Bitcoin Forum
March 28, 2024, 11:31:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: [Ücretsiz Kargo & Faturalı] Filtre Kahve Makineleri  (Read 4305 times)
redhack
Legendary
*

Activity: 1857
Merit: 1014

View Profile
September 24, 2016, 10:52:08 AM

Çalıntı kartla alındığını nerden anladınız? Tchibo'nun iptal gerekçesinin yazdığı kanıtları da konuya eklerseniz iyi olur. Kredi kartı dolandırıcılığı büyük bir suçtur ve böyle bir şey varsa arkadaşın kurtulma şansı yok denecek kadar az. Geçmiş olsun, sanırım forumdan hapse girecek ilk kişi kendisi olacak.
1711625466
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711625466
Reply with quote  #2

1711625466
Report to moderator
1711625466
Hero Member
*

Ignore
1711625466
Reply with quote  #2

1711625466
Report to moderator
1711625466
Hero Member
*

Ignore
1711625466
Reply with quote  #2

1711625466
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 24, 2016, 11:08:08 AM
Last edit: September 24, 2016, 12:27:18 PM by MesutCan

Çalıntı kartla alındığını nerden anladınız? Tchibo'nun iptal gerekçesinin yazdığı kanıtları da konuya eklerseniz iyi olur. Kredi kartı dolandırıcılığı büyük bir suçtur ve böyle bir şey varsa arkadaşın kurtulma şansı yok denecek kadar az. Geçmiş olsun, sanırım forumdan hapse girecek ilk kişi kendisi olacak.

Müşteri Hizmetleri - 444 28 26

servis@tchibo.com.tr 'ye Sergen Beyin dikkatine diyerekten sizde sizin bilgilerinizle mail atıp durumu izah edin,

Şahsa ödeme gönderenler aşağıya adresleri paylaşsın lütfen,
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
September 24, 2016, 04:26:37 PM

%99 çalıntı kart durumu savcılığa intikal edecek büyük ihtimalle
OySg (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
September 24, 2016, 04:29:55 PM

Göndermeyen kendi bilir, yasa gereğince yurt dışı lokasyon ile yapılan işlemler takipsizlik kapsamına (Suçlunun TR'de bulunması zorunluluğu kanunu) girer. Lakin sizler gibi kargo alıcıları olduğu zaman işlemler IP adresine yerine kargoyu alan kişinin adresine yapılır. Kim hapse girer cidden merak ettim doğrusu, BTC göndermeyenlerin adresine bir çok firmadan gönderim yapılacaktır. Böyle bir durumda kart hamili şikayetçi olduğunda suçlu siz olacaksınız.

BTC Göndermek isteyenler aşağıda ki adresten ulaşabilir. Diğer türlü yollamayanlar kargoyu alsın/almasın yasal takibe girer. En azından sicile işler.

c1zxy16a2v@sigaint.org
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 24, 2016, 04:42:18 PM

Göndermeyen kendi bilir, yasa gereğince yurt dışı lokasyon ile yapılan işlemler takipsizlik kapsamına (Suçlunun TR'de bulunması zorunluluğu kanunu) girer. Lakin sizler gibi kargo alıcıları olduğu zaman işlemler IP adresine yerine kargoyu alan kişinin adresine yapılır. Kim hapse girer cidden merak ettim doğrusu, BTC göndermeyenlerin adresine bir çok firmadan gönderim yapılacaktır. Böyle bir durumda kart hamili şikayetçi olduğunda suçlu siz olacaksınız.

BTC Göndermek isteyenler aşağıda ki adresten ulaşabilir. Diğer türlü yollamayanlar kargoyu alsın/almasın yasal takibe girer. En azından sicile işler.

c1zxy16a2v@sigaint.org
MesutCan
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 24, 2016, 04:59:58 PM

c1zxy16a2v@sigaint.org

Adresimi biliyorsun gelip kendin al Smiley istediğin kadar kargo gönder avukatım ilgilenir merak etme
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 24, 2016, 05:03:55 PM

btc gönderip ürün teslim alanların kanun önünde durumu nedir şimdi?
Çalıntı mal almış durumuna mı düştüler?
ürünleri iade etmeleri gerekecek mi? daha doğrusu ürünü iade ederek paçayı kurtarabilecekler mi?
MesutCan
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 24, 2016, 05:11:16 PM

ürünleri iade etmeleri gerekecek mi? daha doğrusu ürünü iade ederek paçayı kurtarabilecekler mi?

Ben ödeme yapmadım soruların cevaplarını bende öğrenip buraya yazacağım
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
September 24, 2016, 05:25:17 PM

Bu kadar ucuz olması şüpheliydi, demek işin içinde çalıntı hesaplar varmış.
bu şekilde alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum, hem hırsızı beslemiş hem de risk almış olursunuz.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 24, 2016, 05:25:57 PM

Ben ödeme yapmadım soruların cevaplarını bende öğrenip buraya yazacağım
mesutla benim adresime ürünler geldi sadece ve şuan gelecek ürünlerde var cevapların çözümlerini arıyoruz bu konuda hukuki bilgisi olan arkadaşlar da konuya yazabilirse çok iyi olur.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 24, 2016, 05:27:26 PM

Bu kadar ucuz olması şüpheliydi, demek işin içinde çalıntı hesaplar varmış.
bu şekilde alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum, hem hırsızı beslemiş hem de risk almış olursunuz.
benim ilk aklıma gelen çalıntı karttı zaten fakat tchibo çalışanlarının benzer indirimlere sahip olması ve adamın önce ürün sonra kargo diyerek geniş bir vadeyle parayı talep etmekte acele etmemesi şüphelerimizi azalttı.
OySg (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
September 24, 2016, 05:33:51 PM

Dark marketler aracılığı ile adrese uyuşturucu gönderimi bile yapılabilir, mesutumuz ürünü teslim aldı. Benim IP ise yurtdışı lokasyonlu hiboyu aradığında sorsaydı keşke Smiley Yasalar önünde suçlusunuz. Hadi size iyi sikişmeler Smiley
MesutCan
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 24, 2016, 05:35:30 PM
Last edit: September 24, 2016, 05:46:51 PM by MesutCan

Dark marketler aracılığı ile adrese uyuşturucu gönderimi bile yapılabilir, mesutumuz ürünü teslim aldı. Benim IP ise yurtdışı lokasyonlu hiboyu aradığında sorsaydı keşke Smiley Yasalar önünde suçlusunuz. Hadi size iyi sikişmeler Smiley

koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
September 24, 2016, 05:45:24 PM

arkadaşlar özellikle kart ekstrelerinizi kontrol edin. kartlarınızı Özellikle MAIL ORDER yöntemi ile ödemeye kapatın. İnternetten sanal kart kullanın. x şirketine gidiyorsunuz ödemenizi yaparken micro kamera ile kartın önünün ve arkasının resmini alıyorlar. sonra mail order ile alışveriş yapıyorlar. geçen başıma geldi. lidyana.com'dan benim kartımla 10,99luk sipariş verilmiş. banka garanti bilginiz dahilinde değilse bizi arayın diye. arayamadım yoğundum, yarım saat sonra "size ulaşamadık, güvenliğiniz için kartınızı kullanıma kapattık" diye mesaj attılar. sonra aradım şüpheli işlem bildirimi yaptım. kartı iptal ettirdim. lidyana.com destek ile iletişime geçtim. bu tür olayları kontrol için fraud birimi olduğunu iletti. benim işlem zaten onaylanmamış bu birim engellemiş. kart ismi ve hesap ismi birbirini tutmuyor diye sanırım. yardımcı oldular ve ödemeyi karttan geri çektiler. zaten açık provizyondaydı.

kartlarınızı mutlaka kapalı tutun mail order'a. hepiniz internet kurdusunuz sanal kart kullanmaktan üşenmeyin Sad

For rent...
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 24, 2016, 06:00:46 PM

arkadaşlar özellikle kart ekstrelerinizi kontrol edin. kartlarınızı Özellikle MAIL ORDER yöntemi ile ödemeye kapatın. İnternetten sanal kart kullanın. x şirketine gidiyorsunuz ödemenizi yaparken micro kamera ile kartın önünün ve arkasının resmini alıyorlar. sonra mail order ile alışveriş yapıyorlar. geçen başıma geldi. lidyana.com'dan benim kartımla 10,99luk sipariş verilmiş. banka garanti bilginiz dahilinde değilse bizi arayın diye. arayamadım yoğundum, yarım saat sonra "size ulaşamadık, güvenliğiniz için kartınızı kullanıma kapattık" diye mesaj attılar. sonra aradım şüpheli işlem bildirimi yaptım. kartı iptal ettirdim. lidyana.com destek ile iletişime geçtim. bu tür olayları kontrol için fraud birimi olduğunu iletti. benim işlem zaten onaylanmamış bu birim engellemiş. kart ismi ve hesap ismi birbirini tutmuyor diye sanırım. yardımcı oldular ve ödemeyi karttan geri çektiler. zaten açık provizyondaydı.

kartlarınızı mutlaka kapalı tutun mail order'a. hepiniz internet kurdusunuz sanal kart kullanmaktan üşenmeyin Sad
kart kullanımı konusunda bizden yana sıkıntı yokta işte kaptıran kaptırmış bir kere fraud olayının da bizim durumumuzda işlediğni sanmıyorum çünkü faturaları büyük ihtimalle kartın sahibi adına kestirdi provizyona düşmüş olma olasılığı yüksek ama hafta sonuna denk gelmiş olması kötü oldu
MesutCan
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 24, 2016, 06:07:20 PM

Sipariş zaten tchibo taraflı iptal olmuş Frauda düşmüş kargoya mail gelmiş , ha bu ne demek oluyor olay önlenmiş sadece tchibo.com.tr yi bekliyoruz

Tchibo ürün iadeleri için adres verecek
Bonzai
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
September 24, 2016, 07:25:35 PM

Geçmiş olsun.  Ucuz olması biraz supheliydi ama çalıntı kart beklemiyordum doğrusu.  Kartı çalan ve harcama yapan kişi için don ve sigara stogu lazım olacak.  Kredi kartı çalipta bu kadar salakca bir satış yapan birine ilk defa denk geldim.  Ürün alan arkadaşların panik yapmasına gerek yok buradaki mesajları saklayın yeter
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 24, 2016, 07:41:28 PM

Arkadaş vpn kullanmayı öğrenik çalışan bir iki kart bilgisine ulaşmış bir acemi gibi. Bir de tehdit ediyor. Ben de quote yapıyorum. Silinmesin.

Geçmiş olsun.  Ucuz olması biraz supheliydi ama çalıntı kart beklemiyordum doğrusu.  Kartı çalan ve harcama yapan kişi için don ve sigara stogu lazım olacak.  Kredi kartı çalipta bu kadar salakca bir satış yapan birine ilk defa denk geldim.  Ürün alan arkadaşların panik yapmasına gerek yok buradaki mesajları saklayın yeter

"çalıpta" değil çalıp da. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır kardeşim, bonzai fazla kaçtı yine herhalde.
Bonzai
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
September 25, 2016, 08:41:17 PM

"çalıpta" değil çalıp da. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır kardeşim, bonzai fazla kaçtı yine herhalde.

Ben burada dahi anlamında kullanmadım ki.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
September 25, 2016, 09:04:02 PM

Ben burada dahi anlamında kullanmadım ki.
Cheesy

neyse;

ben mağaza müdürü sandım. mağazasının aylık satış kotasını tutturmak, işinde yükselmek ve bitcoin ile alım satıma renk katmak için bu işe girdiğini düşündüm. ya ben çok mu iyi niyetliyim. escrowsuz borç verilir Cheesy

For rent...
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: