Bitcoin Forum
July 08, 2024, 04:37:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Metrobüs saldırganı tutuklandı + 1milyon tl geçirecekler  (Read 1815 times)
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
October 06, 2016, 02:32:50 PM

Metrobüsteki saldırgan denen kişi benim öz amcam oluyor. Şöför kendisine senin karını s ikerim adam gibi otur günde 15 saat direksiyon sallıyoruz durak harici indiremem demiş. Benim amcam da lafı yedirememiş ilk başta sakinleştirenler sayesinde arkaya uzaklaştırılmış sonra sinir patlamasıyla şemsiyeyi kafasına patlatmış. Kendisiyle cezaevinde konuşmaya gittiğimde bunları anlattı pişman değilim hatta çıktığım zaman o şöförü silecem hayatımı kararttı dedi.
dıyelım kı dedıgın gıbı olduguna ınanmıyorum ama  otobuste o kadar ınsan varken sen soföre o sekılde vurupta gunahsız ınsanları ıstanbulun göbegınde ölumle burun burana getıremezsın
Metrobütekilerin ölmesi söz konusu olamaz çünkü metrobüsler 80km hızı geçemez. Frene bastığı an 2sn içinde otobüs durur mercedes teknolojisi boru değil. Şöförün direksiyonu bırakıp zıplaması ve saldırması yolcuları ve karşı şerittekileri tehlikeye atan asıl olay. Olan amcama oldu.
senın amcana baslarım .............. metrobus karsı seride gecıp arabaların ustunde ölüm tehlıkesı yok dımı.saldıran mal suclu degıl sofer suclu he asıktır ordan .sızın gıbı mallar yuzunden bu ulke bu halde mk
Gokhana51
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 12:52:28 PM

Adam parayı asla ödeyemez müebbet hapiste verilebir, adalet yerini bulmalı her önüne gelen saldırırsa ne olur bu türkiyenın hali
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
February 21, 2018, 03:11:26 PM

Uzun süredir haberleri takip edemiyorum. Olay hakkında bilgim burada oldu. Ciddi ciddi bu olay olmuş mu ? İnsanlar o kadar çok doldu ki saçma sapan patliyorlar
gameoverland
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
March 31, 2018, 05:42:52 PM

hapise girerim daha iyi bi leptop alırım yanıma yoh hücrede kebap
Bezirhane
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
March 31, 2018, 07:20:59 PM

Hadi ya gerçekten böyle bir olay oldumu hiç haberim yok. olduysada iyi olmuş yatsın pez...
diyetisman
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 14, 2018, 08:17:43 PM

Bu parayı o avel kesinlikle ödeyemez süreç nasıl işleyecek merak ediyorum açıkçası ama iyi olmuş bu tarz olayların devamının gelmemesi için caydırıcı bir ceza verilmeliydi buda gayet caydırıcı
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: