyor.

3- Reklam yerleşimini güzel yapmalısın . Ziyaretçinin tıklaması zorunlu olan yerlere çok yakın reklam koymamalısın (yanlışlıkla buna tıklarlar bende para kazanırım düşüncesi)

vs vs  başka kriterler de var yukarıda saydıklarım önemli olanlar.

alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 09, 2016, 06:13:02 PM

Adsense  gelirinin sayfanin hiti ile direk alakası yok Alp.  isterse günlük 500.000 olsun hitin reklamlarına tıklanma sayın önemli ve daha da önemlisi  hangi reklamlara tıklandığı önemli. Önem sırasına  göre  açıklayayım sana  .

mesela Don reklamı ile  Forex reklamı aynı getiriyi sağlamıyor.  Don reklamına 50 kere tıklarlar 0.1TL  kazanırsın  Forex, borsa, Banka, Kredi ile ilgili reklama 1  kere tıklarlar  tıklama başına 5TL bile kazanabilirsin. günde 500 hiti olan bir site  5000 hiti olan bir siteden daha fazla  adsense  geliri sağlayabilir.

1- sitenin türü önemli. yüksek kazanç olan reklamlar genelde  para piyasaları ile ilgili siteler, ve üzerinde yüksek rekabet olan reklamlar. Hangi tür reklamların daha çok kazandırdığını araştırarak bulabilirsin.

2- Sitenin spam olmaması ve kaliteli içerik sunması lazım, kaliteden yoksun sallamasyon sayfaların reklam getirisi düşük oluyor.

3- Reklam yerleşimini güzel yapmalısın . Ziyaretçinin tıklaması zorunlu olan yerlere çok yakın reklam koymamalısın (yanlışlıkla buna tıklarlar bende para kazanırım düşüncesi)

vs vs  başka kriterler de var yukarıda saydıklarım önemli olanlar.

Tesekkurler abi tavsiyeleri değerlendiriyorum

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: