Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:35:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: HASH ve BTC ve ALT COIN Alım Satım  (Read 1026 times)
gablay12 (OP)
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
September 24, 2016, 11:39:37 AM
Last edit: September 24, 2016, 05:25:35 PM by gablay12

Forumda BTC alıyorum/satıyorum diye onlarca başlık var.Hemen hemen tümü 'siz önce para yollayın ben sonra BTC yolayacağım' ve benzeri yaklaşımlar içindeler.Bazı arkadaşlar yeni hesap sahipleri olmalarına rağmen filanca sitede referans,rep vs. var diye güven verme yoluna gidiyorlar.Dürüst olan arkadaşları tenzi ederim ancak ben rahatsız oldum.
      Bizim forumda tongaya düşecek adam sayısı azdır (eğer varsa), bunun başlıca nedeni yaş ve deneyimin diğer forumlara nispeten yüksek olması.

Ben, Türk vatandaşlığının yanı sıra bir başka ülkenin vatandaşıyım.Yurt dışına çıktığımda yanımda getirebildiğim madencilik donanımlarını yıllar boyunca getirdim.Şimdi, uzun süreli yurt dışında kalmayı planlıyorum.Bu durumda altcoin ve BTC leri alıp orada satma fırsatım olacak.

Bu işin sürdürülebilir olması için benim bu işten kar etmem en azından zarar etmemem gerekiyor.

Poloniex kuru 600 USD civarındayken benim bunu bir Türk bankasına transfer maliyetim 3 USD + %1.

Bu yolla sınırsız (25 M BTC mevcut, bla bla, ama döngü oluşturup sonsuz olur) coin transferi yapabiliriz.Benim elimde 25.000 USD kapital mevcut.

Kimsenin bana koşulsuz güvenme zorunluluğu yok.Sitede ücretli ve ücretsiz escrowlar mevcut.Bu kişileri sizler kabul ederseniz escrow kullanarak da bu işi yapabiliriz.

Büyük miktarları parça-parça alım - satım şeklinde yapa biliriz.

The more I meet people, the more I like my dog.
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714998939
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714998939
Reply with quote  #2

1714998939
Report to moderator
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 24, 2016, 01:45:10 PM

600 Usd (1Btc) lik işlem için 1827 lira ödeme gayet uygun bir fiyat. Btc türk ilede uğraşılmamış olur.

Birde açılması gereken konu burasımı "Pazar Alanı"nda olması gerekmiyor mu ?

Edit: Pazar Alanında da mevcutmuş yeni gördüm kusuruma bakmayın.
gablay12 (OP)
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
September 24, 2016, 05:31:28 PM

Elimde S7 ve Avalon 6 madenci cihazlar mevcuttur.

Şu şekilde kiraya vereceğim:

* Avalon 6 : 7,5 TL/gün
 * S7          :10 TL/gün

Günlük kiraya vereceğim, daha uzun süreli kiralamak isteyen olursa o da mümkün.Minerların down olduğu saatler ödenecek meblağdan düşülür.

The more I meet people, the more I like my dog.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: